Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 60 od 112 PrviPrvi ... 1050585960616270110 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 591 do 600 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #591
      Filozof
      Deleted User
      jucer sam reko za Jordana i Clipperse, oba su prosla steta kaj nisam imo love na racunu jer bi jucer digo lovu

      sad nisam pametan za danas.. od kad se Ish vratio kao 76ersi su nest bolji, al svejedno brijem da ce ih Hawski pregaziti pa bi tu mogo hendi -9,5 i uz to Millsap 19,5 Under i pokuso bi Gaya 17,5 OVER

    2. #592

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ljudi u Sarajevu kuće ulagali na Tomića, a krenuo katastrofa. 12.5 je granica, sad koliko će ispoštovati pitanje je. Ako ne prođe, strah me cifre koju će zaraditi kladionice danas

    3. #593
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      jucer sam reko za Jordana i Clipperse, oba su prosla steta kaj nisam imo love na racunu jer bi jucer digo lovu

      sad nisam pametan za danas.. od kad se Ish vratio kao 76ersi su nest bolji, al svejedno brijem da ce ih Hawski pregaziti pa bi tu mogo hendi -9,5 i uz to Millsap 19,5 Under i pokuso bi Gaya 17,5 OVER
      eto 3/3 i prekjucer 2/2 - mogli ste lovu dic kad vec ja nisam

    4. Like dawkins se sviđa ovaj post
    5. #594

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep


      Evo nesto, sto sam ja odigrao...




      I jedan na rizik, uplata malo veca..

      Posljednje uređivanje od dawkins : 08-01-16 at 23:54

    6. #595
      Filozof
      Deleted User
      ****ni Davis izade nakon 3 minute van.. ko ga je imo u underu blago mu se, ja nisam..

      Curry ocekivano u under; mislim zabio je 26 na 27,5 granici, ali je svejedno u underu

      a Monroe je panj, svi trpaju Mavse u reketu samo on ne moze, njega Zaza Pachulia zajebava

    7. #596
      Filozof
      Deleted User
      Kod:
      Potpo u Hrvatckoj AHAHAHAHAHHAha 6-13 pa sta je ovo gospodo??? :D
      Aj opet izbrisite post AHAHAHAHHAHAHA :D
      Mislio sam presutiti, ali dati cu kratki osvrt na ovo. Radi se o obrisanom postu iz teme "Vasi listici"

      Necu imenovati osobu koja je to napisala, iako znam da to ne bi stvorilo sramotu u takvom zatucanom mozgu vjerojatno trinaestogodisnjeg djecaka koji je zatucanost preuzeo od svojih skrbnika. Ne zelim ulaziti u to s kime zivi i tko bi ga trebao "odgajati" jer se time ta osoba nije pozabavila. Uciti djecu da mrze je dokaz primitivizma te osobe i socijalne sluzbe bi se time trebale dobrano pozabaviti. Stvara se dobra ideja u zakonodavnim tjelima Europske Unije tocnije Odboru za gradansku slobodu kako bi se zabranio pristup drustvenim mrezama djeci mladoj od 16 godina u to sam prilicno siguran upada osoba cije rijeci su posluzile za ovaj post, a i njegovi prijansnji nacinalisticki ispadi pridodani su ovome. Ne vjerujem da osoba zdrave pameti i dobrog odgoja ima vremena i volje nekoga mrziti samo zato sto je druge vjeroispovijesti ili druge nacionalnosti. Ovakve osobe bi trebalo odstraniti sa ZAJEDNICE (velikim slovima zajednice, jer se radi o zajednici ljudi drukcijih vjerovanja, drukcijih razmisljanja i drugih nacionalnosti, ali smo ovdje s istim ciljem - zabaviti se, nauciti nesto i upoznavati ljude). A upoznavanje zatucanih osoba po meni nije na toj listi, zato se nadam da ce osoba o cijem se postu radi biti odstranjena sa zajednice zbog proslih ispada i onih koji ce tek slijediti jer nema niti trunke odgoja u sebi, a za kaj su zasluzni skrbinici s kojima bi se trebala pozabaviti socijalna sluzba.

      ___

      malo sam otisao u offtopic, ali radi se o postu iz konkretno ovog PDFa pa sam moram dati neko misljenje o tome.

      ___

      a sada da se vratimo na OT: danas ima U21 premiershipa pokusajte uhvatiti par oba daju/oba daju i 3+ jer je to jako jako cest slucaj tamo. Znao sam zaraditi na tome kada bi svih 7 utakmica u tom danu prolazilo oba daju, a nekad i oba daju 3+

    8. Like Andrés, Stevy_Linglet, North, dawkins se sviđa ovaj post
    9. #597

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep


      Nekako najizglednije za ovu noć, Howarda su spustili pravo za under, Middletona digli za over, tako da...


      Katastrofa, prestajem ga i pratiti
      Posljednje uređivanje od North : 13-01-16 at 03:42

    10. #598
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,222
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Ja tu kosarku ne igram,sta god odigram ne pase hahah dva puta mi X ostala kosa...
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



    11. #599

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Igrač igrače, to se danas igra

      Veceras:

      K.Love Manje
      LeBron James Preko
      K.Walker Preko
      S.Ibaka Preko

      Poz
      Posljednje uređivanje od dawkins : 15-01-16 at 13:08

    12. #600
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od The Doctor 46 x Vidi poruku
      Igrač igrače, to se danas igra

      Veceras:

      K.Love Manje
      LeBron James Preko
      K.Walker Preko
      S.Ibaka Preko

      Poz
      Ne svida mi se ni Love ni Ibaka..

      Run'n'gun, nekoliko suteva izvana itd

      mogo si staviti i granice na koje si odigrao to, ali Love mi je 15,5 vise over nego under. Samo je problem jer nekad uzme 10 nekad 20 suteva pa sad treba biti oprezan i s time, ali imati ce puno slobode vani u rotaciji s Mozgovom ako ce ga preuzimati Howard.. mislim da bi mogao on preko 15,5 ovo prebacit

      A za Ibaku ne znam, igrali prije koji dan s Timberwolvesima u 37 min zabio 8 poena, a mislim da bi danas mogao biti i BO lagano, plus sada vise lopta ide na Kantera nego Ibaku

    13. Like dawkins se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 60 od 112 PrviPrvi ... 1050585960616270110 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •