Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 134 od 205 PrviPrvi ... 3484124132133134135136144184 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,331 do 1,340 od 2044
    1. #1331
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od R.Gleen Vidi poruku
      Pozdrav evo odlucio sam se kupit auto do max 30,000 kn iz autokuce , rabljeno vozilo
      Pa me zanima evo dvoumim se naso sam 3 auta po toj cijeni pa me zanima vas savjet
      Nesto sto bi moglo presudit u odluci tj vas misljenje al neko ko stvarno zna o cemu prica, a ne neko ko ce se zajebavat tu

      http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-...oglas-18418678
      http://www.njuskalo.hr/auti/opel-cor...oglas-19260209
      http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-pun...oglas-17184624

      Eto pa ako vam nije problem malo pomoc, hvala unaprijed

      @Marc Crack
      @GaLLo


      edit: meni se nekako corsa najvise svidja
      To ti iz Broda?
      Nemoj uzimat niti iz jedne "Auto kuće" u Brodu, Autocentri da ali kuće ne.. Ti auti su loši 70% njih, kilometri su vraćani za min 50 tkm.. Ali ako ćeš već uzimat, neka ih pregleda stručna osoba koja se razumije, stavi na dizalicu, kod Pauka su ti sva auta hrđava, uzmu auto za najjeftnije aman se raspalo za mjesec ali prodat će.
      Od tih svih, meni je golf favorit, pa corsa al fiat ne bi.. Jednostavno, golf , švabo..


    2. #1332
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Jel ima neko iskustva sa kamatarkom (BMW 525i e34). Zanima me kakvi su motori, specificno ovaj ima 192 ks i atestirani plin, 200t km. Znam za djelove da su skupi al jel se kvare i to?

    3. #1333

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ko god ima starijeg BMWa i kaže da ga sluša, laže. Moj drug je još imao E39, koja je novija od kamatarke, pa je stalno na njoj radio da bi je održao u formi (mehaničar je). Ta auta su bunari bez dna, bolji motor ti samo donosi manju potrošnju, loš guta, a što se kvarenja tiče isto ti je. Kupovina starog BMWa je bukvalno kupovina mačka u vreći, i to jedan od najvećih rizika. Svako auto koje kupuješ polovno je to, ali BMW posebno, E34, E36, E38, E39, E46, da ne spominjem neke avanture sa kockicom, ali one su uglavnom već u fazi uočljivog raspadanja. Izbjegavati u širokom luku, osim ako znaš onoga od koga kupuješ i kakav je odnos prema autu bio. Dijelovi, kvarovi jedan za drugim, potrošnja ako se po****, održavanje...Duga je lista, hoće povući, hoće kliziti, hoće zabaciti, ali za te pare nije vrijedno. Slična glupost je kupiti dvicu GTI, imam jedan frišak primjer.

      Ako je golf 4 udobno auto, ja sam Mickey Mouse. Osjećaj kao na daskama da sjediš, odbija bubrege, ne daj Bože sići sa ceste na makadam kakav. Evo sa svog prozora vidim 6 komada i znam kakvo je to smeće koje samo kod našeg neukog naroda može biti na cijeni.

    4. #1334
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Znam da se kvare i znam da takvi auti nisu bas pali i vozi...cuo sam sa vise strana da je to super auto ako si mehanicar i volis to radit pa si slazes malo po malo, al me zanima kakvi su to kvarovi, jer znam dosta toga oko auta i mogo bi sam popravit neke stvari al ne znam za BMWe koji dijelovi su im mana tj koje stvari vole otic na njima....al ipak eo, ti si jos jedna osoba koja mi je potvrdila istu stvar..

    5. #1335
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Auto te služi kolko ga održavaš, a to kaj su ih divljaci prije razmrdali je njihova stvar. I nakon nekog, ajmo reć, srednjeg kvara, ih prodaju.

      Znam za ovog frenda koji je imao e34 525i 24v sa 193ks, iso je auto ko blesav, potrosnja 12l malo brže vožnje, za ulaganja nez.

      Ovaj drugi ima e39 525d. Sad je rijesio limariju za 4000, proslu god mjenjo vodilice ventila i te neke dihtunge oko motora = 6500

      Sad je mjenjo neke vilice i nešt oko turba = 2200 Malo auto ide, malo ne. Kad ga je kupil prije 5 god je išo ko blesav.

      Povedi si onog susjeda mehaničara sa sobom i pogledajte auto

    6. #1336
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Ma nis od tog...to je sve ljepo divno krasno al trebas ti imat love da bi mogo to vozit a opet sad uzimat osim fiata jos 1 auto da nam stoji nema smisla

    7. #1337
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep
      Kupiš Yuga i ne boli te glava, većinu delova imaš na otpadima gvoždja, a ako ti se posreći možeš naći delova pored puta i potoka

    8. #1338
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Kupis golfa dvicu i imas djelova na kiosku haha

    9. Like Andrés, Shinobu Tsukasa se sviđa ovaj post
    10. #1339
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Boskovic Vidi poruku
      Kupiš Yuga i ne boli te glava, većinu delova imaš na otpadima gvoždja, a ako ti se posreći možeš naći delova pored puta i potoka
      Na našem otpadu nema opće jugića ni jednog, 2 velika sam prošo i ništa, to je već u dijelovima izgleda

    11. Like Shinobu Tsukasa se sviđa ovaj post
    12. #1340
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ko god ima starijeg BMWa i kaže da ga sluša, laže. Moj drug je još imao E39, koja je novija od kamatarke, pa je stalno na njoj radio da bi je održao u formi (mehaničar je). Ta auta su bunari bez dna, bolji motor ti samo donosi manju potrošnju, loš guta, a što se kvarenja tiče isto ti je. Kupovina starog BMWa je bukvalno kupovina mačka u vreći, i to jedan od najvećih rizika. Svako auto koje kupuješ polovno je to, ali BMW posebno, E34, E36, E38, E39, E46, da ne spominjem neke avanture sa kockicom, ali one su uglavnom već u fazi uočljivog raspadanja. Izbjegavati u širokom luku, osim ako znaš onoga od koga kupuješ i kakav je odnos prema autu bio. Dijelovi, kvarovi jedan za drugim, potrošnja ako se po****, održavanje...Duga je lista, hoće povući, hoće kliziti, hoće zabaciti, ali za te pare nije vrijedno. Slična glupost je kupiti dvicu GTI, imam jedan frišak primjer.

      Ako je golf 4 udobno auto, ja sam Mickey Mouse. Osjećaj kao na daskama da sjediš, odbija bubrege, ne daj Bože sići sa ceste na makadam kakav. Evo sa svog prozora vidim 6 komada i znam kakvo je to smeće koje samo kod našeg neukog naroda može biti na cijeni.
      Nisi u pravu uopce, posaljem ti slike svoje gti 2, gti 3 pa da vidim sta ces reci
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

     

     
  • Stranica 134 od 205 PrviPrvi ... 3484124132133134135136144184 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •