Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 51 od 108 PrviPrvi ... 41495051525361101 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 501 do 510 od 1077
    1. #501
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Nema to veze sa optimizmom, ja sam takoder za Cavse ali treba se ici korak po korak. Prvi korak je uzeti novu pobjedu i izjednaciti na 2-2, a onda napokon nesto napraviti u Oracle Areni i uzeti pobjedu za 3-2 i vjerujem da bi onda Cavsi zatvorili seriju sa 4-2, a ako izgube u Oracle mislim da u game7 i to ce biti jako zanimljivo.

      Kljuc je da ne igra Love, pricalo se ko bi trebao ispast Love ili Irving, to po meni nije pitanje. Love nije toliko ofanzivno bolji od Irvinga koliko je nesto malo bolji defanzivno. A Greena treba cuvati netko kao LeBron ne Love.

      Green je magarac i seljacina, ali je brutalan igrac. Ne volim ga, ali ne vidim razlog zasto bi ga trebalo 'protjerati'.

      Jesam za malo borbenosti, ali neki se previše užive poput Greena, nenormalno je išao u onim utakmicama na Adamsa i sve je radio da bi ga udaljio s parketa. Rekao bi da je Oklahoma zaslužila da bude u ovom finalu, ali po meni prvenstveno radi Greena nisu uspjeli.
      @Wade; - Sviđa mi se kako igra u odbrani rekao bi da je možda i trenutno najbolji što se tiče defanzive, ali je stvarno ponekad nenormalan...

      Posljednje uređivanje od Harry : 09-06-16 at 13:35

    2. #502
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Jesam za malo borbenosti, ali neki se previše užive poput Greena, nenormalno je išao u onim utakmicama na Adamsa i sve je radio da bi ga udaljio s parketa. Rekao bi da je Oklahoma zaslužila da bude u ovom finalu, ali po meni prvenstveno radi Greena nisu uspjeli.
      @Wade - Sviđa mi se kako igra u odbrani rekao bi da je možda i trenutno najbolji što se tiče defanzive, ali je stvarno ponekad nenormalan...
      Pa nenormalan je kaj onda, to je ko Costa u nogometu. Provocira itd.

      Nije on isao da ozljedi Adamsa to su gluposti, pogledo sam skoro svaku tekmu serije, imo je 2 zesca udarca od toga onaj jedan u muda, ali ono je vise bilo ocajnicki (tu je trebao dobiti suspezniju, no za to nije kriv on nego vodstvo NBA koje gura GSW). Radi Greena nisu uspjeli da, prvenstveno zato kaj je covjek bolestan i igra na svim stranama terena. I radi sve zivo, takvog igraca dobiti u drugoj rundi je cudo.

    3. #503
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Cavsi smanjili razliku, optimističan sam i mislim da mogu preokrenit iako su u teškoj situaciji.


      Valjda će bit sreće da Cavsi osvoje, mrtvi Varežao nije ni svojim navijačima zanimljiv sa onim fudbalsko-italijanskim foliranjem -_-''''

    4. #504
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Eto 3-3 trenutno u Finalima, Cavsi su se bome vratili pošteno.

      Mislim da bi GSW trebao dobiti, jer se štedio u ovih par utakmica, ali i Cavsi su jako dobri, tako da svašta se može još dogoditi.

    5. #505
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      7 utakmica, pobjeda Cavsa

      Zasluženo, GSW nije shvatio ozbiljno Cavse od pocetka i baš mi je drago što je LeBron začepio usta kritičarima.

    6. #506
      Filozof
      Deleted User
      Chef Curry dokazao, znaci ne pokazao nego dokazao vec drugu gudinu u nizu.. 'Ne racunajte na mene u finalima' Choke Curry je jedan od glavnih krivaca kaj je 3-1 prokockano. Ali eto nevjerojatana serija, ganjao sam Cavse i s uplatama dosta tako da sam jako zadovoljan ovim ishodom.

      Cavsi su jucer bili kvalitetnija ekipa, pogotovo u drugom poluvremenu, jer je prvo poluvrijeme glavni faktor bio GSWovo nemoguce bacanje trica i sve im je ulazilo maltene, a Cavsi nisu mogli pogoditi bazen van linije za 3 osim onog Shumpertovog 3+1, ak me sjecanje sluzi to je bila jedina Cavsova trica u 1ht a ispucali su blizu 20ak lopti. Drugo poluvrijeme se to malo okrenulo, LeBron opet dokazao da mu nema ravnoga u NBA koliko god neki potencirali igrace na entu i dizali ih u nebesa. LeBron je jedan jedini, takav all-rounder nije roden, a ono magare Green kakva god seljacina bio decko je kvaliteta i pol, vrhunski posao GMa Wariorsa kaj je uzeo njega u drugoj rundi. Takav igrac zasluzuje biti prvi pick drafta, ali svejedno..

      Meni najdraze finale do sada, nikad ovakvih preokreta nije bilo sjecam se komentara po faceu nekakavih klinaca koji prate NBA 6 mjeseci i pricaju o tome koliko je istok slabiji, koliko Zapad jaci. Kako je finale bio GSW-Thunder jer su Cavsi premlohavi kao i cijeli Istok. To su sve bili njihovi argumenti do rezultata 3-1, a evo sad ne znam.. sad su se opet vratili tome da su Cavsi bili odmorniji. Neka se okane kosarke ako ne znaju cari nje. Bravo Cavsima, LeBronu i Irvingu cak i onom trutu Loveu koji je danas imao veliki znacaj u ovoj pobjed, borio se ko zivotinja pod kosem. Svaka cast, hvala na vrhunskoj utakmici i cijeloj seriji

    7. #507
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Wade Vidi poruku
      Siguran sam potpuno da će Cavsi uzet ovaj playoff.
      LB nije ostao posebno zapažen u drugom poluvremenu, više je Irving vukao Cavalierse. James u prvoj polovini, Irving u drugoj. Love također je odradio više nego dobar posao u reketu.
      Curry Choker, ruku pod ruku sa Thompsonom i Ezelijem. Pored Ezelija bukvalno šetnja kroz reket. Green je izvlačio u prvoj polovici koliko je mogao, ali jedan čovjek ne može pobjedit tim. Čestitke Cavsima
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    8. #508
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Ne bih se bas slozio, LBJ posle 4 promasene trojke daje onu i posle lupa bananu pred Irvingovu trojku, nije da nije vukao Cavse..
      Najjaci mi je Varejao, otisao u GSW da bi uzeo titulu, ahahaha...

    9. #509

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Očekivao sam ovako, samo prije majstorice da se riješi, drago mi je da je Cleveland nagrađen za trud i odličnu sezonu. Green je odigrao jednu od najboljih, ako ne i najbolju utakmicu svoje karijere, ostatak tima ga ispoštovao nije.
      Da čestitam i Kreši na dobroj prognozi još dok je regularni dio trajao, mene su veterani malo razočarali, očekivah ih bar u konferencijskom finalu.

      Idemo dalje, za 5 dana draft, jedan od najiščekivanijih u zadnjih par godina, biće zanimljivo.

    10. #510
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Joca_Williams Vidi poruku
      Ne bih se bas slozio, LBJ posle 4 promasene trojke daje onu i posle lupa bananu pred Irvingovu trojku, nije da nije vukao Cavse..
      Najjaci mi je Varejao, otisao u GSW da bi uzeo titulu, ahahaha...
      Varejao je svakako uzeo prsten
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


     

     
  • Stranica 51 od 108 PrviPrvi ... 41495051525361101 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •