Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 52 od 108 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 511 do 520 od 1077
    1. #511
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Varejao je svakako uzeo prsten
      Da, da, sad tek video, odigrao preko 30 meceva ove sezone za Klivlend , al opet nije to to haha

    2. #512
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Varejao najveći padavičar NBA. Lik jedino što zna je pokupit skok i u slučaju da gubi loptu simulirat faul.

      Osim Lovea u skoku je i Tristan Thompson bio jako dobar, sve u svemu možda i jedno od najboljih finala u zadnjih par godina.

    3. #513
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Joca_Williams Vidi poruku
      Da, da, sad tek video, odigrao preko 30 meceva ove sezone za Klivlend , al opet nije to to haha
      Ne bi dobio prsten od Cavsa da je samo 30 tekmi odigroa, vec ga je dobio jer je bio clan ekipe 12 sezoni. Pa je zasluzio time, a btw. nije on sad bas u Warriorse otiso jer je mislio da Cavsi nece osvojit nego u Cavsima su mu rekli da nece imat minutazu nikakvu, pa se sve tako poklopilo da ode tamo jer je GSWu falio jedan za rotaciju na veteranskom minimumu.


    4. #514
      Filozof
      Deleted User
      Draft je vec zapoceo, ne znam tko prati..

      Prvi pick naravno Simmons u 76erse, superstar u nastajanju. Imaju solidnu mladu ekipu 76ersi, imat ce puno minutaze Simmons, odrjesene ruke sutiranja i mislim da je to buduci ROY

      Ingram naravno kao drugi pick put Lakersa, Celticsi su kao 3. izabrali Jaylen Browna iako se mislilo da ce Bendera jer nisu dogovorili prelazak Noela ranije. Ipak su se odlucili za Browna to mozda znaci da ce put tradea s Cavsima Bradley kako se i pricalo, a u Boston Kevin Love. Who knows.

      Nas Dragan Bender je 4. pick u Sunse, time je i sluzbeno najvise rangirani Hrv. kosarkas na draftu, do sad je bio Hezonja 5. pick prosle god u Orlando. Dogodine ce valjda i Saric pocet s NBA avanturom pa bi trebali imati 4 aktivna igraca i Rudeza koji sjedi na klupi Wolvesa.

      I kad sam kod Wolvesa, kako sam i ovdje spomenuo http://croherze.com/forum/showthread...=1#post4090039 vec prije ohoho dok nije ni bio u mocku, al sam predvido ovako nesto. Playmarker Kriss Dunn iako mi radje Murraya, al eto Dunn je tu to mozda znaci odlazak Rubia ili realnije da ce mu Rubio biti mentor ovu sezonu, a dogodine trade Rubia. Pelicansi su uzeli Buddy Hielda iako se ranije predvidalo da ce u Celticse (prrije koji tjedan). Ipak je pao do 6. izbora.

    5. #515

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ono kad kao debil ambiciozno čekaš draft i Boston izabere Browna . Ne mogu vjerovati, fuj, draft za Lovea je katastrofa još jedna, ne sluti Krešo. Ostalo je očekivano, Buddy je moja želja bio još davno, davno, on će sigurno biti nova zvijezda lige, sa Davisom će činiti paklen tandem.

    6. #516
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Gledao sam malo stare snimke i naletim na ovo, kolika životinja trebaš bit haha
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    7. #517
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Bomba: Kevin Durant (navodno) je postao novi igrac Golden State Warriorsa, ima ugovor 1+1 koji vrijedi 55 miliona..

    8. #518
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Bomba: Kevin Durant (navodno) je postao novi igrac Golden State Warriorsa, ima ugovor 1+1 koji vrijedi 55 miliona..
      Vidio sam, katastrofa

      Ismijavali su LeBrona koji je otisao iz slabasne ekipe u donekle slabasnu ekipu i stvorio ekipu za prsten - iz koje ponovno odlazi u ekipu koja nije vidjela playoff par godina i stvori contender ekipu. A Durant lagano otiso iz jedne od najjacih ekipi u drugu najjacu ekipu NBAa hahha.

      Sad bi bilo odlicno da ono DWade ode kod LeBrona u Cavse hah, na kaj je ovo otislo. Knicksi rade odlican posao u Free Agencyu, o ne ispricavam se 2016a je ne 2011a. Kako ce Knicksi, ako Wade potpise ima vec kako ce ih se zvati. Pet igraca, 7 koljena. Sretno Knicksima dragi su mi, ali Netsi su vec ovo probali kad su prebacili pola sampionskih Celticsa van primea, nisu nist napravili.

    9. #519
      Doktor avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2014
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,910
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      134 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2694
      Like (dobivenih)
      1893
      Rep
      Mogu vam rec da sam iskreno ljut kako se odvijaju stvari sto se tice prelazaka. Kevin Durant je strasan igrac, nekoga nervira ovaj potez, mene ne nervira toliko potez od Duranta,vec od NBA lige sto dozvoljava ovakve stvari , salary cap je otiso u ku*ac definitvno, veliki broj igraca preplacen. Recimo Deng ce za 4 godine dobiti 72 miliona, da se razumijemo Deng nije los igrac ima svoju rolu,ali 72 miliona u 4 godine je strasno, po meni upola manje takav tip igraca vrijedi. Onda parsons koji nema ni 5 skokova po utakmici ce dobiti 94 miliona za 4 godine,mislim halo.

      Al idemo malo na pozitivnije stvari, recimo dobar posao Chicaga koji su doveli Ronda, dosta dobar playmaker koji garantuje minimalno 11-12 asistencija po utakmici, dobar razigravac ekipe.

      Drago mi je sto je Mirza Teletovic otisao iz PHXa u Buckse, nadam se da ce igrati kao sto je igrao na kraju sezone za raspadnuti phoenix.

      Dalje Pau Gasol meni iskreno dosta drag igrac, pricalo se za njega da ce u Portland medjutim sad se nesto prica da ce u San Antonio Spurse umjesto legende ove igre Tima Duncana, bilo bi to dobro jer SAS igra dosta evropski stil, a Gasol je stvarno pametan igrac.

      Nadam se da ce i Lakersi nesto korisno napraviti, jer iako su smece i dalje navijam za njih, mada me iznenadjuju losim potezima zadnjih par sezona
      Doktor | CoffeeiNN | MIRZABACJE | Harambasa | Marcus_Northman
      Drift Boys - 07.07.2014.
      Drift Boys lider ( prvi put ) - 23.08.2014.
      Drift Boys legenda - 28.12.2014.
      EX FR Super Admin | 1336 | EX FR DJ voditelj | 4 |

      Russian Mafia - 03.05.2016.
      Russian Mafia lider - 12.06.2016 - 11.10.2016.
      EX DM GameSage | 2 |


      GAME OVER - 11.10.2016

    10. #520
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Uz Rajona Ronda Bullsima se navodno pridruzuje stari/novi igrac Dwayne Wade, na 2 godine za 47,5M$

     

     
  • Stranica 52 od 108 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •