Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 66 od 205 PrviPrvi ... 1656646566676876116166 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 651 do 660 od 2044
    1. #651
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od teddy Vidi poruku
      Kao prvo,moraš znati da svatko ima svoje mišljenje o mašinama,kao i ti što si naveo gore za vw.
      Sad da ti kažem,bolje vozati golf 2 koji sebi kupiš svojim novcem,nego bmw od starog..Uložiš u njega,središ lijepo sve,i uživaš.Naravno,i ti bi se hvalio s tim,sigurno.Ne kažem,netko će sebi uzet bmw od svojih para,i sređivat,svaka čast tko je u mogućnosti za održavat i sve oko bmw.Znaš o čemu pričam ovdje,ako se malo razumiješ u dijelove i sve...

      Malo sam skrenuo s' teme,al' hoću da ti kažem da o okusima ne raspravljaš,svatko ima svoje.
      Kume moj ja isto vise postujem tog lika sto od svojih para kupi auto pa kakvo god auto bilo,nego da ti stari kupi auto i to ..uredu je sve al bruda moj ne mozes mi govorit da je 1.6d masina i da je to dobro auto i kad kaze mi neko "**** te audi i bmw ,golf 2 je masina" ma kakva masina ..bruda svaki dan u gradu vidjam momke koje voze golf 2 i potezu ga u gradu a auto se znaci raspada .....

      @
      Maniac [RedEye] ...Aj molim te pajdo reci mi ovo ..Tko je pametni a tko veća budala ?? ..Ovaj sto kupi npr auto npr. evo dajem BMW 330d za nekih 7.500-8000 maraka i voza se po gradu i odrzava ga il ovaj lik sto kupi golfa dvojku koja se raspada i ulozi u njeg 10.000 maraka i nesto kao sredjiva i ugradjiva u njeg ..samo mi reci jel se isplati ulaganje u takvo auto ijedna marka ...Drugo je sad priča o nekim likovima sto imaju previse para pa ne znaju sta ce od njih pa uredjuju svakakve budalestine od auta ...

      @Marc Crack ...ne bih se slozio sa tim da je u Audiu vise motora od VW nego obrnuta priča ...
      Posljednje uređivanje od Kum : 16-10-15 at 14:42



    2. Like teddy se sviđa ovaj post
    3. #652
      Lothbrok avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Zagreb, Croatia
      Poruke
      13,353
      Teme
      408
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      271 post(ova)
      Označen(a)
      18 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      8342
      Like (dobivenih)
      5824
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drifter Vidi poruku
      Sta ti je reć Balkanski mentalitet Golf 2 i Golf 1 su im masine joooooj ...Daj ljudi prestanite se palit na te pizdarije sta je vama ?? Kakav golf 2 to je za ***** vise ...to nije kurcenje nego ne imastina ..aj razumim da neko ima golfa 2 i da voza uredu al palit se i govorit da je masina to ne vjerujem i ne razumim likove


      Slazem se u potpunosti

      Ne razumijem zas se toliko vas pali na tog Golfa 2
      Sto je rekao Ante tj Drifter, netko nema mozda za vise pa vozi to, ali palit se i nabrijavat na Golfa 2 je meni iskreno smijesno

      Ja osobno bi rade cekao godinu-dvije, ako treba i tri dok si ne skupim za normalan auto, a ne ovako kupit auto koji je jeftiniji od registracije, smijesno

    4. #653

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drifter Vidi poruku
      Kume moj ja isto vise postujem tog lika sto od svojih para kupi auto pa kakvo god auto bilo,nego da ti stari kupi auto i to ..uredu je sve al bruda moj ne mozes mi govorit da je 1.6d masina i da je to dobro auto i kad kaze mi neko "**** te audi i bmw ,golf 2 je masina" ma kakva masina ..bruda svaki dan u gradu vidjam momke koje voze golf 2 i potezu ga u gradu a auto se znaci raspada .....

      @
      Maniac [RedEye] ...Aj molim te pajdo reci mi ovo ..Tko je pametni a tko veća budala ?? ..Ovaj sto kupi npr auto npr. evo dajem BMW 330d za nekih 7.500-8000 maraka i voza se po gradu i odrzava ga il ovaj lik sto kupi golfa dvojku koja se raspada i ulozi u njeg 10.000 maraka i nesto kao sredjiva i ugradjiva u njeg ..samo mi reci jel se isplati ulaganje u takvo auto ijedna marka ...Drugo je sad priča o nekim likovima sto imaju previse para pa ne znaju sta ce od njih pa uredjuju svakakve budalestine od auta ...

      @Marc Crack ...ne bih se slozio sa tim da je u Audiu vise motora od VW nego obrnuta priča ...

      Proguglaj, 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.8 tsi, 2.0 tfsi , 1.6 tdi, 2.0 tdi i 3.0 tdi. Tj. i sve ostalo je pod VAG grupacijom tipa 4.0 tfsi 3.0 tfsi benzinci. A to ti je 99 posto motora dostupnih trenutno kod audija.

    5. #654
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Jeste naspamali o tom gnojfu, a Opla nigdje

      + su lazirali te emisije, tak da se i dalje VWu klanjajte

    6. #655
      Southpaw avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Hrv: Zagorje
      Poruke
      5,966
      Teme
      223
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1052
      Like (dobivenih)
      2846
      Rep
      Vidi ih haha ,ko babe ,samo golf i opel haha
      Al mogu vam rec nema auta do BMWa ,đavo i anđeo u jednome


    7. Like zlatan se sviđa ovaj post
    8. #656
      Geko avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      11,666
      Teme
      246
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1747
      Like (dobivenih)
      2216
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Sve 5, 1.2 benz je u igri jer je jednostavnog motora, nema ni dizne, turbine, dpf, zamašnjake dvomasene skupe kao na tdi. Jeftino sve. Kad pukne zupčasti remen, ventili se ne polupaju i netreba generalka jer je takav sistem, samo novi remen i vozi. Zato sam rekao nisam ja rob autu, auto je meni. Veliki servis + mali servis + rad 300 KM iliti 1200 kn.

      Karlo nema ljutnje, jasno da će teško propast vw. Ali je velik udarac i nadam se da će se popravit u smislu varanja kupaca. Znam jednog sa golf 6 GTD znači dizel, koji je jako živčan što je 5 god ga vozio, a upravo taj motor uz ostale je ovaj koji 40x više izbacuje otrovnog sranja. I da kod punta nisu servo pumpe nego je električni servo sa dual modom. Mana punta je taj senzor koji svakih 5-6 god voli prdnut, košta 1200 kn s radom. Nije skupo, ali nije jeftino. Ostalo je kikiriki.


      Passat sa W8 imaš 3 komada u hrv, inaće za info. Motor iz bugattia veyrona je proizvod spajanja dva W8 ta motora. 3.2 fsi passat isto rijetkost, vozio sam se u jednom. Fora je zvuk, al nije pouzdan auto kao auto bio. Problemi sa elektroniko motora i dsg mehatronika. Skup sport, ali dok sve radi kako treba odlično. Motori su identični 1.6 tdi, 2.0 tdi i 3.0 tdi kod dizela, recimo 3.0 tdi ide i u Porsche Cayenne 245 ks verzija kao i u tuaregu. 4.0 tfsi motor je derivat iz suradnje. Taj ide u bentleya, S8, RS6, RS7 itd.

      TFSI I TSI su mocni proizvodi(narocito od 2008+) Ako sam dobro informisan nisu bili zahvaceni ovom laziranjem emisije a npr jedan 1.6 TSI ili pak 2.0 TSI nemaju vecu potrosnju od 6-7 litara(sem ako ih baš gazis),a idu znatno bolje nego dizeli a nisu zahvaceni sranjima sa emisijom. Cijena im je manja nego dizelašu,idu bolje,ja ne shvatam što ljudi bježe od ovih novijih benzinaca jer im je fakat redukovana potrošnja i optimizirani su motori

      Iskreno,auto kojim sam sad očaran sa zadnjeg sajma - Alfa Romeo Giulia.

      Pa u PM.


      2.9 motor sa 510KS i "fabrickom" potoršnjom od 8.5L. A nepotrebno je pričati da je motor razvijen od strane Ferrarija,tako da ko hoće da zna više nek googla. Premoćno auto iako nisam fan Talijana,ali ovo je SILA auto.

    9. Like Lothbrok, Southpaw, Runka se sviđa ovaj post
    10. #657

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alex_Disidente Vidi poruku
      TFSI I TSI su mocni proizvodi(narocito od 2008+) Ako sam dobro informisan nisu bili zahvaceni ovom laziranjem emisije a npr jedan 1.6 TSI ili pak 2.0 TSI nemaju vecu potrosnju od 6-7 litara(sem ako ih baš gazis),a idu znatno bolje nego dizeli a nisu zahvaceni sranjima sa emisijom. Cijena im je manja nego dizelašu,idu bolje,ja ne shvatam što ljudi bježe od ovih novijih benzinaca jer im je fakat redukovana potrošnja i optimizirani su motori

      Iskreno,auto kojim sam sad očaran sa zadnjeg sajma - Alfa Romeo Giulia.

      Pa u PM.


      2.9 motor sa 510KS i "fabrickom" potoršnjom od 8.5L. A nepotrebno je pričati da je motor razvijen od strane Ferrarija,tako da ko hoće da zna više nek googla. Premoćno auto iako nisam fan Talijana,ali ovo je SILA auto.
      7.39 vrijeme na nurburgringu, m4 je 7:52 , inace bmw fanovi se lože na vrijeme gts modela m4 novog, koji je olakšan i track verzija sa h2o ubrizgavanjem vode u sustav i kojeg treba punit svakih par tankova benzima. Taj je 7:28 uspio navodno, makar nema potvrde.

      Giulia je limuzina i njezin konkurent je m3 novi, m4 je coupe i 7:52 je uspio.Giulia je brža od murcielaga lp640 i mercedesa SLR Mclaren. Tako da vrijeme za giuliu qv je odlicno, posto je ručni mjenjač bio u pitanju, kod m4 coupea je bio DCT dual clutch brzi automatik. Motor je 2.9 v6 biturbo. 307 km/h limitirano, bez tog su uspjeli 321 km/h. Cijena osnovnog je 10 tisuća eur manja od m4 početnog. Već ih je naručeno preko 7000 komada što je bolest, s obzirom da ih nemožeš ni probati.

      Ostali motori doći će 2.0 tbi benzinac od čak 330 ks, koji je odvozio 8:00 na nurburgringu što je brže za cca 4 sekunde od E92 M3 4.0 v8 od 420 konja.

      Bit će i dizel prek 300 ks, i slabiji dizeli i benzinci, za svakog po nešto.

      Dizajn je pun pogodak, od alfe se to i očekuje, totalno umjetnički dizajn, u odnosu na ipak dosadne njemce koji se drže tradicionalnih linija konzervativnih redizajna i slično.

      Bit će zanimljivo u svakom slučaju vidjeti Giuliu novu na cesti jednog dana.

    11. Like Geko se sviđa ovaj post
    12. #658
      Southpaw avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Hrv: Zagorje
      Poruke
      5,966
      Teme
      223
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1052
      Like (dobivenih)
      2846
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alex_Disidente Vidi poruku
      TFSI I TSI su mocni proizvodi(narocito od 2008+) Ako sam dobro informisan nisu bili zahvaceni ovom laziranjem emisije a npr jedan 1.6 TSI ili pak 2.0 TSI nemaju vecu potrosnju od 6-7 litara(sem ako ih baš gazis),a idu znatno bolje nego dizeli a nisu zahvaceni sranjima sa emisijom. Cijena im je manja nego dizelašu,idu bolje,ja ne shvatam što ljudi bježe od ovih novijih benzinaca jer im je fakat redukovana potrošnja i optimizirani su motori

      Iskreno,auto kojim sam sad očaran sa zadnjeg sajma - Alfa Romeo Giulia.

      Pa u PM.


      2.9 motor sa 510KS i "fabrickom" potoršnjom od 8.5L. A nepotrebno je pričati da je motor razvijen od strane Ferrarija,tako da ko hoće da zna više nek googla. Premoćno auto iako nisam fan Talijana,ali ovo je SILA auto.
      Auto je doslovno da svi mi ljubiteli automobila mozemo svrsit na njega haha
      Sta je afla razvila to je nevjerojatno
      Auto je stvarno nesto posebno ,stvarno ono WOOOOW

    13. #659
      teddy avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      2,645
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1213
      Like (dobivenih)
      700
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drifter Vidi poruku
      Kume moj ja isto vise postujem tog lika sto od svojih para kupi auto pa kakvo god auto bilo,nego da ti stari kupi auto i to ..uredu je sve al bruda moj ne mozes mi govorit da je 1.6d masina i da je to dobro auto i kad kaze mi neko "**** te audi i bmw ,golf 2 je masina" ma kakva masina ..bruda svaki dan u gradu vidjam momke koje voze golf 2 i potezu ga u gradu a auto se znaci raspada .....





      Nisam rekao da je mašina 1.6d,nije naravno.Ima seljaka što kažeš,stvarno dno.
      Ali evo lijepo se može srediti dvica,gti vr šestica,sa mašinom od 115/130 ks.
      A težina ne prelazi 1 000 kg,to je za mene mašina.

      Braci,fan sam vw-a,ali nikad neću reći da bmw/audi nebitno koji ne valja.
      Jednostavno meni se sviđa,to što se meni sviđa,tako i tebi...

      Ima seljobera,voli jednu marku auta,i ostalo je sve sranje za njih,razumijem da voliš to auto,
      ali ne možeš govoriti da ostali ne valjaju,nebi se đabe prodavali toliko da ne valja.
      Posljednje uređivanje od teddy : 17-10-15 at 18:25

    14. Like Kum se sviđa ovaj post
    15. #660

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ne razmišljam ono bolje išta nego ništa voziti, gdje tebi auto, ali protiv sređene Jette 1, Golfa 1 i 2 nemam ništa protiv, iako nisam neki ljubitelj VWa. Ali kad dođete do situacije da vi kupujete i sipate od onog što zaradite, i HDI i DCI će vam biti dobri. Vedro i Geko, ohanite s tim Opelima i Alfa Romeima, ne ide haha

     

     
  • Stranica 66 od 205 PrviPrvi ... 1656646566676876116166 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •