Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 65 od 205 PrviPrvi ... 1555636465666775115165 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 641 do 650 od 2044
    1. #641
      Southpaw avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Hrv: Zagorje
      Poruke
      5,966
      Teme
      223
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1052
      Like (dobivenih)
      2846
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Sigurno si spije 3 litre na tih 400m
      Zasad jos nist nisam dobil, valjda niti nebum
      haha vrlo vjerojatno i više ,a kod strta pojede i 3% gume haha xD

      Ma super je to onda ,dok ne dolaze cestitke nema boljeg hahha

    2. #642
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Pipls

      Jel je mozda neko imao probleme sa sportskim auspuhom na tehnickim da ga ovaj nije pustio il je morao na atest?

      Nemam nikakvih papira od njega, al me prije na tehnickom lik pustio bez da je obracao paznju na njega, ista stvar s policijom.

      Mene je ovim slucajem pustio posto mi je sve ostalo bilo ok ( jer se Oplo ne kvari ), al mi je rekao da ga zamijenim s originalnim il atestiram do druge godine.

    3. #643
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Sta ti je reć Balkanski mentalitet Golf 2 i Golf 1 su im masine joooooj ...Daj ljudi prestanite se palit na te pizdarije sta je vama ?? Kakav golf 2 to je za ***** vise ...to nije kurcenje nego ne imastina ..aj razumim da neko ima golfa 2 i da voza uredu al palit se i govorit da je masina to ne vjerujem i ne razumim likove



    4. Like Lothbrok se sviđa ovaj post
    5. #644
      teddy avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      2,645
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1213
      Like (dobivenih)
      700
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drifter Vidi poruku
      Sta ti je reć Balkanski mentalitet Golf 2 i Golf 1 su im masine joooooj ...Daj ljudi prestanite se palit na te pizdarije sta je vama ?? Kakav golf 2 to je za ***** vise ...to nije kurcenje nego ne imastina ..aj razumim da neko ima golfa 2 i da voza uredu al palit se i govorit da je masina to ne vjerujem i ne razumim likove

      Kao prvo,moraš znati da svatko ima svoje mišljenje o mašinama,kao i ti što si naveo gore za vw.
      Sad da ti kažem,bolje vozati golf 2 koji sebi kupiš svojim novcem,nego bmw od starog..Uložiš u njega,središ lijepo sve,i uživaš.Naravno,i ti bi se hvalio s tim,sigurno.Ne kažem,netko će sebi uzet bmw od svojih para,i sređivat,svaka čast tko je u mogućnosti za održavat i sve oko bmw.Znaš o čemu pričam ovdje,ako se malo razumiješ u dijelove i sve...

      Malo sam skrenuo s' teme,al' hoću da ti kažem da o okusima ne raspravljaš,svatko ima svoje.

    6. #645

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Ne mogu dobro reć za golfa 2, jer je precjenjen. Zašto kupit golf 2 iz 88 godine, kad se tu mnogi nisu rodili. Ili za sličan novac punto/clio koji su sigurniji noviji od 10-15 god. Golf 2, a pogotovo 1 sigurnosno, ekološki i po drugim kategorijama su prahistorijski auti. Većina ih je krš, kitano, farbano. Trulež, 2. motor unutra pa do 5 motora unutra. Nema opreme, servo je SF u takvim autima. Dugo mu treba da zakoči, nije na razini današnjih autiju.

      Nemojte mi pričat da joj ako neko od svojih para kupi golf 2, da je to ok. Pa tolko kolko neki traze za golfa 2, nadem vam auto iz 21. stoljeca. A vi bi rade vozili iz 80 ih golfa. Neka, ja posjedujem upravo jedan drugi auto iz 2002. koji vrijedi kao golf 2 bolji neki ( bolji u smislu nije krama smece, nego je uredan koliko to 30 god star auto moze bit ). Imam klimu, servo, el. podizace, benz 1.2 8v. trosi 7 grada, 4.5 otvorene. 4 zvjezdice crash test. Golf nema ni 1 zvjezdicu. Lako ga parkiram ima City mod. Nije bučan, ne čujem motor dok sam na semaforu. Itd. Itd. mogu vam do sutra pričat, ali neću ništa postić. Mentalitet ovog balkana je samo DAS AUTO vw. Protiv btw. kojeg nemam ništa, osim precjenjenosti. Navozo sam se volkswagena previše. Neki tu nisu vozili ni gti-a novijeg, niti scirrocca novijeg tsi, ni golfove od 3-6. Ja imam pravo pričat, i znam što pričam. Nebi dao novac za jedan golf, nego bi rađe kupio 5-10 god novije vozilo sa manje kilometara. Jer nisam ja rob autu, auto je rob meni i želim što novije za novac koji dajem.

      A vi ostali kupujte si TAS golfa. Za vaš info TAS golf je bio duplo jeftiniji od njemačkog golfa. Zato i je bio popularan i pokupovan za vrijeme prije i usred rata na ovim prostorima. Ali kvalitetom je zaostao za njemcima.

      Uglavnom, vozite šta želite, vaša lova, vaš problem.

      Volkswagen je pokazao koliki je prevarant i kako je varao kupce od 2007 do sad. Ali je došlo na vidjelo. 40x veći Nox je izbacivao koji je btw jako otrovan za ljude. I sad su nudili da se preprave auti koji su sa tim softwareom, a to bi značilo , oslabili bi motor, imali bi slabija ubrzanja i ko zna šta. Ali su im odredili njemacki organ jedan vijest od danas. Da moraju otkupit svaki auto ako kupac zatraži to. Prevedeno 30milijardi eur bi bio trošak. A i oblatili su svoje ime.

      Fact: Audi = VW Seat= VW Škoda = VW , u audiju su 99 posto motora iz vw. 1.2 tsi 1.4 tsi 1.8 tsi 2.0 tfsi, 1.2 tdi, 1.6 tdi, 2.0 tdi i 3.0 tdi. Prevedeno, zajebali su masno. Ako i propadnu, meni žao neće bit. Barem neće bit napumpanih cijena po oglasima više. U ovoj aferi se radi o 1.6 tdi, 2.0 tdi, 3.0 tdi.


      Evo raspisao sam se, tko je shvatio bit shvatio je, tko nije ne mora.
      Posljednje uređivanje od Marc Crack : 16-10-15 at 01:11

    7. Like teddy, The Revenant, GaLLo, KaioKan se sviđa ovaj post
    8. #646
      teddy avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      2,645
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1213
      Like (dobivenih)
      700
      Rep
      Znam šta hoćeš da kažeš,ja te u potpunosti razumijem,kao što si i rekao '' za svoje pare uzimaj šta hoćeš ''
      Stari je prije godinu dana prodao golf 2 za 2.500km , toliko je i vrijedio.Mogu ti sigurno reći,sam znaš kakvih sve golfova ima,što kažeš raspad sistema.
      Ovaj moj,bio je sasvim dobar,i uopće se nismo nagađali oko cijene,to je bila ta cijena i prodan je za tu cijenu.
      Sada imamo passat 1.9 tdi 5+ , avijacija.

      Svatko ima svoje,ja npr. nebi nikad uzeo 1.2 benz,iz svojih razloga.Možeš ti meni hvalit i sve motor,auto,vjerujem ti,ali imam svoj okus i šta se meni sviđa,uzimam za sebe,ne za nekog drugog.

    9. Like Marc Crack se sviđa ovaj post
    10. #647

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Laupheim/Deutschland
      Poruke
      8,636
      Teme
      295
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      946
      Like (dobivenih)
      2238
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Ne mogu dobro reć za golfa 2, jer je precjenjen. Zašto kupit golf 2 iz 88 godine, kad se tu mnogi nisu rodili. Ili za sličan novac punto/clio koji su sigurniji noviji od 10-15 god. Golf 2, a pogotovo 1 sigurnosno, ekološki i po drugim kategorijama su prahistorijski auti. Većina ih je krš, kitano, farbano. Trulež, 2. motor unutra pa do 5 motora unutra. Nema opreme, servo je SF u takvim autima. Dugo mu treba da zakoči, nije na razini današnjih autiju.

      Volkswagen je pokazao koliki je prevarant i kako je varao kupce od 2007 do sad. Ali je došlo na vidjelo. 40x veći Nox je izbacivao koji je btw jako otrovan za ljude. I sad su nudili da se preprave auti koji su sa tim softwareom, a to bi značilo , oslabili bi motor, imali bi slabija ubrzanja i ko zna šta. Ali su im odredili njemacki organ jedan vijest od danas. Da moraju otkupit svaki auto ako kupac zatraži to. Prevedeno 30milijardi eur bi bio trošak. A i oblatili su svoje ime.

      Fact: Audi = VW Seat= VW Škoda = VW , u audiju su 99 posto motora iz vw. 1.2 tsi 1.4 tsi 1.8 tsi 2.0 tfsi, 1.2 tdi, 1.6 tdi, 2.0 tdi i 3.0 tdi. Prevedeno, zajebali su masno. Ako i propadnu, meni žao neće bit. Barem neće bit napumpanih cijena po oglasima više. U ovoj aferi se radi o 1.6 tdi, 2.0 tdi, 3.0 tdi.

      Pročitao sam sve i u potpunosti su u pravu, ali se ne slažem u nečemu sa tobom.
      Golf 2 kao auto je, istina, krš i lom od auta ali to je auto koji se je proizvodio u Njemačkoj i u Sarajevu. Tu ljudi misle da auto ne valja, baš zbog TAS modela koji se i dan danas voze na području balkana. No međutim tu si u "pravi" njemački modeli koji su se proizvodili krajem 80-ih i početkom 90-ih godina i oni su imali opreme koji, recimo, danas Dacia nema. Imao je servo, el. podizače prednjih stakala, električni šiber, retrovizore na struju, klimu i servo. ABS je tada bio manje poznat i imali su ga samo veći automobili. Nije da ga hvalim nego samo hoću reći da nisi bio u potpunosti u pravu ovo kaj si pisao vezano za Golfa dvojku. Na primjer, danas novi VW Up! nema električne podizače stakala kao ni Škoda Fabia, a iz iskustva ti mogu reći da evo susjed ima Fabiu iz 2009. godine i od opreme ima klimu i CD radio, nit centralno niti stakla na struju koja su recimo danas osnovna oprema neka.

      Dalje kaj se tiće tvog Fiata Punta, imao sam ga samo 1.9d 45 kw i bio sam zadovoljan sa njime u potpunosti. Kako kažeš City mod ima, da taj auto ima DVIJE servo pumpe i siguran sam da noviji auto to nemaju. Odlični auti, nemam riječi ali sam ga prodao i uzeo sam prije dva ili tri tjedna isto talijana, Fiat Bravo 1.9 jtd također sam zadovoljan sa njime.

      I zadnje, da ne pišem više, Audi ima sve do jednog motora iz VW grupe samo ljudi ne stavljaju u Passata ili Golfa motore kao recimo u Audi A 3, 4, 5, 6, ili 7 bez S ili RS modela. Imaš ti Passata sa W8 motorima, 3.2 također ali su jako rijetki.
      Vjeruj mi VW neće nikada propasti, previše oni toga imaju pod svojim, a to su ti: VW, Škoda, Seat, Audi, Lamborghini, Bugatti, Bentley, MAN, Scania i ostatak.

      eto bez ljutnje samo

      Daj čovjeku vlast i pogledaj kakav je.


    11. Like Marc Crack, teddy se sviđa ovaj post
    12. #648

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Sve 5, 1.2 benz je u igri jer je jednostavnog motora, nema ni dizne, turbine, dpf, zamašnjake dvomasene skupe kao na tdi. Jeftino sve. Kad pukne zupčasti remen, ventili se ne polupaju i netreba generalka jer je takav sistem, samo novi remen i vozi. Zato sam rekao nisam ja rob autu, auto je meni. Veliki servis + mali servis + rad 300 KM iliti 1200 kn.

      Karlo nema ljutnje, jasno da će teško propast vw. Ali je velik udarac i nadam se da će se popravit u smislu varanja kupaca. Znam jednog sa golf 6 GTD znači dizel, koji je jako živčan što je 5 god ga vozio, a upravo taj motor uz ostale je ovaj koji 40x više izbacuje otrovnog sranja. I da kod punta nisu servo pumpe nego je električni servo sa dual modom. Mana punta je taj senzor koji svakih 5-6 god voli prdnut, košta 1200 kn s radom. Nije skupo, ali nije jeftino. Ostalo je kikiriki.


      Passat sa W8 imaš 3 komada u hrv, inaće za info. Motor iz bugattia veyrona je proizvod spajanja dva W8 ta motora. 3.2 fsi passat isto rijetkost, vozio sam se u jednom. Fora je zvuk, al nije pouzdan auto kao auto bio. Problemi sa elektroniko motora i dsg mehatronika. Skup sport, ali dok sve radi kako treba odlično. Motori su identični 1.6 tdi, 2.0 tdi i 3.0 tdi kod dizela, recimo 3.0 tdi ide i u Porsche Cayenne 245 ks verzija kao i u tuaregu. 4.0 tfsi motor je derivat iz suradnje. Taj ide u bentleya, S8, RS6, RS7 itd.
      Posljednje uređivanje od Marc Crack : 16-10-15 at 12:30

    13. Like Geko se sviđa ovaj post
    14. #649

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Laupheim/Deutschland
      Poruke
      8,636
      Teme
      295
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      946
      Like (dobivenih)
      2238
      Rep
      znam, jednostavan motor i ispod haube nema ništa osim motora, kilera i posudica za vodu
      mjesta kolko hoćeš za raditi po motoru

      Daj čovjeku vlast i pogledaj kakav je.


    15. #650
      Aarslan avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      #REVOLT
      Poruke
      3,042
      Teme
      240
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      123 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1772
      Like (dobivenih)
      1498
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Drifter Vidi poruku
      Sta ti je reć Balkanski mentalitet Golf 2 i Golf 1 su im masine joooooj ...Daj ljudi prestanite se palit na te pizdarije sta je vama ?? Kakav golf 2 to je za ***** vise ...to nije kurcenje nego ne imastina ..aj razumim da neko ima golfa 2 i da voza uredu al palit se i govorit da je masina to ne vjerujem i ne razumim likove
      Sve je to uredu , al' i ti ga znaš usrat , ne valja ti golf 2 ? Ne valja onaj kitan i farbani iz '88 sto kaze MARC , i on je upravu , ali kad uradiš nešto od njeg
      https://www.youtube.com/watch?v=yR4zBRnjq1I
      Kad se potrudis za auto , onda mora bit mašina i nećeš reci za golfa od 66 KS da je mašina logicno , golf 2 i 1 su mašine koje su tunirane i koje se voze na takmicenja
      xxx RAP TEAM LEGENDA xxx
      xxx SINCE 4.5.2016 xxx
      xxx DID IT BITCHEZ xxx
      Poćivali u miru - ŽIVJELI LJILJANI!


      Trenutno : TSC (r1 opet)

      Ex:
      DM :
      Grove Mafia Lider , GameSage
      FRM:
      Marketing Team , Interview Team Voditelj , Film Productions
      Ex RP bande/mafije/orge :

      ×Ex : LSPD(1),SWAT(2),MD(2),TAXI(3),H(4),KGB(5),COBRA(2) ,CIA(2),FBI(2),TSC(4),UR(3),TRG(2),TIM(5),HoC(3),S G(1),MS13(5),CT(3),
      RD(3),ENC(5),PA(1),NGR(5),LK(3),RED(5),CSI(1),Y(1) ×



     

     
  • Stranica 65 od 205 PrviPrvi ... 1555636465666775115165 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •