Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 112 od 205 PrviPrvi ... 1262102110111112113114122162 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,111 do 1,120 od 2044
    1. #1111
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vicetone Vidi poruku
      Dacia je u sklopu Renaulta,oni su kao npr Yugo,zele napraviti auto sa sto manje metala,sto laksi i sto jednostavniji,za siromasnije ljude.

      Ali isto tako su i s kvalitetom na ranku Yugo-a kako cujem. Svi se zale na kvalitetu izrade, a ako hoces nesto opreme cjena leti u nebesa, jeftini su samo bazni modeli. Benzinski motor bez opreme 55tk a dizelski motor isto tako bez opreme 79 tk. Hoces nesto opreme ode cjena preko 100tk.

    2. #1112
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku

      Ali isto tako su i s kvalitetom na ranku Yugo-a kako cujem. Svi se zale na kvalitetu izrade, a ako hoces nesto opreme cjena leti u nebesa, jeftini su samo bazni modeli. Benzinski motor bez opreme 55tk a dizelski motor isto tako bez opreme 79 tk. Hoces nesto opreme ode cjena preko 100tk.
      Ha jbg,auto je dobar kad je nov a i kako sam rekao da je za ovu najsiromasniju klasu,al nisam cuo da su nesto losi motori itd,pa ipak je to renault nije fiat...

      ||Be the change you want to see in the world.||



    3. #1113

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vicetone Vidi poruku
      Ha jbg,auto je dobar kad je nov a i kako sam rekao da je za ovu najsiromasniju klasu,al nisam cuo da su nesto losi motori itd,pa ipak je to renault nije fiat...
      Dacia je auto za zaradit novce, za rad, udoban auto i visok. Nemre zapest nigdje, za naše loše ceste. Provjerene mehanike. Glupa je referenca rec ipak je renault nije fiat. Obje marke imaju dobre stvari. Kod fiata su to Jtd motori, čija tehnika kuca u novim Opelima, a tu tehniku common rail je vw preuzeo 2008. Znaju i u vw kakve motore rade JTD i dobro je da su na common rail sustav prešli, a ne na onaj pumpa duse. Samo ne znaju napravit da im auti prođu legalno eko test, nego varaju. Ali sve će to na naplatu doć.

    4. #1114

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Imam iskustva sa Dacia Sanderom, po kakvom se terenu vozila (brdom na selo po makadamu) svaka im čast. Ne može se reći da je neko auto, ali za pare za koje se prodaje je sasvim korektno, ipak je novo novo.
      Fiatu su najmanji problem motori, njih više elektronika je.be. Kod Renaulta je suprotno

    5. #1115

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Starije renaulte zajebava isto elektronika, laguna II 2001-2004. serija puna problema s elektronikom, to svaki auto električar dobro zna, ista stvar sa peugeot 407 iz tih godina. Nisu se francuzi pokazali, motori su im dobri. Isto tako fiat, sa Stilom 2001 do redizajna 2004 je imao puno problema sa ECU jedinicom. Ja sam imo problema sa temprom iz 1998. sa strujom. S mareom i s puntom 2 nisam imao problema, osim jedne bobine na motoru zbog koje mi je na puntu bacalo check engine. Nova unutra 100 kn, i vozi dalje. Prijatelj ima punta, ništa s elektronikom u 3 godine zadnje nije otišlo, ali mjenjač mu je otišao recimo. Počeo zujat. 2 soma kn popravak, reparacija.

      Tako da sve ovisi, fiati se slabo prodaju kao NOVI i kod nas u oglasima dosta njih je uvoz od talijanskog rent a cara , ili iz naših rent a cara. Njih se lako prepozna po tome da imaju oko 20000km samo.
      Pa neko kupi i bude, ajme meni fiat govno.

    6. #1116
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Starije renaulte zajebava isto elektronika, laguna II 2001-2004. serija puna problema s elektronikom, to svaki auto električar dobro zna, ista stvar sa peugeot 407 iz tih godina. Nisu se francuzi pokazali, motori su im dobri. Isto tako fiat, sa Stilom 2001 do redizajna 2004 je imao puno problema sa ECU jedinicom. Ja sam imo problema sa temprom iz 1998. sa strujom. S mareom i s puntom 2 nisam imao problema, osim jedne bobine na motoru zbog koje mi je na puntu bacalo check engine. Nova unutra 100 kn, i vozi dalje. Prijatelj ima punta, ništa s elektronikom u 3 godine zadnje nije otišlo, ali mjenjač mu je otišao recimo. Počeo zujat. 2 soma kn popravak, reparacija.

      Tako da sve ovisi, fiati se slabo prodaju kao NOVI i kod nas u oglasima dosta njih je uvoz od talijanskog rent a cara , ili iz naših rent a cara. Njih se lako prepozna po tome da imaju oko 20000km samo.
      Pa neko kupi i bude, ajme meni fiat govno.
      Tu lagunu II nebi da mi ju dzaba dajes. Elektronika im je katastrofalna, jedno popravis drugo ti krepa i tako u krug. A kolko znam Pug je skup na dijelovima pogotovo elekricnim, ali dobro nade se zamjenski u pola cijene. Ja sam gledao punta mk 2 imao na raspolaganju 1500€ ali sam uzeo audia 80 tdi-a. Uredno sluzi, toci i vozi, jos mi i ostalo para.

      Za stila sam cuo da se kvari s stilom.

    7. #1117
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Opcenito kolko znam svi francuzi i neki talijani imaju problema sa strujom. Citroen predvodi a iza su peugeot, renault i poneki talijani. Naravno, to je opcenito govoreci ali ima auti sta stvarno rade bez greske. Uglavnom su to neki bez opreme. Npr imam clia 2000. god nema od opreme nista i presretan sam zbog toga jer npr frend ima clia iz 2005. sa full opremom i baca mu check engine i ne moze slozit to sta god radi. Za Citroen mislim da nisam cuo da ga neko ima duze vremena i da nije imao problema sa strujom. Krepa ti zarulja i motor se zablokira, popravak kosta ko novi auto a garanciju dobijes mozda za 2 dana da ce vozit kak spada. Stara ima twinga, takodjer nema opreme, takodjer nikad nista nije otislo....ugl ima renault dobre aute ako je sve u njima mehanika, cim dolazi do malo vise struje odma odlazi sve.

      A ovo @Marc Crack; kaj si napiso za vw da nemre proc eko test bez varanja, to ne drzi vodu. Ne mislim da nije istina nego ocu rec da to 90% vecih proizvodjaca radi samo eto zbog nekih politickih razloga se to saznalo za vw. Sve je politika, tako i u auto industriji a to sto pisu okolo to je sve nista drugo nego mazanje oci




    8. #1118

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od -TEPSIJA- Vidi poruku
      Opcenito kolko znam svi francuzi i neki talijani imaju problema sa strujom. Citroen predvodi a iza su peugeot, renault i poneki talijani. Naravno, to je opcenito govoreci ali ima auti sta stvarno rade bez greske. Uglavnom su to neki bez opreme. Npr imam clia 2000. god nema od opreme nista i presretan sam zbog toga jer npr frend ima clia iz 2005. sa full opremom i baca mu check engine i ne moze slozit to sta god radi. Za Citroen mislim da nisam cuo da ga neko ima duze vremena i da nije imao problema sa strujom. Krepa ti zarulja i motor se zablokira, popravak kosta ko novi auto a garanciju dobijes mozda za 2 dana da ce vozit kak spada. Stara ima twinga, takodjer nema opreme, takodjer nikad nista nije otislo....ugl ima renault dobre aute ako je sve u njima mehanika, cim dolazi do malo vise struje odma odlazi sve.

      A ovo @Marc Crack kaj si napiso za vw da nemre proc eko test bez varanja, to ne drzi vodu. Ne mislim da nije istina nego ocu rec da to 90% vecih proizvodjaca radi samo eto zbog nekih politickih razloga se to saznalo za vw. Sve je politika, tako i u auto industriji a to sto pisu okolo to je sve nista drugo nego mazanje oci
      I mercedes je pod istragom i toyota po novom, vecina ih to radi. Ako bude opel pod istragom za cdti, onda znaj da ce i fiat. Trakavica je to.

    9. #1119
      -TepsijA- avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Tamo Tamo Daleko
      Poruke
      1,824
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1700
      Like (dobivenih)
      1039
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      I mercedes je pod istragom i toyota po novom, vecina ih to radi. Ako bude opel pod istragom za cdti, onda znaj da ce i fiat. Trakavica je to.
      To ti ocu rec....iz politickih razloga su se okomili na VW makar je među njima jako dobro poznato ko to sve radi, kako i nebi kad je to najjaca europska firma tj korporacija a naravno amerima smetaju vjv. Sve je politika a mediji su sama laz




    10. #1120
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku

      Ali isto tako su i s kvalitetom na ranku Yugo-a kako cujem. Svi se zale na kvalitetu izrade, a ako hoces nesto opreme cjena leti u nebesa, jeftini su samo bazni modeli. Benzinski motor bez opreme 55tk a dizelski motor isto tako bez opreme 79 tk. Hoces nesto opreme ode cjena preko 100tk.
      Pricas gluposti, Sandero 0.9 turbo benzinac s najjacim paketom i full opremom košta 93 tisuce sa bojom od 3 tisuce kuna, a npr ima: Kožni volan, sva 4 elektricna podizaca, grijana elektricna ogledala, navigaciju, putno racunalo, parking senzore, kožu itd

      Istina da su dosadna za vozit, naginje se u zavojima i nema neku izolaciju, i sve puno plastike al sad ti najdi auto koji ima ovakvu opremu za manje od 100 tisuca

      Duster benzinac s najjacima paketom i full opremom 137 tisuca, a s turbo motorom 147 tisuca, a terenac je sa 4x4 pogonom i to jedan od najboljih

      Ako bi ikad i uzimao Daciu, uzeo bi tog dustera sa full opremom jer dosta i lepo zgleda

     

     
  • Stranica 112 od 205 PrviPrvi ... 1262102110111112113114122162 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •