Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 124 od 205 PrviPrvi ... 2474114122123124125126134174 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,231 do 1,240 od 2044
    1. #1231
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aarslan Vidi poruku
      Nije bio BMW na meetingu (NA VIDEU) koji je koštao više od 15k€ , i to su vecinom bile 3 i 5 stare (koje nisu ni po 5k€), tako da ne lupetaj gluposti Bondicu moj <3
      Na videu sam ja našo 10 auta koji su preko 10 000 €
      A u to spada BMW x6 koji je nekih 40-50 000 € (Da ne bude zabune,reko sam srednju cijenu,ne znam ništa o tome x6 na videu,ima X6ica po 30k a ima po 80k..)
      Posljednje uređivanje od Gary Bond : 27-04-16 at 00:57


    2. #1232
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GBond7 Vidi poruku
      Na videu sam ja našo 10 auta koji su preko 10 000 €
      A u to spada BMW x6 koji je nekih 40-50 000 € (Da ne bude zabune,reko sam srednju cijenu,ne znam ništa o tome x6 na videu,ima X6ica po 30k a ima po 80k..)
      Pa zavisi kakve BMW-ove trazis, ima ih skupljih ima jeftiniji, ali taj x6-ica od 30k ti je demoliran ili ne vozi, nesto je s njim, ili je koza poderana, nesto je s njim sto se tice takvog auta moras jako paziti jer je pun elektronike.

      Sto se mene tice ako uzimas sebi prvi auto gledaj da je cijena negdje okvirna i da nije 30k e, a kamoli 30k kuna, gledaj neki auto do 20k kuna polovni da se da uloziti u njega, da ne uzimas sranje

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    3. #1233
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Camorra Vidi poruku
      Pa zavisi kakve BMW-ove trazis, ima ih skupljih ima jeftiniji, ali taj x6-ica od 30k ti je demoliran ili ne vozi, nesto je s njim, ili je koza poderana, nesto je s njim sto se tice takvog auta moras jako paziti jer je pun elektronike.

      Sto se mene tice ako uzimas sebi prvi auto gledaj da je cijena negdje okvirna i da nije 30k e, a kamoli 30k kuna, gledaj neki auto do 20k kuna polovni da se da uloziti u njega, da ne uzimas sranje
      Što se tiče uzimanja prvoga auta.. Tu ti je najbitnije da uzmeš auto sam, što znači da ga kupiš svojim novcem, a ne da ti roditelji kupuju neko auto od 10k € jer takvo ćeš auto najmanje čuvat i tako se gube životi..
      Ok ako roditelj malo pogura posudi ti 1000 € (Imaš 5000 € svojih treba ti 6..) to ok,takvo ćeš auto najviše cijenit,mazit i pazit !


    4. #1234
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GBond7 Vidi poruku
      Što se tiče uzimanja prvoga auta.. Tu ti je najbitnije da uzmeš auto sam, što znači da ga kupiš svojim novcem, a ne da ti roditelji kupuju neko auto od 10k € jer takvo ćeš auto najmanje čuvat i tako se gube životi..
      Ok ako roditelj malo pogura posudi ti 1000 € (Imaš 5000 € svojih treba ti 6..) to ok,takvo ćeš auto najviše cijenit,mazit i pazit !
      Dobro to je, ali opet kad uzimas svoj prvi auto, moras dobro birati, jer glupo je da si uzmes neki krs, samo da se vozis, bolje da pricekas malo i odaberes pametno nego da napravis takvu gresku. I najbolje je povesti sa sobom mehanicara, da ga pregleda, i testna voznja obavezno
      A ovo sto si reko da roditelj malo pogura to nije dobro jer onda nisi sam kupio taj auto i moze te *ebat da mu ga posudis i tako to

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    5. #1235
      Kavaz* avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      BOSNA PONOSNA
      Poruke
      5,779
      Teme
      494
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      952
      Like (dobivenih)
      1093
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ADIDAS Vidi poruku
      Evo da započnemo novu temu. Šta mislite o BMW mitingu koji je održan prije par dana na čelu sa članom ove zajednice bivšim FR adminom Kavazom
      Po meni je ovo velika tradicija jer okuplja mnoge ljubitelje BMW-a. A prilog možete pogledati ispod
      https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=1wgTA3CT348
      Evo da se i ja javim kao organizator tog velikog meetinga. Pa trudio sam se mnogo da nesto ostvarim, vozim bmw i dok sam bio klinac mastao sam o tome da nekad nesto organizujem. Gledao sam starije ucio od njih. Mozda sa 15-16 dodavao na fb sve one momke koji su to radili i evo danas smo kolege. Posjete me drago im je da to radim i druzimo se. Upoznao sam dosta raje tako da to je nesto lijepo.
      Skup treba cesto da se organizuje ne samo za bmw nego sva vozila. Ja idem svugdje. Jer to zblizava i spaja ljude bez obzira na vjeru naciju itd.
      Cak je na tom skupu doslo i par samp igraca koje sam i upoznao preko sampa. Zovu me " Halo Kavaz " ti si admin bio itd. I druzili se i tak. Hvala na ovome


      RP Asmir Getta FR Kavaz YD Legend








    6. Like -TepsijA- se sviđa ovaj post
    7. #1236
      WOODS avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      2,942
      Teme
      379
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      120 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3461
      Like (dobivenih)
      1663
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kavaz* Vidi poruku
      Evo da se i ja javim kao organizator tog velikog meetinga. Pa trudio sam se mnogo da nesto ostvarim, vozim bmw i dok sam bio klinac mastao sam o tome da nekad nesto organizujem. Gledao sam starije ucio od njih. Mozda sa 15-16 dodavao na fb sve one momke koji su to radili i evo danas smo kolege. Posjete me drago im je da to radim i druzimo se. Upoznao sam dosta raje tako da to je nesto lijepo.
      Skup treba cesto da se organizuje ne samo za bmw nego sva vozila. Ja idem svugdje. Jer to zblizava i spaja ljude bez obzira na vjeru naciju itd.
      Cak je na tom skupu doslo i par samp igraca koje sam i upoznao preko sampa. Zovu me " Halo Kavaz " ti si admin bio itd. I druzili se i tak. Hvala na ovome
      Ma hajde bar neko u familiji da je uspio sa svojim snovima hahahah a za ove gore komentare cu samo reci da je BMW jedan jedini, ima stariji tipa BMWa koji privuće pažnju od x6 sigurno. Jer ako već imaš u planu palit gume i driftat nećeš sa nekom vrhunskom bebmarom nego ovako. Alo ipak najvažnije je da se svi dobro druže i zabave, ipak smo svi ljudi.
      Ti nastavi tako aBd da ih organizuješ još više
      Posljednje uređivanje od WOODS : 28-04-16 at 08:31

    8. #1237

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GBond7 Vidi poruku


      Izvoliš @GaLLo hehehheheheheh
      Ovo ti je živa istina za sva starija auta. Imam ja ovdje jednu dvicu, prije nego što sam zamijenio bosch pumpu trošila je 6 litara dizela i 6 litara ulja na 100 km hahah, a nije mogla meda. Sada kada sam zamijenio tu je opet negdje sa potrošnjom, samo što bolje ide. Živim na padinskom dijelu grada, često je i na vikendicu vozimo gdje je također baš brdo, bez problema to savladava. 1.6 GTD, ne krasi je neka snaga i brzina, ali zato nema terena koji savladati ne može .

    9. #1238

      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Düsseldorf
      Poruke
      11,328
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      5511
      Like (dobivenih)
      2982
      Rep
      Evo i ja da pretstavim svoju mašinu BMW 330d E46










    10. Like Gambino, Aarslan, Barrow, Kobra, Zagi, -TepsijA- se sviđa ovaj post
    11. #1239
      Kobra avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2015
      Lokacija
      Andorra
      Poruke
      15
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5
      Like (dobivenih)
      9
      Rep
      Lijep je BMW, samo mi reci, zar u Srbiji nisu uveli zakon da vise ne smijes imati prednja zatamnjena stakla?

    12. #1240
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kavaz* Vidi poruku
      Evo da se i ja javim kao organizator tog velikog meetinga. Pa trudio sam se mnogo da nesto ostvarim, vozim bmw i dok sam bio klinac mastao sam o tome da nekad nesto organizujem. Gledao sam starije ucio od njih. Mozda sa 15-16 dodavao na fb sve one momke koji su to radili i evo danas smo kolege. Posjete me drago im je da to radim i druzimo se. Upoznao sam dosta raje tako da to je nesto lijepo.
      Skup treba cesto da se organizuje ne samo za bmw nego sva vozila. Ja idem svugdje. Jer to zblizava i spaja ljude bez obzira na vjeru naciju itd.
      Cak je na tom skupu doslo i par samp igraca koje sam i upoznao preko sampa. Zovu me " Halo Kavaz " ti si admin bio itd. I druzili se i tak. Hvala na ovome
      Evo slucajno naidjem na to i zelim ti cestitat na uspjehu,fakat je ljepo kad se vidi da ti se ostvare djecacki snovi,samo nastavi i dalje s meetingima,neka skupis sto vise raje pa da se na kraju i prosiris kroz druge zemlje i da BMW Meeting postane znacajan dogadjaj...

      ||Be the change you want to see in the world.||



    13. Like Kavaz* se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 124 od 205 PrviPrvi ... 2474114122123124125126134174 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •