Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 56 od 112 PrviPrvi ... 646545556575866106 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 551 do 560 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #551

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep


      Da tamo ne bude DP, a i bolje ćete vidjeti ovdje. Proberite 5 parova

    2. #552

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Nema ovo nema smisla,svaki put jednog kosarkasa mašam, uvjek se nadje jedan

    3. #553
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      Imal neko da mi slozi jedan listic, ja velike pare nisam prosao ima dobra godina dana...

    4. #554

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ma katastrofa NBA. Nema danas Mata ništa posebno, 2 utakmice Championshipa za koji isto moraš biti vidovit da šta pogodiš, NBA je postao kao vremenska prognoza, tako da...

    5. Like crack., did Kikaš se sviđa ovaj post
    6. #555
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ma katastrofa NBA. Nema danas Mata ništa posebno, 2 utakmice Championshipa za koji isto moraš biti vidovit da šta pogodiš, NBA je postao kao vremenska prognoza, tako da...
      A gledaj, uvijek je tako bio, pogotovo ono igrači više/manje poena, skokova i tako to.. To nije do znanja, kada gledaš realno to je više do sreće jer sve je to tanko, sve to ovisi kakav je dan igraču, kakvog je raspoloženja i ja mislim da je to relativno teško pogoditi i da je to u jednu ruku sreća.. Mislim, možeš ti naći 2-3 zicera i odigrati, ali to je onda manja kvota i treba uložiti više novaca..

    7. #556
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      West Ham dobio Liverpool 2:0. Kvota na West u Germania Sport kladionici bila 4,00, po meni cak i podcjenivanje West Hama od strane kladionica jer ipak su bili domacini.

      Edit: Nemojte misliti da hejtujem Liverpool, on mi je broj 1 odmah poslje Hajduka!
      Posljednje uređivanje od did Kikaš : 02-01-16 at 17:32

    8. #557
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od YoungKing Vidi poruku
      A gledaj, uvijek je tako bio, pogotovo ono igrači više/manje poena, skokova i tako to.. To nije do znanja, kada gledaš realno to je više do sreće jer sve je to tanko, sve to ovisi kakav je dan igraču, kakvog je raspoloženja i ja mislim da je to relativno teško pogoditi i da je to u jednu ruku sreća.. Mislim, možeš ti naći 2-3 zicera i odigrati, ali to je onda manja kvota i treba uložiti više novaca..
      znanje u kladionici igra veliku ulogu, svakako netko moze dobiti na kladionici ako odabere bezveznih 15 parova, ali znanje sigurno igra neku ulogu.

      Nije isto igrati na Duranta ili DeAndre Jordana (kojem ovim putem ****m majku jer me s**** za 900kn zabio 11 na granci 11,5). Jasno je da ce Durant na utakmici uzeti 25 suteva, a DeAndre ****nih 7 u odutsvu Blake Griffina. Naravno za DeAndrea ne mislim doslovno jer se tu moglo ocekivati da ce uzeti nekoliko suteva vise uz hack-a-shaq odnosno hack-a-jordan. U ovom slucaju to nije proslo i analiza bi bila neuspjesna. Ali se takve stvari trebaju uzimati u obzir kada se igra poenase, ja sam na nba knightsima u par dana natukao nekih 15/19 pogodaka, jednostavno se neke stvari mogu iscitati, stranicu-dvije ranije imas i moj listic di me Kobe za Bozic s**** za 2200kn, a odigrao 10 poenasa za 5kn.

      Da se vratim na Durantulu, nije isto hoce li ga cuvati Kawahii ili ce ga cuvati Matt Barnes. Sreca naravno igra ulogu i to ponavljam stalno, ali kladionica je znanje-sreca na nekih 50-50, 60-40 - dok je kocka (rulet) 0-100.
      I ponajvise treba pratiti formu, a ne koeficijente.

    9. Like crack. se sviđa ovaj post
    10. #558
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      Slažem se s tim da puno veću pažnju treba obraćati na formu nego na kvotu, budu puno veće kvote na onaj klub koji igra lošije samo zbog njegovog imena i onda kad to kladionice urade samo deri - "kota čašća..." xD @sh4dow; @El Padre; HAHAHAH

    11. Like Tegla, Enes iz stranke se sviđa ovaj post
    12. #559
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      znanje u kladionici igra veliku ulogu, svakako netko moze dobiti na kladionici ako odabere bezveznih 15 parova, ali znanje sigurno igra neku ulogu.

      Nije isto igrati na Duranta ili DeAndre Jordana (kojem ovim putem ****m majku jer me s**** za 900kn zabio 11 na granci 11,5). Jasno je da ce Durant na utakmici uzeti 25 suteva, a DeAndre ****nih 7 u odutsvu Blake Griffina. Naravno za DeAndrea ne mislim doslovno jer se tu moglo ocekivati da ce uzeti nekoliko suteva vise uz hack-a-shaq odnosno hack-a-jordan. U ovom slucaju to nije proslo i analiza bi bila neuspjesna. Ali se takve stvari trebaju uzimati u obzir kada se igra poenase, ja sam na nba knightsima u par dana natukao nekih 15/19 pogodaka, jednostavno se neke stvari mogu iscitati, stranicu-dvije ranije imas i moj listic di me Kobe za Bozic s**** za 2200kn, a odigrao 10 poenasa za 5kn.

      Da se vratim na Durantulu, nije isto hoce li ga cuvati Kawahii ili ce ga cuvati Matt Barnes. Sreca naravno igra ulogu i to ponavljam stalno, ali kladionica je znanje-sreca na nekih 50-50, 60-40 - dok je kocka (rulet) 0-100.
      I ponajvise treba pratiti formu, a ne koeficijente.
      Istina, slažem se u potpunosti, a kada me s**** neki tako glupav, ali baš glupav par najrađe bi si ruku odrezao.. Prije neka 2 tjedna odigram s 20 kn za 350 (možda i nije neka love, al' eto).. Odigram pobjedu Tottenhema protiv Sunderlanda čini mi se, Magnimoštok - Spartak Moskva manje od 5,5 golova, to sam odigrao kada je Mag vodio 3:0 u prvoj trećini, završilo je 4:0, odigrao sam Aston Villa WestHam x i s**** me tko drugi nego Chelsea, sve to pogodim i s**** me par kvota 1,20 od onda nisam listića odigrao..

    13. #560
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od YoungKing Vidi poruku
      Istina, slažem se u potpunosti, a kada me s**** neki tako glupav, ali baš glupav par najrađe bi si ruku odrezao.. Prije neka 2 tjedna odigram s 20 kn za 350 (možda i nije neka love, al' eto).. Odigram pobjedu Tottenhema protiv Sunderlanda čini mi se, Magnimoštok - Spartak Moskva manje od 5,5 golova, to sam odigrao kada je Mag vodio 3:0 u prvoj trećini, završilo je 4:0, odigrao sam Aston Villa WestHam x i s**** me tko drugi nego Chelsea, sve to pogodim i s**** me par kvota 1,20 od onda nisam listića odigrao..
      a tu je jos to da se koeficijenti 1,20 ne igraju nikada, pogotovo u domacim kladionicama jer zbog manipulativnih troskova i poreza 1,20 je u biti ispod 1,10 nekih 1,07. Tako da to treba izbjegavati u sirokom luku. 1.50 je neki minimum koji se isplati odigrati, ali ja se drzim hendikepa/poenasa 1,85 koeficijenata i je to. Pogotovo obozavam kontrirati kladionicama kada podignu kvotu na 2,00 za undere/overe onda ga bas volim odigrati kontra toga odnosno na taj veci koef. Jer se povode za brojem uplata previse.

      *i 350kn je dobra lova **** ga, svatko bi pristao na 350kn da dobije u svakom trenu, isto tako i 50-100kn. U ovo vrijeme svaki dobitak je dobitak

    14. Like crack. se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 56 od 112 PrviPrvi ... 646545556575866106 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •