Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 58 od 112 PrviPrvi ... 848565758596068108 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 571 do 580 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #571
      Filozof
      Deleted User
      eto mog listica za jucer u temi moji listici

      zao mi je jer sam izbacio Olynika 9,5 UNDER i kaj je najbolje izbacio sam Westbrooka under 25,5 uz kvotu 3,20 - ne sjecam se kad sam zadnji puta bio toliko uvjeren da ce netko otic u under, ali eto ono kaj sam reko da se ne smije raditi zaobiso sam i s**** sam si ogromnu lovu; poveo sam se kvotom, ne formom. Al i ovako cisto solidno stavio 150kn isplatio preko 1500.

    2. #572

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku


      Nešto za večeras, Russela su digli kao da je Jordan, izbacili Irvinga iz ponude tako da ništa ne očekujem
      Imate jedan pokušaj da pogodite na koliko sam parova pao
      Svaka čast Filozofe

    3. #573
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Imate jedan pokušaj da pogodite na koliko sam parova pao
      Svaka čast Filozofe
      pa ti igraj McColluma u underu

      ja ga razmisljo over bez obzira na Lillarda, al nisam htio pehati

      jucer sam brijem mogo dici milione jedino bi me s**** KAT mislio sam da ce u over otic

    4. #574
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Svaka čast @Filozof; na onom listiću. Iako se nisam dosta dugo kladio, kada vidim tvoje listiće pomislim da je to tako lagano i dođe mi da počnem opet sa svim tim.

      Nekada prije sam ja svaki vikend pogađao 10 parova Španjolske lige. Svaku utakmicu pogodim..

      Morati ću opet početi.

    5. #575
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Svaka čast @Filozof na onom listiću. Iako se nisam dosta dugo kladio, kada vidim tvoje listiće pomislim da je to tako lagano i dođe mi da počnem opet sa svim tim.

      Nekada prije sam ja svaki vikend pogađao 10 parova Španjolske lige. Svaku utakmicu pogodim..

      Morati ću opet početi.
      meni je lagano samo promasiti 1 par, 31.12 sam uplatio iz zajebancije neki listic pa me Jordan spalio zabije 11 na granici 11,5 za oko 1000kn, a eto sad sam imao srece pa su mi ostali na granici ispod hah

    6. Like Andrés se sviđa ovaj post
    7. #576
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      meni je lagano samo promasiti 1 par, 31.12 sam uplatio iz zajebancije neki listic pa me Jordan spalio zabije 11 na granici 11,5 za oko 1000kn, a eto sad sam imao srece pa su mi ostali na granici ispod hah

      Vjerovao ti meni ili ne, ja sam u životu samo par puta odigrao više-manje na tim poenima u NBA.. I svaki puta bi slučajno pogodio, sjećam se da sam većinom to igrao na Clipperse, Griffina i Paula.

      Većinom gledam po formi i statistici i onda si sastavim par najboljih kombinacija za taj par, i tako 10 parova za 1 kolo u Španjolskoj ligi..

      Kada igraju, recimo Real i Granada, onda tu ne igram niš jer svaka kombinacija koja je moguća da se desi, kvota je ispod 1,30.. A to mi se ne isplati igrati.

    8. #577
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Vjerovao ti meni ili ne, ja sam u životu samo par puta odigrao više-manje na tim poenima u NBA.. I svaki puta bi slučajno pogodio, sjećam se da sam većinom to igrao na Clipperse, Griffina i Paula.

      Većinom gledam po formi i statistici i onda si sastavim par najboljih kombinacija za taj par, i tako 10 parova za 1 kolo u Španjolskoj ligi..

      Kada igraju, recimo Real i Granada, onda tu ne igram niš jer svaka kombinacija koja je moguća da se desi, kvota je ispod 1,30.. A to mi se ne isplati igrati.
      a dosta ljudi zna tako pogoditi, ja sam jedno vrijeme bio toliko jadan nisam nista mogao pogoditi pa sam vodio ljude sa sobom u kladionicu koji pojma nemaju o tome - da bezveze pricaju vise/manje haha; znalo je biti solidno al nikad dovoljno hahaha

      ma NBA volim zbog kvota, pogotovo ti poenasi, skokovi, asissti; to se moze dobro ispratiti, a nogomet pokusvam subotom/nedeljom nesto, ali tesko je izvuc nekoliko dobitnih, a da budu normalne kvote; ne mogu ih izvuc 3-4 kud 10

    9. Like Andrés se sviđa ovaj post
    10. #578

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      a dosta ljudi zna tako pogoditi, ja sam jedno vrijeme bio toliko jadan nisam nista mogao pogoditi pa sam vodio ljude sa sobom u kladionicu koji pojma nemaju o tome - da bezveze pricaju vise/manje haha; znalo je biti solidno al nikad dovoljno hahaha

      ma NBA volim zbog kvota, pogotovo ti poenasi, skokovi, asissti; to se moze dobro ispratiti, a nogomet pokusvam subotom/nedeljom nesto, ali tesko je izvuc nekoliko dobitnih, a da budu normalne kvote; ne mogu ih izvuc 3-4 kud 10
      Ovo sigurno, posebno za hokej. Ti fol nešto pratiš, analiziraš, trećine, krajeve, dođe neko ko skoro i ne zna šta je taj sport i pogodi više od tebe haha. Gore me za**** Thomas za jednu tricu (1-5 bio šut), ide novo kolo, koji li će ove noći u kontru, kao da gledam Carmelo 35

    11. #579
      Filozof
      Deleted User
      2 para za 3500 uplatio nesto sitno 15-16kn kaj mi je bio visak



      nije bilo srece

    12. #580

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep





     

     
  • Stranica 58 od 112 PrviPrvi ... 848565758596068108 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •