Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 122 od 205 PrviPrvi ... 2272112120121122123124132172 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,211 do 1,220 od 2044
    1. #1211
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Kolko vidim da prek tjedna nije opce bilo gužve i da si se u svaki auto mogo sjest.

      Danas su bimeri, mercedesi i ti "važniji" auti, a i neki ostali bili vecinom zakljucani, valjda zbog gužve. Tak da sam i nekim dijelom malo razočaran.

      Koja je svrha auto showa i to "onog pravog" ak nebres ljudima pokazati aute do zadnjeg šrajfa, ipak su to samo izložbeni auti...









      Gužva kod Huracana i ekipe i Rimca, nije se ni moglo hodat
      Posljednje uređivanje od GaLLo : 09-04-16 at 22:44

    2. Like -TepsijA- se sviđa ovaj post
    3. #1212
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Kolko vidim da prek tjedna nije opce bilo gužve i da si se u svaki auto mogo sjest.

      Danas su bimeri, mercedesi i ti "važniji" auti, a i neki ostali bili vecinom zakljucani, valjda zbog gužve. Tak da sam i nekim dijelom malo razočaran.

      Koja je svrha auto showa i to "onog pravog" ak nebres ljudima pokazati aute do zadnjeg šrajfa, ipak su to samo izložbeni auti...









      Gužva kod Huracana i ekipe i Rimca, nije se ni moglo hodat

      Stavit cu kasnije od Rimca da vidis kod mene nije bilo 10 ljudi sveukupno..

    4. #1213
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Kolko vidim da prek tjedna nije opce bilo gužve i da si se u svaki auto mogo sjest.

      Danas su bimeri, mercedesi i ti "važniji" auti, a i neki ostali bili vecinom zakljucani, valjda zbog gužve. Tak da sam i nekim dijelom malo razočaran.

      Koja je svrha auto showa i to "onog pravog" ak nebres ljudima pokazati aute do zadnjeg šrajfa, ipak su to samo izložbeni auti...




      Gužva kod Huracana i ekipe i Rimca, nije se ni moglo hodat
      Mmmm sto je dobra ova teta pokraj autaaaaa, mecka je inace kralj od auta, ali ovaj mi nije ispao nesto..
      Neznam nakon ovog, ps provozao sam ga.


      Mecka mi vise nikad nece biti isti auto kakav je bio *_* PS radi se o SLK 300

      Jednostavno vrh od auta
      Posljednje uređivanje od z3k0 : 10-04-16 at 03:18

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    5. #1214

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Zakljucani su jer u ovom narodu ne poštuju svi tuđe. Ja sam isao u srijedu i bilo je 90 posto manje ljudi, ali opet sam vidio kako bez razloga neki čobani kad udju u auto divljaju sa svim gumbima, a nemaju pojma šta rade. Neg moraju divljat, lupat, palit alarm namjerno. Itd. itd. Jos kad se desi ovako kao na slici čopori ljudi netreba ocekivat da ce bit otvoreno ono sto košta.

      Svojim očima sam vidio u srijedu, kako jedan covjek **** automatik u audiju bez ikakvog razloga. Onda neki srednjoskolac da ispadne faca pred svojim kolegama je namjerno upalio alarm na RS6 crvenom. Auto je zakljucan, a on išao rukom otvarat iznutra i onda se pobjegao kao, nije on.

      Da ne pricam kako siceve sjebu sa svojim hlačama, zakovicama i sličnim. 10000 puta ulaze i izlaze i to nepažljivo iz auta. A dosta auta je bilo i prodano do vikenda. Pa su bili zatvoreni.

      Na twingu znači 2. dan autoshowa, sjebali su komande klime. Išao sam namjerno u srijedu, jer sam znao da će bit opušteno i bez gužve. Jer mi se ne gužva sa ljudima. Doslovno sam ušao u 70 posto auta koji su bili izloženi. U skoro sve mercedese, u M6 coupe i 750LI bmw, u sve audie skoro. A od ostalih marka nista nije bilo zaključano, tako da sam ulazio u što mi se svidjelo i što me zanimalo.

    6. Like Gambino, GaLLo se sviđa ovaj post
    7. #1215
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Zakljucani su jer u ovom narodu ne poštuju svi tuđe. Ja sam isao u srijedu i bilo je 90 posto manje ljudi, ali opet sam vidio kako bez razloga neki čobani kad udju u auto divljaju sa svim gumbima, a nemaju pojma šta rade. Neg moraju divljat, lupat, palit alarm namjerno. Itd. itd. Jos kad se desi ovako kao na slici čopori ljudi netreba ocekivat da ce bit otvoreno ono sto košta.

      Svojim očima sam vidio u srijedu, kako jedan covjek **** automatik u audiju bez ikakvog razloga. Onda neki srednjoskolac da ispadne faca pred svojim kolegama je namjerno upalio alarm na RS6 crvenom. Auto je zakljucan, a on išao rukom otvarat iznutra i onda se pobjegao kao, nije on.

      Da ne pricam kako siceve sjebu sa svojim hlačama, zakovicama i sličnim. 10000 puta ulaze i izlaze i to nepažljivo iz auta. A dosta auta je bilo i prodano do vikenda. Pa su bili zatvoreni.

      Na twingu znači 2. dan autoshowa, sjebali su komande klime. Išao sam namjerno u srijedu, jer sam znao da će bit opušteno i bez gužve. Jer mi se ne gužva sa ljudima. Doslovno sam ušao u 70 posto auta koji su bili izloženi. U skoro sve mercedese, u M6 coupe i 750LI bmw, u sve audie skoro. A od ostalih marka nista nije bilo zaključano, tako da sam ulazio u što mi se svidjelo i što me zanimalo.

      Cak se u utorak pustalo ekipu da udu u onaj okvir kod Rimca i kod Huracana mogo si sjest u Huracana ako si htio samo si trebo pitat hostese ili zastitare sta su bili pored i dopustili bi ti, a u Rimca nije mogo nitko sjest samo je mogo doc skroz blizu njemu na onoj vrag kaj se vrti.

      Kad sam ja bio skoro svako malo se cuo alarm jer moraju debili dirat, a da je zakljucano i onda kad ga zastitar pita zasto je to napravio pravi se glupav usuti i ode samo..

      Kod BMWa si mogo uc u svaki auto, kod Mercedesa takoder osim u S500 coupe, a ostalo Volkswagen, Škodu, Renault itd.. si mogo sjest u sve jer nisu bili zakljucani nikada; moglo se sjest i u TechArt Cayeenea

    8. #1216
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Neki klipani su sjedali u Rimca, metar žiletni neki, valjda krenuo u 5. razred il kaj, a i neki ostali su hodali okolo njega u ograđenom području i smetala nama smrtnicima koji smo bili osuđeni na dizanje ruke prek ljudi da dobimo kakvu-takvu fotku

      Više nikad prek vikenda nejdem na nikakve sajmove, nit meni se neda guzvat s narodom, bolje da u miru pogledam aute i poslikam ko covjek

    9. Like Gambino se sviđa ovaj post
    10. #1217
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Nisam odavno bio tu pa evo, kupio sam neki dan golfa 3 gti tdi, ima li tko iskustva s tim autom?
      Sto se tice opreme ima sve, klimu, abs, el. podizaci x4 retrovizori siber sicevi itd. Fino ide auto sa 90 ks
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

    11. #1218

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Ako ti je unutrašnjost kao u GTI onda ok. Ako nije onda nemaš gti tdi, gti kod dizela trice je bila oprema. Vozio jesam 90 ks verziju tricu, sa originale 200 tisuća km. Hrđa ih voli jako. Na to pazit. Inaće kaže se da kog golfova najbolje gledat parne modele, 2,4,6.

    12. #1219
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Sve sto je @Marc Crack; rekao stoji. Lim im je boljka, digni na dizalicu da vidis kakav je odozdola.
      A sto se motora tice toci, odrzavaj i vozi. To je među prvim TDI motorima koji su maltene nepoderivi.

    13. #1220
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Ako ti je unutrašnjost kao u GTI onda ok. Ako nije onda nemaš gti tdi, gti kod dizela trice je bila oprema. Vozio jesam 90 ks verziju tricu, sa originale 200 tisuća km. Hrđa ih voli jako. Na to pazit. Inaće kaže se da kog golfova najbolje gledat parne modele, 2,4,6.
      Da, sve je gti, osim motora tdi koji je ubacen, a gtievi su imali tvornicku zastitu boje i nije nigdje hrđav bas sam ga dizao na dizalicu gledao, uskoro cu ga lakirati mozda cak i farbati jer je iscvrtan na dosta mjesta i ide onda u garazu tako da nece trunut na suncu niti na kisi, a po hercegovini nema soli po cesti pa je jos manja vjerojatnost hrđe. Auto je zvjerka ,ne trosi nista fino ide a opremljen
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

     

     
  • Stranica 122 od 205 PrviPrvi ... 2272112120121122123124132172 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •