Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 55 od 108 PrviPrvi ... 545535455565765105 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 541 do 550 od 1077
    1. #541
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Doktor Vidi poruku
      Nemoj se ljutit,ali ova slika za Dunacana je stvarno nigdje veze. Napravio ju je neki lik koji ocigledno nema pojma o kosarci. U kosarci sam preko 10 godina, od malih nogu treniram i igrao sam profesionalno, sada se bavim nekim drugim stvarima koje su isto vezane za kosarku. Svako ko je gledao Timmija zna da on nije precijenjen. Covjek koji je imao fantasticnu karijeru,bez ijedne mrlje na sebi, covjek koji je odan jednom klubu i ostao je u tom klubu od pocetka do kraja svoje karijere. Vazno je napomenuti da su Spursi zadnjih 10 godina fantastican tim, a prije Timmija nisu bili, zna se ko je dominirao prije 2000-e godine. Dalje, ovo je napravio neko ko ocigledno gleda samo statse, Tim je fantastican igrac, i u napadu i u odbrani. Na slici se spominje da je Shaq bolji? Shaqa i Timija uopste ne mozes porediti jer nisu ista pozicija,kraj price, shaq je klasicna petica, dok je timi cetvorka. Slazem se ja da su i ostali igraci ovdje na spisku odlicni, KG , Hakeem, ali realno i Duncan nije nista losiji, rame uz rame je sa njima.
      A cime se ti zamaras?

      Statisticki prikaz sporta je za one koji ga ne razumiju u potpunosti pa su posveceni samo statistici i po tome odreduju ko je bolji. Najvaznije za jaku ekipu je kemija, nista drugo. Ako nema kemije u ekipi nema ni ekipe, ako netko zivi za to uzme 35 suteva i ni ne pokusa naci svoje suigrace - suigraci nisu toliko zadovoljni. To kaj taj igrac u tom slucaju ima veci PPG ne znaci da je on zato i bolji od nekog ko se zrtvuje za ekipu.

      Ducan* je bio tih igrac, zrtvovo se za ekipu, spustao svoju placu sve samo da ekipa bude sto bolja. Od dolaska Duncana u ligu Spursi nisu propustili niti jedan playoff i svaki puta su imali preko 50 pobjeda u sezoni, samo jednom to nisu uspjeli a te godine je bilo 60 i koja utakmica u ligi zbog lockouta.

      Za one koji ne razumiju kosarku Duncan nije kvalitetan igrac, samo za njih.
      Posljednje uređivanje od Filozof : 26-07-16 at 16:18 Razlog: napiso Durant umjesto Duncan lol

    2. Like Doktor se sviđa ovaj post
    3. #542
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Sutra pocinju OI, sta vi o tome mislite. Grupa A mnogo jaka : Amerika,Srbija,Francuska ( sve veliki favoriti za medalju ), Hrvatska ima nesto laksu grupu medjutim to po meni i nije neka prednost,jer onda u iducoj fazi se ukrstaju upravo sa ovim gore navedenim reprezentacijama. Dosta ocekujem od Srbije, bronzanu medalju u najmanju ruku, Francuzi su se isto tako nalozili,zele to srebro, kao i Spanci koji su poslali sve starije,dosta iskusne igrace, jedino mi je zao sto u Spaniji necemo gledat bracu Gasol jer igra samo Pau. Uglavnom zelim mnogo srece Hrvatima i Srbima, imaju moju podrsku
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    4. #543
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Dobra prva utakmica, bez vecih problema sa Venecuelom, odusevila me Australija, iako imaju 5 NBA igraca nisam ocekivao da ce tako lako da odvale Parkera i druzinu, Ameri klasika...

    5. #544
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Evo bas upravo gledam australija - sad, i mogu reci da je do sad najzanimljivija utakmica do sad na olimpijadi, mada to se i ocekivalo s obzirom. Jel, da obe ekipe imaju top nba igrace. Bice zanimljiv rasplet u grupi a, dok mi je grupa b jednostavno nezanimljiva, dosadna. Drago mi je sto je carmelo postavio rekord "dream teama" i postao kosarkas sa najvise postignutih koseva za sad na olimpijadama.

    6. #545
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Fantastična utakmica protiv Amerikanaca, treba biti ponosan na momke jer su umalo savladali najbolju reprezentaciju na svetu, ali eto daj bože pa da im uzvratimo u finalu, biće teško.. čeka nas Argentina u narednoj rundi koja je večeras odigrala odličnu utakmicu sa Brazilcima, takođe svaka cast i Hrvatskoj na pruženim partijama i nadam se da ćete daleko dogurati pa da se sretnemo u polufinalu..

    7. #546
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Ostao budan do kasno,da gledam jedan veliki mec nadam se, Hrvatska - Srbija.

      Oprostaj manua,scole,delfina,parkera i kompanije,sta reci, od danas reprezentativna kosarka nije ista..
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    8. #547
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Kakva utakmica ... Prva i druga cetvrtina su bile mnogo manje borbene od trece i cetvrte. U trecoj sam skocio maltene na svaku trojku Bogdana Bogdanovica, a u cetvrtoj sam psovao sta se opsovati moze, kako neko tako lako 14 razlike s**** to nisu istine... Svaka cast na borbi komsije, krivo mi js sto se nismo susreli u polufinalu :/ ...
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. #548
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Bojan Bogdanovic i Milos Teodosic pokazali kakve su zapravo igracine.
      Dario Saric me iznenadio kako je podbacio,u ovakvoj utakmici je odigrao mozda i najlosije od svih hrvatskih reprezentativaca.
      Bogdan Bogdanovic bio jako dobar, igrac kojeg ako ide sut moze dosta pomoci,ali je on jos daleko od lidera kao sto su na jednoj strani Bojan,a na drugoj Milos.

      Takodje iznenadio me Jokic, kako je samo miran bio na kraju sa bacanjima, Mario Hezonja takodje dosta dobro drugo poluvrijeme. Sve u svemu utakmica neizvijesna do samog kraja, Srbiju sam drzao kao favorita jos i prije samog meca,medjutim Babo ( Bojan ) dosta dobar turnir,a i ovaj zadnji mec,najvise mi je njega zao u ovom porazu.

      Zelim srecu Srbiji u polufinalu, mada ce biti jako tesko, Australija nikad bolja po meni
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    10. #549
      Willi avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2011
      Poruke
      2,198
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      484
      Like (dobivenih)
      527
      Rep
      Kakva utakmica sad sam se probudio ahha.
      WILLIAM SUMMERS

    11. #550
      Filozof
      Deleted User
      Druzba Bojana Bogdanovica, ne moze se ovako igrati

      Aco koliko je dobrog napravio, napravio je i loseg. Rotacija nikakva, klupa slaba. Igra bez klasicnog playa nas je kostala glave iako je Ukic sam kriv zbog previse faula. Simon katastrofalno los netko ko je trebao biti druga violina ekipe iza Bogdanovica ne moze ovako igrati (druga violina zbog svojeg iskustva). Saric neiskusan, previse je pokusavao i kad su kola krenula nizbrdo nepotrebna tehnicka na Jokicu.

      Sudci su isto dali svoj danak htjeli to priznati ili ne, bilo je nekolicinu diskutabilnih odluka. Direkt u lice Babe je trebala biti tehnicka i islo bi se na produzetke. Produzetke sam 99% siguran bi uzela Hrvatska jer je Srbija ostala bez Bogdana i bez Teodosica, Raduljica je bio na 4 faula i sigurno bi dobio i petog. Ostalo bi se sa mjesavinom prve i druge petorke, Bogdanovic bi izlazio u obrambenim rotacijama i sve u svemu utakmica bi otisla u drugom smjeru. No sudci nisu glavni krivac nego Aco i njegove odluke, Babic nije imao kaj raditi u prijelomnim trenutcima na terenu, gubio vrijeme i jos je fulao slobodno.

      Boggie ima odrjesene ruke u Netsima ove sezone i nadam se super brojkama, dokazano trenutno najbolji balkanski suter - ali i kompletno kao igrac pa mislim da nije ruzno rec da je najbolji.

      Saric i Jokic imaju velike karijere pred sobom, takoder i Bogdan. Hezonja je dokazao da ima one drskosti u sebi i da ima ono nesto u glavi da postane posten igrac, za sada to nije al nadam se da ce uz Vogela samo napredovati. Mozda da je bio i Rudez tu huh ko ce znat, pa i Bender. Ukoliko roster za iduce veliko natjecanje bude potpojacan Rudezom, Benderom i Zubcem pa se krene i koristiti rotacija posteno moglo bi biti svega. Napokon vjere u Hrvatsku kosarku za mog zivota, Drazenova vremena mogu samo vrtiti na YTu.

      Cestitke Srbima i samo jako do finala

    12. Like JamBa se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 55 od 108 PrviPrvi ... 545535455565765105 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •