Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 53 od 108 PrviPrvi ... 343515253545563103 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 521 do 530 od 1077
    1. #521
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Uz Rajona Ronda Bullsima se navodno pridruzuje stari/novi igrac Dwayne Wade, na 2 godine za 47,5M$
      Nije vise navodno,sada je definitivno Flash tako odlucio, rekao je da se vraca u svoj rodni kraj i da mu je drago sto ga navijaci miamia podrzavaju i razumiju, meni iskreno Wade jedan od drazih igraca,malo sam ga prizeljkivao u Cavsima,iako ih ne volim,cisto da vidim kako ce i tamo funkcionisati on i James,ali eto izabrao je chicago
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    2. #522
      Filozof
      Deleted User
      Hrvatska i Srbija na OI, nasi su odigrali vrhunski protiv talijana. Nadam se da ce Bender dobiti poziv za OI iako nije sudjelovao u ovim kvalifikacijama zbog drafta i ostalog, imamo dobre mlade igrace i neke iskusne to bi moglo biti dovoljno barem za nekakvu knockout fazu natjecanja. Ne vjerujem da se mozemo pribliziti finalu, to ce biti sigurno USA protiv vrlo vjerojatno Srbije ili Spanjolske. Mi jos uvijek kaskamo za takvim ozbiljnijim ekipama, igramo na ide-ne ide formaciji, ako ide sut ide nas sve, ako ne ide sut potonu igraci u glavama, ne mogu se ni braniti nit ista.

      __

      A za NBA igra se Summer League ne pratim previse malo gledao Dunna i buduceg ROYa lige Bena Simmonsa. Nova era pocinje, taj decko ce dominirati ligom ukoliko ga zaobidu ozljede. Ne treba nista drugo osim zdravlja, evo jedan video njegovih asistencija iz NBA summer league.

      https://www.facebook.com/nba/videos/10154163725913463/

    3. #523
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Kako god, samo igranje na OI je čast i privilegija, par nasih igrača mogu imati problem ako im NBA timovi ne dopuste igranje, jako je bitno da Jokić, Bjelica i Marjanović igraju..

    4. #524
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Kako god, samo igranje na OI je čast i privilegija, par nasih igrača mogu imati problem ako im NBA timovi ne dopuste igranje, jako je bitno da Jokić, Bjelica i Marjanović igraju..
      Ne mogu NBA ekipe da zabrane da se igra na OI. Jedino u slucaju neke povrede, kao prosle godine sa Bobijem za Evropsko. Licno bih voleo da zove Bobija, ali kako da kaze Stimcu(ili kome vec) koji je tu od pocetka da je samo popunjavao roster na strasno slabim kvalifikacijama, da bi neko igrao u Riu. Mislim da ce Bjelica umesto Dangube i Macvan umesto Bircevica ili cak Simona da upadne i to je to...

    5. #525
      Filozof
      Deleted User
      Odma nakon kaj su Spursi ispali ocekivo sam ovu vijest, Duncan se povukao iz aktivne kosarke.

      To je bio covjek, tih, povucen i takav je usao u legendu, takav je i otisao iz lige. Bez ikakve pompe, bez ikakvog trazenja medijske paznje. Nije imao potrebu kao npr. Kobe najaviti to u pocetku sezone pa imati ovacije po svakoj dvorani (a imao bi ovacije svakako jer je covjek napravio fenomenalnu karijeru). Ide uz bok svakom igracu koji je ikad zaigrao na PF poziciji i spominjalo ga se kao najboljeg. Ducan je vrh vrhova, fenomenalan igrac. Polako odlaze svi igraci uz koje sam zavolio kosarku kao sport, a Nowitzki mi je tu u prvom redu skupa sa Garnettom.

    6. Like Joca_Williams, Doktor, kadafi se sviđa ovaj post
    7. #526
      Dock Brown avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cave of Wisdom
      Poruke
      2,945
      Teme
      356
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2072
      Like (dobivenih)
      2089
      Rep
      Slazem se sa Filozofom, ja sam poceo basket pratit 1996 godine kao klinac, ali aktivno tek 1999 godine nakon lockouta, i sve ove zvijezde zbog kojih sam zavolio basket su otisle, ne pratim NBA vec par godina aktivno bas iz tog razloga, jer ne vidim vise takvih talenta kao prije, zadnjih 5 sezona ne vidim ni jednog kosarkasa koji bi se mogao usporedit sa Jordanom, Shaqom, Kobeom, Garnettom, Carterom dok su bili na vrhuncu, sve su to sad neki twitter basketball players kako ih ja zovem, overrated players jer je manjak talenta u svijetu pa je onda ovo malo sto je ostalo pod paznjom novinara vise nego sto su bili igraci u ona vremena, dizu Griffina u nebo kao najboljeg dunkera, a nije ni do gleznja vincu carteru, boljeg dunkera od njega nije bilo niti ce bit. Kad sam ja pratio NBA prije u 90' godinama igraci iz ostatka svijeta tesko su prolazili draftove jer je bila konkurencija u americi prezestoka da bi netko iz europe dosao u NBA i igrao kljucnu ulogu u timu, to se promjenilo tek dolaskom Nowitzkog ali opet iz razloga jer je ponestalo talenta u americi ne zato jer se digla kosarka u europi ko sto mnogi misle, nego jednostavano nema vise onih pravih crnaca iz kvarta koji su uzivali u basketu, i da postoje takvi vec imaju ugovore u raznim And 1 timovima, harlem globe trotersima i tako te scene, nisu spremni za pr0 karieru jer nisu gladni uspjeha kao prosli igraci. Sad samo pogledam ove playoff tekme onak tek tolko da znam sta se dogadja, po meni se isto dogodilo i u nogometu al eto da skroz ne napustimo pracenje sporta bar nesto da se gleda i komentira, zao mi je samo nove djece koja dolazi koja nikad nece znat za neke igrace od prije, bit ce uskraceni za prave talente kroz zivot i osudjeni su na pracenje ovih over rated twitter igraca

      ::: ROLEPLAY ::: Dock Brown ::: FREEROAM ::: MisanthropeX :::DEATHMATCH::: Dr.Kiklop

    8. Like Doktor se sviđa ovaj post
    9. #527
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Odma nakon kaj su Spursi ispali ocekivo sam ovu vijest, Duncan se povukao iz aktivne kosarke.

      To je bio covjek, tih, povucen i takav je usao u legendu, takav je i otisao iz lige. Bez ikakve pompe, bez ikakvog trazenja medijske paznje. Nije imao potrebu kao npr. Kobe najaviti to u pocetku sezone pa imati ovacije po svakoj dvorani (a imao bi ovacije svakako jer je covjek napravio fenomenalnu karijeru). Ide uz bok svakom igracu koji je ikad zaigrao na PF poziciji i spominjalo ga se kao najboljeg. Ducan je vrh vrhova, fenomenalan igrac. Polako odlaze svi igraci uz koje sam zavolio kosarku kao sport, a Nowitzki mi je tu u prvom redu skupa sa Garnettom.
      Ja to vidim sa druge strane. Možda je mislio nastavit karijeru, pa kad se Gasol počeo povezivat sa Spursima (izbacio bi ga iz startne petorke sigurno) odlučio da je bolje otić na vrhuncu, nego past u zaborav polagano.
      Ti si čovjek koji omalovažava Kobeta gdje god vidi priliku haha
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    10. #528
      Filozof
      Deleted User
      From #ThunderUp to #ThunderDown in 60 days

      Tradeali Ibaku, otiso Durant, Westbrook na trade listi jer ne moze obecati da ce dogodine produziti ugovor

      Spominje se trade Westbrooka u Cavse kao svojevrsni odgovor na stvaranje GSWove mega momcadi, Cavsi bi to cak i mogli napraviti bez da ostete duo Irving-LBJ, tako da bi otpustili/tradeali Lovea za salary cap i otpusanjem Shumperta (cak mislim da je vec i otisao), mozda LBJ odbije 2-3 milijuna od svog ugovora i potpisalo bi se Westbrooka. Onda bi to bilo zagarantirano finale dogodine i velika borba, Westbrooka i Duranta na suprotnim stranama.

      Ali vjerojatnije je da ce Westbrook put Celticsa, a u drugom smjeru draft pick-ovi i igraci. Takoder u kontekstu Celticsa spominje se i prelazak Griffina u three-way tradeu izmedu Kingsa, Celticsa i Clippersa. Draft pick-ovi u Kingse, Gay i jos neki igrac u Clipperse i Griffin u Celticse koji ocajnicki traze superstara u ekipi. Biti ce zanimljivo, jako zanimljivo ljeto i nova sezona.

    11. #529
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      From #ThunderUp to #ThunderDown in 60 days

      Tradeali Ibaku, otiso Durant, Westbrook na trade listi jer ne moze obecati da ce dogodine produziti ugovor

      Spominje se trade Westbrooka u Cavse kao svojevrsni odgovor na stvaranje GSWove mega momcadi, Cavsi bi to cak i mogli napraviti bez da ostete duo Irving-LBJ, tako da bi otpustili/tradeali Lovea za salary cap i otpusanjem Shumperta (cak mislim da je vec i otisao), mozda LBJ odbije 2-3 milijuna od svog ugovora i potpisalo bi se Westbrooka. Onda bi to bilo zagarantirano finale dogodine i velika borba, Westbrooka i Duranta na suprotnim stranama.

      Ali vjerojatnije je da ce Westbrook put Celticsa, a u drugom smjeru draft pick-ovi i igraci. Takoder u kontekstu Celticsa spominje se i prelazak Griffina u three-way tradeu izmedu Kingsa, Celticsa i Clippersa. Draft pick-ovi u Kingse, Gay i jos neki igrac u Clipperse i Griffin u Celticse koji ocajnicki traze superstara u ekipi. Biti ce zanimljivo, jako zanimljivo ljeto i nova sezona.

      Pored toga sto se prica da ce i Westbrook otici, govori se o tome da je i prelazak fransize nazad u Seattle jos jedan korak koji bi verovatno dokrajcio fransizu za sva vremena. Jos uvek mi je Thunder omiljeni NBA tim, ali ovi potezi uprave su mi sumnjivi, mislim, zasto se nisu postarali da zadrze Duranta 'in the first place'...
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    12. #530
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      U potpunosti se slazem sa ovim sto je Filozof napisao za Duncana i Misanom koji je uporedio prijasnji NBA i sadasnji,stare i nove igrace, svaka vam je na mjestu.

      Danas rodjendan isto jednom od najdominantnijih svih vremena,veliki sjajni Malone koji eto na svoju zalost nema taj prsten ali ima fantasticnu karijeru iza sebe.

      Srbiji i Hrvatskoj zelim srecu na OI, Srbiju smatram velikim konkurentom za medalju,divim im se sta rade zadnjih godina, uglavnom ko nije u toku, Boban Marjanovic definitivno nije na spisku za OI, uglavnom selektor i da ga je pozvao i da niije bilo bi tu dosta negodovanja, nije se rodio ko je narodu ugodio. Iskreno mislim da bi Srbija bila jaca sa Bobijem,ali opet shvatam i selektora, on je taj koji je glavni i on je taj koji mora imati postovanje od svakog igraca.

      Dalje,da se vratim na NBA, cini mi se da su se Knicksi malo previse digli u nebo,Rose daje neke izjave itd,ali ja mislim da Knicksi nece daleko iduce sezone,opet ko zna
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    13. Like Dock Brown se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 53 od 108 PrviPrvi ... 343515253545563103 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •