Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 115 od 205 PrviPrvi ... 1565105113114115116117125165 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,141 do 1,150 od 2044
    1. #1141

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,868
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3676
      Rep
      Evo nasao sam neku lepu Hondu, bar meni tako lici. Na slikama fino izgleda, sad videcemo sta kaze kad odem da je vidim






    2. #1142
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orangutan Vidi poruku
      Evo nasao sam neku lepu Hondu, bar meni tako lici. Na slikama fino izgleda, sad videcemo sta kaze kad odem da je vidim






      Fino izgleda, 125 kubika aman taman za ucit se na tome postepeno do CBR 1000RR. Steta kaj je samo naljepnica od AKRAPOVICa na auspuhu kolko mi se cini, u usporedbi sa ovom.


    3. #1143

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,868
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3676
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Fino izgleda, 125 kubika aman taman za ucit se na tome postepeno do CBR 1000RR. Steta kaj je samo naljepnica od AKRAPOVICa na auspuhu kolko mi se cini, u usporedbi sa ovom.

      Ma citao sam sad u zadnje vreme dosta o tim od 125 kubika. Posto imam tu dozvolu za sada, planiram nesto uzeti. Eh sad gledao sam i one Aprile RS125, ali postoje ona 2T masina, vise je za one kojima je brzina bitnija jer su one uglavnom otvorene na 28-34 ks. Uz to procitao sam i da je potrosnja veca i odrzavanje skuplje. Zato sam se odlucio za ovakvu Hondu. Ona gore je 2008 godiste, 23000km je presla. Nadam se da nema nekih problema na njoj. Naravno, racunam da ce biti nekih sitnih ulaganja, zamena ulja, mozda gume i jos neke sitnice. Nova mi se cini skupa, a i ne vredi mi da dajem tolike pare jer planiram uzeti u buducnostii nesto vece, tako da 2008 godiste i 1800 eura, mozda i nesto jeftinije, zavisi kako se dogovorimo. Sasvim korektan motor za te pare i za pocetnike..

    4. #1144

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orangutan Vidi poruku
      Evo nasao sam neku lepu Hondu, bar meni tako lici. Na slikama fino izgleda, sad videcemo sta kaze kad odem da je vidim





      Fin motorić ovako na oko mogu ti reći, samo skini ovu Akrap naljepnicu, nije furka ako nije pravi haha. Uzimanje polovnog je uvijek, ali baš uvijek mačka u vreći, ti ga testiraš, odvezeš u servis sve radi, voziš par dana on stane sam od sebe. Kako za auta, tako je i za motore.
      Na jačoj kubikaži se u svakom slučaju isplati uzeti Akrapa, ali i zadržati originalni. Prilikom registracije skinuti Akrapa, a original vratiti, jer kod nas, a vjerovatno i u Srb i Hr ne prolazi tehnički zbog buke koju stvara. Akrap i R1 stvoreni jedni za drugo.
      Mene su SoA nafurali da gledam možda nekog čopera da uzmem u budućnosti haha.

    5. #1145

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,868
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3676
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Fin motorić ovako na oko mogu ti reći, samo skini ovu Akrap naljepnicu, nije furka ako nije pravi haha. Uzimanje polovnog je uvijek, ali baš uvijek mačka u vreći, ti ga testiraš, odvezeš u servis sve radi, voziš par dana on stane sam od sebe. Kako za auta, tako je i za motore.
      Na jačoj kubikaži se u svakom slučaju isplati uzeti Akrapa, ali i zadržati originalni. Prilikom registracije skinuti Akrapa, a original vratiti, jer kod nas, a vjerovatno i u Srb i Hr ne prolazi tehnički zbog buke koju stvara. Akrap i R1 stvoreni jedni za drugo.
      Mene su SoA nafurali da gledam možda nekog čopera da uzmem u budućnosti haha.
      Iskreno nisam obracao paznju na nalepnicu tu. Videcu sta kaze prodavac kad odem, ali po predjenoj kilometrazi reklo bi se da ga je motor sluzio posto ga je poprilicno vozio. Eh sad koliko je on vodio brigu o njemu i sta mu se treba odraditi to cu videti. Ugl kad probam, videcu kako mi lezi i sve, da nema nekih trazanja u voznji i tako toga.
      Zna se da je novo novo, ali ovo je ipak neka prelazna kategorija te mislim da nema potrebe kupovati novi, ako cu vec za par godina ponovo menjati.

    6. Like North se sviđa ovaj post
    7. #1146
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep


      Za ljubitelje trokrake zvijezde,G klase i AMGa

      Btw lijep motor a i svakako ti se isplati uzeti Apriliju...

      ||Be the change you want to see in the world.||



    8. #1147

      Aaaaaaaa
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Poruke
      7,868
      Teme
      718
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      3393
      Like (dobivenih)
      3676
      Rep
      Evo saznao sam nesto vise za navedeni motor gore. Vozila ga je devojka, koja se i javila na telefon kada sam zvao. To mi govori da motor nije vozen pun gas i da je uglavnom bila mirnija voznja. Ona kaze da je u odlicnom stanju, a koliko je radila servise i to, to cu videti kad odem da vidim.

    9. #1148

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orangutan Vidi poruku
      Evo saznao sam nesto vise za navedeni motor gore. Vozila ga je devojka, koja se i javila na telefon kada sam zvao. To mi govori da motor nije vozen pun gas i da je uglavnom bila mirnija voznja. Ona kaze da je u odlicnom stanju, a koliko je radila servise i to, to cu videti kad odem da vidim.
      Eh to je lijepo čuti, žene također ne pokušavaju same popraviti stvari, već uglavnom odmah voze majstoru, što je veliki + u odnosu na nas haha. Zrakni i elektroniku, to često zna zajebavati kod motora slabije kubikaže.
      @Vicetone; baš prije nekoliko dana sam vidio ovakvu G klasu, samo Brabus. Postao sam to i u ovoj temi, strašno auto, ali haj sipaj.

    10. #1149

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Da ste vidjeli kako je vozit tu G klasu, drugacije bi pricali xd. Volan je mrtav u centru, mozes divljat lijevo desno po 10 cm i nista se ne desava, u zavoju auto se naginje nevjerovatno. Da nema ESP upaljen , auto bi lako na krov bilo okrenut. Šum vjetra je prevelik pri imalo većim brzinama. Unutra je starinski, a cijenom je skuplji od S klase, koja je pojam automobilske tehnologije i mogučnosti. Potrošnja je najmanji problem G klase.

    11. #1150
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,222
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vicetone Vidi poruku


      Za ljubitelje trokrake zvijezde,G klase i AMGa

      Btw lijep motor a i svakako ti se isplati uzeti Apriliju...


      Merc je Merc hahah po meni najjace marka auta,najbolji,ove G klase mi se posebno svidjaju,imam 2 Mercedesa oba se iskazuju dobro i mozda kupimo jos jedan,oduvijek sam ih volio
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



     

     
  • Stranica 115 od 205 PrviPrvi ... 1565105113114115116117125165 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •