Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 233 od 1407 PrviPrvi ... 1331832232312322332342352432833337331233 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,321 do 2,330 od 14062
    1. #2321
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od krystaL Vidi poruku
      Gagahahahahahhahahahahahahah
      Ko ti drma kavez ?

    2. #2322
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,309
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bakuta Vidi poruku
      Ko ti drma kavez ?
      Kaj? Post je legendaran, CH je odavno trebao ovakvog vlasnika ;D

    3. Like Nije dostupno, Yuuto se sviđa ovaj post
    4. #2323
      hAm3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      71210
      Poruke
      3,042
      Teme
      110
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1408
      Like (dobivenih)
      1172
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bakuta Vidi poruku
      Znaci onaj tvoj brat je veci covjek od tebe
      Čut če mo se čiteru dns nekad . ih ...ti
      × RP × SB LEGEND × ADMIN ×

      × FR × DB LEGEND × 1337 ×

    5. Like R u s s se sviđa ovaj post
    6. #2324
      Đubretar
      Deleted User
      Hahahahaahaahahahahaha
      Vasi kriterijumi trenutno su nepostojeci, dozvoljavate sve i svasta IG.
      Neko nekom opsuje mrtvog clana porodice dobije neku smesnu kaznu, kazna nije veca da ne bi taj koji je prekrsio pravilo slucajno napustio server, to je smesno i zalosno.

      Dalje, doce vila sa carobnim stapicem i bice 1000/1000, lol.
      Treba biti realan, a vi to niste, nista se ne moze postici bez truda, rada i naravno znanja.
      Mozes se ti truditi koliko hoces, placati koga hoces, ali da bi nesto postigao moras znati kako stvari funkcionisu.
      To nije samo platiti youtubera i igraci ce doci jer je mod dobar - ko god to kaze nema pojma.

      Evo ako ti vec ti genijalci koji te filuju tim youtube pizdarijama nisu objasnili, ja cu da ti objasnim:
      Platiti reklamu od 1/2/3/... (nebitno koliko youtubera) nije efikasno niti ce ikada biti, jer ta target grupa na koju vi ciljate (novi igraci dovedeni preko youtubera) bi na vasem serveru igrali samo kad je youtuber tu (kad snima live ili sta vec), tu vise ni mod nije bitan, moze biti bilo kakav samo da taj youtuber igra tu.
      To je sva poenta youtubea i reklame preko istog.
      Ovo sto radite sad (da vam youtuber pravi 1-2 livea) je bacanje para bez ikakvog efekta, zato sto igraci budu tu samo dok je live i samo mizeran broj njih zapravo ostane igrati, investicija bezvezna.
      Cilj je platiti youtubera da igra na serveru i povremeno snima live i klipove i da je on pri tom neko ko snima SAMP ili nesto slicno tome.
      To je moj osvrt na vasu situaciju i moj savet sta da radite, prihvatili ga ili ne - meni ni iz dzepa ni u dzep.
      Naravno ti ces nastaviti sa svojim seljackim ponasanjem vjerovatno i reci mi da sam glup ili da pljujem ili nesto slicno (i to me naravno nece ni uvrediti ni iznenaditi), ali eto meni opet ni iz dzepa ni u dzep, a vi cete opet placati nekakvog omcu ili takve klipane da vam dovedu igrace...
      Posljednje uređivanje od Đubretar : 13-11-18 at 01:11

    7. Like Gary Bond, aarnelz, Yuuto, Nije dostupno, Kum, getdead se sviđa ovaj post
    8. #2325

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,359
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      Gospode pomiluj, za youtubera nam se smiluj, amen.


    9. Like aarnelz, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    10. #2326
      Enes iz stranke avatar
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Poruke
      1,975
      Teme
      89
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      479
      Like (dobivenih)
      1280
      Rep
      Ne mogu se logirat ni na forum ni na server pise netocna lozinka, ovo sam trenutno preko mobitela na kojem mi je zapamtio sve. Sta ste opet sjebali?
      CHRP

      SINCE 2010.


      Život je ono što učiniš od njega.
      Uvijek je to bio, uvijek će to biti.




    11. #2327
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od wreckinskrubs Vidi poruku
      Hahahahaahaahahahahaha
      Vasi kriterijumi trenutno su nepostojeci, dozvoljavate sve i svasta IG.
      Neko nekom opsuje mrtvog clana porodice dobije neku smesnu kaznu, kazna nije veca da ne bi taj koji je prekrsio pravilo slucajno napustio server, to je smesno i zalosno.

      Dalje, doce vila sa carobnim stapicem i bice 1000/1000, lol.
      Treba biti realan, a vi to niste, nista se ne moze postici bez truda, rada i naravno znanja.
      Mozes se ti truditi koliko hoces, placati koga hoces, ali da bi nesto postigao moras znati kako stvari funkcionisu.
      To nije samo platiti youtubera i igraci ce doci jer je mod dobar - ko god to kaze nema pojma.

      Evo ako ti vec ti genijalci koji te filuju tim youtube pizdarijama nisu objasnili, ja cu da ti objasnim:
      Platiti reklamu od 1/2/3/... (nebitno koliko youtubera) nije efikasno niti ce ikada biti, jer ta target grupa na koju vi ciljate (novi igraci dovedeni preko youtubera) bi na vasem serveru igrali samo kad je youtuber tu (kad snima live ili sta vec), tu vise ni mod nije bitan, moze biti bilo kakav samo da taj youtuber igra tu.
      To je sva poenta youtubea i reklame preko istog.
      Ovo sto radite sad (da vam youtuber pravi 1-2 livea) je bacanje para bez ikakvog efekta, zato sto igraci budu tu samo dok je live i samo mizeran broj njih zapravo ostane igrati, investicija bezvezna.
      Cilj je platiti youtubera da igra na serveru i povremeno snima live i klipove i da je on pri tom neko ko snima SAMP ili nesto slicno tome.
      To je moj osvrt na vasu situaciju i moj savet sta da radite, prihvatili ga ili ne - meni ni iz dzepa ni u dzep.
      Naravno ti ces nastaviti sa svojim seljackim ponasanjem vjerovatno i reci mi da sam glup ili da pljujem ili nesto slicno (i to me naravno nece ni uvrediti ni iznenaditi), ali eto meni opet ni iz dzepa ni u dzep, a vi cete opet placati nekakvog omcu ili takve klipane da vam dovedu igrace...


      Nisi glup nego si isto poznati serator govana iz ustiju jeli ti tu sve lijepo piše CLIC da smo platili 3 klipa unaprijed i šta misliš da ako taj youtuber bude uspješan i dopelja nam igrače u ta 3 klipa da ga nećemo platiti opet.

      Ali ne glavno da se prvo isere svoja govna ovdje to je najbitnije isto si govno ko i ovaj aarnelz ovo ti nije prvi put da sereš bezveze prestani ili od**** odavde i ovo ti nije ratni logor da ideš nekom na vrata i ubiješ ga jer ti je opsovao

      nešto na igrici ovo je igrica opusti se kazne su trenutacno realne ako ti je do kazni onda se kazni sam udari se u glavu možda se šta promjeni na bolje u njoj.
      Posljednje uređivanje od Joca : 13-11-18 at 02:27

    12. #2328
      Đubretar
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      Nisi glup nego si isto poznati serator govana iz ustiju jeli ti tu sve lijepo piše CLIC da smo platili 3 klipa unaprijed i šta misliš da ako taj youtuber bude uspješan i dopelja nam igrače u ta 3 klipa da ga nećemo platiti opet.

      Ali ne glavno da se prvo isere svoja govna ovdje to je najbitnije isto si govno ko i ovaj aarnelz ovo ti nije prvi put da sereš bezveze prestani ili od**** odavde i ovo ti nije ratni logor da ideš nekom na vrata i ubiješ ga jer ti je opsovao

      nešto na igrici ovo je igrica opusti se kazne su trenutacno realne ako ti je do kazni onda se kazni sam udari se u glavu možda se šta promjeni na bolje u njoj.
      Naravno opet vrtis po svom, jer ti ocigledno nije jasno da ti ja ovo govorim kao covek sa iskustvom oko tog youtube marketinga i marketinga uopsteno, jer se time bavim.
      Nek si ti pametniji i od mene i od svih koji pokusavaju da ti dokazu neke stvari, nema veze jesi eto pametniji si od nas, ali eto vidjecemo dokle ce ta pamet da te odvede
      Ako su ti trenutacne kazne realne, ja sa tobom konverzaciju ovim putem zavrsavam.
      Mislim svakako sam zavrsio, jer nemam ni volje ni vremena da se peglam sa tobom, jer ocigledno je jedino sto znas vrtiti istu pricu i prosipati neke svoje "seljacke" uvrede na koje se pale ove slihtare, mislim samo pokazuje tvoj IQ koji je ocigledno daleko ispod mog, tako da ono, necu da trosim vreme...

    13. #2329
      LULA
      Deleted User
      Oj tugo raniću se

    14. Like R u s s, Andreja Blend, Pudlica se sviđa ovaj post
    15. #2330

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,359
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      Pored bajruke vi plaćate drugim youtuberima, sramota


    16. Like Nije dostupno, Gary Bond, Tony Rogers se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 233 od 1407 PrviPrvi ... 1331832232312322332342352432833337331233 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •