Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 12 od 112 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 111 do 120 od 1115

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 18

    1. #111
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Marko* Vidi poruku
      Odnio mi United 350 kuna, jos mi je ostalo 200 to sam stavio na Bayern, Dinamo, Chelsea i na Dodig/Melo parovi protiv nekih tamo haha
      ja stavio 200kn na United, Bayern i Wolfsburg X2 - dobitak 450 i da imam za sutra kaj uplatit posteno, a munjeni united sam odigro samo zato kaj su igrali u 13:45 i imo sam vremena pa reko da pogledam tekmu.. idiot

      srecom pod HT sam stavio X2 Newcastle i ta 2 para stavio 30kn i uzo 105 pa sam na kraju 120 samo u minusu, al svejedno katastrofa

    2. #112
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od fenomen Vidi poruku
      kakvo sarajevo dje ces na njih igrat pa ja licno navijam za sarajevo al odigro 1x na celik . ne treba igrat navijacki nikad .. opcenito
      ma ne igram ja navijački

      eto sarajevo i vitez će na kraju odigrati x, opet fulo, jbg

    3. #113
      fenomen avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,057
      Teme
      81
      CHB
      150
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      828
      Like (dobivenih)
      795
      Rep
      danas bi trebo doc celzi 2 po meni hladno i mozda probat igrat neka iznenadjenja protiv ovih ekipa sto igraju LP i LE u utorak/srijedu/cetvrtak eto sinoc dodje tuluz 1x i rayo vallecano 1x .. barsa bi isto mogla 2 doc vrijeme je vise da dobiju ovaj bilbao što se kaže treća sreća al ne vjerujem da ce bit golijada mozda 0-2 il tako nesto ..

      HRVATI,šta je sa ovim slavenom ?? pratio sam kv na 1 pala dosta od petka do danas sa nekih 2,05 na 1,90 jel moguce da tu bude kec il nesto da se proba singlirat ..

      sto se bosanaca tice danas tvrde utakmice .. dobro bi bilo probat 0-2 sve osim zelje a zelju 1 on bi trebo doc imaju kvalitet a ne sumnjam da ce imat sudjenje na grbavici..pozz

    4. Like Andrés se sviđa ovaj post
    5. #114
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od fenomen Vidi poruku
      danas bi trebo doc celzi 2 po meni hladno i mozda probat igrat neka iznenadjenja protiv ovih ekipa sto igraju LP i LE u utorak/srijedu/cetvrtak eto sinoc dodje tuluz 1x i rayo vallecano 1x .. barsa bi isto mogla 2 doc vrijeme je vise da dobiju ovaj bilbao što se kaže treća sreća al ne vjerujem da ce bit golijada mozda 0-2 il tako nesto ..

      HRVATI,šta je sa ovim slavenom ?? pratio sam kv na 1 pala dosta od petka do danas sa nekih 2,05 na 1,90 jel moguce da tu bude kec il nesto da se proba singlirat ..

      sto se bosanaca tice danas tvrde utakmice .. dobro bi bilo probat 0-2 sve osim zelje a zelju 1 on bi trebo doc imaju kvalitet a ne sumnjam da ce imat sudjenje na grbavici..pozz

      Eto pošto si tražio moje mišljenje, iznjeti ću ti neke činjenice.. Za Barcu je to najteže gostovanje, njima je lakše igrati na Bernabeu nego na Mamesu.

      U posljednjih 10ak utakmica, Barca je možda tri puta pobjedila, dok je bilo naviše neriješenih rezultata. Večeras će biti druga priča, ne igra Mathieu, Pique, Neymar ... Za njih ne igra mislim Kike Sola. Nisam siguran. Uglavnom, Barcin zadnji red je jako oštećen. Tako da ja mislim da Barca neće pobjediti, X ili 1, po mojem mišljenju. Ali opet, kada imaš Messija u ekipi, moguće je da čovjek sa dva poteza izbaci cijelu obranu i zabije za pobjedu u zadnjoj minuti.

      Ne znam, ali definitivno sam ispred telke u 18:30. Biti će odlična utakmica bez obzira na rezultat.

    6. Like fenomen se sviđa ovaj post
    7. #115
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od fenomen Vidi poruku
      danas bi trebo doc celzi 2 po meni hladno i mozda probat igrat neka iznenadjenja protiv ovih ekipa sto igraju LP i LE u utorak/srijedu/cetvrtak eto sinoc dodje tuluz 1x i rayo vallecano 1x .. barsa bi isto mogla 2 doc vrijeme je vise da dobiju ovaj bilbao što se kaže treća sreća al ne vjerujem da ce bit golijada mozda 0-2 il tako nesto ..

      HRVATI,šta je sa ovim slavenom ?? pratio sam kv na 1 pala dosta od petka do danas sa nekih 2,05 na 1,90 jel moguce da tu bude kec il nesto da se proba singlirat ..

      sto se bosanaca tice danas tvrde utakmice .. dobro bi bilo probat 0-2 sve osim zelje a zelju 1 on bi trebo doc imaju kvalitet a ne sumnjam da ce imat sudjenje na grbavici..pozz
      samo nek ruse na jedinicu, X2 moja preporuka za Slaven Belupo odnosno Zagreb

    8. #116
      fenomen avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,057
      Teme
      81
      CHB
      150
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      828
      Like (dobivenih)
      795
      Rep
      po cemu to @Filozof ?

      na 1,80 palo ovo je po meni kec ko kuca

    9. #117
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Evo vam 12 kvota, danas cu da stavim 10evra na to, pa sta bude
      Zvezda-Javor 1-1 i 3+
      WBA-Chelsea 2-2
      Juventus-Udinese 1-1

    10. #118
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od fenomen Vidi poruku
      po cemu to @Filozof ?

      na 1,80 palo ovo je po meni kec ko kuca
      Za pocetak da kazem Boban i Livakovic su igraci koji bi mogli igrati u bilo kojoj momcadi HNLa, Boban je jedan od najboljih napadaca HNLa - Livakovic je definitivno golman sa svijetlom buducnosti, taj decko je cudo, a tu bi ubrojio i Krovinovica. Zagreb je trenutno bez pobjede imaju 3 poraza i 3 nerijesena, ali radi se o momcadi koja je stvarno zasluzila vise - ponovno cu podvuc crtu s utakmicom protiv Dinama kada su bili 3 puta bolja i opasnija momcad (u drugom poluvremenu) i ponisten im je cisti gol, poslije toga su isli na noge Splitu koji je u tom trenutku bio u zamahu pa su popili porciju ali primili su 3 bezvezna gola. Zagreb se prosle godine borio za europu, u zadnjem kolu je Lokomotiva osiugrala Europu dok je momcad Zagreba ostala na okupu iako su trenutno veliki problemi s isplatom placa (zbog cega i pada koeficijent, otpusteni su i kuhari, konobari iz Zagrebella) to bi se trebalo rijesiti uskoro prodjamo jednog od tih 'dragulja' Boban, Livakovic ili Krovinovic. Ako su utrpali Rijeci 3 komada mogu sigurno igrati al pari sa Slavenom koji nije nista posebno osim tog bljeska protiv Osijeka 3:0 nisu odigrali nista konkretno.

    11. #119
      fenomen avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,057
      Teme
      81
      CHB
      150
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      828
      Like (dobivenih)
      795
      Rep
      dobra analiza sve je moguce u fudbalu vidjet cemo sta ce se desiti mozda bi najrealnije bilo odigrat oba daju go

      ti inace navijas za NK zagreb jel ??

    12. #120
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od fenomen Vidi poruku
      dobra analiza sve je moguce u fudbalu vidjet cemo sta ce se desiti mozda bi najrealnije bilo odigrat oba daju go

      ti inace navijas za NK zagreb jel ??
      za Dinamo, nema ti vise Zagreb ni navijacku grupu, White Angelsi osnovali svoj klub kod njih problem s Medicem kao kod Dinama s Mamicem

      jer im je predsjednik kluba ujedno i trener hah, a kod nas je brat predsjednika kluba trener (tj. izvrsnog predsjednika)

     

     
  • Stranica 12 od 112 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •