Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2049
      Like (dobivenih)
      899
      Rep

      Zagi-Tomislav Tomos

      Kada ste došli na CH?


      Na ljepu nasu CH Zajednicu sam dosao oko 2010/2011,starim pa se i pamcenje gubi...


      Kako ste saznali za CH zajednicu?

      Koliko se ja sjecam,to je bilo ono vrijeme kad sam bio novak u sampu,igrao sam po svakakvim serverima i slucajno sam tamo u samp clientu trazio pod "internet" i "hosted" servere i nasao CroHerze,posto je bio balkanski server i imao je 400 igraca odlucio sam vidjeti kakav je,upskros sto sam se registriro 15 puta jer sam bio preglup da skuzim da mi mora biti RP nick,nastavio sam sa borbom registracije...


      Na kojim ste CH serverima igrali i njihova postignuća na njima.. ?

      CroHerze Roleplay Djurin Mod

      Jedan od najbolji gamemodova,prvi nick mi je bio Tomislav_Zange,tu sam doguro do 15.LvLa max...

      Eh sad pocetak mog ozbiljnog igranja,tu pocinje zanimljiva prica

      Old school igraci ce poznati igrace Kresimir Enzo i Marin Enzo (botovi iz Kapelice i poznanici hehe),Kreso je bio u SFPD i odlucio sam ja doci i tako je SFPD bila moja prva organizacija,tu sam igrao,abjusao,zafrkavao se dok jednog dana od strane Nikole admini i GSovi su dobili dozvolu da koriste Supermen mod ili ti ga ono sto leti,i tako ja odlucim skinit taj CLEO mod (noob ko noob) i pobrao ban,naravno nisam znao da nesmijem to koristit i tu moja prica sa ovim nickom zavrsava...


      Novi nick Tomislav Tomos

      Eh na ovom nicku sam imao puno ljepih uspomena,dogurao sam cak do 30.lvla pa i vise...

      Eh pocetak,kad sam krenuo igrat onda sam vec bio ozbiljniji igrac,radio sam kao automehanicar i tu upoznajem najvecu legendu na RPu Edina Ligu,legenda od covjeka...na ovom nicku sam uspio dogurat u LSPD,Elite Killers,Bolnicari,cak i FBI,tu nema nicega uzbudljivog pa cu preskocit ovaj dio

      Kasnije sam se nekako sprijateljio sa @KatarinaWolf i pocela je moja karijera u NRG...Nisam puno dogurao,bio i ostao R1 jer nisam imao aktivnosti,ali ovim putem joj zahvaljujem na pruzenoj prilici...

      Sjetih se jos jedne legende...Elvin Muslic ili Elvin Muslija,tadasnji CNN Lider i CNN Legenda,volio sam ga DMat u bazi i tako smo se nekako sprijateljili,kasnije sam postao CNN clan i dogurao sam nebi vjerovali do R2 ili R3,inace CNN mi je bila najaca organizacija i zbog newsa ja i dan danas pisem svaku recenicu velikim slovom... (hehe)

      Iskreno,zaboravio sam puno vaznih detalja,ovo je neka skracena verzija,kad prelistam svojih 20 tisuca screenshotova onda cu editat post...


      CH Freeroam

      Za ovaj dio imam jos manje reci,ali eto...

      Nick mi je bio jedan jedini Zagi...na FR sam poceo igrat sa pojavom prvog FR moda a to je od n0nE i jos jednog lika kojem sam zaboravio nick

      I tako trazili su staff i tamo sam bio prvi admin na FRu,bilo je ljepo igrati ali se sve raspalo,i tako su Igor Vikilic i David Sabljak odlucili zatvoriti i raditi na novome modu gdije moja karijera zavrsava...


      CH Deathmatch

      Eh sad,moj najdrazi server...

      Na DM sam dosao cim sam saznao sa CH Zajednicu

      Eh sad scenarij je ovakav,poceo sam igrati 2010/2011 na DM serveru pod nickom Zagi i to je bio Good Old Times mod koji je bio smjesten u San Fierru...Krenuo sam sa prvom i najacom bandom a to su bili RUSi,tamo je bio i K0suta i jos par frendova kojima sam totalno zaboravio nick...Ako se dobro sjecam,nedjeljom se organizirao VS Turnir i dijelili su nagrade pa sam odlucio doci,vidio da je ekipa dobra,mod ****n i odlucio ostati i nisam pozalio... Btw jos moram dat respect adminu kojeg nisam vidio od tad a to je ASTROMAUT,ako procitas ovo ikako,javi se...



      Good Old Times novi mod

      Novi mod GoTa,smjesten nazad u Los Santosu,tamo mi je prva pozicija bila RUS Lider,zajedno sa RL Frendom "Aspire",bilo je ljepo dok je trajalo,nazalost mod nije dozivio uspjeh pa tako i nije bilo igraca,kad je bilo 5 online igraca,to je bio *hype*




      Opet redizajn Good Old Timesa...

      Ovdije postaje jos uzbudljivije,takodjer gamemod nije dozivio uspjeh ili je jednostavno RP i FR server bila smetnja i igraci su tamo cesce odlazili...
      Tada sam bio RUS,GM i BM lider,u to vrijeme se i @Pfeiffer vratio nazad na DM i igrali smo zajedno i htijeli u staff...

      I tako prolazilo vrijeme,ja @Aladeen i @Pfeiffer smo se natjecali za GS dok jednog dana nije uso @Filozof i dodijelio meni GSa a Aladeenu osto šipak (sala malo ehehe) Fajfer je kasnije ili prije usao u staff i poceli smo sa igrom,zajedno smo bili isti GS i kasnije Admin LvL ali nazalost nije imalo smisla jer nije bilo puno igraca...i tako sam upoznao jednog dobrog covjeka Aladeena i jednog covjeka kojeg smatram osobno legendom @Pfeiffer...




      Novi DM Gamemod #654674765


      Za one koji su igrali u to vrijeme,podsjetit cu da je to bilo u doba Dark Brotherhooda ili danasnjeg BMa...

      Tu sam nastavio tradiciju staffa,bio sam prvi DJ,nastavio karijeru admina,dosao do Dark Brotherhood lidera i LEGENDE...

      Na ovom modu ce mi ostat najvise sjecanja jer sam imao puno dobrih trenutaka i uspomena,pa da pocnem sa onom Diskotekom blizu onog car respraya i stare Marcelove kuce iznad respraya... Pa sam svako malo tamo se vozao i narucivao pjesmu,najljepse uspomene a i Marcelu sam volio unistavat one lezaljke na terasi... (hehe)

      Ako se sjecam,u to vrijeme je igrao 37 admin SickTouch koji je bio takodjer kralj,legenda,sve najbolje ali najvise covjek koji ima najveci respect od mene je Marcel a.k.a @Quarnero,covjek koji mi je usmjerio strast prema glazbi i koji se uvijek znao zajebavati,moj gradjanin,jos se sjecam kad si mi dao 1337 a bio si smjenjen od strane Zorana jer je htio prodat CH a ti objavio temu u GL Chat i s**** si Zorana,legenda nemam sta reci...

      Naravno na DM se najvise odvijalo sve do zajebancije,zato imam puno respekata jer smo se najvise druzili,nismo bili tipa RP Staff ili FR...

      Naravno jos se sjecam kad je Marcel bio u DB pa zajedno sa Ninom,pa to je bila sprdnja zesca...ili kad su Nini stalno narucivali od Joleta pjesmu-Nina a ona ludila... :')






      ---CroHerze DeatMatch Route 66----



      Eh tu opet imam slabo informacija,ovaj mod je malo zazivio,imao je veci broj igraca i mod je bio solidan,ako se sjecam,to ga je radio StjepanS,mislim da je to bio najzbugovaniji mod ikada,slozi jedan bug,pojavi se jos 3...@Pfeiffer ce znati...

      Tu sam opet napredovao,bio sam:

      DJ
      Tadasnji Soprano lider
      Admin LvL 1 kojeg sam dobio 13.8.2014
      DJ Voditelj
      Admin Lvl 2
      Admin Lvl 3
      Smaknuce sa admina od mjesta Hrce-20.12.2014


      Volio bih ovo objasniti smaknuće...Bilo je u to vrijeme kad je Hrca blago receno izmisljao toplu vodu i protivio se svemu sto smo radili na DMu i za DM,i jednog pametnog dana je reko da ce zatvoriti DM jer neplešemo kako on zeli...(ako se sjecam bila je neka rijec o hostu za DM i po njegovim rijecima nije bilo para za masinu i htio je ugasit,totalna glupost da nije bilo para,samo je htio ugasit DM da vise zaradjuje...)Naravno posto sam vec prosao sve i svasta,puno uspomena na DM odlucio sam se suprotstaviti pa sta bude bude,i tako sam u admin chatu objasnio Hrci stvar,rekao da je to glupost sta on hoce,sto je slicno na pisao i @ForNipples i oboje nas je smjenio,takodjer @Pfeiffer zna,ali uglavnom spasili smo DM,nije ga ugasio,valjda smo prosvijetlili Hrcu ili je popio tablete za zivce... (hehe)

      Kako god,tu moja zadnja staff karijera na DMu zavrsava...




      Najnoviji Good Old Times mod

      Eh tu danas pricu nastavljam,vratio sam se jos jaci nego ikada,Hrca je smjenjen,vidilo se kakav je vodja bio,nazalost admina na DMu nisam dobio nazad ali eto,sretan sam sto sam bio taj zajedno sa Nipplesom koji je rekao Hrci ne i spasio DM od zatvaranja...

      -Dobio GSa-
      -Dobio admin LvL 1 9.10.2016-




      CH Forum



      Posto sam proveo puno vremena na forumu i postigao na njemu svasta,red je da i to napisem...


      Na forum sam takodjer dosao kad odprilike na server,2010/2011,bio sam totalni noob ali sta je tu je... (hehe)

      Na forumu sam zapravo puno toga postigao,pa da krenemo redom koliko toliko je moguce...

      Prvi koji mi je dao sansu za moderatora je bio @The Lost Hero,kojem se ovim putem zahvaljujem na tome...

      Drugo sto sam postigao na forumu je bio Marketing Team u kojeg sam usao kad je bio tek novi,s toga je i to bilo postignuce malo vece...Hvala @Nina na pruzenoj prilici i bivsoj @Mikaa,666 na zivcima...

      Trece i najvece sto u to vrijeme nije bilo lako moguce uci je i moj najdrazi bivsi tim Portal Team,sjecam se da sam radio u WordPressu na stranici za CH Igrice...ljepe uspomene a i nije bilo tesko raditi... (hehe)


      CroHerze Team Speak 3


      Update 24.10.2016

      -Dobio TeamSpeak Trial Admina-



      Update 27.12.2017

      -
      -TeamSpeak Admin-29.10.2016.
      -TeamSpeak Super Admin.
      -TeamSpeak Server Admin-1.3.2017-Sheskpare mi dao.
      -13.10.2017. TS Leader.
      -11.12.2017. Voditelj TeamSpeaka 3.




      Uglavnom znam da mi je biografija prazna pogotovo oko RP dijela,veliki dio sam zaboravio i moro bi prekopat po onih 20 tisuca screenshotova da se prisjetim...



      Eh sad,ono najdraze,respecti...

      @Quarnero a.k.a Marcel-Buraz,covjek,legenda koji od mene sad i oduvjek ima respekt...

      @PfeiffeR-Znas sve,takodjer legenda,znam da sam naporan covjek ali znam da me jos voliš...

      @Filozof-Iako nismo danas u kontaktu,svakako imas respect od mene sa DMa...

      @ASTROMAUT-Ex DM Admin koji je bio sprdnja od covjeka...(hehe)

      @LeDolomac-A sta reci,buraz,legenda,bari covjek okolo cure pa nema vremena za igre,ali neljutim se,samo naprijed

      @Domziinator a.k.a Domzii-Naucio me Photoshopu,isto tako ljepa vremena provedena na DMu,vozi coek dobar auto

      @Nina-Iako smo se znali zakacit,bila si dobra frendica i drago mi je sto smo se druzili....

      @-Mikaa a.k.a 666-Sotonistica andjeoskog srca,curka s kojom sam ostao dobar i poslje njenog odlaska sa CH

      @KatarinaWolf-NRG sam spomenuo,frendica s kojom sam i danas dobar,ima respekt...

      @Edin_Liga-Oso isto za curama,ali je legenda sa RPa,htio me sjebat da mu prodam auto za 1$,ehh (hehe)

      @Elvir Muslija-Takodjer dobar covjek sa RPa,bio je jedan od rijetkih...

      @bAgs_-Ex DM Staff,isto covjek koji je znao za zajebanciju i imao je dušu...

      @An3s @Anes_Velic a.k.a Političar,bot sa sobeitom,isto dobar covjek za sprdnju...

      @The Lost Hero-Cujemo se na Steamu,imas respekt sto si vjerovo u mene...

      @MaTRiX-Bećarac i po,kad razveže sa tamburicama taj ne staje,to je covjek... (hehe)

      @Vikings-Poznajem ga dovoljno dugo da vidim kakav je covjek legenda,ne zovem te djaba buraz,nadam se da ces mi kupit onu gajbu Monstera,moramo se upoznat jednom uzivo,mozda kod konobar'ce one,odma mi sredi koju fuksu kad tebi to dobro ide...

      @SickTouch-Stari DM admin,bio je stroge osobine ali meke duše... (hehe)


      To je to,zaboravio sam nekoga vjerovatno,kao sto sam reko,pamcenje se gubi,podsjetite me ako sam koga zaboravio...Uglavnom kao sto se vidi vecina ekipe je sa DM sto pokazuje da je tamo bila najbolja raja...





      Posljednje uređivanje od Zagi : 27-12-17 at 20:08

      ||Be the change you want to see in the world.||



    2. #2
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2049
      Like (dobivenih)
      899
      Rep
      Ovo ostavljeno ak ce trebat jos sta pisat,hvala,uredništvo

      ||Be the change you want to see in the world.||



    3. #3
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Pa ti si Tomislav Tomos? Sećaš se možda mene 2011/12 Gile_Hunter? Bili smo poprilično dobri

      Eh da sam ranije znao da si ti jbt

      U svakom slučaju predobra biografija, nemam daljih komentara.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    4. Like Zagi se sviđa ovaj post
    5. #4

      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      ZAGORJE <3333
      Poruke
      715
      Teme
      49
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1420
      Like (dobivenih)
      361
      Rep
      Odlicna biografija.... mi se znamo vec dugo al dost tog nisam znao... svaka cast na trudu sto si to podjelio s nama... uci cu ja naDM za becarske pjesme




    6. Like Zagi se sviđa ovaj post
    7. #5
      LeDolomac avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Beograd, Srbija
      Poruke
      1,998
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      515
      Like (dobivenih)
      496
      Rep
      Bravo bravo bravo, nema sta dobra biografija!!

    8. Like Zagi se sviđa ovaj post
    9. #6
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,349
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      31 min
      Like (kliknutih)
      2925
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep
      Mnogo lijepo brate, font, boja sve.

      Dobit ćeš gajbu ajdeee

      Konobaricu nedam, nažalost


      S.W.A.T - Corporal

    10. Like Zagi se sviđa ovaj post
    11. #7
      Reddington avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Madrid, Spain
      Poruke
      2,832
      Teme
      63
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      756
      Like (dobivenih)
      534
      Rep
      Joj Zagi, ovo je prvi memoar koji sam procitao do kraja. Imas respekt od mene sto se tice DM servera! Legenda si brate, samo napred!!
      Posljednje uređivanje od Reddington : 08-09-16 at 18:05
      » REDDINGTON DM Administratorex HatfieldGrove Mafija Legend «

    12. Like Zagi se sviđa ovaj post
    13. #8

      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      2,035
      Teme
      187
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1762
      Like (dobivenih)
      1138
      Rep
      Ne da mi se čitati sve, bitno da sam u respectu. Tko je pisao, mora da je dobra.

    14. Like Zagi se sviđa ovaj post
    15. #9
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Pustim čovjeku Vicetone i on izgubio glavu hahaha, ne mogu ih više poslušat da se tebe ne sjetim, prokleo me.

      Platit ćeš mi još za te ležaljke.

      Victoria Concordia Crescit

    16. Like Zagi se sviđa ovaj post
    17. #10
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2049
      Like (dobivenih)
      899
      Rep
      Update 1.0

      -Dobio GSa na DMu
      -Dobio admina na DMu-9.10.2016
      -TeamSpeak Trial Admin-24.10.2016
      -Bistrik Mafia Lider-24.10.2016



      Posljednje uređivanje od Zagi : 24-10-16 at 21:19

      ||Be the change you want to see in the world.||



     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •