Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 719 od 1404 PrviPrvi ... 2196196697097177187197207217297698191219 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,181 do 7,190 od 14032
    1. #7181
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Stvarno ne razumim čemu organje ove war lige i nekakvih turnira ,ako se nitko ne smi porokat momački ...Vojska bar kaže mi ne smimo uć normalno u meč pa moramo spawn igrat ,a večeras me Yakuza razočarala pravo ...Bar sam od vas očekivao fer borbu ...Čemu organje i čemu gluposti onda ? Zar vam stvarno bitno samo osvojit to i eto a ne porokat se pravo pa da vidimo koje jači...Ili ste svi istog mišljenja ko i mi iz LCN da smo mi najjači što se tiče wara timski pa se ne smi niko porokat ..

      Respekt ekipi iz SB Paji i momcima ..Uvijek su se smili pošibat momački bez obzira WL na FR il RP,a ovo ostalo pokazali ste da ste pič.ke...jebala vas nagrada 5m i gluposti zar je toliko to bitno a ne odigrat korektno war ..Stvarno jadno momci ,čak smo od MD dobili neki otpor i želju za rokanjem ...Izgubili ste pravo rugat se Esi i Bajri što se tiče spawna i zajebancije ...Nadam se da će od sljedeće war lige il turnira bit ubačeno pravilo da ne smiš spawn igrat i to je to...Ako te ne ubace onda ne znam čemu ikakvo organje liga i turnira ...Poz od najjačih iz LCN-a ..



    2. #7182

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      602
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      761
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      Stvarno ne razumim čemu organje ove war lige i nekakvih turnira ,ako se nitko ne smi porokat momački ...Vojska bar kaže mi ne smimo uć normalno u meč pa moramo spawn igrat ,a večeras me Yakuza razočarala pravo ...Bar sam od vas očekivao fer borbu ...Čemu organje i čemu gluposti onda ? Zar vam stvarno bitno samo osvojit to i eto a ne porokat se pravo pa da vidimo koje jači...Ili ste svi istog mišljenja ko i mi iz LCN da smo mi najjači što se tiče wara timski pa se ne smi niko porokat ..

      Respekt ekipi iz SB Paji i momcima ..Uvijek su se smili pošibat momački bez obzira WL na FR il RP,a ovo ostalo pokazali ste da ste pič.ke...jebala vas nagrada 5m i gluposti zar je toliko to bitno a ne odigrat korektno war ..Stvarno jadno momci ,čak smo od MD dobili neki otpor i želju za rokanjem ...Izgubili ste pravo rugat se Esi i Bajri što se tiče spawna i zajebancije ...Nadam se da će od sljedeće war lige il turnira bit ubačeno pravilo da ne smiš spawn igrat i to je to...Ako te ne ubace onda ne znam čemu ikakvo organje liga i turnira ...Poz od najjačih iz LCN-a ..
      Slažem se u potpunosti da treba uvest kaznu, stajanje na spawnu nije nikakvo znanje nit skill, nego samo obično pičkaranje, ljudi kad su smišljali WAR kao koncept, mislili su na rokanje, šake na šake, baš kao što si spomenuo u postu, a taj spawn je nažalost propust koji se sve više i više koristi da bi se ostvarila minimalna pobjeda, tzv. pičkasta pobjeda.

    3. #7183

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Slažem se u potpunosti da treba uvest kaznu, stajanje na spawnu nije nikakvo znanje nit skill, nego samo obično pičkaranje, ljudi kad su smišljali WAR kao koncept, mislili su na rokanje, šake na šake, baš kao što si spomenuo u postu, a taj spawn je nažalost propust koji se sve više i više koristi da bi se ostvarila minimalna pobjeda, tzv. pičkasta pobjeda.
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      Stvarno ne razumim čemu organje ove war lige i nekakvih turnira ,ako se nitko ne smi porokat momački ...Vojska bar kaže mi ne smimo uć normalno u meč pa moramo spawn igrat ,a večeras me Yakuza razočarala pravo ...Bar sam od vas očekivao fer borbu ...Čemu organje i čemu gluposti onda ? Zar vam stvarno bitno samo osvojit to i eto a ne porokat se pravo pa da vidimo koje jači...Ili ste svi istog mišljenja ko i mi iz LCN da smo mi najjači što se tiče wara timski pa se ne smi niko porokat ..

      Respekt ekipi iz SB Paji i momcima ..Uvijek su se smili pošibat momački bez obzira WL na FR il RP,a ovo ostalo pokazali ste da ste pič.ke...jebala vas nagrada 5m i gluposti zar je toliko to bitno a ne odigrat korektno war ..Stvarno jadno momci ,čak smo od MD dobili neki otpor i želju za rokanjem ...Izgubili ste pravo rugat se Esi i Bajri što se tiče spawna i zajebancije ...Nadam se da će od sljedeće war lige il turnira bit ubačeno pravilo da ne smiš spawn igrat i to je to...Ako te ne ubace onda ne znam čemu ikakvo organje liga i turnira ...Poz od najjačih iz LCN-a ..

      dajte momcima nagradu za izdvojeno vrijeme i dokazivanje nicega

      hajmo jedan aplauz, udrite po lajku
      y legenda, ex rp admin

    4. #7184

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      Lepo je videti u glavnim chatovima da imamo sve vise pametnih ljudi!

      Kume sine ne seri.

    5. Like capoditutticapi, Reoki izkerova se sviđa ovaj post
    6. #7185
      Philip Webber avatar
      Što se tiče morala, morala
      sam
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      2111 E 1st St, Los Angeles, CA
      Poruke
      25,086
      Teme
      893
      CHB
      400
      Spomenut(a)
      95 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1291
      Like (dobivenih)
      3099
      Rep
      Mnoge smo večeras zeznuli..
      Ako i ne uspije, sigurno ne može naškoditi |A.P.| Los Santos Police Department | Medic Department | legends |




    7. #7186
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      616
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Moja reakcija na oduzimanje bodova SBu (-6) i nedavne poraze.

    8. Like Alex Martinez, Mauro Vitelli, Rampage, hAm3 se sviđa ovaj post
    9. #7187
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      332
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      Pa bolje je kitu na panju ostaviti nego član jaguzice biti i time se ponositi.


      @Hare; ulazak na drugi acc je bezveze razlog za skidanje imovine. Hajde da se to radi iz neke koristi, da se šta izvara, ali ovako je smiješno. Evo recimo Tuca mene zove, kaže nemam interneta 5 dana, haj mi uđi na acc i napuni fakture. Ja njemu uđem na acc, ne iz neke koristi, ne da nekog prevarim, ne da šta ukradem, već da izdvojim svojih 20-30 minuta i napunim fakture. Šta sad vi trebate skinuti nama firme obojici zbog ovoga?
      Primjer 2, neko čeka invite, uđe na server, lider nije kući i eto treba biti problem ako neko ima šifru, uđe na acc lidera i invitea. Pa mi iz SB ne znamo više ko je sve bio na čijem accu, a nikakve prevare ganjali nismo, čak ni onaj loto pišljivi.
      Vrati imovinu, ne brukajte se. Posebno da se naglasi opet da je to firma koja se namjerno nije htjela napraviti 5 mjeseci.

    10. #7188

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Pa bolje je kitu na panju ostaviti nego član jaguzice biti i time se ponositi.
      Baš Allaha mi, ova ti je prava.
      y legenda, ex rp admin

    11. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    12. #7189
      Sant1 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      59
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      103
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Pa bolje je kitu na panju ostaviti nego član jaguzice biti i time se ponositi.


      @Hare; ulazak na drugi acc je bezveze razlog za skidanje imovine. Hajde da se to radi iz neke koristi, da se šta izvara, ali ovako je smiješno. Evo recimo Tuca mene zove, kaže nemam interneta 5 dana, haj mi uđi na acc i napuni fakture. Ja njemu uđem na acc, ne iz neke koristi, ne da nekog prevarim, ne da šta ukradem, već da izdvojim svojih 20-30 minuta i napunim fakture. Šta sad vi trebate skinuti nama firme obojici zbog ovoga?
      Primjer 2, neko čeka invite, uđe na server, lider nije kući i eto treba biti problem ako neko ima šifru, uđe na acc lidera i invitea. Pa mi iz SB ne znamo više ko je sve bio na čijem accu, a nikakve prevare ganjali nismo, čak ni onaj loto pišljivi.
      Vrati imovinu, ne brukajte se. Posebno da se naglasi opet da je to firma koja se namjerno nije htjela napraviti 5 mjeseci.
      tebe baš kompleksi pucaju vidim hahaha

    13. Like Baba Yaga se sviđa ovaj post
    14. #7190
      Rampage avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Lokacija
      Srebrenik
      Poruke
      1,281
      Teme
      98
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      469
      Like (dobivenih)
      553
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hercules Vidi poruku
      Lepo je videti u glavnim chatovima da imamo sve vise pametnih ljudi!

      Kume sine ne seri.
      Kako mozes zvati kuma sinom , a lik ti tata moze biti


     

     
  • Stranica 719 od 1404 PrviPrvi ... 2196196697097177187197207217297698191219 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •