Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2 od 112 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #11
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,042
      Teme
      877
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Neka sam dočekao da se otvori ovaj pdf, sretno nam sa radom.

    2. #12
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Maniac [RedEye] Vidi poruku
      Šta nema dojava (kao da pomažeš drugima) ili nema prodavanja (to me ne interesuje) , i sretno s pdfom , valjda ce se okupit dosta kladioničara da pričamo o tekmama
      pomoc drugima ce biti u analizama
      @fenomen; - na to je i mislio, one glupe facebook dojave i ostale pizdarije, toga u ovom PDFu nema

      format natjecanja ce biti rjesen kroz nekoliko dana, da vec s pocetkom Premiershipa moze i to poceti

    3. Like Aarslan se sviđa ovaj post
    4. #13
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku

      slika napravljena by Filozof

      Sutra sa početkom u 16:00 na Wembleyu nas očekuje službeno otvaranje nove sezone Premiershipa - FA Community Shield u kojem tradiocionalno snage odmjeruju osvajači FA kupa i Barclays Premiershipa. Ove godine te titule su spojile dva Londonska kluba - Chelsea i Arsenal tako da ta utakmica dobiva još veći značaj uzevši u obzir rivalstvo ta dva kluba i njihovih trenera (Mourinho i Wenger su na ratnoj nozi još od prvog dolaska portugalca u Premier ligu 2004. godine). Ova dva kluba su trenutno dva najmanja potrošača klubova iz gornjeg doma ljestvice engleskog prvenstva, za razliku od Citya, Liverpoola i Uniteda koji su potrošili gotovo po 100 milijuna funti (Svaki), Chelsea i Arsenal posluju pametno (ili ciljano kako vam drago) i dovode igrače koji su im stvarno potrebni. Iako troše malo transfer koji je obavljen na relaciji Chelsea > Arsenal je podigao najviše prašine, naime legenda kluba iz 'plavog dijela Londona' Petr Čech je nakon 11 godina napustio Bluese i prešao u najmržeg im rivala - Gunnerse. Osim Čecha momčad The Special Onea je napustio Felipe Luis koji se vratio u Atletico Madrid za 16 milijuna eura (godinu prije je došao iz istog kluba za 4 milijuna više), mlađi Hazard je u transferu vrijednom 8 milijuna eura preselio u M'gladbach i još je vrijedno spomenuti odlazak Kakute za 6 milijuna eura u Sevillu, a također je i još jedna legenda kluba (ponovno) napustila momčad Chelsea - Didier Drogba će karijeru nastaviti u Montrealu. Momčad je pojačana prošlogodišnjim promašajem lige Falcaom koji je došao na posudbu, Danilo Pantić iz Partizana je došao bez odštete dok su dva mlada brazilca Nathan i Kenedy dovedeni za sveukupno 13,40 milijuna eura. Dakako najveće pojačanje momčadi je Bosanskohercegovačka jedinica Asmir Begović koji je došao kao zamjena za Čecha. Arsenal nije imao nikakvih drugih pridošlica osim bivše jedinice Bluesa iako ih se jako često povezuje sa dolaskom Karima Benzeme pa u zadnje vrijeme i sa Sergiom Busqetsom; Gunnerse je napustio Lukas Podolski koji je pojačao redove Galatasaraya nakon gotove posudbe iz Intera.


      Međusobni susreti Mourinha i Wengera definitivno će više usrečiti fanove Bluesa, jer The Special One niti jednom nije izgubio utakmicu igrajuči protiv starijeg i iskusnijeg Francuskog kolege; Naime u 13 susreta, 6 puta je odigrano neriješeno dok je 7 puta slavila momčad Bluesa. Veliko pitanje je kako će sutradan braniti Čech koji je prošlu sezonu većinom sjedio na klupi na koju ga je izgurao Thibaut Courtois - Čech je u Premiershipu branio svega 6 puta od toga je jednom ulazio s klupe nakon ozljede Courtoisa.


      Momčad Arsena Wengera je slavila u sve četiri pripremne utakmice (Singapore 4:0, Everton 3:1, Lyon 6:0 i Wolfsburg 1:0 osvojivši tako oba turnira na kojima su sudjelovali - Premier League Asia Trophy i Emirates Cup. Chelsea je slavila u 4 od 5 pripremnih utakmica (Tajland 1:0, Sydney 1:0) nakon toga je usljedio šok na otvaranju Internacionalnog Kupa Prvaka u kojem su izgubili 4:2 od New York Red Bulla, a nakon toga su slavili protiv PSGa (7:6 na penale) i Barcelone (6:4 također na penale). Tako je uzevši u obzir samo pripremne utakmice Arsenal definitivno bolje prošao no Chelsea je odigrala kvalitetnije utakmice. Uzevši u obzir da se radi o dvije momčadi gotovo istog rostera kao i sezonu prije u kojoj je Chelsea jednom slavila protiv Arsenala 2:0 i jednom je utakmica završila 0:0, također uz međusobni omjer ova dva trenera - veću prednost dajem momčadi Josea Mourinha, a tako su se opredjelile i kladionice.


      Veću šansu dajem pobjedi Chelsea, ali tek nakon regularnog dijela.


      Moja Prognoza:
      Chelsea 1:1 Arsenal
      Pobjeda Chelsea nakon regularnog vremena.


      nemam vremena detaljno
      provjeriti analizu za mogucim i vjerojatnim
      gramatickim pogreskama pa sve greske
      koje nadjete slobodno mozete poslati
      na PM.

      - komentare na analizu možete ostaviti
      u chatu ovog PDFa.
      Moje mišljenje Chelsea 0:1 Arsenal i ne mislim to samo radi toga što navijam za Arsenal već mislim da su puno spremniji za ovu sezonu, definitivno jedni od većih favorita i u prvenstvu ove godine. Uigrana ekipa, nije bilo većih promjena u timu i ako nastave kako su igrali u drugom dijelu prošle sezone gazit će sve pred sobom.

      Victoria Concordia Crescit

    5. #14
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Šta mislite da ovdje također uvedete neku temu kao " Smjesne slike kladioničara " , malo smjeha,spamma i slično bi bilo u toj temi , naravno uz određena pravila.

    6. #15
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Također da se nadovežem, prijašnji susreti Wengera i Mourihna ništa ne znače. Prisjetimo se Arsenala i Uniteda. Arsenal tamo nije dobio još od doba Henrya i Bergkampa i prošle sezone dođe Danny i uvali im gol za pobjedu na Old Traffordu



      Arsenal po pobjedu i bez Alexisa

      Mogao bih baciti neki singl.. Dvica i manje od 2,5 gola
       
      HEHE

    7. #16
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku

      slika napravljena by Filozof

      Sutra sa početkom u 16:00 na Wembleyu nas očekuje službeno otvaranje nove sezone Premiershipa - FA Community Shield u kojem tradiocionalno snage odmjeruju osvajači FA kupa i Barclays Premiershipa. Ove godine te titule su spojile dva Londonska kluba - Chelsea i Arsenal tako da ta utakmica dobiva još veći značaj uzevši u obzir rivalstvo ta dva kluba i njihovih trenera (Mourinho i Wenger su na ratnoj nozi još od prvog dolaska portugalca u Premier ligu 2004. godine). Ova dva kluba su trenutno dva najmanja potrošača klubova iz gornjeg doma ljestvice engleskog prvenstva, za razliku od Citya, Liverpoola i Uniteda koji su potrošili gotovo po 100 milijuna funti (Svaki), Chelsea i Arsenal posluju pametno (ili ciljano kako vam drago) i dovode igrače koji su im stvarno potrebni. Iako troše malo transfer koji je obavljen na relaciji Chelsea > Arsenal je podigao najviše prašine, naime legenda kluba iz 'plavog dijela Londona' Petr Čech je nakon 11 godina napustio Bluese i prešao u najmržeg im rivala - Gunnerse. Osim Čecha momčad The Special Onea je napustio Felipe Luis koji se vratio u Atletico Madrid za 16 milijuna eura (godinu prije je došao iz istog kluba za 4 milijuna više), mlađi Hazard je u transferu vrijednom 8 milijuna eura preselio u M'gladbach i još je vrijedno spomenuti odlazak Kakute za 6 milijuna eura u Sevillu, a također je i još jedna legenda kluba (ponovno) napustila momčad Chelsea - Didier Drogba će karijeru nastaviti u Montrealu. Momčad je pojačana prošlogodišnjim promašajem lige Falcaom koji je došao na posudbu, Danilo Pantić iz Partizana je došao bez odštete dok su dva mlada brazilca Nathan i Kenedy dovedeni za sveukupno 13,40 milijuna eura. Dakako najveće pojačanje momčadi je Bosanskohercegovačka jedinica Asmir Begović koji je došao kao zamjena za Čecha. Arsenal nije imao nikakvih drugih pridošlica osim bivše jedinice Bluesa iako ih se jako često povezuje sa dolaskom Karima Benzeme pa u zadnje vrijeme i sa Sergiom Busqetsom; Gunnerse je napustio Lukas Podolski koji je pojačao redove Galatasaraya nakon gotove posudbe iz Intera.


      Međusobni susreti Mourinha i Wengera definitivno će više usrečiti fanove Bluesa, jer The Special One niti jednom nije izgubio utakmicu igrajuči protiv starijeg i iskusnijeg Francuskog kolege; Naime u 13 susreta, 6 puta je odigrano neriješeno dok je 7 puta slavila momčad Bluesa. Veliko pitanje je kako će sutradan braniti Čech koji je prošlu sezonu većinom sjedio na klupi na koju ga je izgurao Thibaut Courtois - Čech je u Premiershipu branio svega 6 puta od toga je jednom ulazio s klupe nakon ozljede Courtoisa.


      Momčad Arsena Wengera je slavila u sve četiri pripremne utakmice (Singapore 4:0, Everton 3:1, Lyon 6:0 i Wolfsburg 1:0 osvojivši tako oba turnira na kojima su sudjelovali - Premier League Asia Trophy i Emirates Cup. Chelsea je slavila u 4 od 5 pripremnih utakmica (Tajland 1:0, Sydney 1:0) nakon toga je usljedio šok na otvaranju Internacionalnog Kupa Prvaka u kojem su izgubili 4:2 od New York Red Bulla, a nakon toga su slavili protiv PSGa (7:6 na penale) i Barcelone (6:4 također na penale). Tako je uzevši u obzir samo pripremne utakmice Arsenal definitivno bolje prošao no Chelsea je odigrala kvalitetnije utakmice. Uzevši u obzir da se radi o dvije momčadi gotovo istog rostera kao i sezonu prije u kojoj je Chelsea jednom slavila protiv Arsenala 2:0 i jednom je utakmica završila 0:0, također uz međusobni omjer ova dva trenera - veću prednost dajem momčadi Josea Mourinha, a tako su se opredjelile i kladionice.


      Veću šansu dajem pobjedi Chelsea, ali tek nakon regularnog dijela.


      Moja Prognoza:
      Chelsea 1:1 Arsenal
      Pobjeda Chelsea nakon regularnog vremena.


      nemam vremena detaljno
      provjeriti analizu za mogucim i vjerojatnim
      gramatickim pogreskama pa sve greske
      koje nadjete slobodno mozete poslati
      na PM.

      - komentare na analizu možete ostaviti
      u chatu ovog PDFa.
      Iako si se potrudio, ja se nebi složio s rezultatom .. Naime, ja mislim da se Arsenal bolje pripremio od Chelsea, te očekujem pobjedu Arsenala..

      Sve u svemu, biti će napeta i teška utakmica, ali na kraju mislim i želim da Arsenal izađe kao pobjednik ovog dvoboja.

    8. #17
      Filozof
      Deleted User
      Eto moja analiza se ipak nije pokazala tocnom, na ovoj utakmici iz momcadi Chelsea svega dvojica-trojica igraca zasluzuju prolaznu ocjenu

      Cechu svaka cast, skinuo Oscarov slobodnjak, zatvorio kut Hazardu pa je ovaj prepuco cijeli gol s 5 metara.. ali i dalje ne vidim Arsenala kao pretendenta za naslov - bez dolaska nekog klasicnog napadaca nista od toga

      Falcao 0 bodova Remy 0 bodova, Costa neocekivano pokupio neku ozljedu; vjerujem da ce Chelsea ipak Remya prodat u West Ham, a za mjesto napadaca dovesti neku adekvatnu zamjenu za Costu

    9. #18
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Sasvim očekivan ishod i tijek utakmice što se mene tiče, drago mi je što sam pogodio točan rezultat ali bilo bi mi i draže da je Arsenal iskoristio onih par čistih šansi pred kraj, povratkom Sancheza i Welbecka idemo po prvenstvo, nadam se jakom ulazu u sezonu.

      Victoria Concordia Crescit

    10. #19
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,042
      Teme
      877
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hellberg Vidi poruku
      Moje mišljenje Chelsea 0:1 Arsenal i ne mislim to samo radi toga što navijam za Arsenal već mislim da su puno spremniji za ovu sezonu, definitivno jedni od većih favorita i u prvenstvu ove godine. Uigrana ekipa, nije bilo većih promjena u timu i ako nastave kako su igrali u drugom dijelu prošle sezone gazit će sve pred sobom.
      Doktor je pogodio točan rezultat!


    11. Like Mar$el, marjo se sviđa ovaj post
    12. #20
      Aarslan avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      #REVOLT
      Poruke
      3,042
      Teme
      240
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      123 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1772
      Like (dobivenih)
      1498
      Rep
      Strašno , dobro je da je Arsenal WINo , sad će se dići na noge , al' ne znam Šta je sa Željom , da protiv ovih botova odmara igrače toliko -.-'
      xxx RAP TEAM LEGENDA xxx
      xxx SINCE 4.5.2016 xxx
      xxx DID IT BITCHEZ xxx
      Poćivali u miru - ŽIVJELI LJILJANI!


      Trenutno : TSC (r1 opet)

      Ex:
      DM :
      Grove Mafia Lider , GameSage
      FRM:
      Marketing Team , Interview Team Voditelj , Film Productions
      Ex RP bande/mafije/orge :

      ×Ex : LSPD(1),SWAT(2),MD(2),TAXI(3),H(4),KGB(5),COBRA(2) ,CIA(2),FBI(2),TSC(4),UR(3),TRG(2),TIM(5),HoC(3),S G(1),MS13(5),CT(3),
      RD(3),ENC(5),PA(1),NGR(5),LK(3),RED(5),CSI(1),Y(1) ×



     

     
  • Stranica 2 od 112 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •