Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 34

    Tema: s0beit_

    1. #1

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,866
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      214 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3671
      Rep

      s0beit_

      Dolazak na CH i prvi nick na RolePlay

      Eh to je bilo negde na leto 2011. godine. Igrao sam već SinglePlayer dosta dugo. Za SAMP sam saznao kada sam otišao kod RL druga koji je igrao. Igralo je još par mojih drugara tada, tako da je i mene zainteresovalo te sam odlučio da i ja instaliram i počnem igrati. Igrali smo tako na serverima koji su nam se svideli, nismo imali određen. Jednom kada sam otišao kod druga video sam da igra na nekom balkanskom serveru. Kada sam video da su balkaski jezici i da ima puno igraca, dobio sam jos više volje za igrom. Bio je to CroHerze RolePlay. Tako mi je on poslao IP i ja sam krenuo igrati. Kako je bilo leto i kako sam imao puno vremena bio sam dosta aktivan. Prvi i jedini nick do v.4.0 moda mi je bio Miljan Vasic, kako se u stvari i u RL zovem i prezivam. Igrao sam tako aktivno na tom nicku, prošao gotovo sve poslove, od vozača LS Busa, preko smećara, do pilota. Prve pare koje sam zaradio potrošio sam na BMX. Nastavio sam dalje raditi i kada sam skupio novca kupio sam i svoj prvi auto - Merit. Kako sam bio veći level tako sam više hteo da uđem u neku policijsku organizaciju jer mi je bilo zanimljivo dok sam gledao kako to ostali igrači, koji su bili članovi organizacija, rade.

      Prva organizacija - KGB i prvi i jedini BAN

      Kada sam napunio 10 lvl, koji je bio potreban za ulazak u organizaciju, odmah sam zvao sve lidere i ispitivao za mesto. Na kraju, našao sam ga u KGBu. Tako ulazim ja u KGB i tu nastavljam sa aktivnom igrom i poslovima koji su trebali da se obavljaju u KGBu.
      Na jednom sastanku, ne znam ni ja šta mi je došlo, tražim ja kick iz org. Dobijem ja kick, sav srećan. Igram ja tako par dana posle, kad najednom BAN. Banao me je CroHerze_Admin_7. Ne znam ko se tačno krio pod tim nickom od tadašnjih admina. Nisam znao da treba tražiti unban na forumu, nego sam mislio da kada istekne hlađenje da će mi sami dati unban. Kada sam shvatio da sam pogrešio bilo je kasno. Tražio sam unban, ali bilo je odbijeno. Onda na neko vreme prestajem igrati i vidim "Akcija Unbanova". Postam ja unban i odobre mi i ja nastavim sa igrom. Nakon nekog vremena opet se vraćam u KGB i sada ostajem do Legende. Bio sam i lider dosta vremena i sa nekih 500h u KGBu dobijam Legendu.

      The Rifa Gang

      Lider je bio Ivory Wallace. Ne sećam se tačno ko je drugi bio. Njega sam znao iz KGBa, te sam ga pitao ima li mesta za mene. Nisam dugo čekao i on me je ubacio u TRG. Bilo ih je masa IG. To mi je bila prva i verovatno i jedina banda na RPu. Došao je i trenutak da odigram svoj prvi WAR u karijeri. Naravno pojma ja nisam imao. Govore oni nešto na /f Mid , D , L . Ja gledam i čudim se i onda kud trče svi tu i ja. Al skontao sam brzo šta to sve znači. Slabije sam igrao WARova. Uglavnom kada se igralo protiv slabijih bandi ili kad nije imao ko drugi. Malo po malo, skontao sam nešto, pa se može reći da nisam bio više onaj klasičan bot. Igrali smo mi tako svaki dan. Stalno nas je IG bilo za WAR. Gurao sam malo po malo, došao do r5, kasnije na Lidera. Onda dolazi do toga da se ukidaju legende, što mi je bilo jako žao. Znao sam da sam zaslužio legendu u TRG. Proveo sam oko 1000h do globala u TRG.
      Posle globala nastavljamo mi u TRG, doduše neki su otisli sa SAMPA, ali skupila se nova ekipa. Najbolji momci su u TRG.

      Yakuza

      Nakon poslednjeg opena odlučio sam se prijaviti i prošao sam prijave te sam primljen. Ekipa je super i sviđa mi se u Yakuzi. Za sada imam nekih 240h i planiram ostati tamo što je duže moguće

      Ostale organizacije

      Između KGBa i TRGa bio sam u još nekim organizacijama. LSPD, SAPD, SFPD, H , EK, ali ništa značajno nisam postigao u njima te nemam šta pisati. Jedino u EK što sam postigao je nekih 150h i r3.

      To je to od mene sa RPa za sada. Jedina želja mi je bila da uđem u RP staff, ali dok je još Nikola vodio. Tad sam bio baš aktivan, lvl 45 bio, ali ništa od toga. Sad slabije igram. Lider sam TRGa. Uđem svaki 3 dan čisto da vidim šta ima.

      GameSage 1

      Nakon 7 godina igranja na CHRP serveru pružena mi je prvi put prilika da bude GS. Oduvek sam imao želju da i na RPu postignem nešto, ali nikako mi se nije dalo. Nikada nisam pravio probleme na RPu, na zajednici uopšte i veoma sam zahvalan vođstvu RPa na ukazanoj prilici. Nadam se da ću je opravdati i dogurati što je dalje moguće


      FreeRoam


      Na FR sam došao 2014. godine, onda kada je RP već bio u lošem stanju. U početku prvo nisam bio zainteresovan za igru nešto , ali kako je vreme odmicalo bilo mi je sve zanimljivije. Nakon nekog vremena, krenem ja sa aktivnom igrom. Nick mi je bio Vasic. Kada sam skupio negde oko 2k min, uđem ja u ProStunters. Lider je bio Ivory, te sam mu zahvalan jer me je ubacio. Nije mi bilo u interesu da menjam timove te sam ostao u PSu.

      DeeJay 1

      Igrao sam ja aktivno i to su primetili voditelji DJ Teama. Portao me je Šmajser do sebe i pitao da li hoću da budem DJ. Ja sav sretan, jedva dočekao. Naravno, prihvatio sam i tako 07.09.2014. dobijam DeeJay 1. Ispunjavao sam obaveze, bio aktivan i nije bilo pritužbi na mene.

      DeeJay 2

      U međuvremenu je bio global. Novi nick mi je bio Vasic[TRG] . Ovo TRG smo stavili svi koji smo planirali da posle globala na RP uđemo u TRG. Došle su neke izmene u DJ sistemu. Umesto tadašnja 2 DJ levela došlo je 4. I dalje sam ispunjavao svoje obaveze i tako 12.10.2014. od Šmajsera dobijam LVL UP.

      GameSage 1

      Kako sam dobio DJ lvl 2 krenuo sam još više da radim. U međuvremenu ponudili su mi PS Lidera, ali ja sam odbio jer sam hteo da ostanem DJ. Nakon par dana porta mene Ibrahim i pita mogu li ispunjavati 15 evenata i 120 minuta na dan. To sam mogao da odrađujem i nako još nekih pitanja postavlja mi GS1. I ovde se zahvaljujem Šmajseru jer sam odabran na njegovu preporuku. GSa sam dobio 23.11.2014.



      GameSage 2

      Obavljao sam redovno aktivnost i evente. Odgovarao na pomoć i radio šta se od mene tražilo. Nakon jednog Staff sastanka došla su neka nova pravila, što me je malo udaljilo od GS 2. No nastavio sam raditi kao i pre tog sastanka. 29.12.2014. bio ja IG i dolazi NERKO. Tražim staff minute i pošto je bio on jedini od admina IG, on mi je proverio i rekao 10k i bilo mu je čudno kako sam jos GS1. Pošto je bilo jos samo par GSova sa cmd /gethere, ja dobijam LVL UP od NERKE i veliko mu hvala za to.



      Admin 2

      Radio sam dobro GS posao i nisam imao pritužbi. 08.01.2014. u večernjim satima dolazi Maree IG. Ja sam otišao minut AFK da nešto proverim i kada sam se vratio dobio sam admina. Hvala mu na pruženoj prilici.



      Admin 3

      Bilo je malih izmena u staffu. Neko je napredovao, neko smenjen i tako se otvorilo prostora u A3. Moram priznati da sam tad i očekivao LVL UP. Bio sam A2 skoro 2 meseca i radio sam što je trebalo. 03.03.2015. dobijam A3 od Mareeta takođe.



      Admin 4

      Bilo je dosta igrača na serveru i 2 admina IG, od kojih sam jedan bio ja. Nerko me je nešto pitao na /a Gde su admini? Ja reko ne znam, ali ja sam tu i tada dobijem A4. Bilo je to 26.03.2014.



      Elite Admin

      Bilo je to jedno veče u kojem su svi tadašnji 1337 admini bili smenjeni. Bilo ih je 3 i svi su skinuti. U tom slučaju novih 3 je trebalo doći. Haso i HaruN su bili 1336, ja prvi sledeći A4. Kako je falilo trojica 1337 admina tako napredujemo HaruN i ja te večeri na 1337. Haso tad nije mogao IG. Sutradan ekipa koja je bila smenjena je vraćena na svoje pozicije te je Haso ostao 1336. Tu mislim da je on oštećen. Bio sam zahvalan Mirsi na prilici. Bilo je to 14.05.2015.



      Head Admin

      Radio sam admin posao kao i uvek. Radio sam na Liderima. Brinuo sam oko lidera koliko sam mogao i hto sam da sve bude u redu što se tiče servera i forum pdfa. Opet je bio smenjen neko od Head Admina, te se otvorio prostor za novog. Portao me je NERKO na otok, objasnio mi je neke stvarii postavio Heada. Hvala mu na prilici. Heada sam dobio tačno godinu dana od kad sam dobio DJ1 - 07.09.2015.



      Head Admin + RCON

      Head Admin sam bio negde oko godinu dana. Neke osobe su napustile FR Staff, tako da se otvorilo prostora za napredovanje i eto ukzala mi se prilika. Nadam se da neću zeznuti. Hvala @Capke što mi je ukazao šansu.

      DJ Voditelj

      Imali smo sastanak mi HD Admini. Nešto smo razgovarali i podeljeni su poslovi headovima. Meni je zapao DJ Team. Zadovoljan sam bio dobijenim poslom i odma sam krenuo da radim kako bi DJ Team bio što bolji.

      GS Voditelj

      Dakle, kao RCON Head Admin bio sam DJ voditelj i dalje. Došlo je do nekih promena te je Misan, koji je vodio GS tim naredovao i dobio zaduženje na Adminima. Tako sam ja postavljen za GS Voditelja i tu se takođe zahvaljujem @Capke na prilici.

      FreeRoam Voditelj

      Nisam razmišljao o ovoj poziciji, ali kada mi je ponuđeno da preuzmem FR server nisam mogao da odbijem. Na FRu sam gotovo od njegovog postojanja i evo ušao u četvrtu godinu od kako sam staff, bez prekida. Imao sam velike zamisli što se tiče FR servera sa Mijom kao skripterom, ali su mi te ideje u prvi mah pale u vodu jer su neki ljudi preuzeli FR i to što smo Mijo i ja zamisli je palo u vodu. Sada, ovim novim openom nadam se da će se deo tih ideja ostvariti.

      Pro Stunters Legenda

      Bila je nedelja, WAR Liga. Ja sam vodio to. Kada sam pokrenuo WAR, NERKO na /f govori da sam dobio legendu. Svi mogući IG su mi čestitali i bio je ogroman spam na /f chatu. Legendu sam dobio 22.03.2015. Uradio sam dosta toga za PS, imao dosta minuta u Timu i nadam se da sam dobio zasluženu legendu. Hvala NERKI jos jednom.

      Drift Boys

      Izašao sam malo iz PSa i otišao u DB. Tamo sam dogurao do r4. Bila mi je želja i tu do legende, ali nije se ispunila. Menjao sam nick IG, i pošto je tad PS Lider bio IG ja kažem da me invita i tad napuštam DB i vraćam se u PS.

      Yakuza's Devils

      * Od nedavno sam u YD. Otišao sam iz PS malo. Hteo sam malo da promenim. YD sam izabrao je mi se sviđa ekipa koja je u timu. Za sada sam r2. Videćemo dokle ću dogurati.
      * Eto nakon nešto više od 25000 minuta i tačno 8 provedenih meseci u YD uspeo sam dogurati do legende. Period u YD ostavlja skroz pozitivan utisak. Odliđna ekipa, zezanje, warovi, sve. Hvala svima koji su mi pomogli da stignem do legende, posebno hvala Levki, Crnom, Andresu, koji su smatrali da sam je i zaslužio

      Donator 1

      Nije mi se sviđao nick tada koji sam imao te sam odlučio da doniram za D1 prvenstveno da bih mogao da promenim nick.



      Donator 2

      Eto ostalo mi je nešto CHB i odlučio utrošiti na FR i tako sam uzeo Donator 2

      Donator 4

      Kada sam već sve spominjao, pa da spomenem i to da sam uzeo i Donator 4.


      Na FR sam postigao sve što sam hteo, tako da nekih posebnih želja nemam više. Možda jos neka legenda negde.


      DeathMatch

      Nisam ovde nikada aktivno igrao, do pre nekih mesec dana kada sam počeo. Bilo mi je dosado i reko aj da uđem na DM malo. Tu su mi se svidele neke stvari i tako počnem ja sa aktivnom igrom. Treći dan ulazim u GM i već sledećeg dobijam GM Lidera. Za sada sam GM Lider i nadam se da ću ući i u DM Staff i pomoći koliko mogu.

      DeeJay 1

      Ušao jedan dan IG i samo mi postavljen DJ, nisam se dugo zadržao na toj funkciji jer nisam imao vremena za to. Zahvaljaujem se ljudima sa DMa na šansi. To je sve trajalo od 19.01. - 25.01

      GameSage 1

      *Bile su prijave za GSa. Pošto sam dosta aktivan na serveru i dobro odrađujem posao lidera u GM odlučujem da se prijavim. Nakon nekoliko dana bio sam testiran i 18.02.2016. rano ujutru postavljen na poziciju GSa. Nadam se da ću i dalje biti dosta aktivan i obavljati svoje dužnosti kako treba.
      * Nakon nekog vremena vratio sam se na DM i Danči mi je ponudio povratak u Staff što sam rado prihvatio. Nadam se da ću ovog puta biti uspešniji.



      GameSage 2


      * Radio sam, trudio sam se, bio sam aktivan od kako sam dobio GSa. Nadam se da sam danas , 18.3.2016. nako tačno mesec dana od kada sam dobio GSa zasluženo napredovao na GS 2.
      Nastaviću raditi i dalje pa dokle doguram.
      * Trudio sam se i radio vredno i bio aktivan što je voditelj prepoznao i nagradio me



      GameSage 3

      Skoro 2 meseca sam bio GS2. Aktivnost mi je bila malo slabija i to je rezultat malo sporijeg napredovanja. Možda GS3 nisam još zaslužio, ali hvala Miletu na prilici, nastojaću da popravim aktivnost i ostalo koliko je u mojoj mogućnosti.



      GameSage 0

      Eto ipak nisam uspeo doći do admina. Tog dana mi je nešto puklo i svašta nešto sam rekao i posle toga nije imalo smisla da budem više GS i tako sam napustio tu poziciju.

      Administrator 1

      Nakon nekog vremena što sam bio GS2, Danči je odlučio dati mi priliku za admina. Bio sam aktivan kao GS i ispunjavao obaveze. Nastojaću da tako nastavim i kao admin i doguram što je dalje moguće

      Mini Donator

      Nisam znao na čega da potrošim nagrada od rada u Portal Teamu te sam odlučio da kupim Donator 1 na DMu. Pa eto da to nazovem još jednim dostignućem na ovom serveru.





      Call Of Duty 2

      Lovrinović je bio owner COD servera. Ja onako iz zezancije pitam ga za Admina na CODu. Kaže on da može. I tako postajem Admin na COD serveru. Ali nije dugo trajalo jer se server zatvorio jer nije bilo aktivnih igrča.


      Forum

      Forumu sam pristupio 2011. Nisam nešto preterano postao, uglavnom sam pratio šta se piše. Ušao sam u , tadašnji, Košarka Team. Tu sam obavljao šta je trebalo i dobijam Moderatora u tom PDFu. Kako je vreme odmicalo sve je manje forumaša bilo zainteresovano za taj PDF i tako meni skinu MODa.
      Donirao sam za VIP1. To je zasad jedina donacija za forum.
      Želja mi je da nekada doguram i do forum staffa pa videćemo šta će u budućnosti biti.

      Portal Team


      Pošto nisam duže vremena ništa radio na forumu, dobio sam volju i želju. Bio je konkurs za Portal Team i odlučujem da se prijavim. Bio sam odabran za zamenu i nakon nekog vremena pristupio sam timu. Bilo je to 09.01.2016. Dobro mi ide, posao nije težak i nagrada za rad je dobra. Nameravam ostati što duže.
      Zbog nedostatka vremena bio sam prinuđen napustiti Portal i eto vremenom je i on ukinut, tako da neće biti prilike za povratak.

      Moderator Team


      Dugo vremena nisam moderator bio nigde. Možda je moj rad uticao da budem izabran za moderatora u jednom od PDFa. U tim sam ušao 29.02.2016. Par dana mi je trebalo da se malo uhodam i sad sve ide kako treba. Trenutno radim u PDFu Forumske Igre. Zahvaljujem se Andresu na prilici, nadam se da ću se dokazati i možda dobiti još neki PDF.
      Nakon nekog vremena rada u Moderator Teamu, dobio sam ponudu od Andresa za još jednog moderatora, u Offtopicu. Naravno, prihvatio sam i za sada sve ide dobro i nadam se da će tako i ostati.
      Isto kao i za Portal, morao sam napustiti i Moderator Team zbog nedostatka vremena. Nadam se da ću nekad opet dobiti priliku.
      Evo nakon nekog vremena, vratio sam se u Moderator Team, tačnije 05.11.2016. Nadam se da ću ovog puta duže ostati i pokazati se još bolje.

      Radio Team

      Radio Team je novi tim na forumu. Odma se otvorio konkurs i prijavio sam se i primljen sam. Ovo je novo iskustvo na forumu za mene, tako da videćemo kako će sve to ići. Nadam se najboljem.
      U Radio Team sam ušao 19.11.2016. i izašao 25.01.2017. Za to vreme sam radio korektno svoj posao i bio mi je ponuđen voditelj tog teama. U prvi mah sam to odmah prihvatio ali nakon 2 dana, kada sam malo razmislio odlučio sam da odustanem od voditelja. Razlog tome je moj nedostatak vremena i nisam hteo da tim trpi zbog toga. Nadam se da ću nekada opet dobiti priliku da budem član tog teama.

      Global Moderator

      Dolaskom novog vlasnika na zajednicu ostvarila se i moja želja na forumu. Dobio sam priliku da budem Global Moderator. Od 12.12.2017. sam član "modrih" i nadam se da ću opravdati poverenje i napredovati dalje. Mogu da kažem da se trudim i provodim dosta vremena na forumu, tako da mislim da će sve biti u najboljem redu.

      Super Moderator

      Kao GMOD sam bio dosta aktivan na forumu i obavljao sam GMOD posao kako treba. Voditelji su to primetili i to je bio razlog što sam posle ne baš dugog perioda napredovao na Super Moderatora.



      Sa RP servera ću pamtiti svoje TRG Mambe (Glavonje). Najbolja ekipa koju sam ovde mogao da upoznam. FR je pravi server za zabavu. Nema nekih tenzija, opuštenija je atmosfera i zato sada uglavnom vreme provodim na FRu. Pošto sam DM skoro počeo aktivno da igram, nemam šta još da kažem, osim što želim da što duže ostanem u GM i da doguram do neke pozicije.


      Osobe koje ću pamtiti:


      Ivory
      Šmajser
      Kaldun
      Baustelac
      Doktor
      Saga
      NERKO
      Andres
      Michael
      Danči
      Fare
      Ironhide
      Ligec
      RIKI
      RASHARD
      Pajo
      Exer
      Police
      Alfo
      Capke
      Motokultivator
      BlaCk
      Sanko
      Tuca
      Tucko
      Marin (Glavonja)
      SMRDO
      Heavy
      HERCULES
      Misan
      Ricci
      Sorceress
      Marko
      Mile Cubela
      Corka
      Lovrinović
      Wyatt
      Josip
      Cantic
      Mile
      Levko -
      Hampton
      DenY

      Ne zamerite ako sam zaboravio nekoga...


      Posljednje uređivanje od s0beit_ : 28-06-18 at 21:25

    2. #2
      Kalasnikov avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Poruke
      16,588
      Teme
      979
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      22
      Rep
      Sviđa mi se biografija,hvala na respektu,sjecam se dok smo GS-ovi bili,davno to bilo

    3. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    4. #3
      F0rz4Fium3 avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatsko Zagorje
      Poruke
      2,637
      Teme
      103
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      50 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1243
      Like (dobivenih)
      837
      Rep
      Odlicna biografija , lijepo sredjeno.
      Sve na svom mjestu..




      CH Since: 2008.

    5. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    6. #4

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Dobra biografija Miljane, lijepo je estetski, kvalitetan je tekstualni dio, slike si ubacio, isplatio se trud u svakom slučaju. Dosta si toga uradio za FR, jedan si od boljih admina za koje znam koliko sam tu, dosta si se trudio, drago mi je da je trud i nagrađen

    7. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    8. #5
      Glavesina avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Varaždin
      Poruke
      1,414
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      2271
      Like (dobivenih)
      915
      Rep
      Lijepo si to sročio Miljane, sve me strah ako dobiješ RCON-a haha.
      Sad sam se sjetio i onih prvih dana u PS-u kad ti na one tablice nije stalo "GLAVONJA" hahaha




    9. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    10. #6
      Rastafari avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      HXVRMXN
      Poruke
      5,284
      Teme
      138
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      945
      Like (dobivenih)
      803
      Rep
      Majmune slabo ti ovo nesto...napisi mi pm kolko si para dao za admina da dam i i ja toliko
      Haha utrm ti kobs
      kobass_ , Rastafari. Frenkie_White Stevo_Djubre
      YD LEGENDA
      LA COCAINA LEGENDA YAKUZA
      owner of group ''stara kajla'' 21/6/2021
      Reoki Izkerova , capoditutticapi , Enrique Contreras , toMa
      CH SINCE 2009

    11. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    12. #7
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,858
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Pohvala na iskrenoj i lijepoj napisanoj biografiji.
      Svida mi se FR dio pogotovo što si postigao
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    13. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    14. #8
      Jack Jaster avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Poruke
      441
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      90
      Rep
      Ljepo si napisao svaka cast na trudu ;-) sve pohvale ;-)))

    15. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    16. #9
      Capke avatar
      nosim dva telefona
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      13,183
      Teme
      675
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      799 post(ova)
      Označen(a)
      26 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      6101
      Like (dobivenih)
      5916
      Rep
      Radio sam dobro GS posao i nisam imao pritužbi. 08.01.2014. u večernjim satima dolazi Maree IG. Ja sam otišao minut AFK da nešto proverim i kada sam se vratio dobio sam admina. Hvala mu na pruženoj prilici.

      Da si sada GS, od mene bi dobio samo GS level 0.

      BARNABAS - Strog, ufuran, samo bi smenjivao i banao
      Mora netko i to.


      Svida mi se biografija jer nije opsirna nego si najbitnije rekao. Samo tako nastavi i bit ce i RCON i GMOD...
      Salim se, nece to biti, ali mozda udes u DM staff i dobis moderatora na forumu.
      Ex.: Forum Admin × FR Voditelj × RP 1337 Admin × TS Manager × C&R Head Admin
       

    17. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
    18. #10
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Sviđa mi se biografija , lijepo je što si sacuvao sve te slike i što ih sada imaš da postaš , hvala na respektu ja reko ti me zaboravio pa te kreno smjenit odmah ali ipak nisi smio zaboravit , biografija nije velika sve je to fino napisano ne opširno , čitko je ma za 5 , i da brzo si napredovao , da sam ja bio tad za admine još ti ne bi bio head haha , ali zato si sad u YD pa ću te dobro namuciti da postigneš nešto haha


      Poštujte Pravila !

    19. Like s0beit_ se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •