Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 137 od 205 PrviPrvi ... 3787127135136137138139147187 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,361 do 1,370 od 2044
    1. #1361
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Opcenito gledano nije los auto (dizajn i udobnost) ali nikako ga nebi preporucio iz vise razloga. Audi kada se pokvari (neki veci kvar) moras dic kredit da bi ga popravio jer su cijene djelova u nebesima...nije da se kvare ali ako da, ode sve u ....
      Takvih niti nema dizela jer svi audiji iz S serije imaju benzinske motore, ovaj ima uglavnom 4,2 benzin koji ti trosi cca 20L/100km a vjeruj mi kad ti kazem da je auto trom, jer makar on ima 320 konja auto je tezak preko 2 tone tako da neko bolje ubrzanje zaboravi. Takvi auti su napravljeni za duza putovanja i za autobahn di nema ogranicenja pa ga mozes vozit 220 kmh satima bez da se motor napreze. Pretpostavljam da tebi nista od navedenog ne treba tako da ako ti se bas ne bacaju novci nemoj nikako to uzimat.

    2. Like Gerrard se sviđa ovaj post
    3. #1362
      Gerrard avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Jelah
      Poruke
      1,216
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      223
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Johnny_Tapia Vidi poruku
      Opcenito gledano nije los auto (dizajn i udobnost) ali nikako ga nebi preporucio iz vise razloga. Audi kada se pokvari (neki veci kvar) moras dic kredit da bi ga popravio jer su cijene djelova u nebesima...nije da se kvare ali ako da, ode sve u ....
      Takvih niti nema dizela jer svi audiji iz S serije imaju benzinske motore, ovaj ima uglavnom 4,2 benzin koji ti trosi cca 20L/100km a vjeruj mi kad ti kazem da je auto trom, jer makar on ima 320 konja auto je tezak preko 2 tone tako da neko bolje ubrzanje zaboravi. Takvi auti su napravljeni za duza putovanja i za autobahn di nema ogranicenja pa ga mozes vozit 220 kmh satima bez da se motor napreze. Pretpostavljam da tebi nista od navedenog ne treba tako da ako ti se bas ne bacaju novci nemoj nikako to uzimat.
      E pa vidiš ja sam veliki ljubitelj Audija, jer trenutno imam 100-ku koja je maksimalno očuvana, otac mi je kupio kad sam bio tek položio, 150.000 na satu orginalna kilometraža. Ja to ovdje ne mogu prodat, a gledao sam po mobile.de da su u inozemstvu mnogo cijenjena auta, al naš balkanski mentalitet to ne zna..

      A što se tiče osmice, baš sam tražio 4.2 našao sam neku vrhunsku s plinom, atest ima, iz Zenice, limited edition, sa fejsliftom, smanjenom težinom, ubrzanje ima dobro.. Pa sad ne znam, nije ni skupa oko 10-tak hiljada traži za nju, a ja bi mu dao u cijenu i 100-tku svoju
      | ex Belmin McCarthy lvl 38 |

      | ex CNN Leader | ex MD Leader x3 | ex FBI Leader |

    4. #1363

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Nema limited edition Audia osmice, ali ono sto je rijetkost je Audi S8 4.2 v8 360 ks Facelift 2001-2002. sa ručnim mjenjačem. 5.4 sekunde do 100 km/h i bez blokade cajger lupa zadnju brojku, a to je 300 km/h. Njih nema za kupiti na balkanu, tu i tamo se nađe prije facelifta prva serija sa 340 ks sa ručnim mjenjačem. U vezi potrošnje, kombinirana 15 litara (mix gradske, otvorene). Zato neki (većina) ugrađuje plin. Što je žalosno da se u tako stare aute ide ugrađivat plin. To je iovako auto da bude kao 2. auto , auto za vikend, to nije auto da bude za svaki dan. ( bio je auto za svaki dan menadžeru, direktoru 1. vlasniku i eventualno 2. vlasniku )

      Prvi vlasnik koji je kupio iz salona S8 takav, nije ugrađivao plin, vozio je u ovlašteni na servise, drugi vlasnik i dalje je isao u ovlaštene nije ugrađivao plin. Treći vlasnik koji je kupio za 10 posto cijene novog ( pošto takvi auti ne vrijede ništa danas u odnosu koliko su koštali ) taj treći vlasnik ugradi plin jer nema za točit. I počinje kemijat sa zamjenskim dijelovima. Ako dođe do 4. vlasnika taj krpa, počne propadat auto i krene se taj auto kur vat , mijenjat na mjesečnoj razini vlasnike i tu kroz par god postane groblje. Takvih je dosta u toj visokoj klasi po oglasima. Neisplativi auti, a cijena im je ko fiat puntu 1.2 od 60 ks. Jasno nekima to bude zanimljivo kupe i onda kuku lele.

      Taj auto ako se i kupuje, kupuje se najbolji primjerak, najviše cijene, ne kupuju se primjerci od 2-3-4-5 tisuce eur.

    5. Like Gerrard se sviđa ovaj post
    6. #1364
      Gerrard avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Jelah
      Poruke
      1,216
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      223
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Nema limited edition Audia osmice, ali ono sto je rijetkost je Audi S8 4.2 v8 360 ks Facelift 2001-2002. sa ručnim mjenjačem. 5.4 sekunde do 100 km/h i bez blokade cajger lupa zadnju brojku, a to je 300 km/h. Njih nema za kupiti na balkanu, tu i tamo se nađe prije facelifta prva serija sa 340 ks sa ručnim mjenjačem. U vezi potrošnje, kombinirana 15 litara (mix gradske, otvorene). Zato neki (većina) ugrađuje plin. Što je žalosno da se u tako stare aute ide ugrađivat plin. To je iovako auto da bude kao 2. auto , auto za vikend, to nije auto da bude za svaki dan. ( bio je auto za svaki dan menadžeru, direktoru 1. vlasniku i eventualno 2. vlasniku )

      Prvi vlasnik koji je kupio iz salona S8 takav, nije ugrađivao plin, vozio je u ovlašteni na servise, drugi vlasnik i dalje je isao u ovlaštene nije ugrađivao plin. Treći vlasnik koji je kupio za 10 posto cijene novog ( pošto takvi auti ne vrijede ništa danas u odnosu koliko su koštali ) taj treći vlasnik ugradi plin jer nema za točit. I počinje kemijat sa zamjenskim dijelovima. Ako dođe do 4. vlasnika taj krpa, počne propadat auto i krene se taj auto kur vat , mijenjat na mjesečnoj razini vlasnike i tu kroz par god postane groblje. Takvih je dosta u toj visokoj klasi po oglasima. Neisplativi auti, a cijena im je ko fiat puntu 1.2 od 60 ks. Jasno nekima to bude zanimljivo kupe i onda kuku lele.

      Taj auto ako se i kupuje, kupuje se najbolji primjerak, najviše cijene, ne kupuju se primjerci od 2-3-4-5 tisuce eur.
      Istraživao sam baš to za limited edition kako on kaže, i vidim da nema 4.2. A to što si rekao to je istina za cijene i kako to ide.

      Ima jedna na olx-u, 6.0 motor, oko 130.000 prešla nema plina, vidi se da je čovjek drugi vlasnik sigurno prodaje je za 7.500 eura..
      | ex Belmin McCarthy lvl 38 |

      | ex CNN Leader | ex MD Leader x3 | ex FBI Leader |

    7. #1365

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      6.0 w12 je fora, dosta sam ih viđao bilo d2 ili d3. Sa poliranom aluminiskoj punom felgom http://www.autoevolution.com/images/...dium-761_8.jpg

      To je ipak ljestvica iznad 4.2 modela i to dosta. Kultiviran motor, miran, možeš na njega staviti kovanicu i ona neće pasti. Jer nema vibracija. Ovo vrijedi ako su nosači motora ispravni jasno Hrpa momenta, gospodska vožnja. Razlika u potrošnji je možda 3 litre između v8 i w12.

      To su bili auti koji su koštali kao 2 dobra stana. Danas eto, nitko ih neće tek poneki entuzijast zaljubljenik. Koji se često i usosi u financijskim problemima. Jer održavat te aute, treba s kvalitetnim dijelovima bez fušeraja. U njih stane puno ulja, ultra skupi su veliki servisi za radit, ruke majstora. Gume su jako skupe, najžalosnije mi je vidjeti kineske gume na ovakvim autima. A vidim to često. Jer za pravu gumu treba dat x2 novaca više, a ovi koji krpaju te limuzine sigurno nemaju za dat 300 eur za jednu premium gumu...

    8. #1366
      Gerrard avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Jelah
      Poruke
      1,216
      Teme
      85
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      223
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      6.0 w12 je fora, dosta sam ih viđao bilo d2 ili d3. Sa poliranom aluminiskoj punom felgom http://www.autoevolution.com/images/...dium-761_8.jpg

      To je ipak ljestvica iznad 4.2 modela i to dosta. Kultiviran motor, miran, možeš na njega staviti kovanicu i ona neće pasti. Jer nema vibracija. Ovo vrijedi ako su nosači motora ispravni jasno Hrpa momenta, gospodska vožnja. Razlika u potrošnji je možda 3 litre između v8 i w12.

      To su bili auti koji su koštali kao 2 dobra stana. Danas eto, nitko ih neće tek poneki entuzijast zaljubljenik. Koji se često i usosi u financijskim problemima. Jer održavat te aute, treba s kvalitetnim dijelovima bez fušeraja. U njih stane puno ulja, ultra skupi su veliki servisi za radit, ruke majstora. Gume su jako skupe, najžalosnije mi je vidjeti kineske gume na ovakvim autima. A vidim to često. Jer za pravu gumu treba dat x2 novaca više, a ovi koji krpaju te limuzine sigurno nemaju za dat 300 eur za jednu premium gumu...
      Nakon svega ovog ne znam šta da kažem, veliki sam zaljubljenik u D2.. Kada su ih proizvelili bili su hit i ispred svog vremena definitivno i bili su na cijeni kao današnja novija auta
      | ex Belmin McCarthy lvl 38 |

      | ex CNN Leader | ex MD Leader x3 | ex FBI Leader |

    9. #1367
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Jel moze neko rec za e46 kakva su iskustva, i koji motor je kao najpouzdaniji. Cuo sam da je najbolji sestak benzinac al me zanima za ove manje motore koji je dobar, jel bolje benzinca uzet il dizel itd... Znam da sa bmw-ima zna bit dosta problema sa strujom (da se znaju palit lampice itd). Ne znam jel to do toga sta svi vlasnici cupaju dusu tim autima il se jednostavno desavaju kvarovi.

    10. Like Paul se sviđa ovaj post
    11. #1368
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Ne pišem iz osobnog iskustva, ali jedan moj prijatelj je prodao E46 prije par dana, imao ga je 5 godina..

      Benzinac je svakako bolji od dizelaša, tako kaže. On je vozio 316i sa 77kw na plin, kaže da je auto super i da je jako zahvalan, ne kvari se često, samo ulje mjenja svako toliko, nema problema s tim autom.. Za ostale modele nemam nikakvu informaciju iz prve ruke. LP Tapia

    12. Like -TepsijA- se sviđa ovaj post
    13. #1369
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od e46 Vidi poruku
      Ne pišem iz osobnog iskustva, ali jedan moj prijatelj je prodao E46 prije par dana, imao ga je 5 godina..

      Benzinac je svakako bolji od dizelaša, tako kaže. On je vozio 316i sa 77kw na plin, kaže da je auto super i da je jako zahvalan, ne kvari se često, samo ulje mjenja svako toliko, nema problema s tim autom.. Za ostale modele nemam nikakvu informaciju iz prve ruke. LP Tapia
      Preslab motor za taj auto. @Johnny_Tapia; s klijom i ja s astrom smo brži od njega. Šestaci najbolji, 2.8 best buy, u petici ide ko blesav, a u trojki još bolje zbog manje težine.

      P.S. Vidim da me još niko nije prestigel u postovima, a nije me bilo 2 i pol mjeseca

    14. Like Paul se sviđa ovaj post
    15. #1370
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Preslab motor za taj auto. @Johnny_Tapia s klijom i ja s astrom smo brži od njega. Šestaci najbolji, 2.8 best buy, u petici ide ko blesav, a u trojki još bolje zbog manje težine.

      P.S. Vidim da me još niko nije prestigel u postovima, a nije me bilo 2 i pol mjeseca

      Motor na 316i e46 je 1.9 vozio sam takvog, ide fino, nebi ga baš s cliom i astrom hahaha
      Normalno da je bolji 330Ci, po mom ukusu hehe. Ali za benzinca ovako da bude auto za normalnu vožnju nekako je najbolje 316i.

    16. Like -TepsijA- se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 137 od 205 PrviPrvi ... 3787127135136137138139147187 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •