Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 3 od 112 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21 do 30 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #21

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Djelim isto misljenje kao i vi, sto se tice Arsenala. Ljudi su uigrani i nema puno promjena. Mislim da su oni jedni od favorita za osvajanje lige.

      A sto se tice Zelje, mislim da su umorni i morao ih je odmoriti. Ipak, valja docekati standard na punom kosevu. Mislim da ovih 6 bodova nece toliko ugroziti Zeljeznicara.
      y legenda, ex rp admin

    2. #22
      Aarslan avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      #REVOLT
      Poruke
      3,042
      Teme
      240
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      123 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1772
      Like (dobivenih)
      1498
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alex_Martinez Vidi poruku
      Djelim isto misljenje kao i vi, sto se tice Arsenala. Ljudi su uigrani i nema puno promjena. Mislim da su oni jedni od favorita za osvajanje lige.

      A sto se tice Zelje, mislim da su umorni i morao ih je odmoriti. Ipak, valja docekati standard na punom kosevu. Mislim da ovih 6 bodova nece toliko ugroziti Zeljeznicara.
      Ma braca moj , gledajući trenutnu igru , ako prođu standard , dođe neko teži , sjebaće se momci skroz , da zavriše u top5 bit će dobro , al' tek je 2. kolo gotovo .. , imaju vremena
      xxx RAP TEAM LEGENDA xxx
      xxx SINCE 4.5.2016 xxx
      xxx DID IT BITCHEZ xxx
      Poćivali u miru - ŽIVJELI LJILJANI!


      Trenutno : TSC (r1 opet)

      Ex:
      DM :
      Grove Mafia Lider , GameSage
      FRM:
      Marketing Team , Interview Team Voditelj , Film Productions
      Ex RP bande/mafije/orge :

      ×Ex : LSPD(1),SWAT(2),MD(2),TAXI(3),H(4),KGB(5),COBRA(2) ,CIA(2),FBI(2),TSC(4),UR(3),TRG(2),TIM(5),HoC(3),S G(1),MS13(5),CT(3),
      RD(3),ENC(5),PA(1),NGR(5),LK(3),RED(5),CSI(1),Y(1) ×



    3. #23
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Eto, ako niste primjetili, otvorena vam je tema s analizama, smijete i vi neku vašu analizu postati, ukoliko znate i želite.

    4. #24
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Eno moje prve analize u temi, za utakmicu Moldea i Dinama veceras
      Posljednje uređivanje od Plemeniti : 04-08-15 at 09:05

    5. #25
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Molde FK - Dinamo Zagreb
      Tip: 2 2,75
      Tip: x2 1,50
      (Koeficijenti su uzeti iz SuperSport kladionice)

      U prvoj utakmici je Dinamo bio bolji, ali nije napravio nikakvu rezultatsku prednost. Ipak, mislim da ce se vecina koji prate Dinamo i ovaj ogled sloziti sa mnom. Sve osim prolaza za Dinamo bi bilo podbacivanje. Na neki solidan ulog ako se odigra tip 2 zarada bi bila lijepa, a Dinamo je u zadnje 3 od 4 utakmcie pobjedio, redom Fola Esch, Inter Zapresic i Zagreb. 4. utakmica je remi sa Moldeom. Suprotno Dinamu koji je na solidnom nizu i koji je neporazen u 6 utakmica sezone, Molde u zadnjih 5 utakmica ima jednu pobjedu, jedan remi i cak 3 poraza. Gol razlika Moldea u tih 5 utakmica je 8:4, a Dinamova gol razlika u zadnjih 5 utakmica je 13:4. Dalje, Dinamo ima dva asa koji su ulaskom u sezonu pokazali jako lijepu formu, to su Pjaca i Hodzic, i ako se uz njih ukljuci jos netko od igraca Soudani/Hernandez/Rog Dinamo bi trebao upisati pobjedu. Drugi tip je dvoznak X2. Dinamo je u 6 utakmica sezone neporazen, i ne vjerujem da ce Molde prekinuti to, dapace gore sam argumentirao svoje misljenje o Dinamovoj vecerasnjoj pobjedi. Na neki veci ulog od recimo 100 eura, dobitak od 50 eura (minus porez jel..) je fin. Jos eto ako se iskombinira s necime, iako se obicno veci ulog stavlja na singlove. Tko voli nek' izvoli!
      Te pobjede u HNLu uopce ne uzimam u obzir pri kladenju na nase klubove - pogotovo Dinamo, jer kad vidim ovakvu jadnu i katastrofalnu igru protiv Zagreba di je pobjedu spasio nepostojeci offside, u utakmici s Interom pomogao crveni i penal..

      Ali nema veze, jer je i moj tip cista pobjeda Dinama ili eventualno x2, glavni razlog je jer Dinamo u posljednjih 4 godine nije izgubio na gostovanju u kvalifikacijskim utakmicama - a isto tako Dinamo uvijek ima bolji igru na gostovanjima, protiv Fole ove godine kao i protiv Fole prije li-la 3 godine; Austria Beč.. da ne nabrajam puno bolja igra uvijek bude u gostima i tako da očekujem prolaz Dinama

    6. #26
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      @Filozof;
      Slazem se sa svime, ali opet razmisljam, kada bih isao malo istrazivat u kojoj to ligi igra Molde, mislim da nebi bilo nesto ekstra

    7. Like Marco Brutale se sviđa ovaj post
    8. #27
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      @Filozof
      Slazem se sa svime, ali opet razmisljam, kada bih isao malo istrazivat u kojoj to ligi igra Molde, mislim da nebi bilo nesto ekstra
      puno ozbiljnijoj nego HNL

    9. #28
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Dobro to sigurno, malo problem sad procijenjivat to jer realno kad gledas Dinamo je nadrastao HNL jos prije par godina, ali opet mislim da mi Hrvati na svoju ligu gledamo realno, ali isto tako da tudje lige(ne velike nego ove manje) dosta precjenjujemo, jer kvaliteta nogomet nije toliko bolja tamo, nego je razlika u materijalnome, stadioni, place, nema nigdje stanje kao kod nas BBB-Mamici, HNL-navijaci globalno...

      Bilo kako bilo, Dinamo 2 ili X2 veceras pa sta bude

    10. #29
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Dobro to sigurno, malo problem sad procijenjivat to jer realno kad gledas Dinamo je nadrastao HNL jos prije par godina, ali opet mislim da mi Hrvati na svoju ligu gledamo realno, ali isto tako da tudje lige(ne velike nego ove manje) dosta precjenjujemo, jer kvaliteta nogomet nije toliko bolja tamo, nego je razlika u materijalnome, stadioni, place, nema nigdje stanje kao kod nas BBB-Mamici, HNL-navijaci globalno...

      Bilo kako bilo, Dinamo 2 ili X2 veceras pa sta bude
      sve je to meni jasno, ja sam uvijek bio medju onima koji su podrzavali HNL, njegov razvoj itd.; ali skandinavske zemlje same po sebi su olicje ozbiljnosti isto to su prenjeli na sport, Dinamo bi se naravno u svakoj od tih liga borio za prvaka, ali tesko (nazalost) da bi mu se u 2/3 utakmice dogodio sudacki previd na njihovu korist i zato mi je jako zao kao navijacu Dinama vidjeti da se na takav nacin pobjeduje jer time se ne ojacava momcad, momcadski duh i ne podize se samopouzdanje da se svakoga moze pobjediti kad se na takav nacin u HNLu dolazi do pobjede..

      tu dvojka, a Ajax doma ima odlican koef. protiv Rapid Beča 1,90, tamo je zavrsilo 2:2 s time da je Ajax poveo 2:0

    11. Like Plemeniti se sviđa ovaj post
    12. #30
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      @Filozof; evo ga pogodio sam analizu za sada, Pjaca i Rog proigrali + Ademi, Eduardo i ipak malo srece kod penala, a vidjet cemo sta i drugo poluvrijeme nosi

     

     
  • Stranica 3 od 112 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •