Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 63 od 84 PrviPrvi ... 1353616263646573 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 621 do 630 od 835
    1. #621
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep
      Sve zavisi od cenovnog ranga, operativnog sistema i velicine ekrana.
      Ako ti novac ne predstavlja neki veci problem onda ti je moja iskrena preporuka Samsung Galaxy A7, imam ga vec dugo vremena i pokazao se kao veoma pouzdan i kvalitetan po svakom pitanju i naravno hardverskih mogucnosti.

    2. #622

      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Stamford Bridge
      Poruke
      6,649
      Teme
      350
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1428
      Like (dobivenih)
      2018
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Heh, danas sam gledao taj J5 i dosta dobro zgleda i leži u ruci, lako je baratat njime makar ima 5", a i lagan je. U Tele2 košta 1695kn i otključan na sve mreže, u hgshopu ima za 1339kn

      Prek njuškala ipak ne bi kupovao, kaj znaš, možda si ga je lik gurao u gaće pa prodaje okolo

      Ipak, ne bi za mob dao više od 2000kn, nije to oplo da tolko dajem

      Sad sam vidio da je došo novi J5 2016, pa ak bude do 2000kn možda i njega uzmem
      Ma prijatelju,ja ti kazem da J5 vrijedi tih para,i da se neces pokajati ako ga uzmes ..

      Iskreno,nema nekih velikih razlika izmedju starije i novije verzije J5 .. ovaj J5 2016 ti ima pola gige rama vise,tj 2GB,nesto veci ekran,tj 5.2 inca,malo bolju kameru i bateriju veceg kapaciteta ..

      Ostalo ti je sve manje vise isto .. s tim sto ovaj J5 2016 ima malo bolji dizajn,al opet sve je stvar ukusa ..

      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Huawei je odličan, ali kad se gledaju skuplji modeli. Ovi jeftiniji su prosječni. Huawei ima modela koji su u rangu S7 , iphone 6s i sličnog, ali i koštaju skoro kao oni.
      Ma slazem se da Huawei pravi sve bolje i bolje mobitele,jeste da je to Kinez ipak,al sigurno vrijedi kupiti ..

      Pogotovo mi se svidja ovaj Huawei P9,koji je specifikacijama i kvalitetom u rangu sa Galaxy S7,LG G5,Iphone 6s i drugim top modelima ..
      Dizajn im je takodje odlican,jedino je mozda kamera malo slabija u odnosu na ove navedene top modele .. mada opet su tu nijanse u pitanju ..

      Samo ne bih se bas slozio s tobom kad kazes da Huawei flagship kosta kao npr Samsungov flagship .. razlika u cijeni je evidentna,Huawei je uvijek jeftiniji i to dosta ..

      Kod nas u BiH cijena Huaweia P9 je oko 450 - 500€,dok je cijena Samsung Galaxy S7 Edgea oko 650-700€ .. ipak se isplati uzeti Huawei ..

    3. Like GaLLo se sviđa ovaj post
    4. #623
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od El.Hazard Vidi poruku
      Ma prijatelju,ja ti kazem da J5 vrijedi tih para,i da se neces pokajati ako ga uzmes ..

      Iskreno,nema nekih velikih razlika izmedju starije i novije verzije J5 .. ovaj J5 2016 ti ima pola gige rama vise,tj 2GB,nesto veci ekran,tj 5.2 inca,malo bolju kameru i bateriju veceg kapaciteta ..

      Ostalo ti je sve manje vise isto .. s tim sto ovaj J5 2016 ima malo bolji dizajn,al opet sve je stvar ukusa ..



      Ma slazem se da Huawei pravi sve bolje i bolje mobitele,jeste da je to Kinez ipak,al sigurno vrijedi kupiti ..

      Pogotovo mi se svidja ovaj Huawei P9,koji je specifikacijama i kvalitetom u rangu sa Galaxy S7,LG G5,Iphone 6s i drugim top modelima ..
      Dizajn im je takodje odlican,jedino je mozda kamera malo slabija u odnosu na ove navedene top modele .. mada opet su tu nijanse u pitanju ..

      Samo ne bih se bas slozio s tobom kad kazes da Huawei flagship kosta kao npr Samsungov flagship .. razlika u cijeni je evidentna,Huawei je uvijek jeftiniji i to dosta ..

      Kod nas u BiH cijena Huaweia P9 je oko 450 - 500€,dok je cijena Samsung Galaxy S7 Edgea oko 650-700€ .. ipak se isplati uzeti Huawei ..
      Ma 99.57% da ću uzet ovog novijeg, nekak mi je zapeo za oko, a kad meni neš zapne onda to moram imat

    5. #624

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od El.Hazard Vidi poruku
      Ma prijatelju,ja ti kazem da J5 vrijedi tih para,i da se neces pokajati ako ga uzmes ..

      Iskreno,nema nekih velikih razlika izmedju starije i novije verzije J5 .. ovaj J5 2016 ti ima pola gige rama vise,tj 2GB,nesto veci ekran,tj 5.2 inca,malo bolju kameru i bateriju veceg kapaciteta ..

      Ostalo ti je sve manje vise isto .. s tim sto ovaj J5 2016 ima malo bolji dizajn,al opet sve je stvar ukusa ..



      Ma slazem se da Huawei pravi sve bolje i bolje mobitele,jeste da je to Kinez ipak,al sigurno vrijedi kupiti ..

      Pogotovo mi se svidja ovaj Huawei P9,koji je specifikacijama i kvalitetom u rangu sa Galaxy S7,LG G5,Iphone 6s i drugim top modelima ..
      Dizajn im je takodje odlican,jedino je mozda kamera malo slabija u odnosu na ove navedene top modele .. mada opet su tu nijanse u pitanju ..

      Samo ne bih se bas slozio s tobom kad kazes da Huawei flagship kosta kao npr Samsungov flagship .. razlika u cijeni je evidentna,Huawei je uvijek jeftiniji i to dosta ..

      Kod nas u BiH cijena Huaweia P9 je oko 450 - 500€,dok je cijena Samsung Galaxy S7 Edgea oko 650-700€ .. ipak se isplati uzeti Huawei ..
      Ne znam koji P9 ima, novi P9 je tek izašao za duplom kamerom iza. Možda misliš na lite verziju jeftiniju. Huawei ima i mate 8 mobitel, koji košta 700 eura. Uskoro će doć mate 9. Rade premium modele. Ali pri tom ne mislim na jeftinije verzije jačih mobitela kao LITE i slično.

    6. #625

      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Stamford Bridge
      Poruke
      6,649
      Teme
      350
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1428
      Like (dobivenih)
      2018
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Ne znam koji P9 ima, novi P9 je tek izašao za duplom kamerom iza. Možda misliš na lite verziju jeftiniju. Huawei ima i mate 8 mobitel, koji košta 700 eura. Uskoro će doć mate 9. Rade premium modele. Ali pri tom ne mislim na jeftinije verzije jačih mobitela kao LITE i slično.
      Ne ne prijatelju,mislim na ovaj Huawei najnoviji P9,sa 2 kamere iza,da ..
      Po mom misljenju predobar mobitel,u rangu sa Galaxy S7,samo sto je malo losija kamera,al to su sve sitnice ..

      I da,kosta oko 450-500€,sto je stvarno dobra cijena za takav mobitel ..

      Sto se tice ovog Huaweia Mate 8,takodje predobar mobitel,samo kod nas je cijena niza dosta,moze se naci oko 500€,to je ono u gotovini .. ako bi se uzimao na rate,tj na karticno placanje,izasao bi vise sigurno ..

      U pocetku sam mrzio Huawei,jer su mi njihovi mobiteli bili bezveze,al sad vec mi se pocinje svidjati njihov rad .. ne cudi me sto prodaju vise mobitela od Sonya,HTC-a,LG-a i ostalih ..
      Svaka im cast na tome ..

    7. #626
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Pogledo sam par tih novih Huaweia: Mate 8 i S, P9, Honor 7 i mogu da su dosta jeftini za ono kaj nude. Opće nije loš izbor za kupnju, pogotovo ovaj Honor 7, nez dal je opće došao na naše tržište

    8. #627

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Pogledo sam par tih novih Huaweia: Mate 8 i S, P9, Honor 7 i mogu da su dosta jeftini za ono kaj nude. Opće nije loš izbor za kupnju, pogotovo ovaj Honor 7, nez dal je opće došao na naše tržište
      https://neutrinomobile.hr/huawei-honor-7-16gb-gray.html model iz 7 mjeseca 2015.

      http://www.gsmarena.com/huawei_honor_7-7269.php

    9. #628
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      http://www.smartphonehrvatska.com/

      Iz te stranice ja većinom gledam, a i lik ima malo čudan smisao za humor

      Znači definitivno uzimam J5 2016, sam moram počekat da dojde na naše tržište :/

      Edit: http://www.instar-informatika.hr/mob...01370/product/ Izgleda da je došo, 2270kn Bolje dat onda još kojih 500kn za A5 2016
      http://www.instar-informatika.hr/mob...00912/product/
      Posljednje uređivanje od GaLLo : 12-05-16 at 15:34

    10. #629
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Koji mob. bi ste mogli da mi preporucite do 230e ?

    11. #630
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Koji mob. bi ste mogli da mi preporucite do 230e ?

      Hm ovako sve zavisi kakav tip mobitela volis (IOS, Android)
      Od Androida neka Nokia Lumina, ili Sony (ja bi ti preporucio Samsung Galaxy S4)
      Od IOS iPhone 5s (definitivno i garantirano) neces imat nikakvih problema s njim.

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    12. Like Roske se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 63 od 84 PrviPrvi ... 1353616263646573 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •