Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 13
    1. #1
      Ahmo. avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      6,740
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      908
      Like (dobivenih)
      926
      Rep

      Grafička [NEMA ODGOVORA]

      Nick na forumu: Taylor Guerrero
      Pitanje/Problem: Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)
      Opis problema: Juce usao malo na samp i igrao jedno 15-20 minuta i od jednom mi se restartovao komp i kad sam ga upalio ovo mi je bilo

      http://prntscr.com/dyjywv
      Posljednje uređivanje od arrizabalaga77 : 22-01-17 at 15:26
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!


      CH Member since:
      28.10.2010

    2. #2
      Chimy avatar
      I tried to get some real
      estate all i got was cell
      blocks, rappers talking out of
      school then rappers get their
      house shot
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Chimyland
      Poruke
      449
      Teme
      72
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      654
      Like (dobivenih)
      606
      Rep
      Imao sam isti problem kontaktirao sam nvidia customer support ali nijedan njihov savjet nije pomogao
      ako instaliram najnoviji driver izlazi mi bsod
      ako uzmem starije izlazi mi code 43
      zadnje sto sam napravio (ne bih ti bas preporucio da ovo probas al eto.) sam ju spekao u pecnici imas kao nesto na određenoj temperaturi bla bla bla al ja sam bio malo pod utjecajem zaboravio na grafu ukratko cijeli stan je smrdio po plastici i lemu
      takoo da bas i nema rjesenja za to nego kupiti novu graficku (to sam ja napravio jbg)
      ako zelis biti 100% siguran da je otisla graficka odnesi komp na diagnostiku
      diagnostika ti je od 50 do 100kn
      Posljednje uređivanje od Chimy : 21-01-17 at 21:09
      Marcus Reed, Marcus Jackson, James Skillz, George Ragan
      U ime Cimija aim-a i lag moda amen.
      Generacija moja kupuje pelene a cimi kupuje pušilice zelene
      Samo čiminizam jer ostali su iza

    3. #3
      Ahmo. avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      6,740
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      908
      Like (dobivenih)
      926
      Rep
      Bumpppppppppppp
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!


      CH Member since:
      28.10.2010

    4. #4
      Majstor Djura avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2016
      Lokacija
      Sisak
      Poruke
      131
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      87
      Like (dobivenih)
      110
      Rep
      Ako netko nema bolje rjesenje.. Probaj Windowse reinstallat, ako nece tako, nositi na dijagnostiku kao sto je coek gore rekao

    5. #5
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Imao sam slican problem i milijun sam rjesenja dobio i niti jedno nije bilo valjano. Nemoj rr windse nit slucajno jer ces samo zagubiti fileove, a nece ti nista pomoci (barem meni nije). Otidi u postavke drivera graficke i gledaj prijasnje verzije. Ako si napravio update, tj. ako ti nakon updatea to izbacuje taj error vrati na prijasnju verziju drivera koja je bila instalirana. Tako sam i ja trebao, ali sam kreten rr windse i nisam to mogao napraviti pa sad igram na integriranoj grafickoj (jer mi idu ispiti pa mi treba laptop, nmg ga nositi na popravak). Uglavnom je li problem nastao prilikom updatea ili samo odjednom?
      Ako je nastao nakon updatea (manualnog tvog ili mozda automatskog) onda ti je sigurno do tog. Ljudi dosta problema imaju s NVIDIA grafickim karticama (računajući mene) tako da ono ništa čudno. Zahtjevaju update, a onda ne rade. Nažalost, počeli su raditi da ne možete skroz stari driver grafičke imati jer ih windowsi ne podržavaju. Frustrirajuće jako...
       
      HEHE

    6. #6
      Majstor Djura avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2016
      Lokacija
      Sisak
      Poruke
      131
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      87
      Like (dobivenih)
      110
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Imao sam slican problem i milijun sam rjesenja dobio i niti jedno nije bilo valjano. Nemoj rr windse nit slucajno jer ces samo zagubiti fileove, a nece ti nista pomoci (barem meni nije). Otidi u postavke drivera graficke i gledaj prijasnje verzije. Ako si napravio update, tj. ako ti nakon updatea to izbacuje taj error vrati na prijasnju verziju drivera koja je bila instalirana. Tako sam i ja trebao, ali sam kreten rr windse i nisam to mogao napraviti pa sad igram na integriranoj grafickoj (jer mi idu ispiti pa mi treba laptop, nmg ga nositi na popravak). Uglavnom je li problem nastao prilikom updatea ili samo odjednom?
      Ako je nastao nakon updatea (manualnog tvog ili mozda automatskog) onda ti je sigurno do tog. Ljudi dosta problema imaju s NVIDIA grafickim karticama (računajući mene) tako da ono ništa čudno. Zahtjevaju update, a onda ne rade. Nažalost, počeli su raditi da ne možete skroz stari driver grafičke imati jer ih windowsi ne podržavaju. Frustrirajuće jako...
      Nek' backupa fajlove, pa logicno... Uostalom nije to do updatea, barem mislim... hmmm
      Uostalom Google is your Friend

    7. #7
      Ahmo. avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      6,740
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      908
      Like (dobivenih)
      926
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Imao sam slican problem i milijun sam rjesenja dobio i niti jedno nije bilo valjano. Nemoj rr windse nit slucajno jer ces samo zagubiti fileove, a nece ti nista pomoci (barem meni nije). Otidi u postavke drivera graficke i gledaj prijasnje verzije. Ako si napravio update, tj. ako ti nakon updatea to izbacuje taj error vrati na prijasnju verziju drivera koja je bila instalirana. Tako sam i ja trebao, ali sam kreten rr windse i nisam to mogao napraviti pa sad igram na integriranoj grafickoj (jer mi idu ispiti pa mi treba laptop, nmg ga nositi na popravak). Uglavnom je li problem nastao prilikom updatea ili samo odjednom?
      Ako je nastao nakon updatea (manualnog tvog ili mozda automatskog) onda ti je sigurno do tog. Ljudi dosta problema imaju s NVIDIA grafickim karticama (računajući mene) tako da ono ništa čudno. Zahtjevaju update, a onda ne rade. Nažalost, počeli su raditi da ne možete skroz stari driver grafičke imati jer ih windowsi ne podržavaju. Frustrirajuće jako...
      Nisam nista cacko oko drivera jer su svi bili u redu, uso na samp bio jedno 10-15 minuta i i samo mi se restartovo komp i kad se opet upalio sjebala se rezolucija. Otiso u device menager i instaliro taj isti driver koji je bio i restartovo se komp i kad se upalio opet isto sranje nije radilo. Sutra dan kad sam ga upalio imo sam driver normalno i bio malo na kompu i opet poslije jedno 15ak minuta mi se ugasio i opet sve isto. Skino sam i jos neki driver sa njihove stranice al ni on ne pomaze.Probo sam instalirat par starijih verzija al isto sve bude.

      Hoce li sta pomoc ako reinstaliram Microsoft Visual C++ jer mi je falio neki .dll za pes16 pa sam ubacivo

      Evo slika par verzija koje imam http://prntscr.com/dzdzx1
      Posljednje uređivanje od Ahmo. : 23-01-17 at 21:17
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!


      CH Member since:
      28.10.2010

    8. #8
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Taylor Guerrero Vidi poruku
      Nisam nista cacko oko drivera jer su svi bili u redu, uso na samp bio jedno 10-15 minuta i i samo mi se restartovo komp i kad se opet upalio sjebala se rezolucija. Otiso u device menager i instaliro taj isti driver koji je bio i restartovo se komp i kad se upalio opet isto sranje nije radilo. Sutra dan kad sam ga upalio imo sam driver normalno i bio malo na kompu i opet poslije jedno 15ak minuta mi se ugasio i opet sve isto. Skino sam i jos neki driver sa njihove stranice al ni on ne pomaze.Probo sam instalirat par starijih verzija al isto sve bude.

      Hoce li sta pomoc ako reinstaliram Microsoft Visual C++ jer mi je falio neki .dll za pes16 pa sam ubacivo

      Evo slika par verzija koje imam http://prntscr.com/dzdzx1
      Cekaj jel se PC sam automatski ugasi bez ikakve opomene, errora ili nečeg? Msm odjednom crni ekran i to?
      Ako ti se sam gasi bez upozorenja znači da se zbog pregrijavanja ugasi. U tom slučaju otvori kućište i dobro očisti ventilator od prašine mada sumnjam da će išta pomoći to. Uglavnom vidi da nije do toga
       
      HEHE

    9. #9
      Ahmo. avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      6,740
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      908
      Like (dobivenih)
      926
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Cekaj jel se PC sam automatski ugasi bez ikakve opomene, errora ili nečeg? Msm odjednom crni ekran i to?
      Ako ti se sam gasi bez upozorenja znači da se zbog pregrijavanja ugasi. U tom slučaju otvori kućište i dobro očisti ventilator od prašine mada sumnjam da će išta pomoći to. Uglavnom vidi da nije do toga
      Cisto je kuciste nema nikako prasine. A to oko gasenja mi se pojavilo od kako se ona sjebala prije toga nije se nikako gasio.
      Imam i ati hd 5450 512mb graficku al mislim da je ova bolja od nje pa sam konto ako ne mognem ovu nikako sredit da zamjenim s njom.
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!


      CH Member since:
      28.10.2010

    10. #10
      Majstor Djura avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2016
      Lokacija
      Sisak
      Poruke
      131
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      87
      Like (dobivenih)
      110
      Rep
      Pa ako imas drugu grafu probaj zamjeniti pa javi sta se desava...

      Nije toliko tesko zamjeniti grafu, izvadis ovo stavis drugu, provjeris jel radi i tjt..
      2 minute posla...

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •