Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1233 od 1404 PrviPrvi ... 23373311331183122312311232123312341235124312831333 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,321 do 12,330 od 14032
    1. #12321
      Bonura18 avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jul 2014
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      464
      Teme
      161
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      88
      Like (dobivenih)
      263
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Phauper Vidi poruku
      Za 1 gram dam ti 500 dolara oces neces hihihi
      Pa to brate malo šege i zajebancije sta...Da neko ima zivaca malo vise (ja ne ja sam stariji sad vec čiča hah) uzme prvi onaj mod od CH i rodo sam ga rukne na mašinu Big OPen neki bla bla napravit old school sistem CH i to i + dolazit ce update ovo ono ...al dabe kad nema vise niko ko se razumije u to...dabe s vakima radit trebaju ti 10 staff +18 godina 10 GS..i deri HARD RP samo znaci

      To što te prozivaju, samo znaci da si najbolji .
      O.G CroHerze

    2. Like kartal, Vito Bonnuci, Michael, Adnan Young se sviđa ovaj post
    3. #12322
      Vito Bonnuci avatar
      Slušaj, gledaj, šuti, ako
      želiš živjeti u miru.
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stuttgart
      Poruke
      818
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      974
      Like (dobivenih)
      936
      Rep
      Očičili smo svi jebajiga

    4. #12323
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Previse se gresaka napravilo da se sada pravi nesto. Mnogo gresaka i prije Joce, covjek je digao malo zajednicu nakon kfe i Pinkmana koji su imali 30 igraca nakon 3 dana novog moda. A najveca greska je bila Global, to je moje misljenje. Sve ostale zajednice svo vrijeme koriste jedan te isti mod i svako malo imaju updejt i nekada Big Updejt koji dovede opet igrace stare i nove. To je uspjesan sistem vodjenja samp servera ali mi smo se okrenuli onom koji se ispostavio kao teska fula, mjenjali modove, globale pravili cesto. To je po meni glavni problem i najveca greska. Jedini opravdani Global je onaj sa v2.0 na v3.0 mod na onaj najpoznatiji mod. Ko je igrao na v2.0 zna koliko je bio bugan, ali i to je imalo neki sarm. Svaki ostali Global nakon toga je bila greska, trebali smo ostat na modu po kojem smo bili poznati i taj mod nikad nije smjeo doci u ruku Dimija i ostalih "Skriptera".

      Naravno tu je i "Imali smo, nismo znali", kad smo 2012 imali pun server i za sitnicu tjerali igrace. Isti ti igraci su onda isli na novootvorene servere, koji su danas na vrhu. Pojedinci iz tog Staffa su zasluzni sto su sad drugi serveri na vrhu Balkanskom sampa. Realno bili smo najjaci ali kada nismo imali jaku konkurenciju, kada se pojavilo par ozbiljnih servera vec su tada poceli problemi, 2013 godina.

      Prenatrpanost privatnim organizacijama. Tu smo pretjerali i tu je isto velika greska. Gledajuci ostale servere vidi se kako brinu o broju privatnih organizacija. Tacan broj se zna i Lider se moze kupit. Pravit nove, gotovo pa nemoguce jer remeti balans servera. Da li je lova udarila u mozak pa se mislilo da je normalno imati 50 organizacija na serveru, vjerovatno..

      Trenutni igraci sampa, nikad nisu culi za CroHerze, a to je realnost koju vidis kad obidjes ostale servere. Pokusati opet pravit nesto, gubljenje vremena. No ima opcija da se otvori nesto za CH igrace, tipa FR server gdje bi se druzili momci i djevojke koji su tu i nakon deceniju i nesto. Moje misljenje i nesto ukratko, a razloga i gresaka ima jos bilion, to bi bio roman.

      Naravno, ne znam kako je bilo vodit zajednicu od toliko igraca, nit mislim da bi ja nesto bolje radio, sigurno bi prodavao pozicije kao sto su radili Headovi u to vrijeme u RL (Ne vecina). Bilo je lijepo, poceo sam ovdje igrati kao djecak, a sada sam covjek. Tolike godine provesti na jednoj zajednici, lijep osjecaj ali i gorak kada vidim gdje smo sada. Pomislim nekad da li sam trebao napustit ovu zajednicu i preci na drugu nakon prve protjere..
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 03-02-23 at 22:15
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    5. #12324
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Previse se gresaka napravilo da se sada pravi nesto. Mnogo gresaka i prije Joce, covjek je digao malo zajednicu nakon kfe i Pinkmana koji su imali 30 igraca nakon 3 dana novog moda. A najveca greska je bila Global, to je moje misljenje. Sve ostale zajednice svo vrijeme koriste jedan te isti mod i svako malo imaju updejt i nekada Big Updejt koji dovede opet igrace stare i nove. To je uspjesan sistem vodjenja samp servera ali mi smo se okrenuli onom koji se ispostavio kao teska fula, mjenjali modove, globale pravili cesto. To je po meni glavni problem i najveca greska. Jedini opravdani Global je onaj sa v2.0 na v3.0 mod na onaj najpoznatiji mod. Ko je igrao na v2.0 zna koliko je bio bugan, ali i to je imalo neki sarm. Svaki ostali Global nakon toga je bila greska, trebali smo ostat na modu po kojem smo bili poznati i taj mod nikad nije smjeo doci u ruku Dimija i ostalih "Skriptera".

      Naravno tu je i "Imali smo, nismo znali", kad smo 2012 imali pun server i za sitnicu tjerali igrace. Isti ti igraci su onda isli na novootvorene servere, koji su danas na vrhu. Pojedinci iz tog Staffa su zasluzni sto su sad drugi serveri na vrhu Balkanskom sampa. Realno bili smo najjaci ali kada nismo imali jaku konkurenciju, kada se pojavilo par ozbiljnih servera vec su tada poceli problemi, 2013 godina.

      Prenatrpanost privatnim organizacijama. Tu smo pretjerali i tu je isto velika greska. Gledajuci ostale servere vidi se kako brinu o broju privatnih organizacija. Tacan broj se zna i Lider se moze kupit. Pravit nove, gotovo pa nemoguce jer remeti balans servera. Da li je lova udarila u mozak pa se mislilo da je normalno imati 50 organizacija na serveru, vjerovatno..

      Trenutni igraci sampa, nikad nisu culi za CroHerze, a to je realnost koju vidis kad obidjes ostale servere. Pokusati opet pravit nesto, gubljenje vremena. No ima opcija da se otvori nesto za CH igrace, tipa FR server gdje bi se druzili momci i djevojke koji su tu i nakon deceniju i nesto. Moje misljenje i nesto ukratko, a razloga i gresaka ima jos bilion, to bi bio roman.

      Naravno, ne znam kako je bilo vodit zajednicu od toliko igraca, nit mislim da bi ja nesto bolje radio, sigurno bi prodavao pozicije kao sto su radili Headovi u to vrijeme u RL (Ne vecina). Bilo je lijepo, poceo sam ovdje igrati kao djecak, a sada sam covjek. Tolike godine provesti na jednoj zajednici, lijep osjecaj ali i gorak kada vidim gdje smo sada. Pomislim nekad da li sam trebao napustit ovu zajednicu i preci na drugu nakon prve protjere..
      Kad skapiras da su neki igraci ovde 10+ godina, ja evo 13, sto ti kazes dosli kao deca a sad su ljudi, prosli i sito i reseto na ovoj ch i evo sad upravo gledamo kako se ovo sve polako gasi jer nema vise ni te cari a ni igraca podobnih za igru, barem ne onu vrstu igre koju smo imali pre 10 godina...
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    6. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    7. #12325

      ......
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      248
      Teme
      35
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      370
      Rep
      Alfoo, skrati.


      - Mirko Cro Cop
      since 2010 ESTRADNA ZVIJEZDA PA BOG


    8. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    9. #12326

      RP GameSage
       
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Đakovo
      Poruke
      383
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      354
      Like (dobivenih)
      196
      Rep
      kako nema skriptera eto Beksa i Nićia s modovima,samo treba neko da placa bilo bi uredu i samo beks ac da promjeni text i moze ga palit.. btw kad ste slabi u vic jel vi znate da pederi ne stignu prnit od posla?
      87.98.244.30:7000 OTVOREN !!

    10. #12327

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      401
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      737
      Like (dobivenih)
      328
      Rep
      Pozdrav za bracu @Car; @mali zeus; @Zik[pr0] @pyrozeN; @Fera;

      I za najboljeg skriptera svih vremena @Michael;
      Posljednje uređivanje od Beastmode : 04-02-23 at 02:34

    11. #12328
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Khabib Nurmagomedov Vidi poruku
      Alfoo, skrati.


      - Mirko Cro Cop
      ti se samo pojavis ovde da mene zajebavas caka konjino
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    12. Like cakaofficial se sviđa ovaj post
    13. #12329
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beastmode Vidi poruku
      Pozdrav za bracu @Car; @mali zeus; @Zik[pr0] @pyrozeN; @Fera;

      I za najboljeg skriptera svih vremena @Michael;
      Di si Gips krme te ubolo

    14. Like Beastmode se sviđa ovaj post
    15. #12330
      Mauro Vitelli avatar
      Ina je mama
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,041
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7278
      Like (dobivenih)
      4565
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Beastmode Vidi poruku
      Pozdrav za bracu @Car; @mali zeus; @Zik[pr0] @pyrozeN; @Fera;

      I za najboljeg skriptera svih vremena @Michael;
      Ako cu bit peder kad kazem da te volim onda nek budem raspala pederxina kao @On je Carr;

    16. Like Archer, Beastmode, On je Carr se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1233 od 1404 PrviPrvi ... 23373311331183122312311232123312341235124312831333 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •