Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 130 od 205 PrviPrvi ... 3080120128129130131132140180 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,291 do 1,300 od 2044
    1. #1291
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Mozes ti izvuc konja al npr. na golfa 3-4 pa i ostali 1.9 ako ima 90ks ne valja ga cipirat na vise od 110... imam ja i trojku gti ubacio 1.9 sad ce farbanje itd sredujem je stavit cu slika
      A marc tebi i ne treba za po gradu jace. Nisam znao da punto 2 ima bc
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

    2. #1292
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Moj punto 1.2 po putnom kompu troši otvorenom 4.5-4.8 litara, u Zagrebu, centar, stani kreni, hrpetina semafora, gužve 7.5-8 litara ovisno klima, ne klima. Benzinac, ali iskren da budem motor, potrošnja i cijene dijelova su jedini plus tog auta. Prije sam vozio fiat mareu 1.6 16v, ta je pila u istim uvjetima 7 litara otvorene i 12 grada. Ali je išla jako jako dobro.

      E vidiš, moj Punto troši od 5 do 6, po gradskoj vožnji maksimalno 6.5 litara.. A isto motor 1.2. Moj je 2007. godište, baš me zanima koje je tvoj godište?

      Što se tiče cijene djelova, moji su kupili tog Punta 2009. godine, još do sada nije imao niti jedan veći kvar da bi bio kod nekog mehaničara više od par sati. Tako da ne znam baš cijene, ali dobro je zanti ako mi se nešto skrši da nije skupo.

    3. #1293
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Johnny_Tapia Vidi poruku
      Velikog dreka....jedino veliko na tvom motoru, isto ko i mom je potrosnja a tak mali motori...zato je dizlo dobar jer ti od npr 1.9 motora mos izvuc 110 kw bez problema a potrosnja ostaje na nekih 6,5 litara
      Ti i tvoj dizlo, idi plafone radit. Astra GSi ti troši oko 7-9, calibra čak i manje, jer ima dobar otpor zraka, isto tak i kadett.

      Mogo bi ga i do 5.5 litara spustit, al je motor je star i sjeban. Tatina astra f isto 1.4 44kw 2000. ti troši još manje od mene, a on ju tjera u 4. do 90 i rijetko kad baca u 5. pa si sad računaj ak imaš digitron blizu sebe.

      Moj bi po ZGu trošio oko 9. Možda i više ko zna

    4. #1294

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vasilij_Eskuno Vidi poruku
      Mozes ti izvuc konja al npr. na golfa 3-4 pa i ostali 1.9 ako ima 90ks ne valja ga cipirat na vise od 110... imam ja i trojku gti ubacio 1.9 sad ce farbanje itd sredujem je stavit cu slika
      A marc tebi i ne treba za po gradu jace. Nisam znao da punto 2 ima bc
      Ima skoro svaki punto 2, 1999-2003. putni kompjuter, kao i redizajn 2003 na dalje. Punto je bio moderan auto , a i najsigurniji 1999. godine dobio je 4 zvjezdice na crash testu. Sto je tada bilo nevjerovatno postignuće.

      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      E vidiš, moj Punto troši od 5 do 6, po gradskoj vožnji maksimalno 6.5 litara.. A isto motor 1.2. Moj je 2007. godište, baš me zanima koje je tvoj godište?

      Što se tiče cijene djelova, moji su kupili tog Punta 2009. godine, još do sada nije imao niti jedan veći kvar da bi bio kod nekog mehaničara više od par sati. Tako da ne znam baš cijene, ali dobro je zanti ako mi se nešto skrši da nije skupo.
      Čuj, sve ovisi gdje voziš. Tu po Zagrebu, centar vožnja mi troši 7.5-8 cca tvornička je 7.3 litre grada, a ovako po avenijama grada oko 6. Po slavonskoj ako ulovim semafore 5-5.5. Znam štedno vozit, auti su mi hobi, znam razne trikove, jasno kočim motorom, znam semafore , znam kad šta mogu, kad ne mogu. Rekord potrošnje mi je 4.5 pravac Zagreb-Virovitica-Zagreb, 20 minuta gužvi slavonska, nešto autoputa 100 km/h sporo, ostalo 90 posto otvorena cesta. Drugi rekord je Zagreb-Međugorje-Zagreb 4.8 litara po staroj cesti 1010 km ruta. Vozim 11 godina. Inaće punto moj je 2002. godište, 3 vrata, sa klimom, el. podizačima, servo itd.

      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Ti i tvoj dizlo, idi plafone radit. Astra GSi ti troši oko 7-9, calibra čak i manje, jer ima dobar otpor zraka, isto tak i kadett.

      Mogo bi ga i do 5.5 litara spustit, al je motor je star i sjeban. Tatina astra f isto 1.4 44kw 2000. ti troši još manje od mene, a on ju tjera u 4. do 90 i rijetko kad baca u 5. pa si sad računaj ak imaš digitron blizu sebe.

      Moj bi po ZGu trošio oko 9. Možda i više ko zna
      Astra F 1.4 44kw 9 litara po Zagrebu troši, ima od frenda stari. Može i 10. Al ne preko, najčešće je između 9 i 9.5.
      Posljednje uređivanje od Marc Crack : 16-06-16 at 23:01

    5. Like -TepsijA-, GaLLo, Bernard Nardi se sviđa ovaj post
    6. #1295
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Znate kaj, život je prekratak da bi se brinulo o potrošnji goriva

      Kolko troši troši sexaj ga, vozi dalje

    7. Like Andrés, Fiennes se sviđa ovaj post
    8. #1296
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Čuj, sve ovisi gdje voziš. Tu po Zagrebu, centar vožnja mi troši 7.5-8 cca tvornička je 7.3 litre grada, a ovako po avenijama grada oko 6. Po slavonskoj ako ulovim semafore 5-5.5. Znam štedno vozit, auti su mi hobi, znam razne trikove, jasno kočim motorom, znam semafore , znam kad šta mogu, kad ne mogu. Rekord potrošnje mi je 4.5 pravac Zagreb-Virovitica-Zagreb, 20 minuta gužvi slavonska, nešto autoputa 100 km/h sporo, ostalo 90 posto otvorena cesta. Drugi rekord je Zagreb-Međugorje-Zagreb 4.8 litara po staroj cesti 1010 km ruta. Vozim 11 godina. Inaće punto moj je 2002. godište, 3 vrata, sa klimom, el. podizačima, servo itd.

      Ja većinom kada idem na posao, imam cca 11km nizbrdice, 85% pravac, možda 2-3, eventualno 4 kružna toka.. Isto tako s posla, osim što nizbrdica postaje uzbrdica. I ne troši ispod 5 nikako.. A po gradu kada se vozim, tada doseže potrošnja do 6, najviše 6.5. Nisam ga još ulovio da više od 6.5 pije.

      Meni će za koji dan biti godina dana kako imam vozačku, i još se učim štedno voziti, glup sam pa kada me izazove neki Twingo, Yaris, Corsa ili tako ta auta, onda ih spržim i kazaljka padne haha.. Nije baš da se kontoliram hehe

      Moj Punto također ima 3 vrata, klimu, servo, neku glupost s volanom za gradsku vožnju, stisneš dugme i volan se okreće nevjerojatno lagano da dijete od 2 godine bi imalo snage u mjestu okretati volan, ali nema elektirčne podizače.. Što se njih tiče, čuo sam da se to dosta kvari, pa me zanima, jesi li ti imao s njima problema otkako voziš svoj Punto?

    9. #1297

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku
      Ja većinom kada idem na posao, imam cca 11km nizbrdice, 85% pravac, možda 2-3, eventualno 4 kružna toka.. Isto tako s posla, osim što nizbrdica postaje uzbrdica. I ne troši ispod 5 nikako.. A po gradu kada se vozim, tada doseže potrošnja do 6, najviše 6.5. Nisam ga još ulovio da više od 6.5 pije.

      Meni će za koji dan biti godina dana kako imam vozačku, i još se učim štedno voziti, glup sam pa kada me izazove neki Twingo, Yaris, Corsa ili tako ta auta, onda ih spržim i kazaljka padne haha.. Nije baš da se kontoliram hehe

      Moj Punto također ima 3 vrata, klimu, servo, neku glupost s volanom za gradsku vožnju, stisneš dugme i volan se okreće nevjerojatno lagano da dijete od 2 godine bi imalo snage u mjestu okretati volan, ali nema elektirčne podizače.. Što se njih tiče, čuo sam da se to dosta kvari, pa me zanima, jesi li ti imao s njima problema otkako voziš svoj Punto?
      Tvoj punto je euro 4 norma barem, i mora trošit malo manje od mog koji decilitar. To je do vožnje, da ja imam 11 km nizbrdice i kružne tokove potrošnju bi držao jako nisko, kao dizel. Ja sam opisao, ja na 2 km imam 10 semafora, svako malo moram stat, pa krenut, pa stat, ne dalje od 3 brzine. Evo sad sam na 8.2 litara prosjeka, klima upaljena, gužve po centru grada. Prosjek brzine mi je 19.8 km/h, sve je jasno kakvi su to ekstremni uvjeti. Zimi je to 8.5. Po putnom kompjuteru, na to se doda par deci jer vara. Ja živim u centru i tako je to. Moj frend koji je u predgradu zagreba sa istim autom trosi 6 litara, jer nema ni 80 posto situacije kao ja, toliko semafora i svega. Meni kad nije gužva po gradu onda sam oko 7. Unatoč tolko semafora, smanji se potrošnja odmah.

      Punto ide do 4.5 tu je neka granica. Na otvorenoj cesti, ak znaš šta radiš po propisima vožnja, a inaće je 5 ako se ne zamaram previše, nego 10 km/h preko ograničenja.

      Ti sigurno imaš verziju bez okretomjera i el. podizača. To je nešto lošija oprema. Što se serva tiče, crkava on meni od 2012, pri parkiranju nekad, i pogotovo preko zime pri parkiranju. Sad je sve ok, toplo je, vozim na City modu zadnjih par mj, a prije tog 3-4 god sam vozio normalni mod. Tak i tak city mod radi do 60 km/h, a pošto sam u gradu jednostavnije mi je tako. I zato što sam skužio da mi se manje gasi. To je do senzora kuta volana, 600 kn prek ebaya, 400 kn rad za zamjenit. Nije fiat jedini sa električnim servom, danas novi auti imaju električne servo volane. I to je standard.

    10. #1298
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Tvoj punto je euro 4 norma barem, i mora trošit malo manje od mog koji decilitar. To je do vožnje, da ja imam 11 km nizbrdice i kružne tokove potrošnju bi držao jako nisko, kao dizel. Ja sam opisao, ja na 2 km imam 10 semafora, svako malo moram stat, pa krenut, pa stat, ne dalje od 3 brzine. Evo sad sam na 8.2 litara prosjeka, klima upaljena, gužve po centru grada. Prosjek brzine mi je 19.8 km/h, sve je jasno kakvi su to ekstremni uvjeti. Zimi je to 8.5. Po putnom kompjuteru, na to se doda par deci jer vara. Ja živim u centru i tako je to. Moj frend koji je u predgradu zagreba sa istim autom trosi 6 litara, jer nema ni 80 posto situacije kao ja, toliko semafora i svega. Meni kad nije gužva po gradu onda sam oko 7. Unatoč tolko semafora, smanji se potrošnja odmah.

      Punto ide do 4.5 tu je neka granica. Na otvorenoj cesti, ak znaš šta radiš po propisima vožnja, a inaće je 5 ako se ne zamaram previše, nego 10 km/h preko ograničenja.

      Ti sigurno imaš verziju bez okretomjera i el. podizača. To je nešto lošija oprema. Što se serva tiče, crkava on meni od 2012, pri parkiranju nekad, i pogotovo preko zime pri parkiranju. Sad je sve ok, toplo je, vozim na City modu zadnjih par mj, a prije tog 3-4 god sam vozio normalni mod. Tak i tak city mod radi do 60 km/h, a pošto sam u gradu jednostavnije mi je tako. I zato što sam skužio da mi se manje gasi. To je do senzora kuta volana, 600 kn prek ebaya, 400 kn rad za zamjenit. Nije fiat jedini sa električnim servom, danas novi auti imaju električne servo volane. I to je standard.

      Da, verzija bez okretomjera i elektičnih podizača.. Nažalost.

      Ali kažem ti, pomalo se učim hehe, valjda nekada spustim tu protošnju još niže.

      Nego daj mi odgovori na pitanje, jesi li kada imao problema sa el. podizačima? Neki kvar ili slično? Ili radi od prvog dana kako treba?

    11. #1299

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      Da, verzija bez okretomjera i elektičnih podizača.. Nažalost.

      Ali kažem ti, pomalo se učim hehe, valjda nekada spustim tu protošnju još niže.

      Nego daj mi odgovori na pitanje, jesi li kada imao problema sa el. podizačima? Neki kvar ili slično? Ili radi od prvog dana kako treba?
      Problem sam imao sa desnim podizaćem pri kupnji auta (prozor sam spustio i nije mogao gore, rijesio sam to rabljenim podizacem), vlasnik se pravio kao da ništa ne zna. Kasnije sam našao el podizac i servo komplet na njuskalu od nekog lika , koji je rekao da je to s tog auta, tako nesto. S tim jedino sam imao problema. I letva volana, uzrokovana spustenim autom naprijed u podu. Odmah sam ja stavio original opruge da je visok kao original. Ali kasnije je sve doslo na naplatu radi spustenog auta prije kupnje, vilice prednje i kape amortizera.

      Dijelovi su prejeftini, kupujem kod Ferofrika, bolesno niske cijene. Kupio sam zadnje diskove i pločice prednje. Disk 90 kn, plocice komplet isto ispod 100 kn. I zadovoljan sam.

    12. Like Andrés se sviđa ovaj post
    13. #1300
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Problem i je u potrosnji to sta smo mi u gradu, otiso sam s cliom izvan grada mozda 10 puta u 7 mj kolko ga imam, ali najvise ovisi o dobu dana u kojem se vozis. Npr idem ujutro na faks, 15-20 minuta voznje kreni-stani + semafori, pa oko faksa uvijek vrtnja 10 minuta dok ne nadjem parking, i tu se najvise nabere, a realno imam mozda 5 km do faksa. Druga situacija je, cesto smo nas par kod frenda na borongaju (drugi kraj grada od mene) i ima nekih 10 km cca, kad idem od njega doma oko 2 ujutro dodjem doma za najvise 5 min. I to je voznja po aveniji od cca 70 kmh i potrosi valjda 7 i pol kapi benzina. Meni su prevelike oscilacije u voznji da bi mogo tocno odredit potrosnju al prosjecna nije sigurno ispod 7

     

     
  • Stranica 130 od 205 PrviPrvi ... 3080120128129130131132140180 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •