Registracija
Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Korisnici koji su pročitali ovu temu: 5

Filozof

Ⓦ WD Glavni Chat Ⓦ

Web Development Glavni Chat

Tema namjenjena za interakciju izmedu svih korisnika CroHerze foruma - koji se bave nekom granom web developmenta, mozete pitati neka brzinska pitanja koja vas zanimaju ili opcenito razgovarati/pitati o nekim pocetcima. Kako krenuti s web developmentom itd.

Spamm je zabranjen i biti ce kaznjen sukladno sa pravilima foruma

2. Like Nije dostupno, WOODS, JamBa se sviđa ovaj post
    MEDO
    Evo dobili smo i ovo, uskoro cemo vam prirpemiti par tutorijala kako da instalirate wordpress s pocnete s radom. Ukoliko imate pitanja slobodno pitajte

WOODS avatar
    Datum pristupanja
    May 2012

Teme
    383
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    120 post(ova)
    Označen(a)
    3 tema
    Like (kliknutih)
    3460
    Like (dobivenih)
    1655
    Rep
    Evo da se i ja javim ovdje. Jedno vrijeme sam radio s WordPressom(a vidim samo u njemu radite ovdje) pa eto ako trebate neku pomoć recite. Btw šta trenutno se radi u WD ?

Filozof
    Citiraj Prvotno napisano od WOODS Vidi poruku
    Evo da se i ja javim ovdje. Jedno vrijeme sam radio s WordPressom(a vidim samo u njemu radite ovdje) pa eto ako trebate neku pomoć recite. Btw šta trenutno se radi u WD ?
    Napomenuo sam odma da ovaj chat nije samo namjenjen WordPressu (iako je to uslov ulaska u Web Development team).

Vec ste ovdje slobodni razgovarati o svim granama web developmenta bio to frontend, backend pa mozete cak i nekom opcem programiranju c++/c# posto nema drugih tema za tako nesto, ali naravno sve u granicama normale. Prvenstveno je chat za web development.

A zadatci u WDu su za one iz WDa, nije potrebno da znate.

6. Like WOODS se sviđa ovaj post
    JamBa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013

Teme
    26
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    56 post(ova)
    Označen(a)
    3 tema
    Like (kliknutih)
    988
    Like (dobivenih)
    466
    Rep
    Cudno kako nikog ne zanima ovo, jedan od najkorisnijih timova na CH

Hteo sam jos davno pitati ali mi je bilo rano jer nisam imao ni vremena za izradu sajta pa evo sad je doslo vrijeme.
    Zanimaju me par stvari, prvo za koliko vremena bi mogao napraviti jedan wordpress sajt u fullu, druga stvar, kako mogu napraviti sajt na photoshopu, mislim dizajn na photoshop da uradim sam, i onda to kako ide kodiranje i sve to za wordpress.
    Uglavnom me zanima kako sve poceti, neke korisne tutorijale, forume i takve stvari ako imate, znam da ih ima puno na youtube, ali sigurno vi znate koji su najbolji. I za koliko vremena bih mogao sve to ja sam napraviti, trebao bih mi sajt za mjesec, maximum dva, da li ce mi to biti dovoljno da ukapiram sve i napravim ga?

Takodjer me zanima ako neko od vas je radio sajtove koliko naplacujete, ako ne stignem da napravim morat cu da kupim pa eto, mogu ja da pomognem u vezi dizajna, pozdrav i hvala unaprijed.

EDIT: Da rakodjer ima jedan sajt, slican bi takav ja zeleo, pa da ne ispada neka reklama ili nesto necu da postam tu, ako treba nekom da vidi kako sve to izgleda da bi mi dao odgovore poslat cu preko PMa.

8. Like MaTRiX se sviđa ovaj post
    The Dark Knight avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Teme
    595
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    718 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    1760
    Like (dobivenih)
    5188
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od JamBa Vidi poruku
    Cudno kako nikog ne zanima ovo, jedan od najkorisnijih timova na CH

Hteo sam jos davno pitati ali mi je bilo rano jer nisam imao ni vremena za izradu sajta pa evo sad je doslo vrijeme.
    Zanimaju me par stvari, prvo za koliko vremena bi mogao napraviti jedan wordpress sajt u fullu, druga stvar, kako mogu napraviti sajt na photoshopu, mislim dizajn na photoshop da uradim sam, i onda to kako ide kodiranje i sve to za wordpress.
    Uglavnom me zanima kako sve poceti, neke korisne tutorijale, forume i takve stvari ako imate, znam da ih ima puno na youtube, ali sigurno vi znate koji su najbolji. I za koliko vremena bih mogao sve to ja sam napraviti, trebao bih mi sajt za mjesec, maximum dva, da li ce mi to biti dovoljno da ukapiram sve i napravim ga?

Takodjer me zanima ako neko od vas je radio sajtove koliko naplacujete, ako ne stignem da napravim morat cu da kupim pa eto, mogu ja da pomognem u vezi dizajna, pozdrav i hvala unaprijed.

EDIT: Da rakodjer ima jedan sajt, slican bi takav ja zeleo, pa da ne ispada neka reklama ili nesto necu da postam tu, ako treba nekom da vidi kako sve to izgleda da bi mi dao odgovore poslat cu preko PMa.
    Jeste koristan, ali malo ljudi zna da radi tako nešto ...

Preporučujem ti da se prijaviš za tim, jer osim tima to je ujedno i kurs za sve početnike.
    Imaš voditelja koji je spreman da pomogne, pokaže i nauči te ono što ne možeš sam da pohvataš.
    Radićeš zadatke i tako usavršavati sebe i ujedno pomoći zajednici.

Wordpress nije zahtevan, realno ako se potrudiš i zagrizeš baš dobro, možeš da stigneš da naučiš i odradiš pristojan sajt sa free template.

Za kodiranje je već mesec dana mali vremenski period da bi se naučilo.

Pošalji mi sajt na PM pa ću ti reći da li bi bilo potrebno kodiranje ili možeš pokušati slično pomoću wordpressa običnog.

10. Like JamBa, arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    Cr0w. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013

Teme
    77
    CHB
    0
    Spomenut(a)
    21 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    1146
    Like (dobivenih)
    1525
    Rep
    Šta je sa ovoga, jel uopće radi tko unutar? @Filozof htio sam tebe pitati.
    Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

Filozof
    Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
    Šta je sa ovoga, jel uopće radi tko unutar? @Filozof htio sam tebe pitati.
    nope ugaseno je ovo jer je nekolicina ocekivala da se znanje dobije magicnim stapicem

moze se slobodno koristiti ovaj chat ako ima nekoga u kojoj grani web developmenta, al tim kao takav vise ne postoji

13. Like Cr0w. se sviđa ovaj post
    bakuta
    Da li ima ko da radi jos uvijek ovo ?

• Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •