Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 11 od 205 PrviPrvi ... 9101112132161111 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 101 do 110 od 2044
    1. #101

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      @Gr0m; Ja bi ti preporučio Golfa 4, jer on ti je sa 5 vrata, a pravo udoban i sve to, nije ni skup, a ti kako hoćeš



    2. #102

      Datum pristupanja
      Oct 2014
      Lokacija
      Baška Voda
      Poruke
      3,359
      Teme
      132
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      52 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2838
      Like (dobivenih)
      922
      Rep
      Imaš lijepog golfa 4, na njega staviš nekakve neonke, staviš bolji motor, spustiš ga do dna i to sve uradiš za malu lovu i eto ti pravog sportskog auta, i naravno staviš cool felge

    3. #103

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Pa dobro može i to uraditi, ali to dok uradi ode mu dosta para jbg. Ako auto kupi za 6.000 KM (24.000 kuna), onda dok to sve stavi otići će mu minimalno 2.000 KM (8.000 kuna). A ovako može naći malo sportskog da ga ispadne jeftinije nego da uzme običnog pa da ga on radi



    4. #104
      Gr0m avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2010
      Lokacija
      Novi Sad
      Poruke
      927
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      42
      Like (dobivenih)
      51
      Rep
      Ekipa, hvala na predlozima. Pogledacu Golf 4 i jos neke automobile sto mi je predlozio @GaLLo;

    5. #105

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Pogledaj, ali ja mislim da će ti se najviše svidjet Golf 4, što ti je većina ovdje predložila da uzmeš Ali eto, ti opet kako hoćeš, tvoja je odluka, mi smo samo dali prijedloge.



    6. #106

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Šta samo VW postoji na ovom balkanu ??? Vozio sam ih više primjeraka, od tog golfa 4 koji mi nije sjeo, do Golfa 5 u verzijama 1.9 tdi od 90 ks, 2.0 tdi u GT opremi od 170 ks ( taj je divlji ), do GTI sa DSG mjenjačem. Dobar model mi je 5-ica. Ali su precjenjeni kompletno. Četvorka je totalno bezveze i tu konkurencija nudi zanimljivije i ljepše aute.

      Golf 4 je bezveze dizajnom, ako ćemo iskreno pored recimo Alfe 147 koja je umjetnost prema izgledu. Onda Focus mi je bolji od tog golfa 4 svakako. Konkurent tom golfu 4 je bio seat leon. Jeftiniji, a zanimljiv auto.

      Ali gledajuć po postovima samo VW postoji. I kakve neonke i te stvari. To se zove seljo tuning. To je bilo popularno iz doba Brzi i žestoki 1,2. Neonke bi me bilo sram stavit na auto. A pogotovo na golfa 4. Tuning fini je, spustit auto ne u pod, nego da legne fino i stavit felgu koja paše na taj model, ne 20 cola nego umjereno. I ispolirat auto i zaštitit lak, da je auto osvježen. To je već neki tuning. I auto izgleda puno bolje nego da se stavlja plastika. Pod plastikom mislim oni čuning spojleri i gluposti. Za mene tuning ako baš se ide na izgled sportskiji, onda ako imaš već taj famozni Golf 4 neki tdi, onda staviš branik prednji i zadnji od R32 modela i felgu od R32, bitno da je original prerada, sa original dijelovima dostupnim iz jakog modela na kraju prehrambenog lanca


      Gr0m, pogledaj si novi fiat bravo 1.9 jtd u sport opremi. Godišta od 2007 pa do 2012. Dobra alternativa, u sport opremi odličan dizajn. 308 je isto super auto, dizajn mu je jača strana. Onda megane novi u gt-line opremi. Imaš i Alfu giuliettu novu. Kakvi golfovi 4, ajde da ste čovjeku rekli Golf 6 neki gt paket. Koji se može uspoređivati sa 308. Ili Golf 7.... Vidi se da neki ne kuže uopće ništa
      Posljednje uređivanje od Marc Crack : 22-06-15 at 11:12

    7. Like Krnja, priobadh se sviđa ovaj post
    8. #107
      Krnja avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2014
      Poruke
      1,044
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      650
      Like (dobivenih)
      398
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Šta samo VW postoji na ovom balkanu ??? Vozio sam ih više primjeraka, od tog golfa 4 koji mi nije sjeo, do Golfa 5 u verzijama 1.9 tdi od 90 ks, 2.0 tdi u GT opremi od 170 ks ( taj je divlji ), do GTI sa DSG mjenjačem. Dobar model mi je 5-ica. Ali su precjenjeni kompletno. Četvorka je totalno bezveze i tu konkurencija nudi zanimljivije i ljepše aute.

      Golf 4 je bezveze dizajnom, ako ćemo iskreno pored recimo Alfe 147 koja je umjetnost prema izgledu. Onda Focus mi je bolji od tog golfa 4 svakako. Konkurent tom golfu 4 je bio seat leon. Jeftiniji, a zanimljiv auto.

      Ali gledajuć po postovima samo VW postoji. I kakve neonke i te stvari. To se zove seljo tuning. To je bilo popularno iz doba Brzi i žestoki 1,2. Neonke bi me bilo sram stavit na auto. A pogotovo na golfa 4. Tuning fini je, spustit auto ne u pod, nego da legne fino i stavit felgu koja paše na taj model, ne 20 cola nego umjereno. I ispolirat auto i zaštitit lak, da je auto osvježen. To je već neki tuning. I auto izgleda puno bolje nego da se stavlja plastika. Pod plastikom mislim oni čuning spojleri i gluposti. Za mene tuning ako baš se ide na izgled sportskiji, onda ako imaš već taj famozni Golf 4 neki tdi, onda staviš branik prednji i zadnji od R32 modela i felgu od R32, bitno da je original prerada, sa original dijelovima dostupnim iz jakog modela na kraju prehrambenog lanca


      Gr0m, pogledaj si novi fiat bravo 1.9 jtd u sport opremi. Godišta od 2007 pa do 2012. Dobra alternativa, u sport opremi odličan dizajn. 308 je isto super auto, dizajn mu je jača strana. Onda megane novi u gt-line opremi. Imaš i Alfu giuliettu novu. Kakvi golfovi 4, ajde da ste čovjeku rekli Golf 6 neki gt paket. Koji se može uspoređivati sa 308. Ili Golf 7.... Vidi se da neki ne kuže uopće ništa
      To si dobro napisao , imas auta da ti stanu oci samo treba malo pogledat nije sve u Golfu

      Walk by Faith.

    9. Like Marc Crack se sviđa ovaj post
    10. #108
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Šta samo VW postoji na ovom balkanu ??? Vozio sam ih više primjeraka, od tog golfa 4 koji mi nije sjeo, do Golfa 5 u verzijama 1.9 tdi od 90 ks, 2.0 tdi u GT opremi od 170 ks ( taj je divlji ), do GTI sa DSG mjenjačem. Dobar model mi je 5-ica. Ali su precjenjeni kompletno. Četvorka je totalno bezveze i tu konkurencija nudi zanimljivije i ljepše aute.

      Golf 4 je bezveze dizajnom, ako ćemo iskreno pored recimo Alfe 147 koja je umjetnost prema izgledu. Onda Focus mi je bolji od tog golfa 4 svakako. Konkurent tom golfu 4 je bio seat leon. Jeftiniji, a zanimljiv auto.

      Ali gledajuć po postovima samo VW postoji. I kakve neonke i te stvari. To se zove seljo tuning. To je bilo popularno iz doba Brzi i žestoki 1,2. Neonke bi me bilo sram stavit na auto. A pogotovo na golfa 4. Tuning fini je, spustit auto ne u pod, nego da legne fino i stavit felgu koja paše na taj model, ne 20 cola nego umjereno. I ispolirat auto i zaštitit lak, da je auto osvježen. To je već neki tuning. I auto izgleda puno bolje nego da se stavlja plastika. Pod plastikom mislim oni čuning spojleri i gluposti. Za mene tuning ako baš se ide na izgled sportskiji, onda ako imaš već taj famozni Golf 4 neki tdi, onda staviš branik prednji i zadnji od R32 modela i felgu od R32, bitno da je original prerada, sa original dijelovima dostupnim iz jakog modela na kraju prehrambenog lanca


      Gr0m, pogledaj si novi fiat bravo 1.9 jtd u sport opremi. Godišta od 2007 pa do 2012. Dobra alternativa, u sport opremi odličan dizajn. 308 je isto super auto, dizajn mu je jača strana. Onda megane novi u gt-line opremi. Imaš i Alfu giuliettu novu. Kakvi golfovi 4, ajde da ste čovjeku rekli Golf 6 neki gt paket. Koji se može uspoređivati sa 308. Ili Golf 7.... Vidi se da neki ne kuže uopće ništa
      Ja isto znam likova koji ce rec za auto koji treba kupit odma GOLF PASSAT ko iz puske.

      Meni se taj golf i VW opcenito gadi. Vecina ih vole, a ja ne. Vise sam fan Opla



      Citiraj Prvotno napisano od JoinT. Vidi poruku
      Imaš lijepog golfa 4, na njega staviš nekakve neonke, staviš bolji motor, spustiš ga do dna i to sve uradiš za malu lovu i eto ti pravog sportskog auta, i naravno staviš cool felge
      Za neonke ti je marc sve rekao, nekad je bilo fora sad ne. Bolji motor? 90% svih VWova su dizeli, tak ak nađe kojeg benzinca nek bude sretan jer dizel nije za tuning. Onda ga spustimo do dna naravno da bude tvrd i da nam se cijeli trese i neces moc preko kojekakvih rubnika. Sveukupno trosak od 1000kn

    11. #109

      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Poruke
      1,551
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      144 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      286
      Like (dobivenih)
      742
      Rep
      Mlađi neznaju jedan info, a to je da je JTD fiat/alfa/lancia bolji motor od TDI-a. Pogotovo prvih tdi-ova. Da je jtd pionir sa commonrail tehnologijom (1997. godine) koju je VW prisvojio 2008.(sjetimo se samo problema sa 2.0 tdi motorom sa bosch diznama i potrošnjom ulja, obvezno si trebao imat kanticu ulja u prtljažniku, a jednu diznu si plaćao 1000km,nakon tog je došao 2.0 tdi sa commonrail i od tad nema problema) Jtd je kultiviraniji, tiši motor. To je motor koji jednako vuče od područja max momenta do crvenoga. Vw je prisvojio to, jer su shvatili koliko je to bolja tehnologija. Kasnili su 11 godina.

      Jtd motori prelaze hrpu kilometara. Jtd snaga od recimo 100 ks i tdi od 100ks. Tko nije probao, nemože sudit. Ali jtd-ovi konji su nekako jači od tdi.

      Vožen sam bio u passatu 1.9 tdi D i I crveno, znači 96kw iliti 131 ks. Taj auto ima turbo rupu do 2000 okretaja (čitaj: nejde nikud do 2000), kad odjednom eksplozija snage i već na 3500 nije to to više. JTd ide od podruma do kraja linearno.

      Svaki mehaničar zna što je jtd. Pa makar živio u okruženju TDI-ova. I zna da jtd ide i ide. Opel je isto prisvojio commonrail, prije nego vw. U dogovoru s Fiatom je počeo sa cdti motorima, koji su malko izmjenjeni JTD motori i super. Nema problema s njima, idu i idu.

      Al da se razumijemo, ja vozim benzinca i uvijek sam vozio benzince. Jednostavno volim tišinu u autu. Motor ne čujem, nemoram brinut o turbini, dvomasenom zamašnjaku, egr ventilu, dpf filteru, diznama i visokotlačnoj pumpi goriva.

      Trenutno vozim manji benzinac, koji na otvorenom troši prosječno 5 litara, a može i manje 4.7 je osobni rekord i koji u gradu troši 7 i koji decilitar. Jednako kao od prijatelja golf 3 tdi od 90 ks.

      Ali u budućnosti, ako bude dizel, bit će JTD. VW nebih ne jer nije dobar, dobar je, ali je precjenjen za to što nudi, preskup i rizik od krađe je visok.
      Posljednje uređivanje od Marc Crack : 22-06-15 at 11:59

    12. #110
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Crack Vidi poruku
      Mlađi neznaju jedan info, a to je da je JTD fiat/alfa/lancia bolji motor od TDI-a. Pogotovo prvih tdi-ova. Da je jtd pionir sa commonrail tehnologijom (1997. godine) koju je VW prisvojio 2008.(sjetimo se samo problema sa 2.0 tdi motorom sa bosch diznama i potrošnjom ulja, obvezno si trebao imat kanticu ulja u prtljažniku, a jednu diznu si plaćao 1000km,nakon tog je došao 2.0 tdi sa commonrail i od tad nema problema) Jtd je kultiviraniji, tiši motor. To je motor koji jednako vuče od područja max momenta do crvenoga. Vw je prisvojio to, jer su shvatili koliko je to bolja tehnologija. Kasnili su 11 godina.

      Jtd motori prelaze hrpu kilometara. Jtd snaga od recimo 100 ks i tdi od 100ks. Tko nije probao, nemože sudit. Ali jtd-ovi konji su nekako jači od tdi.

      Vožen sam bio u passatu 1.9 tdi D i I crveno, znači 96kw iliti 131 ks. Taj auto ima turbo rupu do 2000 okretaja (čitaj: nejde nikud do 2000), kad odjednom eksplozija snage i već na 3500 nije to to više. JTd ide od podruma do kraja linearno.

      Svaki mehaničar zna što je jtd. Pa makar živio u okruženju TDI-ova. I zna da jtd ide i ide. Opel je isto prisvojio commonrail, prije nego vw. U dogovoru s Fiatom je počeo sa cdti motorima, koji su malko izmjenjeni JTD motori i super. Nema problema s njima, idu i idu.

      Al da se razumijemo, ja vozim benzinca i uvijek sam vozio benzince. Jednostavno volim tišinu u autu. Motor ne čujem, nemoram brinut o turbini, dvomasenom zamašnjaku, egr ventilu, dpf filteru, diznama i visokotlačnoj pumpi goriva.

      Trenutno vozim manji benzinac, koji na otvorenom troši prosječno 5 litara, a može i manje 4.7 je osobni rekord i koji u gradu troši 7 i koji decilitar. Jednako kao od prijatelja golf 3 tdi od 90 ks.

      Ali u budućnosti, ako bude dizel, bit će JTD. VW nebih ne jer nije dobar, dobar je, ali je precjenjen za to što nudi, preskup i rizik od krađe je visok.
      Također i ja volim benzince i samo njih cu vozit jer sam alergican na zvuk od dizela

      A jedini dizeli koje sam vozio su bili Kia Sportage 2.0 awd 184ks, mogu rec da vude savrseno
      Kia Ceed 1.6 128ks, mocu rec da nejde nikam, muci se na nizim okretajima, moj astra f 1.4 benzinac bolje vuce u 3. na 30 kmh
      BMW E39 525d 164ks, frendov je, super ide, al je nesto pokvareno pa nejde kak treba

    13. Like Marc Crack se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 11 od 205 PrviPrvi ... 9101112132161111 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •