Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 17 od 28 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 161 do 170 od 274
    1. #161
      Jack_Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Slavonski Brod, Hrvatska
      Poruke
      260
      Teme
      115
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      71
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rochefort Vidi poruku
      Nista preko FBa i ne pokusavam brate. U skoli sam neki dan dosao do nje, zovnuo je, cura me samo pogleda i okrenu se...Zato pitam je l' neko ima kakav savjet i to, pa eto. I tebi hvala sto si mi to rekao hah, vrijedi pokusat opet, danas cu probat pa cu joj vidjet reakciju.
      Evo ti najbolji savjet koji bi ja sam sebi dao da se vratim unazad. Da je ona tebi stvarno samo jaranka bolio bi te tuki jel se ljuti il ne zbog sitnice. Cim ti tu po forumu pises znaci da nesto osjecas. Sad mozda si ti sebe utripovo da ne osjecas nista al brate osjecas i zelis bit s njom. Predlazem baki da skupis muda kako god znas i da ju pozoves negdje nasamo (najsavrsenije bi bilo da se nadjete negdje u izlasku, ako ides van vikednom) i onda ti trebaju divovska muda (ili alkohol + malo manje divovska muda) i kazes joj: Ovo sam trebao davno napravit. I poljubis ju tad. Vjeruj mi al mislim da je preko 80% šansa na tvojoj strani da te neće odbit, a ako i prevagne ona druga mogucnost i pokupis samarcinu bar ces bit nacisto sa sobom a ona ti nece moci zamjerit nego ce se samo moc divit kolka muda imas da si to napravio!!! Samo naprijed brate

    2. Like Nije dostupno, Gambino se sviđa ovaj post
    3. #162

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od eaglewolf Vidi poruku
      Evo ti najbolji savjet koji bi ja sam sebi dao da se vratim unazad. Da je ona tebi stvarno samo jaranka bolio bi te tuki jel se ljuti il ne zbog sitnice. Cim ti tu po forumu pises znaci da nesto osjecas. Sad mozda si ti sebe utripovo da ne osjecas nista al brate osjecas i zelis bit s njom. Predlazem baki da skupis muda kako god znas i da ju pozoves negdje nasamo (najsavrsenije bi bilo da se nadjete negdje u izlasku, ako ides van vikednom) i onda ti trebaju divovska muda (ili alkohol + malo manje divovska muda) i kazes joj: Ovo sam trebao davno napravit. I poljubis ju tad. Vjeruj mi al mislim da je preko 80% šansa na tvojoj strani da te neće odbit, a ako i prevagne ona druga mogucnost i pokupis samarcinu bar ces bit nacisto sa sobom a ona ti nece moci zamjerit nego ce se samo moc divit kolka muda imas da si to napravio!!! Samo naprijed brate

      Pomirili smo se brate hah. U skolu idemo zajedno, pa sam na velikom odmoru je zvao nasamo i popricao s njom i to, i prihvatila izvinjenje haha Sve sam uradio k'o sto si ti tu napisao osim poljubio je



    4. #163
      Jack_Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Slavonski Brod, Hrvatska
      Poruke
      260
      Teme
      115
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      71
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rochefort Vidi poruku

      Pomirili smo se brate hah. U skolu idemo zajedno, pa sam na velikom odmoru je zvao nasamo i popricao s njom i to, i prihvatila izvinjenje haha Sve sam uradio k'o sto si ti tu napisao osim poljubio je
      Znači sve osim najvažnijeg dijela majstore
      Možda zvuči blesavo al da se meni vratit u prošlost tako bi bilo

    5. #164
      Sexplosive avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sedam Jedan Nula Nula Nula
      Poruke
      298
      Teme
      16
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      95
      Like (dobivenih)
      65
      Rep
      Kada bi joj nacrtao koliko je volim tražila bi i da obojim -.-
      AKO ME JEDNOG DANA UBIJE BRZINA, NE PLAČITE JER JA SAM SE TADA SMIJAO


    6. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    7. #165

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ali Vidi poruku
      Kada bi joj nacrtao koliko je volim tražila bi i da obojim -.-
      Ako sumnja u tebe i tvoju ljubav, završi s tim. To ničemu dobrom voditi ne može, iz iskustva ti kažem, kako svog, tako i tuđeg. Što bi rekla Nataša, što loše počne još se gore završi. To je čak i gore od onog bavljenja tuđom prošlošću

    8. Like Sexplosive se sviđa ovaj post
    9. #166
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Evo jedan kometnar za decke posto vidim da imate puno problema sa curama i kako da im pridjete.
      Znaci nemogu ja sad rec da vam nesto pametujem tu, ali poslusajte me i uspjet cete...
      Zasto ? Zato jer sam ja to sve prosao,i dan danas mogu oboriti s nogu svaku koju zelim.


      1. Stvar koju decki uvjek rade: Ugleda preljepu curu i misli da je iznad njegovog ''nivoa''

      Sto u potpunosti nije istina, svaka cura ima odredjen tip decka koji joj se svidja, mozda plav mozda crn, mozda celav, visok, nizak...
      Ali to nista nije da ''mora biti'' , nije da ce ona sada cijeli zivot trazit takvog, i ni jednom ostalom dati priliku.

      2. Stvar: Ulet...

      Znaci cuo sam sve i svasta... Znaci uleti su katastrofa... Od kad su to izmislili sve se raspalo i mi ''muskarci'' smo postali velike budale...
      Sto znaci, nije stvar da uletis curi s spikom npr. ''Cao mala moja, htio bi te kusat, dobre su ti dojke al nemogu te slusat'' (btw citat)
      To je nagora stvar koju mozes napraviti... Sve sto trebas prici joj, predstavit se i zapocet normalan razgovor, i pritom baciti 1, maksimalno 2 komplimenta, da ne misli o tebi kako si papucar....
      Jer ako joj kazes kako je slatkica, kako je preljepa, kako ima prekrasne oci, to zvuci jako pateticno, i ona dobije misljenje o tebi kao da si joj prijatelj koji joj komentarise izgled, (pa onda odi u kupnju s njom |GEY-u| )

      3. Stvar: Buljenje.


      Znaci nemojte buljiti u curu, mnogi su mi na ovo rekli ali svidja mi se.
      Znam da vam se svidja, ali s tim dovodite i nju i sebe u neugodnu situaciju...
      Ona dobije misljenje o vama da ste neki zesci perverznjak i da bi je samo ''pojeba...''
      Samo je pogledaj direkt u oci jedan put maksimalno 2 puta, (ako ste u kaficu) i pitaj frenda dali te pogledava...

      4. Stvar: Najveca greska.

      Znaci kada pridjete curi, nemojte komplimente, pocnite o tome, kako se zoves, s cime se bavis, skola, fax, posao, vrijeme vani, sta volis, imas neki hobi, dali vozis auto (ako je starija), sta vozis, malo muske teme, pa predjete na zenske, npr. kakva si s frendicama, ovo ono...
      Znaci sto ste vise opusteniji s njom, to ce vas razgovor lakse ici, i biti ce lakse komunicirati....

      5. Stvar: Broj telefona...

      Nemojte nikad vi prvi traziti broj telefona, jer vam vecina nece dat.. Reci ce premalo se znamo hm nisam sigurna.... I tako cete dobiti ''odjeb''
      Jednostavno kazete na kraju razgovora bilo mi je te drago upoznati, simpaticna si moram ici vidimo se
      Onda ce ona poviknuti za vama hej daj mi broj, ili ce vam dati broj, ili fejs ili nesto, nemojte je previse ispitivati o tim stvarima i jako cete joj se svidjeti....

      6: Stvar : Perverzije

      Hm, to je uredu ali u omjerenim kolicinama... Znaci nemojte pretjerivati s tim, npr. Isuse kako bi te sad ...... ili tako neke perverzne recenice koje vam se vrte u glavi, to je uzasno i ''lijepoticama'' je to odvratno i gusno za cuti....
      Zato to izbjegavajte...

      7. Stvar.

      Sto sam gore zaboravio napomenuti, nikako ali nikako uletiti curi s ''Cao ja sam dobar decko''
      Tu ste joj odmah pali u ocima, i osjeca se neugodno...

      8. Stvar : Oprosti, ali ja imam decka !

      Znaci moguce je da cete to cuti, ali nece se desavati cesto pogotovo ako je cura sama... (u kaficu)
      Ali i kada to cujete, to je to, ostao si ziv ?
      Nisi umro, mnogi od vas se boje takvog odbijanja, ali to nije nista posebno... Uredu cura ima decka..
      Necu je vise smetati, lijepo cu je i pristojno pozdraviti i otici...
      Nemojte biti ''stoka'' prema takvim curama, jer takve vam lako postanu ''prijateljice''..
      Pa vam srede neku svoju frendicu...

      9. Stvar: Misljenje da mozes promjeniti svoje ulete..

      To je najveca greska koju mozes i pomisliti, znaci nemoj se mjenjati radi ni jedne...
      Budi onakav kakav jesi ''prirodan'' ali pazi sta izgovaras i u kojim trenutcima...

      10. Vjerujte mi na rijec:

      Puno je takvih koji kazu da nikada nece prici tako lijepoj curi, ali pokusajte... Nemate sto za izgubiti... Praksa cuda radi !


      Lijep pozdrav svima, nadam se da ce vam se tekst svidjeti jer sam se doista namucio dok sam ovo natipkao.. I jos samo jedna stvar, nemoj te joj dosadjivati, pogotovo porukama, posalji te joj jednu dvije porukice, ako vam se ne javi znaci da je u poslu ili nemoze sada odgovoriti... Ne znaci to da vas vara, ili tako nesto... Malo se zamislite nekad ni vi nemozete odmah odgovoriti naporuku...

      Posljednje uređivanje od z3k0 : 27-12-15 at 06:41

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    10. Like Nije dostupno, Lothbrok, GaMeR, arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    11. #167
      Zecooreles avatar
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Ljubljana Slovenija
      Poruke
      1,870
      Teme
      179
      CHB
      400
      Spomenut(a)
      18 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1082
      Like (dobivenih)
      404
      Rep
      Mnogi kazu nikad necu naci curu,ili sviđa vam se neka cura ali vi nećete da joj priđete/Sram vas da se ne obrukateal ispricat cu vam jedan moj slučaj...
      Od malih nogu bio sam Gamer xd i jednom sam nesto po fb i naletim na jednu curu,Odavno mi se sviđala..Pitao sam se dal da joj se javim il da cekam...
      Javio sam se prelomio sam taj sram. Rekao sam "JAVIT ĆU JOJ SE PA NEKA ME ISFURA ".
      Javio sam se i ona je odgovorila,pisali smo jedno 5 mjeseci i sve to...Htio sam je pitat za vezu al bili smo daleko,Ja sam osoba koja tad nije vjerovala u takvu ljubav.Pitao sam je hah AL ona je bila starija 1 god od mene,i Kad sam je pitao rekla je neznam i ti se meni sviđaš al kako ćemo se vidjet kad nisi tu.
      Sutrodan je pitala dal vrijedi moje pitanje još, i PRistala je---
      2,5 god smo bili u vezi,Nismo se nikad vidjeli uživo,samo FB,CAM,SKYPE,Mobitel call..
      Jednom sam se javio njenoj prijateljici,rekao neka ovo ostane između nas...
      Dovedi je u taj i taj Kafic,Zapričaj je,tu ću se ja pojavit ...
      Sutrodan njena prijateljica zove,Evo nas u tom kaficu,I sad kupio sam joj poklon,Al nije mi jednostavno prvi put se vidimo ..
      Sad ja idem uz pokretne stepenice i razmišljam kako će biti :').
      Ona sjedi i u tom trenutku kad sam se pojavio i rekao "Ljubavi Obećao sam,došao sam.."
      Ona je zaplakala zagrlila me Kao da me nikad neće pustit,Jedina moja ..
      Nisam vjerovao da je ona to,a ona nije mogla da sam to ja..
      Sad idemo skupa u isti grad,u školu svaki dan skupa...
      Od tog trenutka pa do sad sam snjom i ostat ću
      Queen Love You

      Ovo je dokaz da moze postojat Ljubav na Daljinu
      I ovo je savjet ako vam se neka osoba sviđa,Volite je učini ti prvi korak

      Posljednje uređivanje od Zecooreles : 27-12-15 at 08:34
      Sara Kerim



    12. #168

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Moj problem, a i dosta ostalih je što nemam neku konkretnu temu i priču koju bih sa osobama suprotnog spola razvio. Ukoliko je priča inicirana od strane suprotnog spola, mogu se na to nadovezati i nastaviti 2 dana pričati ako treba, ali da sam o nečemu s njima imam raspravljati, nemam. Ne znam, vjerovatno zato što nisam bio puno s njima u kontaktu i jer smatram da ne mogu muško i žensko biti drugovi.

    13. Like crack. se sviđa ovaj post
    14. #169

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Trenutno nemam cure haha, ali cim ova prekine, odma idem u akciju i primjenjujem sve iz ovog gore posta od z3k0. Ali isto tako, ako mi se neka svidi preko FBa ili tako nesto, i to cu pokusat pa sta bude hahah. Vec duze vrijeme mi se svidja cura starija me 1 mjesec, i ima momka 5 mj. a ja necu da je pocnem barit jer sam sa njenim momkom dobar i sve to haha, lik ce se naljutit na mene. Cim prekinu, krecem u akciju haha, pa sta bude



    15. Like z3k0 se sviđa ovaj post
    16. #170

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rochefort Vidi poruku
      Trenutno nemam cure haha, ali cim ova prekine, odma idem u akciju i primjenjujem sve iz ovog gore posta od z3k0. Ali isto tako, ako mi se neka svidi preko FBa ili tako nesto, i to cu pokusat pa sta bude hahah. Vec duze vrijeme mi se svidja cura starija me 1 mjesec, i ima momka 5 mj. a ja necu da je pocnem barit jer sam sa njenim momkom dobar i sve to haha, lik ce se naljutit na mene. Cim prekinu, krecem u akciju haha, pa sta bude
      Ma ni ovog ne mogu, nekako se osjećam kao da sa polovnom robom radim, posebno ako je bila sa nekim koga znam ili da sam ih vidio zajedno. Šta ću, ne mogu kontra ovoga, jer ja u svemu samo ozbiljnost vidim. Na kraju ću zbog te ozbiljnosti i sam ostati haha

     

     
  • Stranica 17 od 28 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •