Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 6 od 108 PrviPrvi ... 456781656106 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 51 do 60 od 1077
    1. #51
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Demarcus_Aldridge Vidi poruku
      Jedno sam siguran da i ako dodju do finala, Lebron gubi u finalima DEFINITIVNO... lol
      Preuvelicavaju ljudi s njegovim porazima u finalima jer uvijek u finalu bude sam, a tesko je kad takav teret padne na tebe Kobeu nije bilo tesko sa Shaqom, a Jordanovoj ekipi da ne pricam - a Cavsima ove godine da je za finale bio spreman makar Irving/Love osvojili bi, a kud da su bila obojica. Pa on je sam dovuko Cavse do finala, a protiv raspolozenih Splash Brothersa tesko je igrat sam. Cavsima tesko da ima tko parirat na Istoku i ove godine mozda Pacersi s oporavljenim Georgeom i Ellisom koji bi mogli voditi odlican napad, ali ostaje pitanje obrane tesko da Hill moze zamjenit Hibberta koliko god ovaj bio los prosle sezone bio je bolji od Hilla, a ostaje pitanje ko ce im pruziti otpor sa Zapada - OKC, GSW, Clippers ili Spurs mislim da nitko vise se tu ne moze prikljuciti osim eventualno Raketa.

      Bilo bi glupo ne spomenuti Kingse koji su odradili odlican posao u offsezoni, Rondo, Belinelli uz Cousinsa, Gaya, McLemorea i Collisona, uf mocno. Ali prvo to treba uigrati i uci u PO, a onda je sve otvoreno.

      ____

      Bombastic - shvati da u finalu nije bilo 2 od 3 najbolja igraca, Delavedova koji nije odigrao toliko utakmica maltene u cijeloj sezoni odigrao ih je u finalu.

    2. Like BombastiC se sviđa ovaj post
    3. #52
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,919
      Teme
      306
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      Prosle godine Warriorsi su dobro odigrali i proslavili se s tim, a ove godine nece moci to je prvo i zadnje za njih bilo, ali ko zna mozda se desi i cudo mozda NBA ligu osvoji New York Knicks nikad se ne zna...

    4. #53
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Midooo Vidi poruku
      Prosle godine Warriorsi su dobro odigrali i proslavili se s tim, a ove godine nece moci to je prvo i zadnje za njih bilo, ali ko zna mozda se desi i cudo mozda NBA ligu osvoji New York Knicks nikad se ne zna...
      ahahahh ne pretjeruj, pa Knicksi na sugavom istoku ne mogu do PO kaj ce osvojit s Melom, Porzigisom, Lopoezom i Affalom? Klupa im suplja totalno.

      edit: Za mene su favoriti Clippersi kako sam i reko oni imaju mogucnost s dvije petorke doc u PlayOff
      Jordan - Smith - Crawford - Reddick - Stephenson
      Davis - Griffin - Pierce - Rivers - Paul
      i jos imaju igrace za rotaciju tipa Hedo Turkoglu, Prigioni, Johnson pa i Wilcox

      definitivno glavna petorka: Jordan - Griffin - Pierce(Smith) - Reddick - Paul
      Posljednje uređivanje od Filozof : 12-10-15 at 01:52

    5. #54
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,919
      Teme
      306
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      ahahahh ne pretjeruj, pa Knicksi na sugavom istoku ne mogu do PO kaj ce osvojit s Melom, Porzigisom, Lopoezom i Affalom? Klupa im suplja totalno.


      Ma salim se da ce osvojiti ahahah, ali ja navijam za taj klub i volim ga, jer mi tu igra najdrazi igrac, ali nemaju oni sanse nikakve :/

    6. #55
      demarcus avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      5,690
      Teme
      412
      CHB
      152
      Spomenut(a)
      73 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      2659
      Like (dobivenih)
      1370
      Rep
      respect za ove ljude koji navijaju za svoj klub kakvi god bili

      btw, ja mislim da ce spursi uzet...

    7. #56
      Filozof
      Deleted User
      Tesko, kazem Spursi su ok - ali da ce Aldridge napraviti takvu prevagu, tesko. Timmy je jos godinu stariji isto kao i Ginobilli, Parker takoder. Po meni maximum do finala konferencije mogu, vise tesko.

      Ove godine mislim da ce Portland izvisiti jer bez Aldridgea, Batuma i Lopeza nije to ista momcad, nadam se da ce Kingsi uzeti njihovu poziciju.

    8. #57

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Teško San Antonio. Jest da imaju najozbiljniji tim, ali su im glavne zvijezde godine ne stigle, nego i prestigle. 2013 svima sam govorio 100% San Antonio, ali ove godine nema šanse. Ne vjerujem da Aldrigde može ponoviti prethodnu sezonu, a ko je pratio Eurobasket, nisu mu sigurno promakle očajne partije Tonya, meni se više čini da su to neki psihički problemi, nego forma. Prošle sezone pobijedio je timski dug, Warriorsi i više nego zasluženo. NBA liga je drastično pala. I takva, komercijalna, je svjetlosnu godinu ispred evropske košarke. Ove sezone bi se svašta moglo desiti, Houston, Oklahoma, GSW opet, Clippersi... Srce mi se cijepalo kad viđoh da Paul za Clipperse potpisa. Koliko znam za NBA, nekih 15-16 godina, navijam za Boston i on je većinu tog vremena bio tu, te priželjkivah njegov povratak

    9. #58
      Filozof
      Deleted User
      Potpiso je za Clipperse zbog Doc Riversa, zna da s njime moze po zadnji prsten.

    10. #59
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,919
      Teme
      306
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      Mah evo upravo nesto citam na jednoj stranici, dva najspremnija kluba ove godine u NBA Cliperrsi i Cavs

    11. #60
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Cleveland ce bit jak ove godine J.R Smith, Kevin Love, Kyle Irving, Lebron James, Richard Jefferson ako budu zdravi i konstantni imaju sanse za prsten...

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

     

     
  • Stranica 6 od 108 PrviPrvi ... 456781656106 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •