Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 12 od 205 PrviPrvi ... 210111213142262112 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 111 do 120 od 2044
    1. #111
      Heisenberg avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Cinque Terre, Italy
      Poruke
      12,546
      Teme
      290
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      947
      Like (dobivenih)
      1646
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Šta samo VW postoji na ovom balkanu ??? Vozio sam ih više primjeraka, od tog golfa 4 koji mi nije sjeo, do Golfa 5 u verzijama 1.9 tdi od 90 ks, 2.0 tdi u GT opremi od 170 ks ( taj je divlji ), do GTI sa DSG mjenjačem. Dobar model mi je 5-ica. Ali su precjenjeni kompletno. Četvorka je totalno bezveze i tu konkurencija nudi zanimljivije i ljepše aute.

      Golf 4 je bezveze dizajnom, ako ćemo iskreno pored recimo Alfe 147 koja je umjetnost prema izgledu. Onda Focus mi je bolji od tog golfa 4 svakako. Konkurent tom golfu 4 je bio seat leon. Jeftiniji, a zanimljiv auto.

      Ali gledajuć po postovima samo VW postoji. I kakve neonke i te stvari. To se zove seljo tuning. To je bilo popularno iz doba Brzi i žestoki 1,2. Neonke bi me bilo sram stavit na auto. A pogotovo na golfa 4. Tuning fini je, spustit auto ne u pod, nego da legne fino i stavit felgu koja paše na taj model, ne 20 cola nego umjereno. I ispolirat auto i zaštitit lak, da je auto osvježen. To je već neki tuning. I auto izgleda puno bolje nego da se stavlja plastika. Pod plastikom mislim oni čuning spojleri i gluposti. Za mene tuning ako baš se ide na izgled sportskiji, onda ako imaš već taj famozni Golf 4 neki tdi, onda staviš branik prednji i zadnji od R32 modela i felgu od R32, bitno da je original prerada, sa original dijelovima dostupnim iz jakog modela na kraju prehrambenog lanca


      Gr0m, pogledaj si novi fiat bravo 1.9 jtd u sport opremi. Godišta od 2007 pa do 2012. Dobra alternativa, u sport opremi odličan dizajn. 308 je isto super auto, dizajn mu je jača strana. Onda megane novi u gt-line opremi. Imaš i Alfu giuliettu novu. Kakvi golfovi 4, ajde da ste čovjeku rekli Golf 6 neki gt paket. Koji se može uspoređivati sa 308. Ili Golf 7.... Vidi se da neki ne kuže uopće ništa

      Slazem se s tobom u potpunosti. Golfovi su precjenjeni totalno, imo sam se prilike vozit u Golf 5-ici 1.9 TDI i u Golf 5-ici GT Sport 2.0
      Iskreno sve je to sranje.Unutra kad sjedneš u auto kao da si u kocku sjeo.Meni totalno neudobno i takvi interijeri auta mi se nimalo ne svidaju.Jedino sto mi se svidja kog GT Sporta je to ubrzanje,rad i osobito zvuk turbine (pogotovo kad se šalta u veću) , to je JEDINO što mi se svidilo. Ovaj 1.9 TDI, auto se toliko gusi da je to strasno. Dajes mu gas , ali kao da ne dajes. Auto je toliko u kurcu da ti ne mozes ubrzat s njim kao covjek.
      A sto se tice ovih tuninga, ko jos stavlja neonke? Nemojte se salit da vam je to jos uvijek "in". Pa to sada mogu predlozit pod "tuning" samo djeca u dobi od 10-15 godina. Kakve crne neonke. Sto kaze krekula to je seljo tuning. S tuningom je valjda u cilju da auto izgleda potpuno bolje od originala.Evo moj susjed je imao Peugeot 407-icu.Da vidite koja je to bajka od auta bila.2 sportska auspuha, felge PO MJERI , sportske opruge i sve te pizdarije (necu pricat jer se toliko ne razumijem u te dijelove), chiptuning dodatak, zatamnjena stakla. Unutra je auto udoban, izgled 407ice mi toliko odgovara jer onako pada zadnji kraj da je to strasno.A zvuk paljenja da ne pricam, grmi.To je bilo vrh za cut, a tek zvuk u voznji...Strasno.Auto je bio vrh i ja mislim da imam prilike takav 1 uzet nebi ga mjenjao dugo.Auto je 2004 godiste
      Evo i slike da vidite o cemu pricam, ovo su stare slike,tek kad je poceo slagat auto kako spada,pa nisu svi djelovi prisutni koje sam naveo

      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/xkIB4.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/kGlvY.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/CSxbm.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/CeaqS.jpg
      27.04.2013

    2. Like Marc Crack se sviđa ovaj post
    3. #112
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Heisenberg Vidi poruku
      Slazem se s tobom u potpunosti. Golfovi su precjenjeni totalno, imo sam se prilike vozit u Golf 5-ici 1.9 TDI i u Golf 5-ici GT Sport 2.0
      Iskreno sve je to sranje.Unutra kad sjedneš u auto kao da si u kocku sjeo.Meni totalno neudobno i takvi interijeri auta mi se nimalo ne svidaju.Jedino sto mi se svidja kog GT Sporta je to ubrzanje,rad i osobito zvuk turbine (pogotovo kad se šalta u veću) , to je JEDINO što mi se svidilo. Ovaj 1.9 TDI, auto se toliko gusi da je to strasno. Dajes mu gas , ali kao da ne dajes. Auto je toliko u kurcu da ti ne mozes ubrzat s njim kao covjek.
      A sto se tice ovih tuninga, ko jos stavlja neonke? Nemojte se salit da vam je to jos uvijek "in". Pa to sada mogu predlozit pod "tuning" samo djeca u dobi od 10-15 godina. Kakve crne neonke. Sto kaze krekula to je seljo tuning. S tuningom je valjda u cilju da auto izgleda potpuno bolje od originala.Evo moj susjed je imao Peugeot 407-icu.Da vidite koja je to bajka od auta bila.2 sportska auspuha, felge PO MJERI , sportske opruge i sve te pizdarije (necu pricat jer se toliko ne razumijem u te dijelove), chiptuning dodatak, zatamnjena stakla. Unutra je auto udoban, izgled 407ice mi toliko odgovara jer onako pada zadnji kraj da je to strasno.A zvuk paljenja da ne pricam, grmi.To je bilo vrh za cut, a tek zvuk u voznji...Strasno.Auto je bio vrh i ja mislim da imam prilike takav 1 uzet nebi ga mjenjao dugo.Auto je 2004 godiste
      Evo i slike da vidite o cemu pricam, ovo su stare slike,tek kad je poceo slagat auto kako spada,pa nisu svi djelovi prisutni koje sam naveo

      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/xkIB4.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/kGlvY.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/CSxbm.jpg
      http://ch-slike.com/images/2015/06/22/CeaqS.jpg
      Ovo neka bolja oprema a...

      Felge mi se sviđaju i zadnji kraj

    4. #113
      Heisenberg avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Cinque Terre, Italy
      Poruke
      12,546
      Teme
      290
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      947
      Like (dobivenih)
      1646
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Ovo neka bolja oprema a...

      Felge mi se sviđaju i zadnji kraj
      MA odlicna oprema sve 5, auto je pre udoban, eto jedino sto malo vise trosi,a i to ako vozis OK onda je odlicno
      Zadnja svjetla nisu isto serijska,nego su zatamnjena , felge su skupe bile ko vrag
      Znas sta je najgore
      Sto je taj decko naviko mjenjat stvari ko carape pa je takav odlican auto mjenjao za OPEL SIGNUM koji je totalno razjeban i dobio je neki sitnis uz njega
      27.04.2013

    5. #114
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Heisenberg Vidi poruku
      MA odlicna oprema sve 5, auto je pre udoban, eto jedino sto malo vise trosi,a i to ako vozis OK onda je odlicno
      Zadnja svjetla nisu isto serijska,nego su zatamnjena , felge su skupe bile ko vrag
      Znas sta je najgore
      Sto je taj decko naviko mjenjat stvari ko carape pa je takav odlican auto mjenjao za OPEL SIGNUM koji je totalno razjeban i dobio je neki sitnis uz njega
      Mozda su sjedala udobna, al voznja nebi reko zbog niskoprofilnih guma

      A kolko je motor i kolko trosi?

    6. #115
      Heisenberg avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Cinque Terre, Italy
      Poruke
      12,546
      Teme
      290
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      947
      Like (dobivenih)
      1646
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Mozda su sjedala udobna, al voznja nebi reko zbog niskoprofilnih guma

      A kolko je motor i kolko trosi?
      vjeruj mi sa onim amortizerima kakve je imao voznja je bila i vise nego udobna , vozio sam se s njim u par navrata
      a ne znam tocno kolko trosi, 7-8 valjda neke normalne voznje
      27.04.2013

    7. #116
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Najjaci su ovi jazavci sto kace golfa keca auta i na golfa se furaju...golf kec nije kurcenje nego neimastina pajdo moj ..



    8. Like Domba se sviđa ovaj post
    9. #117
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Heisenberg Vidi poruku
      vjeruj mi sa onim amortizerima kakve je imao voznja je bila i vise nego udobna , vozio sam se s njim u par navrata
      a ne znam tocno kolko trosi, 7-8 valjda neke normalne voznje
      Ja bi uzeo KYB na svoj al su mi skupi hah

      Znam i ja lika koji godisnje promijeni 2-3 auta

      Do 8 litara nije puno ak je jaki motor unutra, to je bar moje misljenje

    10. #118
      Heisenberg avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Cinque Terre, Italy
      Poruke
      12,546
      Teme
      290
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      947
      Like (dobivenih)
      1646
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Ja bi uzeo KYB na svoj al su mi skupi hah

      Znam i ja lika koji godisnje promijeni 2-3 auta

      Do 8 litara nije puno ak je jaki motor unutra, to je bar moje misljenje
      A cuj svako ulaganje se isplati vecinom

      Motor je bio vrh , kazem ti, udobnost , zvuk , vuce kao blesav , ubrzanje vrh , tesko bi mu naso zamjerku po mom misljenju

      Takoder 8 do 9 , preko toga je sve previse, od susjede decko vozi RX8 koja trosi 15 litara na 100, sto je previse ( al samo cu ti rec da je sponzorusa to ti je dovoljno )
      27.04.2013

    11. #119
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,366
      Teme
      256
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1902
      Rep
      Sutra ću ja vama slikat auto star 28 godina radi se o Mercedes 124, auto je tip top.
      Imali smo sitnih problema kad smo ga tek doterali od tog čovjeka kad smo ga kupili, zatrzavao je, jer ga prijašnji vlasnik nije baš čuvao..
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    12. Like Kum se sviđa ovaj post
    13. #120
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Električar Vidi poruku
      Sutra ću ja vama slikat auto star 28 godina radi se o Mercedes 124, auto je tip top.
      Imali smo sitnih problema kad smo ga tek doterali od tog čovjeka kad smo ga kupili, zatrzavao je, jer ga prijašnji vlasnik nije baš čuvao..
      Znam da njegov motor 200d jedva ide, 20 sec mu treba do 100, takvog ima jedan moj poznanik, al da ce dozivit 1m kilometara, oce

      Citiraj Prvotno napisano od Thomas Heisenberg Vidi poruku
      A cuj svako ulaganje se isplati vecinom

      Motor je bio vrh , kazem ti, udobnost , zvuk , vuce kao blesav , ubrzanje vrh , tesko bi mu naso zamjerku po mom misljenju

      Takoder 8 do 9 , preko toga je sve previse, od susjede decko vozi RX8 koja trosi 15 litara na 100, sto je previse ( al samo cu ti rec da je sponzorusa to ti je dovoljno )
      Ja sam u svoj dosad ulozio 7000kn+ jer ovaj prijasnji nije nista radio debil

     

     
  • Stranica 12 od 205 PrviPrvi ... 210111213142262112 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •