Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 54 od 108 PrviPrvi ... 444525354555664104 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 531 do 540 od 1077
    1. #531

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Svima je jasno da te prijašnje zvijezde ne bi mogle prismrditi u današnjoj igri. 30 puta se više trči danas nego tada, nisu svi igrači sa 100+ kg, nije centar najdeblji i najviši igrač.
      Knicksi su karine, bili su i biće.
      Ako ode Russell, OKC će opet postati mrtvi Seattle.
      Srbiji želim sve najbolje na Olimpijadi, ja ih u finalu vidim, ako prije ne nalete na osvajače.

      Noćas u 2 osvajači igraju sa Kinom.

    2. #532
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Svima je jasno da te prijašnje zvijezde ne bi mogle prismrditi u današnjoj igri. 30 puta se više trči danas nego tada, nisu svi igrači sa 100+ kg, nije centar najdeblji i najviši igrač.
      Knicksi su karine, bili su i biće.
      Ako ode Russell, OKC će opet postati mrtvi Seattle.
      Srbiji želim sve najbolje na Olimpijadi, ja ih u finalu vidim, ako prije ne nalete na osvajače.

      Noćas u 2 osvajači igraju sa Kinom.
      Ne slazemo se oko jedne stvari, danas se vise trci,ali nema one ljepote u igri kakva je bila prije. A sada da uzmemo samo neke od starih igraca kada su bili u svojoj najboljoj formi, mogli bi razbiti kompletne danasnje ekipe. Pogledaj Kobea i Jordana u najboljim danima? Nema tog igraca na svijetu ko takve ljude moze cuvati ispod 30 poena ako to oni zele, jer su spremni + imaju taj kosarkaski IQ protiv kojeg je nemoguce igrati. Uzeo sam za primjer samo ova 2 beka,a gdje su ostali igraci? Magic Johnson,Miller,Malone i mnogo mnogo drugih igraca da ne nabrajam, pa razbili bi ove danasnje manekene. U ovom desetljecu jedinu iznimku mozes uzeti LeBrona Jamesa, kojeg ja iskreno i ne gotivim,ali je strasan igrac i uz njega mozda Duranta sto se napada tice.

      A ovo za Srbiju i IO se slazemo, a "osvajaci" ce veceras deklasirati Kinu,tu se nema sta spominjat, neki dan su razbili argentinu 40ak razlike nisu se ni oznojili.
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    3. #533

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      Ja sam poceo pratit NBA 2003 kad su LeBron Wade i Anthony bili Rookie-i..

      Do 2013 nisam kupio novi NBA jer kakvih je tad legendi bilo, bilo mi zao igrat ove nove sa debilima kojekakvim..

      Vrijeme kad su McGrady i Carter bili u Torontu, Kobe, Malone, Shaq u LAu , Nash, Nowitzki i Finley u Dallasu, i bas te sezone svi se razbjezali Nash u Phoenix McGrady u Houston Malone u Utah

      Nema sta, bas se primjeti razlika kako se sve promijenilo, kad ni sport nije vise kao sto je nekad bio, a kamoli onda cijeli svijet
      žalosno jbg
      yakuza since 2.3.2013.

    4. Like Doktor se sviđa ovaj post
    5. #534
      Adapting avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2013
      Lokacija
      Kamen,krš i maslina
      Poruke
      1,298
      Teme
      62
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      598
      Like (dobivenih)
      555
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kadafi Vidi poruku
      Ja sam poceo pratit NBA 2003 kad su LeBron Wade i Anthony bili Rookie-i..

      Do 2013 nisam kupio novi NBA jer kakvih je tad legendi bilo, bilo mi zao igrat ove nove sa debilima kojekakvim..

      Vrijeme kad su McGrady i Carter bili u Torontu, Kobe, Malone, Shaq u LAu , Nash, Nowitzki i Finley u Dallasu, i bas te sezone svi se razbjezali Nash u Phoenix McGrady u Houston Malone u Utah

      Nema sta, bas se primjeti razlika kako se sve promijenilo, kad ni sport nije vise kao sto je nekad bio, a kamoli onda cijeli svijet
      žalosno jbg
      Al imamo sad Kuria mali je đana bilo je dobrih utakmica ove godine













    6. #535
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od PRESJEDNIK Vlade Vidi poruku
      Al imamo sad Kuria mali je đana bilo je dobrih utakmica ove godine
      Poredit Currya sa gardom igrača koji su naveli korisnici iza mene je urnebesno

      Do koje granice je ovo sve otišlo govori to da je jedan Mike Conley dobio ugovor 140 miliona dolara. Koliko vrijedi James, 500 ?
      Koliko bi MJ vrijedio, milijardu ?
      Brook Lopez za dvije godina 43 miliona... Stoka je preplaćena i to je sve jednostavno, većina ne igra iz ljubavi prema košarci zato se i primjeti razlika u igri nekad i sad.
      Pogledajte rookie u njihovoj prvoj sezoni i kasnije, tu revnost ispočetka i ravnodušnost kasnije - o tom pričam
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    7. #536
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Poredit Currya sa gardom igrača koji su naveli korisnici iza mene je urnebesno

      Do koje granice je ovo sve otišlo govori to da je jedan Mike Conley dobio ugovor 140 miliona dolara. Koliko vrijedi James, 500 ?
      Koliko bi MJ vrijedio, milijardu ?
      Brook Lopez za dvije godina 43 miliona... Stoka je preplaćena i to je sve jednostavno, većina ne igra iz ljubavi prema košarci zato se i primjeti razlika u igri nekad i sad.
      Pogledajte rookie u njihovoj prvoj sezoni i kasnije, tu revnost ispočetka i ravnodušnost kasnije - o tom pričam
      Sad bas da je i hipotetska razlika izmedu MJa i LBJa 500 milijuna dolara je pretjerano

      taman da MJ i vrijedi miljardu, LBJ bi vrijedio onda 900 milijuna, takvog all-roundera kosarka nije vidjela. Naravno bilo je igraca cak i onih koji su znacli quad-double napraviti, ali nitko nije imao ovakav kontiunitet kakav drzi King James. Asistencije, Poeni, Blokade, Skokovi.. ma kaj god trebas, zao mi je kaj ga jako puno ljudi hatea, a s druge strane svi mladi zivi uzdizu MJa, znas zasto?

      Jer velika vecina nije gledala MJa uzivo, zna samo da je MJ bio vrh, a kad popricas malo sa starijom ekipom o kosarci onda vidis da ipak MJ nije tako omiljen koliko je medu mladom populacijom jer maltene nitko ni ne zna koga bi suprostavio MJu.

      Jordan je vrh igrac, u ono vrijeme nije bilo boljega to svakako, ali zasto tolki hate prema LeBronu? Sam je nosio one jadne Cavse 2007e do finala, ocekivalo se da ce ispast u max drugom krugu doigravanja, dosli u finale s onakvim krsom od rostera. Nije ni cudo da je otisao, nisu maltene htjeli graditi ekipu oko njega. Ali on osim toga nema nikakvih 'grijeha' u svom zivotu, ne postoji nikakva mrlja u njegovom sportskom zivotu, nema lajavu zenu ko Curry, nema attention whore majku ko Curry (ima samo whore mamu koja mu se karala sa suigracem).

      Nista na kaj LBJ moze utjecati nije lose, a taj 'The Decision' koji mu se predbacuje, on je to napravio sakupio pare od te emisije (nekoliko milijuna dolara) i donirao ih. Hate neupucenih ljudi samo takav, a covjek dominira kosarkom vise nego li je to radio i Kobe kojeg se takoder uzdize i ravna sa MJom.

    8. Like JamBa se sviđa ovaj post
    9. #537

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Sad bas da je i hipotetska razlika izmedu MJa i LBJa 500 milijuna dolara je pretjerano

      taman da MJ i vrijedi miljardu, LBJ bi vrijedio onda 900 milijuna, takvog all-roundera kosarka nije vidjela. Naravno bilo je igraca cak i onih koji su znacli quad-double napraviti, ali nitko nije imao ovakav kontiunitet kakav drzi King James. Asistencije, Poeni, Blokade, Skokovi.. ma kaj god trebas, zao mi je kaj ga jako puno ljudi hatea, a s druge strane svi mladi zivi uzdizu MJa, znas zasto?

      Jer velika vecina nije gledala MJa uzivo, zna samo da je MJ bio vrh, a kad popricas malo sa starijom ekipom o kosarci onda vidis da ipak MJ nije tako omiljen koliko je medu mladom populacijom jer maltene nitko ni ne zna koga bi suprostavio MJu.

      Jordan je vrh igrac, u ono vrijeme nije bilo boljega to svakako, ali zasto tolki hate prema LeBronu? Sam je nosio one jadne Cavse 2007e do finala, ocekivalo se da ce ispast u max drugom krugu doigravanja, dosli u finale s onakvim krsom od rostera. Nije ni cudo da je otisao, nisu maltene htjeli graditi ekipu oko njega. Ali on osim toga nema nikakvih 'grijeha' u svom zivotu, ne postoji nikakva mrlja u njegovom sportskom zivotu, nema lajavu zenu ko Curry, nema attention whore majku ko Curry (ima samo whore mamu koja mu se karala sa suigracem).

      Nista na kaj LBJ moze utjecati nije lose, a taj 'The Decision' koji mu se predbacuje, on je to napravio sakupio pare od te emisije (nekoliko milijuna dolara) i donirao ih. Hate neupucenih ljudi samo takav, a covjek dominira kosarkom vise nego li je to radio i Kobe kojeg se takoder uzdize i ravna sa MJom.
      Covjek je prvu sezonu u Cavsima pokazao da ce bit nenad****v nadstojecih godina.. Igrao ko PG u Cavsima 3 god, a kad su vidjeli da jedan playmaker bloka, uzima skokove ( kao sto prije nikad nitko nije to mogao igrao si to sto igras a ne sve pozicije ) sa 6'8 heightsom biti playmaker, a kasnije SG , pa SF - samo LBJ... jednom rječju, The King
      moze igrat i PF ak oce
      yakuza since 2.3.2013.

    10. #538
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Teze bi ostvarili na terenu to sto su ostvarivali prije slazem se, ali opet ne vidim ni jednog igraca sad koji bi bio na nivou igrat pravi basket ako me kuzis. Rasheed Walace se vratio u ligu 2012 iz jednog jedinog razloga a to je da pokaze klincima kako se igra pravi basket post up basket, a ne ovo glupo sutiranje trica, izgubila je žar ova kako je ja zovem Twitter liga. Trenutno jednog jedinog ne vidim kojeg ako bi stavio u sezonu 1995/1996 kad je bila selekcija igraca skoro pa najjaca u ligi da bi bio u mogucnosti da se progura u all star ekipu, Duranta protiv Bullsovih Jordana nitko ni primjetio ne bi jer mu Pippen ne bi pustio disat da ne pricamo o zivotinji Rodmanu koji mu ne bi ostao duzan za 5,6 blokada. James ne vjerujem da bi imao vise od 15 poena prosjek protiv timova iz onih godina jer je obrana bila zesca nego sad, a njegov talenat su prije imali i prosjecni igraci samo sto ga nisu iskoristili kao on zadnjih 10 godina kad u ligi nema vise takvih talenta pa mu je sve islo za rukom, pa lik cijelu karieru nema 3 razlicita zakucavanja a ova djeca u njemu vid boga. Prije se islo se na hard uvijek svaku tekmu a ovdje se gleda kad ti treba pobjeda pobjedis kad ne treba lagano izgube i odmaraju zbog kao duge sezone. Pokvarili su ligu skroz, sve manje i manje talenta a sve vise i vise napretka u drugim sferama basketa, zato i je vise od 100 igraca sa cijelog svijeta u ligi, jer nema vise onih pravih crncuga, NBA je posto trznica i nista vise, nije to vise elitna liga u koju se ide dokazivat nego jednostavno raja ide po pare i to je to, vidis da odlaze u kinu zbog istih tih para, prije bi se Kobe, Garnett, Malone, Robinson samo nasmijali na takvu mogucnost a ovi sad trce po dolare pa gdje god oni bili, iverson u besiktasu i slicni experimenti

      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Svima je jasno da te prijašnje zvijezde ne bi mogle prismrditi u današnjoj igri. 30 puta se više trči danas nego tada, nisu svi igrači sa 100+ kg, nije centar najdeblji i najviši igrač.
      Knicksi su karine, bili su i biće.
      Ako ode Russell, OKC će opet postati mrtvi Seattle.
      Srbiji želim sve najbolje na Olimpijadi, ja ih u finalu vidim, ako prije ne nalete na osvajače.

      Noćas u 2 osvajači igraju sa Kinom.

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    11. #539
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dock Brown Vidi poruku
      Teze bi ostvarili na terenu to sto su ostvarivali prije slazem se, ali opet ne vidim ni jednog igraca sad koji bi bio na nivou igrat pravi basket ako me kuzis. Rasheed Walace se vratio u ligu 2012 iz jednog jedinog razloga a to je da pokaze klincima kako se igra pravi basket post up basket, a ne ovo glupo sutiranje trica, izgubila je žar ova kako je ja zovem Twitter liga. Trenutno jednog jedinog ne vidim kojeg ako bi stavio u sezonu 1995/1996 kad je bila selekcija igraca skoro pa najjaca u ligi da bi bio u mogucnosti da se progura u all star ekipu, Duranta protiv Bullsovih Jordana nitko ni primjetio ne bi jer mu Pippen ne bi pustio disat da ne pricamo o zivotinji Rodmanu koji mu ne bi ostao duzan za 5,6 blokada. James ne vjerujem da bi imao vise od 15 poena prosjek protiv timova iz onih godina jer je obrana bila zesca nego sad, a njegov talenat su prije imali i prosjecni igraci samo sto ga nisu iskoristili kao on zadnjih 10 godina kad u ligi nema vise takvih talenta pa mu je sve islo za rukom, pa lik cijelu karieru nema 3 razlicita zakucavanja a ova djeca u njemu vid boga. Prije se islo se na hard uvijek svaku tekmu a ovdje se gleda kad ti treba pobjeda pobjedis kad ne treba lagano izgube i odmaraju zbog kao duge sezone. Pokvarili su ligu skroz, sve manje i manje talenta a sve vise i vise napretka u drugim sferama basketa, zato i je vise od 100 igraca sa cijelog svijeta u ligi, jer nema vise onih pravih crncuga, NBA je posto trznica i nista vise, nije to vise elitna liga u koju se ide dokazivat nego jednostavno raja ide po pare i to je to, vidis da odlaze u kinu zbog istih tih para, prije bi se Kobe, Garnett, Malone, Robinson samo nasmijali na takvu mogucnost a ovi sad trce po dolare pa gdje god oni bili, iverson u besiktasu i slicni experimenti
      Ruku na srce ni Kobe zadnjih par sezona nije igrao za siću, igrao je za 25-30 miliona po sezoni, a daleko je to bilo od onog starog Kobija iz 2008. recimo.


      i'll just leave this here.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    12. #540
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Ruku na srce ni Kobe zadnjih par sezona nije igrao za siću, igrao je za 25-30 miliona po sezoni, a daleko je to bilo od onog starog Kobija iz 2008. recimo.


      i'll just leave this here.
      Nemoj se ljutit,ali ova slika za Dunacana je stvarno nigdje veze. Napravio ju je neki lik koji ocigledno nema pojma o kosarci. U kosarci sam preko 10 godina, od malih nogu treniram i igrao sam profesionalno, sada se bavim nekim drugim stvarima koje su isto vezane za kosarku. Svako ko je gledao Timmija zna da on nije precijenjen. Covjek koji je imao fantasticnu karijeru,bez ijedne mrlje na sebi, covjek koji je odan jednom klubu i ostao je u tom klubu od pocetka do kraja svoje karijere. Vazno je napomenuti da su Spursi zadnjih 10 godina fantastican tim, a prije Timmija nisu bili, zna se ko je dominirao prije 2000-e godine. Dalje, ovo je napravio neko ko ocigledno gleda samo statse, Tim je fantastican igrac, i u napadu i u odbrani. Na slici se spominje da je Shaq bolji? Shaqa i Timija uopste ne mozes porediti jer nisu ista pozicija,kraj price, shaq je klasicna petica, dok je timi cetvorka. Slazem se ja da su i ostali igraci ovdje na spisku odlicni, KG , Hakeem, ali realno i Duncan nije nista losiji, rame uz rame je sa njima.
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

     

     
  • Stranica 54 od 108 PrviPrvi ... 444525354555664104 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •