Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep

      indestructible - Dewei Hao

      Dolazak na CroHerze zajednicu !

      Krajem 2011. godine dolazim na CH zajednicu.
      Za SAMP nisam cuo dok mi nije rekao David (Zod) njegov nick je bio Mark_Falcone. Dosao sam jednom kod njega i gledao kako igra i tako se nalozio na SAMP.
      Kad sam dosao kuci odmah sam instalirao, nick sam stavio Mata_Falcone i poceo igrat, ali sam prvo muku mucio sa registracijom tako da je malo duze trajalo to moje ulazenje na server...



      Prvi dani na serveru


      Cekao sam Davida na botodvoru. U to vrijeme CH je imao dosta aktivnih igraca tako da ih je tada na serveru bilo 200-300.
      Htio sam se zaposliti kao diler droge, ali mi je za to bio potreban lvl 3, tako da mi je prvi pasao bio mehanicar.
      Od mehanicarskog posla nisam dosta zaradivao, vecinom sam zicao pare na /pomoc i prosio po serveru, najvise od svih mi je dao Tony Burn(TONĆA), kupio mi je prvo auto, mislim da je bio Merit i dao mi oko 200-300k. Kad sam napunio level 3 ja i David smo se zaposlili kao dileri droge. Cijeli dan bi sadili drogu, isli bi amo-tamo i tako svaki dan po 5-6 sati i to nam nije bilo dosadno, jer tada SAMP i jest imao taj čar i vjerujem da je tako svakome bilo kad je poceo igrati SAMPa...


      Prevaranti na kvadrat


      Ja Mata Falcone i Mark Falcone onaj iz prvog dijela biografije smo bili pravi prevaranti. Gdje, kako i na koje nacine smo varali ljude ukratko cu vam ispricati. Kupili bi neko jako jeftino auto(npr. Glendalea). Nakon kupnje auta pitamo bilo kojeg vlasnika malo skupljeg auta (Infernusa/Turisma/Sultana) da nam ga otkljuca, poslje toga sjedamo u auto i idemo na neku lokaciju gdje nema puno ljudi i saljemo /ad sa tekstom: "Prodajem Infernusa za milion$. Hitno!"(Infernus se tada nije prodavao ispod milion ipo, eventualno miliun cetristo...). Nakon sto pristigne puno poziva i poruka od njih svih biramo onog koji je najmanji level i kojeg procjenimo da je najveci bot.
      Kad taj dode k meni ne smije skuziti da to auto nije moje, nakon toga mu saljem zahtjev za kupnju infernusa od 1000000$. On prihvaca ponudu, te umjesto njegovog Infernusa kojeg je ocekivao dobije tamo nekog Glendalea koji je parkiran u moru kraj San Fierra i tu automatski ostaje prevaren.
      Ja i Mark smo od tog posla zaradili dosta novca i dobijali masu prijava po forumu, ali bana nikad' nismo vidjeli jer bi admini vecinom pisali: "ODBIJENO, nedovoljno dokaza", cak ni oni nisu vjerovali da netko moze biti toliko genijalan i tako varati pa nisu takve prijave ni odobravali xD. Sada budite bez brige jer mi takve stvari vise ne radimo, ali ako budete imali bilo kakvog posla s nama, vjerujte nikad dovoljno opreza... ; )


      Prva organizacija SFPD


      Napunio sam 8 level taman koliko je i trebalo za ulazak. Ulazak je bio iznenadan ja nisam znao ni pravila ni komande ni nista,
      no dobio sam poziv od lidera SFPDa. Pitao me znam li pravila ja ga nisam lagao i rekao da neznam, no
      bez obzira sto nisam znao invitao me pod imenom Matta_Falcone (Mata je bio banan zbog nekog belaja, ali ne zbog varanja). Invitao me zato sto mu je falio 1 clan da popuni orgu,
      ali mi je rekao da ne vrsim kontrole ili cu dobit kick.
      Ja ga naravno nisam poslusao nego sam samo cekao kad cu uzet auto i ganjat ljude po serveru.
      Zaustavio sam jednog covjeka na kolodvoru i automatski ga uhitio, ja bio sretan i pun adrenalina xD.
      To uhicenje naravno nije proslo nekaznjeno, sutra me lider kickao jer sam vjerojatno dobio prijavu na forumu.



      Druga organizacija KGB

      Poslje SFPD odlucio sam uci u KGB, tada su lideri bili Vojkan Salvatore i Xavi kojem sam na zalost zaboravio prezime.
      Tada sam vec znao osnovna pravila i javio sam se Vojkanu koji me je temeljito ispitao sva pravila KGBa i osnovna,
      ali sam do kraja testa skupio 3 minusa i pao test, ali tu nisam mislio odustati! Cekao sam Xavia da ude IG i da me on testa.
      Njegov test nije bio toliko tezak, pitao me sto je MG u IC i OOC chatu dao sam ispravne odgovore i dobio invite.
      Kad sam usao bio je samo red, rad, disciplina. Svaki dan RP akcije, treninzi.
      Vojkan i Xavi su odlicno vodili organizaciju i bili su pravi uzor!

      Ban na Matta Falcone

      Ban sam dobio dok sam bio u KGB na jako glup nacin Hrvoje mi nikako nije htio odobriti zahtjev za unban,
      ali ban ima veze sa spominjanjem drugih servera pa necu o tome...

      Novi account Ivan Falcone

      Ovaj account nije trebao biti namjenjen meni nego jednom mom prijatelju koji je mislio igrati
      SAMP, ali se predomislio pa sam ja taj acc uzeo sebi zato sto se tada trebao slati na forum zahtjev za odobrenje accounta. Na odobrenje bi se cekalo po 2-3 dana, a meni se to nije dalo pa sam otisao na ovu jednostavniju varijantu!
      Kad sam napunio dostatan level za ulazak u bandu, odlucio sam se vratiti u SFPD. Lider SFPDa je bio David Alaj, te me on i invitao u orgu. Sad jedna interesantna stvar, znaci invitao me kasno u subotu na vecer, a nedjeljni izvjestaj je trebalo postati do 21:00 u nedjelju.
      Minimalna kvota je bila 10 arresta, kao i uvijek. David mi je predlozio da ovaj tjedan ne postam arreste, ali ja ga nisam poslusao, pa sam se sutra u nedjelju uputio u kontrolu!
      Od jedno 09:00 do 21:00 ja i David smo za to vrijeme neprestano hapsili. Uz veliku pomoc Davida Alaja ja sam skupio 10 + arresta za taj jedan dan i postao nedjeljno izvjesce. Taj isti dan sam dobio rank up na sastanku zato sto je na sastanku bio drugi lider koji je ujedno i owner SFPDa Cristiano, te nakon sto me David Alaj nahvalio i ja njega dobio sam r2 i to mi je zasigurno ostalo u lijepom sijecanju na SFPD…
      Za to vrijeme u SPFD ja i David Alaj smo se ugodno druzili i dobro sprijateljili…




      Veliki povratak u KGB

      Nakon nekog vremena David Alaj odlucio je otici s pozicije lidera, nedugo zatim i ja napustam SFPD s rankom 3-4. Kad sam izasao iz SFPD odlucio sam se vratiti u KGB s komsijom Davidom(Zod). U KGBu smo skupa hapsili svakodnevno , jer nam je tad jako zanimljivo bilo bit policajac.
      Tadasnji lider Dominik me invitao. Dominik je bio dobar lider, ali neaktivan... Jednog tjedna u KGBu ispunio sam dovoljnu kvotu arresta i odlucio sam to postat na forum, međutim tema je bila zatvorena sto me malo iznerviralo. Zbog takve ne odgovornosti lidera, ja kontaktiram ownera KGBa Victora Nicchia i kazem mu lideri su ti jako neaktivni, cak nisu otvorili ni temu za nedjeljni izvjestaj. Cekao sam malo dulje na odgovor, a onda odgovor koji je usljedio nebi ni u najmanjem trenutku ocekivao, a glasio je ovako od A do Ž:
      „Aha, a bili ti bio lider KGBa?“
      Ja sam ponudu naravno prihvatio objerucke, jer mi je vec tad uz mojih 250h+(kao clan) KGB prirastao srcu i sigurno
      mi je taj poziv jedna od najljepsih uspomena od kad igram na CH zajednici!
      Lidera sam dobio kad je Dominicu isteklo 2 mjeseca, a to je bilo za nekih 15ak dana. Tih 15 dana se dosta oduzilo, al proslo je i to nekako. Docekao sam tih 15 dana i dobio lidera 13.12.2013. Po mom osobnom sudu mislim da sam KGB dobro vodio, dok sam ja bio lider RP akcije su svaki dan bile, treninzi itd… Na lider poziciji sam bio 2 mjeseca i sa svojih 250h+ kao clan i oko 250h kao lider i zbog svih dobrih stvari koje sam pridonio KGBu nagraden sam legendom, ali eto legenda nisam bio svega 10ak dana zato sto je Nikola(RED) ukinuo legende i to bas kad sam je ja dobio, ocito da nemam srece.



      Ostale bande/orge

      Od ostalih bandi i organizacija spomenuo bih FBI, Patterno, EK, NR.. to su org/bande u kojima sam proveo do global restarta koji je bio u 12. mjesecu. 2014. cini mi se. U Patternu sam cak dogurao do ranka 4. Do globala nisam aktivno igrao i nije se nista bitnoga dogodilo…

      Kupnja Chinese Triadsa


      Dok se global cekao ja David(Zod) i Gabi(Vasquez) smo se malo pokusurali i kupili Chinese Triads, to nam nije bio problem jer sva trojica zivimo u 500 metara. Na globalu sam se registrirao pod nickom Charly Lopez na kojem nedugo zatim dobijam ban, opsirnije o tom banu moci cete vidjeti u nastavku biografije. CT od kad smo mi owneri je mjenjao naziv u Rasta Cartel i sad trenutni naziv The Outfit. The Outfit je bio zatvoren jedno dva mjeseca zato sto mi owneri nismo aktivno igrali, ali sad ima dva mjeseca ja sam otvorio bandu kad sam poceo malo aktivnije igrat, uzeo sam sebi lidera 10.11.2015 pod nazivom Ryan Diesel i napunio sam skoro cijeli The Outfit...

      Marketing Team

      U Marketing sam usao 28.12.2014.(tocno prije godinu dana). Prijavio sam se na konkurs i upao u Smajser tim, na forumu sam se zvao isto kao i IG tada Charly_Lopez. Na serveru sam bio jako neaktivan jer sam mislio u marketingu radit i uzimat respekte da napunim koji level jer se respekti mogu uzet kao nagrada u Marketingu. Posao je bio prevelik te ga ja nikako nisam mogao obavljati. Znaci 10 stranica na facebooku, 6 objava na dan,razmak između objava na Facebook grupi moraju biti minimalno sat vremena. Nekako sam to odradio do prvih nagrada. Nagrade su bile jako lose(za RP dio, ostale su bile dosta solidne). Uzeo sam postove na forumu jer se doista respekti nisu nimalo isplatili mislim da bi dobio 5-6 respekta da sam uzeo to. Zbog tako losih nagrada izgubio sam volju za rad u Marketingu i nisam vise htio raditi sto zbog nagrada, sto zbog RL. Dobio sam ban i IG i na forumu bez unbana,
      ali na svu srecu dobivam unban u 5. mjesecu 2015. kad su se svi forum accounti unbanali!
      Posljednje uređivanje od Buljoo : 18-01-18 at 18:21

    2. Like Enes iz stranke, Tegla se sviđa ovaj post
    3. #2
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      Update!(14.12.2017.)

      Croherze Roleplay | Eddie Jameson

      Od kad je vracen Zoranov mod napokon je postignut pristojan broj igraca. Na RP serveru nisam bas aktivan,
      usao sam u TSC u kojem je vecinom ekipa sa DMa. Bacimo nekad neki war, DMamo po srveru itd...
      Nadamo se svi da ce bit bolje sad kad su otisli KFA i Pinki, a Joca postao novi voditelj CH Zajednice,
      ja iskreno mislim da hoce...

      Croherze DeathMatch | indestructible

      Dakle, aktivirao sam se na DM serveru koji mi je u pocetku bio samo alternativa, ali nekog vremena postao
      mi je server broj 1 na CroHerze Zajednici.
      Moje aktivno igranje je naravno primjeceno i iskreno jako dobro nagrađeno...

      Moja postignuca na DMu:

      Leader GM
      GameSage 1, 2, 3
      Administrator 1 -
      (4.11.2017.)
      Administrator 2 - (15.12.2017.)
      Administrator 3 -
      (8.1.2018)
      Posljednje uređivanje od did Kikaš : 08-01-18 at 23:57

    4. #3
      Enes iz stranke avatar
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Poruke
      1,975
      Teme
      89
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      479
      Like (dobivenih)
      1280
      Rep
      Oo Mata, svaka cast na biografiji haha.. Lijepo napisano i hvala sto sam spomenut
      CHRP

      SINCE 2010.


      Život je ono što učiniš od njega.
      Uvijek je to bio, uvijek će to biti.




    5. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
    6. #4
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,839
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Nisu se forum accovi unbanali u 10mj nego u 5 i prije.


      Sto se tice biografije, sasvim ok napisano o sebi. Uspjesno je dana predodzba pri pocetku igranja.Doima mi se KGB dio sto si postigao svoj cilj - a ovo za prevaru je cista glupost kad izbacuje text za lockan auto...

    7. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
    8. #5
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Adonis Vidi poruku
      Nisu se forum accovi unbanali u 10mj nego u 5 i prije.


      Sto se tice biografije, sasvim ok napisano o sebi. Uspjesno je dana predodzba pri pocetku igranja.Doima mi se KGB dio sto si postigao svoj cilj - a ovo za prevaru je cista glupost kad izbacuje text za lockan auto...
      Nije to glupost. Upravu si to da izbaci text za lockani auto i tako bi to bilo u vecini slucajeva, ali ta caka prolazi onima koji nisu dovoljno na oprezu odnosno nece da pogledaju jeli auto lockano i jeli moje, razumijes? Ako pogledaju samo odem off i ponovim isto na nekom drugom... i naravno hvala sto si mi napomenuo za te forum accounte.
      Posljednje uređivanje od did Kikaš : 29-12-15 at 12:07

    9. #6
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,223
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Mata mata biografija ti je mmm,ti i blecak David glavni bili haha i hvala na respect zlato moje
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



    10. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
    11. #7

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Lijepo je vidjeti da se i nove biografije pišu . Dobra biografija, sadržajna, dosta je toga obuhvaćeno, estetski je jako dobro urađeno, jedini nedostatak bi bile slike, koje bi ovo dodatno uljepšale. Potrudi se malo više oko toga, ostalo je dobro

    12. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
    13. #8
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      BUMP - Update

    14. #9
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Ovo je bolje od najboljeg Picassovog dijela ali od svega što sam pročitao, najviše mi se dopala ona slika gdje ti postavljam admin level 1. Dogurao ti meni i do heada nekad

    15. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
    16. #10
      Enes iz stranke avatar
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Poruke
      1,975
      Teme
      89
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      479
      Like (dobivenih)
      1280
      Rep
      Ponovo citam i vracaju se stare uspomene haha. Predobro
      CHRP

      SINCE 2010.


      Život je ono što učiniš od njega.
      Uvijek je to bio, uvijek će to biti.




    17. Like did Kikaš se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •