Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 234 od 1411 PrviPrvi ... 1341842242322332342352362442843347341234 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,331 do 2,340 od 14104
    1. #2331

      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,119
      Teme
      301
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      74 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      987
      Like (dobivenih)
      2447
      Rep
      U staff team sam se vratio kada je Joca preuzeo jer sam vidio da momak stvarno želi i hoće,te da je spreman uložiti u zajednicu a ne kao mnogi prije pokušati izvući novac i to je to.
      Nažalost,problem Jocin je što ne sluša,ne sluša iskusnije i fura svoj film. I sam zna da sve što sam mu rekao na kraju se i desilo,počevši od Mede pa dalje.
      I sad ova zajednica ima veliki potencijal da uspije,ali Joca nikako da shvati da je dobitna kombinacija STARI igrači + NOVI igrači,a ne samo novi igrači...
      Svaka tebi Joca čast na nesebičnom ulaganju privatnih resursa,vremena,novca,to sam ti uvijek govorio... ali na krivi način trošiš i jedno i drugo. Tebi treba cca 20 dana da server dovedeš na neku brojku 200-300 igrača online,ali nećeš da slušaš.
      Šteta.. nadam se da si se uvjerio da igrače ne zadržavaju blage kazne,i svakakve gluposti koje su uvedene. Obavljanje staff dužnlsti (GSovi,admini) je postalo toliko dosadno i nezanimljivo,grozno..
      Ukinuli ste sve čari,kad se sjetim dolazak na event gdje se organizuje,guranje u vrsti,pozivanje GSa,dolazak u protivničku bazu za war,čekanje u vrsti za war i pozivanje admina...
      Od foruma isto napravili totalnu nezainteresovanost,uništen je glupim formularima bio i glupostima.
      Nije ni bitno,Joca imaš šanse da napraviš nešto od ovoga,ulažeš dosta resursa još jednom kažem,ali ima nešto što se zove pametno ulaganje..
      Šteta.... pokušao sam hiljadu puta sa tobom,ali dok ti to sam ne skontaš da želiš početi slušati nema koristi. Ti i sam najbolje znaš i nakon svega što sam uradio za tebe,a nakon što si mi onako okrenuo leđa,da i dalje ti želim da uspiješ,i da sam džentlmenski otišao kao i uvijek. Saslušaj nekad.
      Posljednje uređivanje od Sqillachi : 13-11-18 at 13:57


    2. #2332
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Sqillachi Vidi poruku
      U staff team sam se vratio kada je Joca preuzeo jer sam vidio da momak stvarno želi i hoće,te da je spreman uložiti u zajednicu a ne kao mnogi prije pokušati izvući novac i to je to.
      Nažalost,problem Jocin je što ne sluša,ne sluša iskusnije i fura svoj film. I sam zna da sve što sam mu rekao na kraju se i desilo,počevši od Mede pa dalje.
      I sad ova zajednica ima veliki potencijal da uspije,ali Joca nikako da shvati da je dobitna kombinacija STARI igrači + NOVI igrači,a ne samo novi igrači...
      Svaka tebi Joca čast na nesebičnom ulaganju privatnih resursa,vremena,novca,to sam ti uvijek govorio... ali na krivi način trošiš i jedno i drugo. Tebi treba cca 20 dana da server dovedeš na neku brojku 200-300 igrača online,ali nećeš da slušaš.
      Šteta.. nadam se da si se uvjerio da igrače ne zadržavaju blage kazne,i svakakve gluposti koje su uvedene. Obavljanje staff dužnlsti (GSovi,admini) je postalo toliko dosadno i nezanimljivo,grozno..
      Ukinuli ste sve čari,kad se sjetim dolazak na event gdje se organizuje,guranje u vrsti,pozivanje GSa,dolazak u protivničku bazu za war,čekanje u vrsti za war i pozivanje admina...
      Od foruma isto napravili totalnu nezainteresovanost,uništen je glupim formularima bio i glupostima.
      Nije ni bitno,Joca imaš šanse da napraviš nešto od ovoga,ulažeš dosta resursa još jednom kažem,ali ima nešto što se zove pametno ulaganje..
      Šteta.... pokušao sam hiljadu puta sa tobom,ali dok ti to sam ne skontaš da želiš početi slušati nema koristi. Ti i sam najbolje znaš i nakon svega što sam uradio za tebe,a nakon što si mi onako okrenuo leđa,da i dalje ti želim da uspiješ,i da sam džentlmenski otišao kao i uvijek. Saslušaj nekad.
      Ali lako je reci da krivo ulaze, ajde neka neko onda objasni kako treba ulagati, zanemarimo sad staff i to.. Govorim o promovisanju servera

    3. Like Michael Blazevic se sviđa ovaj post
    4. #2333
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Dajte meni pare promovirat cu vas po Bayernu lijepit plakate i to, sms me.

    5. Like R u s s se sviđa ovaj post
    6. #2334
      Đubretar
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od bakuta Vidi poruku
      Ali lako je reci da krivo ulaze, ajde neka neko onda objasni kako treba ulagati, zanemarimo sad staff i to.. Govorim o promovisanju servera
      Sqillachi i ja smo trenutno niko i nista, a ti si Marketing voditelj - cenim da bi ti kao Marketing voditelj trebao da kazes koje je to pametno ulaganje.

    7. #2335
      Marcelo Coleridge avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Poruke
      4,246
      Teme
      99
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      748
      Like (dobivenih)
      559
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bakuta Vidi poruku
      Ali lako je reci da krivo ulaze, ajde neka neko onda objasni kako treba ulagati, zanemarimo sad staff i to.. Govorim o promovisanju servera
      Ti kao marketing voditelj moraš imati neke ideje kako reklamirati zajednicu.Pisao sam i u marketing chatu, ali i ovde ću da svi vide.Treba se maknut od klasičnih tekstualnih reklama gdje govorimo o zajednici za koju svako zna i snimat isključivo klipove jer je to danas najjače sredstvo marketinga.Voditelj je već napisao da je plaćeno određenom jutuberu da snimi čak 3 klipa, koje je po mom mišljenju više nego zadovoljavajuće da donese dobrih stotinjak igrača na serveru.Pored tog jutubera sa par stotina hiljada suba, treba uzeti par momaka koji imaju desetak hiljada i snimati na serveru.Te priče kada jutuber ode off i odu ti 'njegovi' igrači ne mora biti istina, jer on nije ušao samo jednom, on će tu provoditi vrijeme i postati član kao i mi što smo svakodnevno tu.Kada jutuber snimi klip na serveru, treba otvoriti vraćanje statsa sa drugih servera da novi igrači ne moraju baš od 0 počinjati, već da imaju dovoljno novca i levela da se zabave.Takođe i gaming portali su odlično mjesto za okačiti reklamu ove zajednice.

      Za uspjeh treba vremena, server će buknut kad tad, zajednicu treba svest na puku jednostavnost i zajebanciju.

    8. Like neymarJR, Nije dostupno, Wattana se sviđa ovaj post
    9. #2336
      aarnelz avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Lokacija
      Klagenfurt, Österreich
      Poruke
      1,318
      Teme
      167
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1470
      Like (dobivenih)
      921
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku

      Sere gluposti dobio je respawn na vs-u i sada sere po cjeloj zajednici i cijelom staffu svi su mu krivi sad jer je dobio respawn od jednog GSa

      Slušaj ti mene ako ti nesto ne paše slobodno od**** odavde jer ćemo usudim se reći uskoro napraviti najbolji mod na balkanu i šire i kad tad ćemo pogoditi pravog youtubera koji ce nam dopeljat 200, 300 ako ne i 1000 igrača i kada se to desi bolje da ovakva govna poput tebe ne budu u zajednici zašto sam te nazvao govnom zato jer ti da želiš dobro ovoj zajednici ti bi nabavio konkretne dokaze i javio se meni ili hedovima na pm i rekao šta ti točno ne valja šta treba popraviti, promjeniti kao svi ostali normalni ljudi ovdje a ne srao i pljuvao po svemu i svačemu na ch ali ne baš sam te zapamtio samo sereš sereš i sereš govna iz svojih poganih ustiju ovdje po chatovima i vidi se po tebi da ne zeliš dobro ovoj zajednici i da bi bio sretan da propadne pa ću ti ja odma reći nema tu šta propasti CH ce raditi dok sam ja živ platiti ćemo mašine da rade jos 100 godina nakon moje smrti globalrestart nema boga da više ikad bude.<br>
      CH se ne gasi taman da i ostane 1 igrač u to mozeš biti siguran i vidjeti ćeš i ti i svi debili poput tebe nema vas još puno ovdje jer vas se lagano riješavamo da je samo pitanje vremena kada ce se ch vratiti na stare ceste slave jer danas na ovome svijetu se može kupiti 98% stvari a Croherzi hvala bogu pare nisu problem i ako imaš imalo mozga ta računica će ti biti jasna.


      Ako ćemo sa uvredama, prvo nauči gramatiku i pravopis,jer si nepismen do bola, pa si onda daj za pravo da nekoga vrijeđaš i omalovažavaš.
      Unazad mjesec dana i više ti se govori, kako kroz glavni chat, tako i kroz ostale teme, da su kazne mizerne, i da je to indirektna stvar koja dovodi do pada broja igrača. Zašto? Bezbroj puta sam vidio pojedine igrače, pa čak i sadašnje GSove kako DMaju, ubijaju i ne znam ti šta sve rade igračima početnicima, i za to sve dobiju 30 minuta jaila.
      Kao što ti je Pajo / wreckinskrubs objasnio, jutuberi ti neće dovesti igrače, bar ne one stalne. A ako sat vremena gdje imaš 100+ igrača podiže tvoj ego, samo napred.

      Spomenuo sam da je Staff tim grozan, kao što i jeste. Kada sam to naveo nisam doslovno mislio na cjelokupan Staff, već na pojedince koji se svojim (ne)radom ističu, a oni znaju ko su i sigurno će se pronaći u ovome.
      Ja iskreno nemam ništa protiv tebe kao ownera i voditelja ove zajednice, jer to može biti bilo ko, ali realnost je da ti NE ZNAŠ voditi jednu zajednicu i upravljati njome, to je činjenica. Imaš 20 i kusur godina a ponašaš se kao da imaš 15, što pokazuješ svojim izjavama i politikom kojom se vodiš.

      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      CH se ne gasi taman da i ostane 1 igrač u to mozeš biti siguran i vidjeti ćeš i ti i svi debili poput tebe nema vas još puno ovdje jer vas se lagano riješavamo da je samo pitanje vremena kada ce se ch vratiti na stare ceste slave jer danas na ovome svijetu se može kupiti 98% stvari a Croherzi hvala bogu pare nisu problem i ako imaš imalo mozga ta računica će ti biti jasna.
      Ovako ako nastaviš, siguran budi da ćeš ostati bez igrača, ma koliko god ti ulagao para, kojih eto hvala bogu imaš i na pretek.
      I siguran sam da veliki broj igrača dijeli isto mišljenje kao i mi/ja, samo što ti to niko ne smije ovako javno reći jer se boje bana na forumu ili ig. A ti sad budi faca pa pokaži da imaš muda i da ti niko ništa ne smije reći, pa me banuj sa foruma, uopšte se neću buniti.
      Shvati da je problem u tebi, jer ne prihvataš kritiku igrača već samo guraš naprijed istim putem od samog početka, a to tako ne ide.
      Posljednje uređivanje od aarnelz : 13-11-18 at 15:45
      -Wer immer tut, was er schon kann, bleibt immer das, was er schon ist.-

    10. Like Nije dostupno, Archer, getdead se sviđa ovaj post
    11. #2337
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
      Ti kao marketing voditelj moraš imati neke ideje kako reklamirati zajednicu.Pisao sam i u marketing chatu, ali i ovde ću da svi vide.Treba se maknut od klasičnih tekstualnih reklama gdje govorimo o zajednici za koju svako zna i snimat isključivo klipove jer je to danas najjače sredstvo marketinga.Voditelj je već napisao da je plaćeno određenom jutuberu da snimi čak 3 klipa, koje je po mom mišljenju više nego zadovoljavajuće da donese dobrih stotinjak igrača na serveru.Pored tog jutubera sa par stotina hiljada suba, treba uzeti par momaka koji imaju desetak hiljada i snimati na serveru.Te priče kada jutuber ode off i odu ti 'njegovi' igrači ne mora biti istina, jer on nije ušao samo jednom, on će tu provoditi vrijeme i postati član kao i mi što smo svakodnevno tu.Kada jutuber snimi klip na serveru, treba otvoriti vraćanje statsa sa drugih servera da novi igrači ne moraju baš od 0 počinjati, već da imaju dovoljno novca i levela da se zabave.Takođe i gaming portali su odlično mjesto za okačiti reklamu ove zajednice.

      Za uspjeh treba vremena, server će buknut kad tad, zajednicu treba svest na puku jednostavnost i zajebanciju.
      Ja imam pun k ideja kako da se reklamira, od placanja oglasa do klipova itd itd.. Ali.. Odakle meni ljudi koji ce snimiti film? Odakle mi pare da placam fb/insta/yt oglase? Ja i moj tim cemo ga svuda reklamirati fb/insta/yt, ali de ti nadji nekog ko ce to snimiti.. Tu je problem kad vec pricamo o klipovima. Mogu ja snimiti film neki koji ce na skali od 1 do 10 biti 1 na profesionalnom nivou, na kakvom bi recimo taj Simi Suarez16 i ostali snimili.

    12. #2338
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      @aarnelz @wreckinskrubs Dodjeljeni su vam beđevi koje zaslužujete na ovoj zajednici ako ikad prestanete biti to što jeste i postanete normalni tad ćete i dobiti normalni beđ. Nema vama pomoci ne moze nitko zasutaviti vaša sranja najbolje što se može napraviti da vas se označi da ljudi znaju tko ste i šta ste ovdje kada vide vaš sljedeći post bilo gdje na forumu.

    13. Like Nicchi, North se sviđa ovaj post
    14. #2339
      Chuck_Harper avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      10,599
      Teme
      296
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      106 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6822
      Like (dobivenih)
      3113
      Rep
      Mogu li i ja dobiti badge poput Paje i aarnelz pošto ljudi koji znaju šta pričaju, iskusni ljudi koji ovu zajednicu mogu podići na neku veću razinu, izgleda da se smatraju govnima. Također mislim da sam igrač koji ima neko iskustvo u vezi svega što je Pajo rekao te se javljam da dodjelu tog priznaja.

      Hvala!



    15. Like aarnelz, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    16. #2340
      Đubretar
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      @aarnelz @wreckinskrubs Dodjeljeni su vam beđevi koje zaslužujete na ovoj zajednici ako ikad prestanete biti to što jeste i postanete normalni tad ćete i dobiti normalni beđ. Nema vama pomoci ne moze nitko zasutaviti vaša sranja najbolje što se može napraviti da vas se označi da ljudi znaju tko ste i šta ste ovdje kada vide vaš sljedeći post bilo gdje na forumu.
      U srce si me dirnuo, zaplakao sam, a razmisljam i o suicidu.
      IQ ti je u minusu jarane hahahahahahahahahahahahahahahaha.

     

     
  • Stranica 234 od 1411 PrviPrvi ... 1341842242322332342352362442843347341234 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •