Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 875 od 1404 PrviPrvi ... 3757758258658738748758768778859259751375 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 8,741 do 8,750 od 14032
    1. #8741
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      https://imgur.com/a/fzJP9CY - sramotna bježanja off od strane TSC i ETL članova i njihovih lidera
      Napadali su njih ukupno 15ak na nas 4-5 iz LCN i LSV, a kad se brojno stanje izjednacino i kad smo im uzeli jednu teritoritoriju... pogodite koja im je radnja bila? /q
      Svaki sramotni čin treba javno objaviti, jer očito su neki zaluđeni igrom i misle da su najbolji, a ovo je prava njihova slika.

      Ovim putem se izvinjavamo Joci, što mu svojom odličnom igrom i znanjem smanjivamo brojno stanje na serveru.
      LP


    2. #8742
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raul Hernandez Vidi poruku
      https://imgur.com/a/fzJP9CY - sramotna bježanja off od strane TSC i ETL članova i njihovih lidera
      Napadali su njih ukupno 15ak na nas 4-5 iz LCN i LSV, a kad se brojno stanje izjednacino i kad smo im uzeli jednu teritoritoriju... pogodite koja im je radnja bila? /q
      Svaki sramotni čin treba javno objaviti, jer očito su neki zaluđeni igrom i misle da su najbolji, a ovo je prava njihova slika.

      Ovim putem se izvinjavamo Joci, što mu svojom odličnom igrom i znanjem smanjivamo brojno stanje na serveru.
      LP

      Ako nisi znao neki ljudi ovdje rade, zaposleni su, nisu djeca kao vi da samo igraju igrice, Zar bi trebali kasniti na posao ili ici nenaspavani zbog nekih faking teritorija?


    3. #8743
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Ako nisi znao neki ljudi ovdje rade, zaposleni su, nisu djeca kao vi da samo igraju igrice, Zar bi trebali kasniti na posao ili ici nenaspavani zbog nekih faking teritorija?
      Geri muči tamo i ti si online
      Ne znam ja, vidim da su po forumu njih 5-6 online, a i pričaju na discord isto toliko njih, pa ti prosudi..


    4. #8744
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,444
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      34 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Ado rođer federer

    5. Like Pervez Musharraf, Mauro Vitelli, KenshiN se sviđa ovaj post
    6. #8745
      Pervez Musharraf avatar
      Kume , mi te ne zanimamo
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Las Colinas
      Poruke
      398
      Teme
      43
      CHB
      100
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      497
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n e r k o Vidi poruku
      Ado rođer federer
      Igram elastično burazeru moj.
      "Wrong place, wrong time"
      ​​

    7. Like Nerko', Fiennes, KenshiN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    8. #8746
      Marc Katty avatar
      Blood makes you related,
      loyalty makes you family
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2016
      Lokacija
      Ganton💚
      Poruke
      1,281
      Teme
      204
      CHB
      210
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      1212
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raul Hernandez Vidi poruku
      https://imgur.com/a/fzJP9CY - sramotna bježanja off od strane TSC i ETL članova i njihovih lidera
      Napadali su njih ukupno 15ak na nas 4-5 iz LCN i LSV, a kad se brojno stanje izjednacino i kad smo im uzeli jednu teritoritoriju... pogodite koja im je radnja bila? /q
      Svaki sramotni čin treba javno objaviti, jer očito su neki zaluđeni igrom i misle da su najbolji, a ovo je prava njihova slika.

      Ovim putem se izvinjavamo Joci, što mu svojom odličnom igrom i znanjem smanjivamo brojno stanje na serveru.
      LP
      Najjači su brate, @Raul Hernandez; , @Seth McGarrett; , @Jack Ocelot;

      Posljednje uređivanje od Marc Katty : 15-10-20 at 14:14
      Roleplay GameSage Team
      Grove Street Family O.G

      DM RCON Head Administrator Ex Marketing Team CroHerze Since 2013Grove Street Family Since 30.09.2019


    9. Like zlatan, Raul Hernandez, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    10. #8747
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Katty Vidi poruku
      Najjači su brate, @Raul Hernandez; , @Seth McGarrett; , @Jack Ocelot;

      Ne kontam stvarno, 3 nas je bilo, njih 3, 4 i opet pobjegnu.
      Znalo nas je 3 IG branit a 3 orge nas napadaju, pa ne idemo off.

      Kvare igru drugima, ebote pisljiva tt, daj da se pucamo, ne moramo nista uzet, samo da nije dosada.

      Treba se napravit sastanak lidera i reci svakom lideru da kaze clanovima da je zabranjeno bjezati off. Razumijem ako vas je dva, ali neke orge ne ulaze po citav dan, sastanke ne odrzavaju, zbog par pixela na mapi jbt.

      Svaki dan kad udjem, jedna te ista prica, kada ce uci IG, cekaj ih IG, udje jedan, izadje drugi, uzmes jednu pa ih nema do sutra, dajte da se rokamo, po 5 aktivnih u svakoj orgi i da rokamo tt navece, a ne ovako osim wara nemas sta radit.

      Bas pojedinci kvare igru, nemaju vise ni srama ni stida, ETL se porta do mete direktno, pa portaj se makar ispred tt, o ostalom da ne pricam, ja tako da igram sve bi sam odbranio i uzo, sto sam dokazo na Javier Vega, a upola sam manje krsio pravila od njih. Dajte ba ljudi igrica je, kad udjem malo hocu da se zabavim, da se rokam, ali oni nenormalno shvataju ove tt, ako nemogu posteno, kosto i ne mogu, onda sve drugo dolazi u obzir i tako se poseru na cejf i igru.

      Naravno na TSC nikad necu nista reci, pa da su od govana, jedino mi se ne svidja njihov saveznik. Uvjek smo imali jake saveznike Yakuza, LCN, a sada neku orgu lijevu, ali eto. Imati TSC za saveznika je cast.

      Ugasite bandicam, ugasite aimove, ugasite portanje i hajte IG da se pucamo, ne moramo nista osvojit, uzmite citavu mapu, ali daj da se pucamo i zezamo, igrica je.

      Acta Non Verba etlovci
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 15-10-20 at 16:36
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    11. #8748
      Marc Katty avatar
      Blood makes you related,
      loyalty makes you family
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2016
      Lokacija
      Ganton💚
      Poruke
      1,281
      Teme
      204
      CHB
      210
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      1212
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od brutt Vidi poruku
      Ne kontam stvarno, 3 nas je bilo, njih 3, 4 i opet pobjegnu.
      Znalo nas je 3 IG branit a 3 orge nas napadaju, pa ne idemo off.

      Kvare igru drugima, ebote pisljiva tt, daj da se pucamo, ne moramo nista uzet, samo da nije dosada.

      Treba se napravit sastanak lidera i reci svakom lideru da kaze clanovima da je zabranjeno bjezati off. Razumijem ako vas je dva, ali neke orge ne ulaze po citav dan, sastanke ne odrzavaju, zbog par pixela na mapi jbt.

      Svaki dan kad udjem, jedna te ista prica, kada ce uci IG, cekaj ih IG, udje jedan, izadje drugi, uzmes jednu pa ih nema do sutra, dajte da se rokamo, po 5 aktivnih u svakoj orgi i da rokamo tt navece, a ne ovako osim wara nemas sta radit.

      Bas pojedinci kvare igru, nemaju vise ni srama ni stida, ETL se porta do mete direktno, pa portaj se makar ispred tt, o ostalom da ne pricam, ja tako da igram sve bi sam odbranio i uzo, sto sam dokazo na Javier Vega, a upola sam manje krsio pravila od njih. Dajte ba ljudi igrica je, kad udjem malo hocu da se zabavim, da se rokam, ali oni nenormalno shvataju ove tt, ako nemogu posteno, kosto i ne mogu, onda sve drugo dolazi u obzir i tako se poseru na cejf i igru.

      Naravno na TSC nikad necu nista reci, pa da su od govana, jedino mi se ne svidja njihov saveznik. Uvjek smo imali jake saveznike Yakuza, LCN, a sada neku orgu lijevu, ali eto.

      Acta Non Verba etlovci
      Momak, prije svega čovjek, TSC legenda objasnio trenutnu situaciju
      Roleplay GameSage Team
      Grove Street Family O.G

      DM RCON Head Administrator Ex Marketing Team CroHerze Since 2013Grove Street Family Since 30.09.2019


    12. #8749

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      602
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      761
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od brutt Vidi poruku
      Ne kontam stvarno, 3 nas je bilo, njih 3, 4 i opet pobjegnu.
      Znalo nas je 3 IG branit a 3 orge nas napadaju, pa ne idemo off.

      Kvare igru drugima, ebote pisljiva tt, daj da se pucamo, ne moramo nista uzet, samo da nije dosada.

      Treba se napravit sastanak lidera i reci svakom lideru da kaze clanovima da je zabranjeno bjezati off. Razumijem ako vas je dva, ali neke orge ne ulaze po citav dan, sastanke ne odrzavaju, zbog par pixela na mapi jbt.

      Svaki dan kad udjem, jedna te ista prica, kada ce uci IG, cekaj ih IG, udje jedan, izadje drugi, uzmes jednu pa ih nema do sutra, dajte da se rokamo, po 5 aktivnih u svakoj orgi i da rokamo tt navece, a ne ovako osim wara nemas sta radit.

      Bas pojedinci kvare igru, nemaju vise ni srama ni stida, ETL se porta do mete direktno, pa portaj se makar ispred tt, o ostalom da ne pricam, ja tako da igram sve bi sam odbranio i uzo, sto sam dokazo na Javier Vega, a upola sam manje krsio pravila od njih. Dajte ba ljudi igrica je, kad udjem malo hocu da se zabavim, da se rokam, ali oni nenormalno shvataju ove tt, ako nemogu posteno, kosto i ne mogu, onda sve drugo dolazi u obzir i tako se poseru na cejf i igru.

      Naravno na TSC nikad necu nista reci, pa da su od govana, jedino mi se ne svidja njihov saveznik. Uvjek smo imali jake saveznike Yakuza, LCN, a sada neku orgu lijevu, ali eto.

      Acta Non Verba etlovci
      A stvarno ne razumijem to bjezanje vise i nakon ovoliko vremena sto je proslo otkad su prvi ljudi to poceli prakticirat. Prije tjedan ili vise dana, tako nesto, usao sam IG, cim sam usao pokrenuto je 3-4 TT istovremeno, sto pokazuje da su ovi stajali na teritorijama i samo cekali neciji ulazak da mogu pokrenut. Nisam bjezao off da mi vise ne mogu uzimati tt, ostao sam i isao od TT do TT i branio, neke su odbrane su bile uspjesne, neke nisu, sta je tu je, al moram priznat da se u ovih godinu i vise dana sto igram tu nisam vise zabavio. Pogodis jednog covjeka na TT sniperom, eno ih šestorica se samo okrenu i trče za tobom preko pola mape ko pačići. Ismijao sam se zesce i cak proveo sat vremena, pa i vise, braneci te teritorije, sto nisam uradio od pocetka moda.

      Stvarno je žalosno da se igrači toliko vežu za te teritorije da bježe off samo da im traju tih par sati prije nego što se resetiraju same od sebe. WAR se ne moze igrati kako treba, toga vise pa skoro ni nema. Zadnji 4v4 WAR se odigrao tamo 2018. kad je bilo zadnje kolo WAR lige izmedju Y i LCN. Zato si i ti WAR igrači moraju pronalazit zabavu u nečem novom, to u ovom slučaju teško može biti nešto drugo osim teritorija.

      To samo izlaženje off tjera i druge igrače off, jer nemaju šta radit. Jedino što mogu radit je vozikat se okolo po Los Santosu i ostatku San Andreasa 2 sata i otic off, a zna se da ovi nisu izlazili off jer imaju "obveze" ili nešto slično, jer te iste ljude vidis tu na discordu njih 5-6 cijelo vrijeme nakon što su "otišli off".
      Posljednje uređivanje od Geroi : 15-10-20 at 16:44


    13. Like Raul Hernandez, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    14. #8750
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3584
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Katty Vidi poruku
      Momak, prije svega čovjek, TSC legenda objasnio trenutnu situaciju
      Daj Meho molim te, postali ste najgori zadnja 3 dana, bježite samo vi off. Sad ne znam kakva je situacija otkad nemate Seju i Amara, ali realno govorim Dalje, jučer ili preključer GSF i Y njih 5-6 uzimaju nama TT(Vito i ja sami IG) pa nismo pobjegli off. Odbranili par puta, jednu uzeli, jednu izgubili i u tome je poenta igre. Druga stvar je kad se okupi 10 ljudi pa ne bi ja prvi igrao da me neko pravi budalom i ubija provokacijama kad je brojčano u prednosti.

      Svaka čast LSVu i LCNu da su se aktivirali oko TTa, više boja ima na mapi i onda je zanimljivije. Čak mi je sinoć bilo zanimljivije ganjati TT nego prethodnih par dana. Samo glupost svaki dan ista priča u glavnom chatu.

    15. Like Pervez Musharraf, Nerko', Vito Bonnuci se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 875 od 1404 PrviPrvi ... 3757758258658738748758768778859259751375 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •