Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 3 od 23 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21 do 30 od 223
    1. #21
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,887
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2388
      Rep
      Pises li po uzoru na nekoga/nešto? Otkud inspiracije i volje?
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    2. #22
      AnelReal avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      297
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      129
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      @KatarinaWolf;

      Kontas li kad izdat tu knjigu i biti autor (pisac) i tako to? Volim ja knjige al da bi izdo statrebace mi ekstremnija ljubav od ove. Bravo.
      Jel fikcija?
      Luigi Lombardi, LSPD drotina



    3. #23
      KatarinaWolf avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      3,944
      Teme
      320
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      46 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2362
      Like (dobivenih)
      1608
      Rep
      @Cyrus™;

      Ne pisem ni po cijem uzoru, jednostavno citam mnogo knjiga, gledam mnogo filmova i igram igrica. Sve to ima neku svoju pricu. Vecina ih manje vise lice jedne na druge, pa sam pomislila da bih mogla napisati mozda nesto drugacije.
      Svidja mi se nacin na koji pise Lauren Oliver, jer sam odlucila da pisem pricu u 1. licu koja je nevezana za mene ( ne bazira se na mom zivotnom iskustvu) sto zna biti komplikovano jer su emocije drugacije opisane nego kad se pise u 3. licu a vecina knjiga koje sam procitala ( lektire i ljubavni romani ) su napisani u 3. licu.
      Lauren Oliver je u jednoj svojoj knjizi detaljno opisala zivot glavne junaknje sve njene emocije i zivotne izbore sto mi je znatno pomoglo.

      Pisem kad imam slobodnog vremena


      @AnelReal;

      Pa planiram jednom kad je napisem U glavi imam neku predstavu kako knjiga treba da izgleda od pocetka do kraja


      Respect : Kristina Cannes,Steve Balmer,Mile-pile,Alex Wolf,Marco Lennon,Kristijan Fox,Hamza Pecar,Aleksandar Wolf

    4. #24
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od KatarinaWolf Vidi poruku
      @Cyrus™

      Ne pisem ni po cijem uzoru, jednostavno citam mnogo knjiga, gledam mnogo filmova i igram igrica. Sve to ima neku svoju pricu. Vecina ih manje vise lice jedne na druge, pa sam pomislila da bih mogla napisati mozda nesto drugacije.
      Svidja mi se nacin na koji pise Lauren Oliver, jer sam odlucila da pisem pricu u 1. licu koja je nevezana za mene ( ne bazira se na mom zivotnom iskustvu) sto zna biti komplikovano jer su emocije drugacije opisane nego kad se pise u 3. licu a vecina knjiga koje sam procitala ( lektire i ljubavni romani ) su napisani u 3. licu.
      Lauren Oliver je u jednoj svojoj knjizi detaljno opisala zivot glavne junaknje sve njene emocije i zivotne izbore sto mi je znatno pomoglo.

      Pisem kad imam slobodnog vremena


      @AnelReal

      Pa planiram jednom kad je napisem U glavi imam neku predstavu kako knjiga treba da izgleda od pocetka do kraja
      Evo ako kada izbaciš, javi. Iako je zadnja knjiga koju sam pročitao Regoč, i to u 3. osnovne, pročitati ću tu tvoju.

    5. Like KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    6. #25
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,887
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2388
      Rep
      Bit će onda zanimljivo vidjeti tvoju priču
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    7. Like KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    8. #26
      Southpaw avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Hrv: Zagorje
      Poruke
      5,966
      Teme
      223
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1052
      Like (dobivenih)
      2846
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od KatarinaWolf Vidi poruku
      @Cyrus™

      Ne pisem ni po cijem uzoru, jednostavno citam mnogo knjiga, gledam mnogo filmova i igram igrica. Sve to ima neku svoju pricu. Vecina ih manje vise lice jedne na druge, pa sam pomislila da bih mogla napisati mozda nesto drugacije.
      Svidja mi se nacin na koji pise Lauren Oliver, jer sam odlucila da pisem pricu u 1. licu koja je nevezana za mene ( ne bazira se na mom zivotnom iskustvu) sto zna biti komplikovano jer su emocije drugacije opisane nego kad se pise u 3. licu a vecina knjiga koje sam procitala ( lektire i ljubavni romani ) su napisani u 3. licu.
      Lauren Oliver je u jednoj svojoj knjizi detaljno opisala zivot glavne junaknje sve njene emocije i zivotne izbore sto mi je znatno pomoglo.

      Pisem kad imam slobodnog vremena


      @AnelReal

      Pa planiram jednom kad je napisem U glavi imam neku predstavu kako knjiga treba da izgleda od pocetka do kraja
      Ja se iskren nadam da ces jednom napisat i izdat tu knjigu
      Uvijeren sam da ce bit citana ,posto vjerujem da si ovako dosta ambiciozna

    9. Like KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    10. #27
      AnelReal avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      297
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      129
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Previse ljudi cita, Bgm. Trazim Hari Poter (polukrvni princ) nema, onda 1984 ni to nema i na kraju sam se moro zadovoljit sa svjetskim bestsellerom "Autostoperski vodić kroz galaxiju". Ugghh....

      Konto sam onu Zivot je San al nisam nest prije toga istrazio nesto plaho o toj knjizi a moro na mjestu da odlucim. Drugi put.
      Luigi Lombardi, LSPD drotina



    11. #28
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od AnelReal Vidi poruku
      na kraju sam se moro zadovoljit sa svjetskim bestsellerom "Autostoperski vodić kroz galaxiju". Ugghh....

      Bitna je i nadaleko poznata činjenica da stvari nisu onakve kakvima se čine na prvi pogled. Na primjer, na planeti Zemlji, ljudi su oduvijek vjerovali da su mnogo pametniji od dupina, jer su stvorili toliko stvari - kotač, New York, ratove i tako dalje - dok su se dupini samo igrali po vodi i zezali se. Ali, nasuprot tome, dupini su uvijek vjerovali da su daleko pametniji od čovjeka - iz potpuno istih razloga.

      Taj mi je citat na engleskom stajao nedavno tu na forumu u potpisu, jedan od najdražih iz knjige, a ima ih dosta, čini se kao dječja knjiga, a zapravo govori puno toga pametnog.

      Ako ti se svidi ta, pročitaj i nastavak, Restoran na kraju svemira, meni možda još i bolja;

      U početku, Svemir bi stvoren. To je opasno naljutilo mnogo ljudi i stoga svi to uglavnom smatraju lošim potezom.

      Victoria Concordia Crescit

    12. Like Xperia, KatarinaWolf, Glenn Bernstein se sviđa ovaj post
    13. #29
      Tenfo avatar
      :D
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      5,850
      Teme
      431
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      33 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1414
      Like (dobivenih)
      2261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ξ⊐Ξ⊓ Vidi poruku
      Bitna je i nadaleko poznata činjenica da stvari nisu onakve kakvima se čine na prvi pogled. Na primjer, na planeti Zemlji, ljudi su oduvijek vjerovali da su mnogo pametniji od dupina, jer su stvorili toliko stvari - kotač, New York, ratove i tako dalje - dok su se dupini samo igrali po vodi i zezali se. Ali, nasuprot tome, dupini su uvijek vjerovali da su daleko pametniji od čovjeka - iz potpuno istih razloga.

      Taj mi je citat na engleskom stajao nedavno tu na forumu u potpisu, jedan od najdražih iz knjige, a ima ih dosta, čini se kao dječja knjiga, a zapravo govori puno toga pametnog.

      Ako ti se svidi ta, pročitaj i nastavak, Restoran na kraju svemira, meni možda još i bolja;

      U početku, Svemir bi stvoren. To je opasno naljutilo mnogo ljudi i stoga svi to uglavnom smatraju lošim potezom.
      Odlican citat sa dupinima Mozda procitam knjigu ako je zanimljiva kako ti kazes..

      Evo citat od jednog turskog pjesnika,na engleskom je ali ako treba prevest cu

      “I always wonder why birds choose to stay in the same place when they can fly anywhere on the earth, then I ask myself the same question.”

    14. Like Mar$el, KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    15. #30
      Barbella avatar
      Datum pristupanja
      May 2013
      Lokacija
      They'll never find me here
      Poruke
      2,524
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      584
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od MrKomes! Vidi poruku
      Djeca s kolodvora zoo,odlična i vrhunska knjiga,toplo preporučujem,malo da se osvjeste neke strane života.
      Dijelim mišljenje sa tobom. To je definitivno knjiga koju svi trebaju pročitati, jer zanimljiva i mnogo poučna (ako imaš iole mozga). Takođe izašao je i drugi dio knjige koji piše o daljem životu Kristijane, tj. glavnog lika u knjizi i oduševila sam se
      someone completely out of touch with reality

     

     
  • Stranica 3 od 23 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje

    Oznake za ovu temu

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •