Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 118 od 205 PrviPrvi ... 1868108116117118119120128168 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,171 do 1,180 od 2044
    1. #1171

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Kad sam ja skinuo kat auto mi je bio duplo glasniji na nižim okretajima, i na višima je bio al ne tak jako.

      Kaj se tiče zadnjeg poluprotočnog, obično je glasniji ak je neki sportski auspuh renomiranih proizvođača, al bez srednjeg ćeš dobit nešt. Kad ja skinem to sranje više postam ovdje iskustva od buke i snage
      Ma pusti tu renomiranost oko zadnjih lonaca, kupiš npr. polovnog Remusa, platiš 100 KM (400kn), on je u lošem stanju, ko zna da li je original, glupost. Imaš ljudi koji ih prave, znam kod nas ima neki momak, iz Kalesije čini mi se, za 50 KM (200kn) ti napravi nov, je.bo Remusa kakav bude. Pola auta ima to, čak neki i urezali Remus na to i prodaju muda za bubrege. Dosta limara to zna napraviti, oni koji rade sa auspusima pogotovo.

    2. #1172
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      @North ovo ti potpisujem, obicno ti za 400 kn su od ko zna kakvih svercera, skidano i stavljano x puta na razne aute. A dali je orginal necu ni komentirat. Jer svima je bitno da je razvikani "Remus" na autu. Je baš.


      @GaLLo Ne mozes dobit snage na osnovu sto si izbacio katalizator, i dao protocni zadnji lonac. To bi trebao komplet dat napravit nekome ispusnu granu (od motora do zadnjeg lonca) i to je pitanje el bi dobio sta snage.

    3. #1173
      Anonymous avatar
      RILE KABADAHIJA
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      ♥ Cazin ♥
      Poruke
      8,514
      Teme
      253
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      113 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1017
      Like (dobivenih)
      1973
      Rep
      Eo pošto vidim da je ovaj jedan momak stavljao slike s Relly-a
      Da ija stavim za " Brdsku trku Ostrožac - Cazin " Poznatija kao Krajiška zimija.
      Od strane komisije proglasena je za jednu od boljih staza.







      Juraj Puškar hrvatski vozac na krovu došao do cilja i uzeo 1 mjesto u svojoj kategoriji.
      Budem stavio video ne moze u 1 postu 2 xd
      Posljednje uređivanje od Anonymous : 21-03-16 at 18:02
      ▲ 𝒜𝓃𝑜𝓃𝓎𝓂𝑜𝓊𝓈 ▲ 𝐹𝒶𝓁𝓁𝑒𝓃 𝒜𝓇𝓂𝓎 𝟧 ▲ 𝒜𝒹𝓂𝒾𝓃𝒾𝓈𝓉𝓇𝒶𝓉𝑜� � � �� : 𝟣𝟥𝟥𝟪 ▲ 𝒜𝓎𝓁𝓁𝒶𝒽 𝒮𝒽𝒾𝓅𝓉𝒾𝓏𝒶 ▲ 𝒜𝓂𝓎 ▲

    4. Like Zecooreles se sviđa ovaj post
    5. #1174
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku
      @North ovo ti potpisujem, obicno ti za 400 kn su od ko zna kakvih svercera, skidano i stavljano x puta na razne aute. A dali je orginal necu ni komentirat. Jer svima je bitno da je razvikani "Remus" na autu. Je baš.


      @GaLLo Ne mozes dobit snage na osnovu sto si izbacio katalizator, i dao protocni zadnji lonac. To bi trebao komplet dat napravit nekome ispusnu granu (od motora do zadnjeg lonca) i to je pitanje el bi dobio sta snage.

      Kaj nmg dobit snage kad sam dobio?

      Na starijim autima s jednom lambdom je bilo i poželjno skidati kat jer ih je gušio, a na novima već nije, pogotovo ne ak imaju 2 lambde, jedna na grani, druga iza kata, onda treba radit piggyback al i to je sranje. Zadnji mi nije protočan neg običan.

      Na autu od 60kw je bacanje novaca radit komplet ispuh od grane jer na tak slabom autu neću dobit ništ od snage, konj-dva sim tam i tjt

    6. #1175
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      Kaj nmg dobit snage kad sam dobio?

      Na starijim autima s jednom lambdom je bilo i poželjno skidati kat jer ih je gušio, a na novima već nije, pogotovo ne ak imaju 2 lambde, jedna na grani, druga iza kata, onda treba radit piggyback al i to je sranje. Zadnji mi nije protočan neg običan.

      Na autu od 60kw je bacanje novaca radit komplet ispuh od grane jer na tak slabom autu neću dobit ništ od snage, konj-dva sim tam i tjt
      Normalno da je bacanje novaca, jer ispuh po naruđbi kvalitetan (ne kod fušera) ces masno platit.

      Koliko si snage dobio i kako si mjerio?

    7. #1176
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku
      Normalno da je bacanje novaca, jer ispuh po naruđbi kvalitetan (ne kod fušera) ces masno platit.

      Koliko si snage dobio i kako si mjerio?
      Izgubio sam neš malo na nižim okretajima, a dobio malo na višim, par konja garant, neš sitno se osjeti, al niš posebno

    8. #1177

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Edis Telalovic Vidi poruku
      Najdraze auto mi je DODGE auto za trkee
      Koliko znam za sebe, patim za muscle autima. Ne znam ni kako ni odakle mi, ali ta auta volim najviše. Sve emisije oko restauracije znam napamet, more sam ih pregledao, ali ih nisam puno vidio uživo, 10ak ukupno. U top20 možda najdražih auta sigurno bi bili Dodge Challenger novi i Charger stari. 2 najdraža muscle auta su mi Chevelle i Road Runner, oba serije iz 1970. godine. Ne znam šta bi bilo kada bih sjeo za volan jednog od ta dva, istopio bih se od radosti haha.
      A to dole za trke ne bih se baš složio. Jesu dosta napredovali i dosta rade oko toga, ali ipak ta auta za trke nisu, evropska ih otresaju kao djecu. Težina, kao i skretanje im predstavljaju najveći problem, dok je na pravcu druga stvar. Specijaliziraju se za NASCAR, ali tu su blage krivine u kojima se i ne gubi toliko brzine.

    9. #1178
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Koliko znam za sebe, patim za muscle autima. Ne znam ni kako ni odakle mi, ali ta auta volim najviše. Sve emisije oko restauracije znam napamet, more sam ih pregledao, ali ih nisam puno vidio uživo, 10ak ukupno. U top20 možda najdražih auta sigurno bi bili Dodge Challenger novi i Charger stari. 2 najdraža muscle auta su mi Chevelle i Road Runner, oba serije iz 1970. godine. Ne znam šta bi bilo kada bih sjeo za volan jednog od ta dva, istopio bih se od radosti haha.
      A to dole za trke ne bih se baš složio. Jesu dosta napredovali i dosta rade oko toga, ali ipak ta auta za trke nisu, evropska ih otresaju kao djecu. Težina, kao i skretanje im predstavljaju najveći problem, dok je na pravcu druga stvar. Specijaliziraju se za NASCAR, ali tu su blage krivine u kojima se i ne gubi toliko brzine.
      Slicni smo haha.. Znaci ja kada sjednem gledat TV,okrenem na History aj super resturacije.. Kad ono gledo,pa druga ide pa opet gledo.. Znači sve sve

      Meni su najdraže godine 1967. i 1969. a odma iza njih je 1970. . Jednostavno auta su bolesna


    10. #1179

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GBond7 Vidi poruku
      Slicni smo haha.. Znaci ja kada sjednem gledat TV,okrenem na History aj super resturacije.. Kad ono gledo,pa druga ide pa opet gledo.. Znači sve sve

      Meni su najdraže godine 1967. i 1969. a odma iza njih je 1970. . Jednostavno auta su bolesna
      Ja sam i dosta online gledao, nije mi se baš sviđalo na TVu jer nekada pretjeruju, divljački rade i unište bit tih auta. Overhaulin je bila dobra emisija, ali su i oni isto znali uništavati auta, posebno sa felgama. Ima na Discoveryu par dobrih, ali i ne snimaju puno, rijetko kad budu epizode tako da sam više i zaboravio kako se zovu. Pratim trenutno Cuban Chrome, ali to su više životne priče nego samo sređivanje auta, čekam nove epizode svega, ali slabo ide.
      Ima iz svake godine po par dobrih, ali su mi oni gore navedeni favoriti. '69 i '70 godina su bile vrhunac, već su se uštelili i takmičili ko će bolje praviti, pa tu dođe i GTO i Skylark i 442, Gran Torino, duga je lista.

    11. #1180
      Darkix avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Lokacija
      Velika Trnovitica, Hrvatska
      Poruke
      116
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      51
      Rep
      Ja sam jedno vrijeme pratio te restauracije i dosta mi se svidjelo. Najviše kad su uređivali stari pick upove i oduvijek sam želio uvest neki taki auto. Najviše Shelby G.T. 350.
      Kasnije sam prešao na novije i više sportske linije pa sam počeo gledao DMC-12 , poplarni DeLorean iz 1980.
      A sad sam prešao na još novije . Mazda 323F BG GT , 1.8 DOHC , 128 KS , max. brzina 210km/h.
      Inače to su modeli iz '89.-'94. god proizvodnje. Evo par linkova: "
      Ovaj imam na profinoj" . "GT u orginalnom stanju"

      Doma pak naime imam Mazdu 323F BG, 1.6 carb + LPG , 88 KS , najviše što može je 170km/h .
      Bilo mi toliko žao kad ju ujak razbio pa sam je dao popravit.
      Dakle kupio karoseriju i dao majtoru da izreže dio lima koji treba.

      Iako još tražim Mazdu 323F BG GT , jedna mi je tu u blizini mene pobjegla pred nosom , iako je već bila trgovina dogovorena. Dakle trebao sam samo otići po nju , ali lik počeo negodovat kako nema kako po ženu šta ja znam šta izašao sam mu u susret i s**** me proda isti dan za iste pare. Ah šta ćeš , stanje od čovjeka.
      Posljednje uređivanje od Darkix : 24-03-16 at 10:56
      .:||Stjepan_Modric || TSF Articolo [R4] || Level: 15||:.

      ..::TSF since 26.01.2016.::..
      Respect to all TSF members [10.4.2016. 23:59]

     

     
  • Stranica 118 od 205 PrviPrvi ... 1868108116117118119120128168 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •