Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 116 od 205 PrviPrvi ... 1666106114115116117118126166 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,151 do 1,160 od 2044
    1. #1151

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      I ja sam isto čuo da je krut pravo, više onako pojavom djeluje na mene. Dobro potrošnja u nekoj dizelskoj 3.0 varijanti, ali Boga mi Brabusova 6.1 benzinska sa 340 kW je druga priča haha.
      Dijelim isto mišljenje za S klasu, koja je vrhunac ovog brenda, a i među ostalim autima ove klase već godinama, krenuvši od W140 modela, pa dalje.

    2. #1152
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Da ste vidjeli kako je vozit tu G klasu, drugacije bi pricali xd. Volan je mrtav u centru, mozes divljat lijevo desno po 10 cm i nista se ne desava, u zavoju auto se naginje nevjerovatno. Da nema ESP upaljen , auto bi lako na krov bilo okrenut. Šum vjetra je prevelik pri imalo većim brzinama. Unutra je starinski, a cijenom je skuplji od S klase, koja je pojam automobilske tehnologije i mogučnosti. Potrošnja je najmanji problem G klase.

      Inace G klasa je napravljena za Australsku vojsku (ako se dobro sjecam),ali eto dodali su klimu,malo bolja sjedala i izdana je G klasa za civilno društvo

      ||Be the change you want to see in the world.||



    3. #1153

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      I ja sam isto čuo da je krut pravo, više onako pojavom djeluje na mene. Dobro potrošnja u nekoj dizelskoj 3.0 varijanti, ali Boga mi Brabusova 6.1 benzinska sa 340 kW je druga priča haha.
      Dijelim isto mišljenje za S klasu, koja je vrhunac ovog brenda, a i među ostalim autima ove klase već godinama, krenuvši od W140 modela, pa dalje.
      6.1 brabus je stara verzija, bez turbopunjača. Danas imaju kod brabusa u ponudi 800 V12 verziju i 850 V8 verziju. Ove oznake označavaju konje. Totalno nepotrebno u takvom autu, pogotovo što su gore niskoprofilne gume od 21-23 cola. Auto gubi smisao. Ali da u 350cdi verziji sa normalnim gumama, auto je nezaustavljiv na terenu.

    4. #1154

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Pa da, vrati se svojoj namjeni.
      Zamrla nam je tema, ne valja ovo ovako. Pripreme i prve promocije sajma u Ženevi su završene, sutra će biti otvorena vrata za sve posjetioce. Ove godine najviše pažnje su privukli novi Bugatti, Lambo Centenario, Maserati Levante (prvi njihov SUV), nova BMWova 7ca te dugo očekivana Alfa Giulia.



      Evo video sa prezentacije novog Bugattia, predstavljen je i Lambo (ima ne kanalu od ovog lika), mene više zanima Levante kakav će biti i kakav će odgovor imati Koenigsegg na ovog Chirona.

    5. #1155

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Koenigsegg ima odgovor, ako nisi popratio, a taj odgovor je Regera. Ako gledamo performanse, pošto se natječu.

      Chiron 0-300 km/h = 13.2 sekundi
      Regera 0-300 km/h = 10.9 sekundi

      A Rimac sa concept one S je bolji u ubrzanjima 0-200 od oba gore navedena.

      Chiron 0-200 km/h = 6.5 sekundi
      Regera 0-200 km/h = 6.6 sekundi
      Concept one S 0-200 km/h = 5.6 sekundi

    6. #1156

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Koenigsegg ima odgovor, ako nisi popratio, a taj odgovor je Regera. Ako gledamo performanse, pošto se natječu.

      Chiron 0-300 km/h = 13.2 sekundi
      Regera 0-300 km/h = 10.9 sekundi

      A Rimac sa concept one S je bolji u ubrzanjima 0-200 od oba gore navedena.

      Chiron 0-200 km/h = 6.5 sekundi
      Regera 0-200 km/h = 6.6 sekundi
      Concept one S 0-200 km/h = 5.6 sekundi
      Jeste, ali je Regera predstavljena još prošle godine. Istina, tek ove ide u proizvodnju, ali su mogli pripremiti neku Regeru R, RS ili tome slično, kao što Šveđani i vole .

      Na stranici specifikacije malo drugačije kažu, nadmašili su ih kako god do 200, mada preko već teže ide, trebaće vremena. Svakako svaka im čast i na ovome, treba domaće inovatore podržavati.
      http://www.rimac-automobili.com/conc...cifications-10

    7. #1157

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,868
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3676
      Rep
      Eh nista od onog motora koji sam planirao da uzmem. Jednostavno se nismo nasli u ceni jer mislim da je previse dati 1800 eura za motor koji cu voziti mozda 2 3 godine i posle preci na veci. Bio sam da ga vidim, stanje je odlicno, lepo izgleda i lepo ide ali eto. Sad je dosao drugi u opticaj. Isti je model samo je malo stariji i cena mi vise odgovara. Evo slika
      http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-30339476-1.htm

    8. #1158
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Koenigsegg ima odgovor, ako nisi popratio, a taj odgovor je Regera. Ako gledamo performanse, pošto se natječu.

      Chiron 0-300 km/h = 13.2 sekundi
      Regera 0-300 km/h = 10.9 sekundi

      A Rimac sa concept one S je bolji u ubrzanjima 0-200 od oba gore navedena.

      Chiron 0-200 km/h = 6.5 sekundi
      Regera 0-200 km/h = 6.6 sekundi
      Concept one S 0-200 km/h = 5.6 sekundi
      Bolji je i od Chirona od 0-300 km/h dode za 13.1 sekundu.

      Chiron mi je ruzan totalno su odskocili u izgledu od prethodnika

      Novi Lamborghini Centenario s pocetnom cijenom od 1.75 miliona eura + davanja jer ce ih bit proizvedeno samo 40 (20 roadstera i 20 coupea), sa svojih 770 konjskim V12 motorom postize brzinu do 350 km/h, 0-100 km/h mu je potrebno 2,8 sekundi, a od 0 do 300 km/h mu je potrebno 23,5 sekundi. Auto je napravljen od carbona i tezi 1,520kg.

      @North treba ih podrzavat samo državu boli briga za Rimac automobile i njegova 3 auta koja su najbolja 3 auta na svijetu, oni ce rade sebi spremit lovu u dzep nego dat neki poticaj Rimcu da radi dalje..

      Posljednje uređivanje od Gambino : 02-03-16 at 22:00

    9. #1159

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Ovaj lambo je izvedenica aventadora koja pokazuje u kojem smjeru ce ici novi nasljednik aventadora u velikoj serijskoj proizvodnji. Suludo puno košta, dok će nasljednik aventadora imati slično konja za 4 puta manju cijenu. No, to tako i tako kupuju kolekcionari.
      @North;

      Do 300 za 13.1 sekundi, brže od chirona. A tu govorimo o 8.0 w16 quad turbo motoru. Tako da netreba vremena vozim auto koji ide 14.3 do 100. Ovo su nebuloze do 300.

      Jedan rimac model proizveden u hrv ide bolje do 300 do 200 od jednog Bugattia, koji iza sebe ima budžet Vag grupacije, najjaće europske auto grupacije. Treba mu skinuti kapu. Kako god.

      Što se top speed tiće, elektrika i nije namjenjena za brzine od 400 i više. Njegovih 365 je takodjer nevjerovatno. A cijenom je 3x jeftiniji od bugattia chirona. Osnovnog. Već ih je 6 od 8 prodano. To je uspjeh.

    10. #1160

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ma mislio sam da stignu Koenigsegg će trebati vremena, on do 300 ispod 11 ide haha. To jest, preseravamo se ovako malo, jer auta koja smo vozili su jeftinija od jedna pločice karbona za ovakva haha. Rekoh i ja da je veliki uspjeh, a kada se pogleda budžet i raspoloživi resursi, čovjek bez riječi ostane.
      @Gambino; sretni su što nisu iz Bosne, ovdje bi odustali nakon drugog mjeseca ganjanja potrebne dokumentacije haha, prodali bi projekat i ništa se ne bi desilo.
      Snimio je ovaj momak što sam gore postao i Centenaria, meni se baš i ne sviđa, ali je unutra spejs šatl.


     

     
  • Stranica 116 od 205 PrviPrvi ... 1666106114115116117118126166 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •