Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 781 od 1404 PrviPrvi ... 2816817317717797807817827837918318811281 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,801 do 7,810 od 14032
    1. #7801
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Harris Vidi poruku
      Sa osobama kojima je vrhunac nazivati svoje admine i igrače retardiranim ni ne treba pokušavati voditi raspravu.
      ne guraj mi rijeci u usta jedino tko je tu retardiran si ti i nitko drugi zavrsili smo sa ovom temom

    2. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    3. #7802
      Thomas Flurence avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      540
      Teme
      35
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      766
      Like (dobivenih)
      550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Amy Vidi poruku
      Pogrešno si shvatio, nije on dobio opomenu pred smjenu radi toga što je radio raciju na bolnicu, može adnan potvrditi da sam rekla da je to okej i da ne piše u pravilima da se ne može uraditi, već je dobio opomenu pred smjenu zbog svog ponašanja i bahatog odgovaranja "lak ste plijen". Sve ti on može potvrditi jer smo razgovarali IG o tome.

      Nekoliko admina ga je pokušalo istjerati iz bolnice što znači da su njegovo ponašanje smatrali neispravnim, a nisu znali da li se ranije ponašao bahato ili ne.
      Takvim ga je smatrao i John, kao i par drugih admina koji su i ranije "čistili" racije, bez da je iko prigovorio.
      Ti možeš reći da je on dobio opomenu za bahaćenje, ja te ne krivim, ali su admini ranije više puta slijedili to "pravilo" i radili po njemu.
      Tome može svjedočiti drugi lider, kao i bar 20 članova HP-a.

      Citiraj Prvotno napisano od Joca Vidi poruku
      ne guraj mi rijeci u usta jedino tko je tu retardiran si ti i nitko drugi zavrsili smo sa ovom temom

      Ne želim se raspravljati, niti ću ja vrijeđati bilo koga, sve najbolje.
      Posljednje uređivanje od Thomas Flurence : 13-07-20 at 15:23

    4. #7803
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Kako vasi zivoti danas?
      Da li je neko postigao neki uspeh??
      Ja sam danas dobio 9 na ispitu, ali to je smesno u poredjenju sa ovim







      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    5. Like Alessandro Valeri, Kum, pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    6. #7804

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      Kako vasi zivoti danas?
      Da li je neko postigao neki uspeh??
      Ja sam danas dobio 9 na ispitu, ali to je smesno u poredjenju sa ovim







      Svaka ti cast Alece, Joca ti lajkovao post, to se retko kome dogodilo na ovoj zajednici, veoma veliki uspeh moram priznati.

    7. Like Alessandro Valeri se sviđa ovaj post
    8. #7805
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od alfo Vidi poruku
      Pa Hitna Pomoć ima veći arsenal oružja kod sebe nego SB i LCN zajedno loool

      ostalo im od 95te ..zlu ne trebalo...šta će kad dolaze svi mafijaši u bolnicu moraju i doturi imat oružja



    9. Like Fiennes, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    10. #7806
      Amelie Rue avatar
      Datum pristupanja
      May 2020
      Poruke
      66
      Teme
      18
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      18
      Like (dobivenih)
      87
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Harris Vidi poruku
      John Hawk nije izmislio to pravilo, vi ste ranije i radili po njemu.
      Prije dva mjeseca sledeća situacija: PD lider dobio pritužbu za bukvalno istu stvar, raciju na HP.
      Link do pritužbe: https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4529960
      Pritužba uvažena, Adnan dobio opomenu pred smjenu.
      Ali jučer Amelie za to dobije odobrenje, a John opomenu.
      Odlučite se, ne krivite admina za nešto što ni sami niste definisali.
      Prije svega zelim da kazem da postujem cijeli staff i sve lidere na srv. Iako oni mene ne postuju i cesto me prozivaju iz neosnovanih razloga. Cast pojedincima.
      Hajde u redu to sto si prijavio nekog za bahacenje, ja ga ne bi ni kaznila jer si ti prvi provocirao..ali zasto ne ucis iz toga? Zasto pises za vrijeme racije "gonite odavde"? Ja sam lijepo napisala da je racija. Mogao si do mene doci pa mi se obratiti, znao si da sam tu, a valjda trebamo suradjivati i valjda bi i tebi trebalo da odgovara da ti clanove vratimo na pravi put. hehe

      Prije nego cu dobiti admina znala sam da ce komplet staff imati probleme sa mnom jer ce reakcija biti vrh. I bilo je tako jer su se tuzili na mene kao lidera a kamoli kao admina. Zbog kaznjavanja tvog clana (Teodore) i jos par njih mi je Joca rekao da ne smijem kaznjavati. A na to sam trazila da mi skine admina jer nema poente da gledam kako neko krsi pravila i da moram cekati da neko prijavi na forum da bi ga kaznila.

      Kakav je tvoj RP lidera bolnice a ne zanima te ni zasto hapsim tvoje clanove? I kakav je RP da ti kao lider bolnice odredjujes ko ce imati oruzje a ko ne? Po Rpu ja to valjda odredjujem. I kako ti mozes kao lider dozvoliti da neko od tvojih clanova odbija da lijeci ljude? Tvoji clanovi kao i moji su morali dati zakletvu. Ja kad pisem i trazim pomoc od doktora, oni odgovore da od njih pomoc ne ocekujemo. To prvi radi GS Zoki Tetrapak (Eddard Stark), a i mnogi drugi. Ako je RP, RP treba da bude sve a ne samo moje akcije zbog kojih stalno zovete admine. Od lidera pd, hp, vojska ocekujem RP koliko toliko i da se slazu s ostalim org. A od lidera bandi/mafija ne ocekujem nista jer nije forumom naglaseno.

      Moji clanovi se bar trude da rade svoj posao, da hapse po gradu WL. Ne pamtim kad sam zadnji put srela doktora (osim u pljackama, i to su odbijali) da me heala, vecinom je to ili DM ili prozivke. Pogresni 911 pozivi s prozivkama od strane tvojih clanova.
      Posljednje uređivanje od Amelie Rue : 13-07-20 at 21:00


    11. #7807
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Amelie Rue Vidi poruku
      Prije svega zelim da kazem da postujem cijeli staff i sve lidere na srv. Iako oni mene ne postuju i cesto me prozivaju iz neosnovanih razloga. Cast pojedincima.
      Hajde u redu to sto si prijavio nekog za bahacenje, ja ga ne bi ni kaznila jer si ti prvi provocirao..ali zasto ne ucis iz toga? Zasto pises za vrijeme racije "gonite odavde"? Ja sam lijepo napisala da je racija. Mogao si do mene doci pa mi se obratiti, znao si da sam tu, a valjda trebamo suradjivati i valjda bi i tebi trebalo da odgovara da ti clanove vratimo na pravi put. hehe

      Prije nego cu dobiti admina znala sam da ce komplet staff imati probleme sa mnom jer ce reakcija biti vrh. I bilo je tako jer su se tuzili na mene kao lidera a kamoli kao admina. Zbog kaznjavanja tvog clana (Teodore) i jos par njih mi je Joca rekao da ne smijem kaznjavati. A na to sam trazila da mi skine admina jer nema poente da gledam kako neko krsi pravila i da moram cekati da neko prijavi na forum da bi ga kaznila.

      Kakav je tvoj RP lidera bolnice a ne zanima te ni zasto hapsim tvoje clanove? I kakav je RP da ti kao lider bolnice odredjujes ko ce imati oruzje a ko ne? Po Rpu ja to valjda odredjujem. I kako ti mozes kao lider dozvoliti da neko od tvojih clanova odbija da lijeci ljude? Tvoji clanovi kao i moji su morali dati zakletvu. Ja kad pisem i trazim pomoc od doktora, oni odgovore da od njih pomoc ne ocekujemo. To prvi radi GS Zoki Tetrapak (Eddard Stark), a i mnogi drugi. Ako je RP, RP treba da bude sve a ne samo moje akcije zbog kojih stalno zovete admine. Od lidera pd, hp, vojska ocekujem RP koliko toliko i da se slazu s ostalim org. A od lidera bandi/mafija ne ocekujem nista jer nije forumom naglaseno.

      Moji clanovi se bar trude da rade svoj posao, da hapse po gradu WL. Ne pamtim kad sam zadnji put srela doktora (osim u pljackama, i to su odbijali) da me heala, vecinom je to ili DM ili prozivke. Pogresni 911 pozivi s prozivkama od strane tvojih clanova.
      Dobar prednji trap mače
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    12. Like Jun Kenichi se sviđa ovaj post
    13. #7808

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      Dobar prednji trap mače
      mnogo dobar status alece
      y legenda, ex rp admin

    14. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    15. #7809
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Amelie Rue Vidi poruku
      Prije svega zelim da kazem da postujem cijeli staff i sve lidere na srv. Iako oni mene ne postuju i cesto me prozivaju iz neosnovanih razloga. Cast pojedincima.
      Hajde u redu to sto si prijavio nekog za bahacenje, ja ga ne bi ni kaznila jer si ti prvi provocirao..ali zasto ne ucis iz toga? Zasto pises za vrijeme racije "gonite odavde"? Ja sam lijepo napisala da je racija. Mogao si do mene doci pa mi se obratiti, znao si da sam tu, a valjda trebamo suradjivati i valjda bi i tebi trebalo da odgovara da ti clanove vratimo na pravi put. hehe

      Prije nego cu dobiti admina znala sam da ce komplet staff imati probleme sa mnom jer ce reakcija biti vrh. I bilo je tako jer su se tuzili na mene kao lidera a kamoli kao admina. Zbog kaznjavanja tvog clana (Teodore) i jos par njih mi je Joca rekao da ne smijem kaznjavati. A na to sam trazila da mi skine admina jer nema poente da gledam kako neko krsi pravila i da moram cekati da neko prijavi na forum da bi ga kaznila.

      Kakav je tvoj RP lidera bolnice a ne zanima te ni zasto hapsim tvoje clanove? I kakav je RP da ti kao lider bolnice odredjujes ko ce imati oruzje a ko ne? Po Rpu ja to valjda odredjujem. I kako ti mozes kao lider dozvoliti da neko od tvojih clanova odbija da lijeci ljude? Tvoji clanovi kao i moji su morali dati zakletvu. Ja kad pisem i trazim pomoc od doktora, oni odgovore da od njih pomoc ne ocekujemo. To prvi radi GS Zoki Tetrapak (Eddard Stark), a i mnogi drugi. Ako je RP, RP treba da bude sve a ne samo moje akcije zbog kojih stalno zovete admine. Od lidera pd, hp, vojska ocekujem RP koliko toliko i da se slazu s ostalim org. A od lidera bandi/mafija ne ocekujem nista jer nije forumom naglaseno.

      Moji clanovi se bar trude da rade svoj posao, da hapse po gradu WL. Ne pamtim kad sam zadnji put srela doktora (osim u pljackama, i to su odbijali) da me heala, vecinom je to ili DM ili prozivke. Pogresni 911 pozivi s prozivkama od strane tvojih clanova.

      Super si to sročila nadam se da će bar jedna osoba to pročitat


    16. Like Jorek Birnison, Nerko', pvlnsc, Kum se sviđa ovaj post
    17. #7810
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Super si to sročila nadam se da će bar jedna osoba to pročitat
      Nisam procitao al evo lajkovacu
      blood makes you related, loyalty makes you family



    18. Like pvlnsc, Jun Kenichi se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 781 od 1404 PrviPrvi ... 2816817317717797807817827837918318811281 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •