Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 812 od 1404 PrviPrvi ... 3127127628028108118128138148228629121312 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 8,111 do 8,120 od 14032
    1. #8111
      Imad_Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2015
      Poruke
      135
      Teme
      17
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      10
      Like (dobivenih)
      62
      Rep
      Dragi CH, draga raja.. Ko me zna, zna. Ko me ne zna, ****ga.. Volio bih da smo se upoznali i družili..


      Ukratko, bilo mi je drago biti sa vama ponovo, mada dosta kraće vrijeme nego prošli put, te davne 2015 i danas.


      Te, 2015, sam bio GS oko dva mjeseca, te sam morao napustiti poziciju radi obaveza. U 2020 me uhvati, neka nostalgija.. Neka ideja, reko' idemo ponovo naći staru raju.. I ponovo se registrovah.


      Od stare raje, prepoznah samo Misty, mada vjerujem da se ona ne sjeća mene. Helem nejse, nisam se ni javljao...


      Da poentiram.


      Počeh igrati prije sedam noći, pa reko' da podijelim par lijepih anegdota, dešavanja i momenata koje sam uspio uhvatiti na serveru, da pozdravim drage ljude, pa i one manje drage.. I da se zahvalim svima Vama na divnim uspomenama iz '15-te i '20-te.. Sjećati ću se još dugo, dugo :)


      Kako je to sve krenulo..


      Ulaziš na server... Casual gazenje prvog levela po spawnu - https://imgur.com/a/zCqpzCF
      Zgazi te lik.. Prvi pokusaj RP-a.. DM, DB.. - https://imgur.com/a/16tWKM3


      Helem nejse.


      Idemo opet...


      Pokusaj RP-a sa MDom (lvl 2)... Clanovi vise vole pusenje u klubu.. - https://imgur.com/a/SbUqYJW


      Dobijem na ideju za talk show.. Neka zeza sa rajom.. Predlozim Ognjenu i Amy.. Super ideja.. Ulijecemo u CNN.
      Istraživačko novinarstvo :) Par minuta slave.. Talk show i zeza.. Dok nije propalo, naravno - https://imgur.com/a/bVGGfcN


      Novi lider dolazi.. Odmah uspostavlja autoritet i željeznu pesnicu.. Malo popričamo.. Kick iz CNNa.. - https://imgur.com/a/EKERdR5


      Ne može se podnijeti da nije po svom. Previše jak ponos.



      Inače, kad već krenuh o negativnim stvarima.. Bilo je tu jos DM-a, nekulturne raje, napadanja bez razloga od igraca, uvreda, ovog, onog.. Raznih sorti ljudi..

      Iskreno, najvise me je zabolilo upoznavanje raje na TS3-u.. Lijepo druzenje sa LCN ekipom, i onda komotno odjebavanje od strane lidera MD iz TS3 sobe, i na serveru, apsolutno hladno.. Ono, kompletno na akt: "mrš mi s' očiju"... Malo popricasmo na talk show (/vijesti). Intervjuisah na RP nacin tri igraca do sada, svi su se slozili da je dobro vrijeme za promjenu direktora bolnice (IRL).. Htio da organizujem anketu i neki oblik referenduma.. Ali pade kick od novog lidera!


      Imam jos puno slika, ima i gorih stvari, ima i boljih.. Ne zelim da objavljujem.. Meni je iskreno, bilo lijepo igrati i drago mi je na provedenom vremenu..


      Pozdravi.


      Pozz za LCN ekipu..


      Pored Vas iz LCN-a. - Digi, Ana, Ognjen i Amy.. Zbog vas mi je bilo drago igrati, a svu ostalu raju koju sam zaboravio, vjerujte mislim i na vas.. I izvinite sto Vas ne spomenuh.


      U drugu ruku, drago mi je da sam odmah vidio prevalentnost maloljetne raje na serveru, pubertet, hormoni, stres iz skole.. Sve ja to razumijem.. Potreba za dokazivanjem autoriteta, i punjenjem svog ega. Meni iskreno to ne treba, ja u životu već imam dovoljno obaveza i zajebancija, bacim i se i novinarstvom u jednu ruku, već je dovoljno stresa s te strane, a ne još i ovdje..


      Ali drago mi je. Proveo sam par, lijepih dana dana. Sam sam vodio CNN. Gledao sam da pričamo realno, da nije monotono.. Da se možemo malo zezati, pa i ući u MG i OOC, samo chill... Ali očito. Ne može.


      Hvala Vam svima još jednom na lijepih par dana, i ljubim vas. Ostanite mi normala :)

      __________

      Ispričavam se za sve neispravljene gramatičke greške, neobjavljivanje svih slika i talk showova (razlog: link limit), sve zaboravljene informacije i bilo koje greške koje sam napravio u postu.

    2. #8112
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Izgleda da je Mate konacno uvaljao peticu...
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    3. Like zlatan se sviđa ovaj post
    4. #8113
      Anamarija avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      U svom svijetu
      Poruke
      1,480
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      471
      Like (dobivenih)
      680
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Imad_Corleone Vidi poruku
      Dragi CH, draga raja.. Ko me zna, zna. Ko me ne zna, ****ga.. Volio bih da smo se upoznali i družili..


      Ukratko, bilo mi je drago biti sa vama ponovo, mada dosta kraće vrijeme nego prošli put, te davne 2015 i danas.


      Te, 2015, sam bio GS oko dva mjeseca, te sam morao napustiti poziciju radi obaveza. U 2020 me uhvati, neka nostalgija.. Neka ideja, reko' idemo ponovo naći staru raju.. I ponovo se registrovah.


      Od stare raje, prepoznah samo Misty, mada vjerujem da se ona ne sjeća mene. Helem nejse, nisam se ni javljao...


      Da poentiram.


      Počeh igrati prije sedam noći, pa reko' da podijelim par lijepih anegdota, dešavanja i momenata koje sam uspio uhvatiti na serveru, da pozdravim drage ljude, pa i one manje drage.. I da se zahvalim svima Vama na divnim uspomenama iz '15-te i '20-te.. Sjećati ću se još dugo, dugo


      Kako je to sve krenulo..


      Ulaziš na server... Casual gazenje prvog levela po spawnu - https://imgur.com/a/zCqpzCF
      Zgazi te lik.. Prvi pokusaj RP-a.. DM, DB.. - https://imgur.com/a/16tWKM3


      Helem nejse.


      Idemo opet...


      Pokusaj RP-a sa MDom (lvl 2)... Clanovi vise vole pusenje u klubu.. - https://imgur.com/a/SbUqYJW


      Dobijem na ideju za talk show.. Neka zeza sa rajom.. Predlozim Ognjenu i Amy.. Super ideja.. Ulijecemo u CNN.
      Istraživačko novinarstvo Par minuta slave.. Talk show i zeza.. Dok nije propalo, naravno - https://imgur.com/a/bVGGfcN


      Novi lider dolazi.. Odmah uspostavlja autoritet i željeznu pesnicu.. Malo popričamo.. Kick iz CNNa.. - https://imgur.com/a/EKERdR5


      Ne može se podnijeti da nije po svom. Previše jak ponos.



      Inače, kad već krenuh o negativnim stvarima.. Bilo je tu jos DM-a, nekulturne raje, napadanja bez razloga od igraca, uvreda, ovog, onog.. Raznih sorti ljudi..

      Iskreno, najvise me je zabolilo upoznavanje raje na TS3-u.. Lijepo druzenje sa LCN ekipom, i onda komotno odjebavanje od strane lidera MD iz TS3 sobe, i na serveru, apsolutno hladno.. Ono, kompletno na akt: "mrš mi s' očiju"... Malo popricasmo na talk show (/vijesti). Intervjuisah na RP nacin tri igraca do sada, svi su se slozili da je dobro vrijeme za promjenu direktora bolnice (IRL).. Htio da organizujem anketu i neki oblik referenduma.. Ali pade kick od novog lidera!


      Imam jos puno slika, ima i gorih stvari, ima i boljih.. Ne zelim da objavljujem.. Meni je iskreno, bilo lijepo igrati i drago mi je na provedenom vremenu..


      Pozdravi.


      Pozz za LCN ekipu..


      Pored Vas iz LCN-a. - Digi, Ana, Ognjen i Amy.. Zbog vas mi je bilo drago igrati, a svu ostalu raju koju sam zaboravio, vjerujte mislim i na vas.. I izvinite sto Vas ne spomenuh.


      U drugu ruku, drago mi je da sam odmah vidio prevalentnost maloljetne raje na serveru, pubertet, hormoni, stres iz skole.. Sve ja to razumijem.. Potreba za dokazivanjem autoriteta, i punjenjem svog ega. Meni iskreno to ne treba, ja u životu već imam dovoljno obaveza i zajebancija, bacim i se i novinarstvom u jednu ruku, već je dovoljno stresa s te strane, a ne još i ovdje..


      Ali drago mi je. Proveo sam par, lijepih dana dana. Sam sam vodio CNN. Gledao sam da pričamo realno, da nije monotono.. Da se možemo malo zezati, pa i ući u MG i OOC, samo chill... Ali očito. Ne može.


      Hvala Vam svima još jednom na lijepih par dana, i ljubim vas. Ostanite mi normala

      __________

      Ispričavam se za sve neispravljene gramatičke greške, neobjavljivanje svih slika i talk showova (razlog: link limit), sve zaboravljene informacije i bilo koje greške koje sam napravio u postu.
      Zahvaljujem na divnoj suradnji i divnom razgovoru s tobom u to kratko vrijeme sto smo se vidjeli i culi, smatram da je velika greska sto si izbacen iz CNN-a, ali opet nista me se ne pita, jer digao si CNN na noge na vise nego izvanredan lvl. Ocito mladja ekipa nije shvatila tvoj nacin izrazavanja i razmisljanja. Sta je tu je.. Steta sto si odlucio napustiti zajednicu, mogao si pronaci stariju ekipu i novi zanimaciju gdje bi bio prihvacen bas takav kakav i jesi.
      Ispalo je tako jer nisu mnogi prepoznali tvoju kreativnost i humor vec je bilo "dosadno", "glupo", "bezveze", "smara" i sl..
      Zelim ti svu srecu u daljnem radu i zivotu i sve najbolje!!!

    5. Like Tony Stark, hana, Yuuto se sviđa ovaj post
    6. #8114
      Hole avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      Minken
      Poruke
      1,070
      Teme
      61
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      16 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1187
      Like (dobivenih)
      471
      Rep
      Šta ima rajaa

    7. Like 'Melek', Dom Bacardi, R u s s, KenshiN se sviđa ovaj post
    8. #8115

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,359
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hole Vidi poruku
      Šta ima rajaa
      gdje si Hole DMeru stari hehe


    9. #8116
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Misty Niagara Vidi poruku
      S čim vi perete krv sa odjeće, ručnika, parketa i zidova?
      Pitas za menstrualnu krv?
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    10. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    11. #8117
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Izgleda da je Mate konacno uvaljao peticu...
      Sad imamo RP razlog za DM na RP serveru!!!
      Posljednje uređivanje od Hawk : 03-08-20 at 09:46
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    12. #8118
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3584
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ana Nikolic Vidi poruku
      Zahvaljujem na divnoj suradnji i divnom razgovoru s tobom u to kratko vrijeme sto smo se vidjeli i culi, smatram da je velika greska sto si izbacen iz CNN-a, ali opet nista me se ne pita, jer digao si CNN na noge na vise nego izvanredan lvl. Ocito mladja ekipa nije shvatila tvoj nacin izrazavanja i razmisljanja. Sta je tu je.. Steta sto si odlucio napustiti zajednicu, mogao si pronaci stariju ekipu i novi zanimaciju gdje bi bio prihvacen bas takav kakav i jesi.
      Ispalo je tako jer nisu mnogi prepoznali tvoju kreativnost i humor vec je bilo "dosadno", "glupo", "bezveze", "smara" i sl..
      Zelim ti svu srecu u daljnem radu i zivotu i sve najbolje!!!
      Iskreno ne znam čovjeka, ali ako je istina to sve što si navela jedan od tvojih zadataka jeste da zadržiš takvog igrača na zajednici. Naprotiv, ti ga sažaljevaš
      Druže ako si zainteresovan za TSC slobodno mi se obrati, nema pretjeranog RPa ali zabave i dobre ekipe ti neće faliti. Pozz

    13. Like Eddie Miller, Berserker se sviđa ovaj post
    14. #8119

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Imad_Corleone Vidi poruku
      Dragi CH, draga raja.. Ko me zna, zna. Ko me ne zna, ****ga.. Volio bih da smo se upoznali i družili..


      Ukratko, bilo mi je drago biti sa vama ponovo, mada dosta kraće vrijeme nego prošli put, te davne 2015 i danas.


      Te, 2015, sam bio GS oko dva mjeseca, te sam morao napustiti poziciju radi obaveza. U 2020 me uhvati, neka nostalgija.. Neka ideja, reko' idemo ponovo naći staru raju.. I ponovo se registrovah.


      Od stare raje, prepoznah samo Misty, mada vjerujem da se ona ne sjeća mene. Helem nejse, nisam se ni javljao...


      Da poentiram.


      Počeh igrati prije sedam noći, pa reko' da podijelim par lijepih anegdota, dešavanja i momenata koje sam uspio uhvatiti na serveru, da pozdravim drage ljude, pa i one manje drage.. I da se zahvalim svima Vama na divnim uspomenama iz '15-te i '20-te.. Sjećati ću se još dugo, dugo


      Kako je to sve krenulo..


      Ulaziš na server... Casual gazenje prvog levela po spawnu - https://imgur.com/a/zCqpzCF
      Zgazi te lik.. Prvi pokusaj RP-a.. DM, DB.. - https://imgur.com/a/16tWKM3


      Helem nejse.


      Idemo opet...


      Pokusaj RP-a sa MDom (lvl 2)... Clanovi vise vole pusenje u klubu.. - https://imgur.com/a/SbUqYJW


      Dobijem na ideju za talk show.. Neka zeza sa rajom.. Predlozim Ognjenu i Amy.. Super ideja.. Ulijecemo u CNN.
      Istraživačko novinarstvo Par minuta slave.. Talk show i zeza.. Dok nije propalo, naravno - https://imgur.com/a/bVGGfcN


      Novi lider dolazi.. Odmah uspostavlja autoritet i željeznu pesnicu.. Malo popričamo.. Kick iz CNNa.. - https://imgur.com/a/EKERdR5


      Ne može se podnijeti da nije po svom. Previše jak ponos.



      Inače, kad već krenuh o negativnim stvarima.. Bilo je tu jos DM-a, nekulturne raje, napadanja bez razloga od igraca, uvreda, ovog, onog.. Raznih sorti ljudi..

      Iskreno, najvise me je zabolilo upoznavanje raje na TS3-u.. Lijepo druzenje sa LCN ekipom, i onda komotno odjebavanje od strane lidera MD iz TS3 sobe, i na serveru, apsolutno hladno.. Ono, kompletno na akt: "mrš mi s' očiju"... Malo popricasmo na talk show (/vijesti). Intervjuisah na RP nacin tri igraca do sada, svi su se slozili da je dobro vrijeme za promjenu direktora bolnice (IRL).. Htio da organizujem anketu i neki oblik referenduma.. Ali pade kick od novog lidera!


      Imam jos puno slika, ima i gorih stvari, ima i boljih.. Ne zelim da objavljujem.. Meni je iskreno, bilo lijepo igrati i drago mi je na provedenom vremenu..


      Pozdravi.


      Pozz za LCN ekipu..


      Pored Vas iz LCN-a. - Digi, Ana, Ognjen i Amy.. Zbog vas mi je bilo drago igrati, a svu ostalu raju koju sam zaboravio, vjerujte mislim i na vas.. I izvinite sto Vas ne spomenuh.


      U drugu ruku, drago mi je da sam odmah vidio prevalentnost maloljetne raje na serveru, pubertet, hormoni, stres iz skole.. Sve ja to razumijem.. Potreba za dokazivanjem autoriteta, i punjenjem svog ega. Meni iskreno to ne treba, ja u životu već imam dovoljno obaveza i zajebancija, bacim i se i novinarstvom u jednu ruku, već je dovoljno stresa s te strane, a ne još i ovdje..


      Ali drago mi je. Proveo sam par, lijepih dana dana. Sam sam vodio CNN. Gledao sam da pričamo realno, da nije monotono.. Da se možemo malo zezati, pa i ući u MG i OOC, samo chill... Ali očito. Ne može.


      Hvala Vam svima još jednom na lijepih par dana, i ljubim vas. Ostanite mi normala

      __________

      Ispričavam se za sve neispravljene gramatičke greške, neobjavljivanje svih slika i talk showova (razlog: link limit), sve zaboravljene informacije i bilo koje greške koje sam napravio u postu.
      Ovakvog igrača stavljate na CNN lidera, a Vjeku Milija, Ognjena Marjanovica, Chillya, Eddie Millera na GS/Admin pozicije.

      Ponudite momku poziciju, necete se pokajati kad vec niste sa gore navedenim.

      A tebi svaka cast za uzimanje mog vremena u zaista dobar i normalan post.

      P.s. Nista protiv staffa, opcenito CH, napominjem iz razloga sto se svaki moj kriticki post protumaci kao pljuvanje i ponizavanje same zajednice i staffa.
      Posljednje uređivanje od Alex Martinez : 03-08-20 at 13:33
      y legenda, ex rp admin

    15. Like Amel Hamilton, sheeesh, Berserker se sviđa ovaj post
    16. #8120

      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      podrum
      Poruke
      10
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      10
      Like (dobivenih)
      5
      Rep
      cuj imad corleone sestre mi ahhahahahhahahahhahahahhahahhahahahah a zivota mi

     

     
  • Stranica 812 od 1404 PrviPrvi ... 3127127628028108118128138148228629121312 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •