Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 17

    Tema: M4r10

    1. #1
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,892
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep

      M4r10

      Prvi dolazak na SAMP !

      Pa to je bilo 2010 godine kada sam dobio internet. Bio sam u školi i vratio se kući i saznao za internet. Nisam znao šta da igram pa sam skinuo cod2. To sam igrao oko 5 - 6 mjeseci. Kasnije sam saznao za igricu SAMP. Na početku sam igrao na jednom serveru koji je tada bio predobar. I tako počinje moje igranje na SAMPu !

      Dolazak na CH !

      Eh to je bilo 2010 godine u 5. mjesecu ja mislim. Dok sam igrao na jednom serveru i kaže mi brat, saznao sam za jedan server koji je baš RP i trebaš jako dobro znati sve. Na početku mi je sve bilo glupo, ništa nisam znao, ni pravila nit ništa.. Ali kasnije, naravno, naučio sam sve.

      Prvi Account i spawnanje na "Kolodvoru" !

      Prvi Account mi je bio Ivan_Ivić. Dok sam se reg. trebalo mi je puno, i to jako puno. Nisam znao sta je MG, nit ništa. Ali tu je bio moj brat pa mi je sve pomogao. Spawnanje na kolodvoru mi je bilo najgore. Nisam imao ništa para, na svakom bi uglu pitao igrača "dal bi mi mogao dati para, vratio bih ti". To mi je bilo stalno na chatu haha.



      Prva organizacija na CHu mi je bila L.S.P.D. i to sam dogurao do r2 i puf dobijem ban. Taj account mi je bio banan jer sam stalno napadao igrače da mi dadnu acc da moram namjestit pare preko programa haha.

      Drugi i treći Account !

      Drugi Account mi je bio Neven_Jurkic, ali na njemu se nisam dugo zadržao, isto sam dobio ban. E treći account je kod mene dosta dugo bio. Nick mi je bio Victor_Blurn. Taj mi je acc dao prijatelj jer se on reg. i dao odma meni. Kada sam nabio lvl 3 otišao sam u NGR. Tamo se sjećam Cristiana Malisa zvan Freza. Tamo sam se zadržao do lvl 5 i dobijem kick jer nisam imao forum acc. Odem ja u SAN i tamo sam ostao do lvl 7 i dobijem kick zbog neaktivnosti. Odem u Taxi i tamo sam se zadržao do r2. Dobra ekipa i sve. Šteta što sam otišao





      Dolazak na FR !

      Na FreeRoam server sam došao još dok je Hrsto vodio server. Tamo sam igrao i lijepo dobio GSa. Ali nisam bio dugo pošto je Hrsto bio protjeran pa nije postojao tada FR više.

      Sabljak vodi FR !

      E tad dolazim sa nickom Dominla i uđem u DB i doguram do r5, bio sam 4-5 mjeseci i otisao sam sa FRa. Registriram se poslije globala sa nickom maRio.



      I tako ja svaki dan aktivan, bilo je ja mislim 3 TIMa, FaF, DB i PS. Nekako mi se svidila DB boja, pa eto odlučim otići na test. Tadašnji lider je bio BOYKA ( Haso ). Odem kod njega na test, i naravno prošao sam, postam ja za nove članove, i tako moje igranje počinje u DBu.

      Pokušaj odlaska sa FRa !

      Bilo mi sve dosadilo, rank 3 u DBu, svaki dan isto, nije mi se ništa više dalo. Tako dam bratu sav svoj score i dođe Krzna i pita jesam li zainteresiran za DJa, pa naravno rekao sam da jesam. Tako je on popričao sa Smajserom i dan sutra sam dobio DJa.





      Dobio sam DJa, vidim super ekipa, nitko se ne svađa, bilo je sve super. Ja, Walter. i MariN smo tada bili, tzv. najbolji DJevi na serveru. Nismo imali ni jedne pritužbe, a pohvale, dosta.


      ODLAZAK ZA DJ POZICIJE !

      Provedem tako ja 10k minuta u DJ timu, nema nikakve nagrade nit ništa. Nije mi se dalo više tako raditi jer nitko ne cijeni moj trud, i kažem Smajseru da mi skine DJa, i on mi skine offline.



      Blanco postao owner FRa, a tada je bio lider DBa. Pošto vidim, sad on owner, tražiti će sto posto i novog lidera. Tako jedan jedan bili smo ja i on sami IG, on mene porta i pita jesam li zainteresiran za DB lidera. Naravno, pristao sam.

      Odlazak sa Lidera !

      Pajo dogovorio hitni sastanak svih DB članova i lidera, pošto se tražio novi lider. Kandidati za lidera su bili Civoz. & DaVinci. Porta mene Pajo i ponudi mi jednu ponudu. Naravno, prihvatio sam, i prepustio lidere Civoz. & DaVinci. Otišao sam sa lidera nakon 3 mjeseca rada.


      DRIFT BOYS LEGENDA. ( 06.06.2014 )

      Budem IG i Eddie isto. Pitam Eddia pošto sam lider bio 3 mjeseca, bez ikakve greške sam vodio DB, jel može kako legendu da dobijem. On kaže još 2k minuta u DBu i dobit ćeš Legendu. I tako, nakon nekih tjedan dana bio Pajo IG, i porta me do sebe, i pita koliko imam minuta tima u DBu, ja kažem sve, i on kaže da sam dobio legendu DBa, te mi i čestita. ( 06.06.2014 )



      Eto, bile prijave za GameSage, i tako se ja prijavio, i Blanco me porta i kaže da sam ja izabran. Tako mi on da GSa, i bio sam jako iznenađen.

      GameSage Level 0

      Svaki dan bio po 2h IG samo da odradim aktivnost. Bilo mi sve dosadilo, tada je Blanco bio IG, i kažem mu da mi skine GSa, i tako mi skine GSa on, i slabo sam baš igrao na FRu.

      Ponovni dolazak na DJa !

      Odem ponovno na DJa pošto vidim da ekipa nije nikakva, samo 2. su voljna raditi i tako odem ja malo njima pomoći. U DJ teamu su bili Aky i Civoz., dva najbolja DJa ikada. Naravno nisam bio dugo na DJu, jer sam imao RL obaveza.





      Michael
      Cross.
      DigimoN
      Civoz.
      Aky
      Wayna
      ZVON(E)
      Krzna
      Miske
      Rochefort
      Castello
      Jay[B]
      Dženan
      Riddick
      Trapavko






      To je to od respecta, nitko mi nije na pameti.
      Posljednje uređivanje od Guizeppe Vendetta : 08-01-21 at 14:54

    2. Like Michael se sviđa ovaj post
    3. #2
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,892
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      CH:RP MOD V4. !

      Eto došao novi mod, pa se ja regam sa nickom Ruggiero Moretti.



      PRVI BAN

      Eto tako, fotošopiram ja /stats, i stavim na forum kao da mi nema 100k, Ibrahim skuži i bana me IG.



      NOVI NICK

      Registriram se ja sa novim nickom dođem do lvl 5, pa odlučim ući u neku bandu.



      ENC



      Eto, odlučio otići u ENC, pošto mi je tamo brat, zvao me i Ritter. I tako ja ušao, i svi smo ownali warove.



      MODERATOR TEAM


      I tako se otvore prijave za Moderator Team, i ja se prijavim, i tako dobijem moderatora Filmovi Team. Ondje ostajem dokle god mi se bude dalo.

      OPROŠTAJ

      Sve je bilo dosadilo, nikako nisam ni ulazio na FR, RP, i napišem oproštaj. Otišao sam sa moderatora, iz ENCa, iz DBa.


      OPET POČINJEM IGRATI


      Eto, nakon pola godine, počela škola, uđem na FR, i tako sam opet zaigrao malo. Vidim svi koji su napisali oproštaj, svi se još malo pa i vratili haha.


      BAN I UNBAN NA FR.

      Eto, Capke malo pogriješio i banao me na FR razlog kao da igra Sušić na njemu. I tako zatražim unban i dobijem ga. Ali vidim da mi je skinuta legenda DBa, i tako odlučim otići u YD. Ali nakon nekog vremena mi je legenda vraćena jer je Capke skužio da je pogriješio.




      Eto, ušao sam u YD. Hvala Andresu na pruženoj prilici da budem u YDu. Dobra ekipa i sve, i tako dolazim čak i na r2, valjda će bit i r3. U YD mislim ostati sve do lidera i dalje do legende, naravno, ako uspijem toliko biti tu.

      CH : FR GLOBAL

      I tako sam ja bio u YD, i nakon globala bilo samo 20 slotova, i tako tjedan dana meni se nije dao čekati, i ja odem nazad u db, i tamo sam ostao.


      PORTAL TEAM

      I tako bile prijave za Portal Team, i ja se prijavim, i Nikola je odabrao mene i još njih par.
      Radim marljivo, nema nikakvih pritužbi na mene, mislim tu ostati sve dok budem imao vremena.



      Posljednje uređivanje od marjo : 09-11-16 at 07:54

    4. Like Andrés, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    5. #3
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,892
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      CH:RP

      Vratio sam se nakon dvije godine na samp. Vidim rp se dobro drži. Napravim nick Ali Turay.

      25.12.2020.

      Napunim level 3, uđem u Vojsku. Već sam nabio level 8. U Vojsci je jako dobra ekipa, planiram se tu dugo zadržati. Nakon tjedan i par dana sam dobio rank up ( Vodnik ).
      Posljednje uređivanje od marjo : 08-01-21 at 12:30

    6. #4

      Datum pristupanja
      Oct 2014
      Lokacija
      Baška Voda
      Poruke
      3,359
      Teme
      132
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      52 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2838
      Like (dobivenih)
      922
      Rep
      Lijepa ali kratka biografija, font i ostalo lijepo.. Svaka čast

    7. #5
      Woon avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Woon on the moon
      Poruke
      1,446
      Teme
      55
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      38 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      931
      Like (dobivenih)
      509
      Rep
      lijepo biografija pročito sam je cijelu, lijepo si ove slike ubacio.. Nadam se da ćeš doć ponovo u ENC sad kod mene haha

    8. Like marjo se sviđa ovaj post
    9. #6
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,818
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Ali prava je šteta što samo dolaziš i odlaziš, kad imaš priliku napredovati.
      Posebno ističem FR dio zbog čega mi i drago što si uspio.
      I don't care what it is in life: listen to your heart. If you do, no matter what, you win.

    10. #7
      Runka avatar
      Qui audet adipiscitur
       
      Datum pristupanja
      Mar 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      6,392
      Teme
      335
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      678
      Like (dobivenih)
      1172
      Rep
      Kratko i jasno, često odlaziš pa se vraćaš.
      Da nisi odlazio do sada, vjeruj daleko bi dogurao.
      Nek ti je sa srećom u daljnjem igranju !

    11. #8
      TECH1992 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,393
      Teme
      62
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1036
      Like (dobivenih)
      1000
      Rep
      Lijepa biografija, najvise mi se dopalo kako si je uredio. Font se izabrao savrsen.
      ex RP ADMIN & SM OWNER

      ex DM ADMIN & BM LEGEND

    12. #9
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Lijepa karjera na CH , preživio si dosta toga zanimljivog , sviđa mi se ovo što si dodao par sličica bandi gdje si bio i to

    13. #10
      Njonjo avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Poruke
      313
      Teme
      13
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      45
      Like (dobivenih)
      35
      Rep
      Gledam staru majku oci kako sestre
      Njonjo neće da jede sosa, uzeo samo dva komada mesa, a sos je ostavio.



     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •