Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 102 od 205 PrviPrvi ... 25292100101102103104112152202 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,011 do 1,020 od 2044
    1. #1011
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Moja masina, slika prije 2 god od tad sam uradio par sitnica jos
      Posljednje uređivanje od Bernard Nardi : 02-01-16 at 04:11
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

    2. #1012
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bernard boras Vidi poruku
      Moja masina, slika prije 2 god od tad sam uradio par sitnica jos
      koje je godište ,pa brate trebo si uzet novog u te dvije godine bar 4 da pošalješ ovog u penziju

    3. #1013

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Poštujem ljude koji vole svoja auta, koji su imali želju srediti golfa i voziti, ali je to bunar bez dna. Jedno središ, dvoje se po**** i tako u beskonačnost. Nisam ni neka pristalica ulaganja u auta, malo je onih koji su zadržali auto u koje su dosta uložili preko 3 godine. Ono gore za keca je besmisleno, jedina kečeva prednost je težina, ostalo nije ništa posebno. U svakome kecu koji ide, ugrađen je ili g60 ili vr6, on je više onako izložbeni, za german style jebački i to je to.

    4. #1014
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kenshin_Yuachi Vidi poruku
      koje je godište ,pa brate trebo si uzet novog u te dvije godine bar 4 da pošalješ ovog u penziju
      @North;

      Hahah druze moj ti mislis da ja ne mogu uzet 4.? ovo je orginal gti 91' god sve tvornicko na njemu i ako itko zna oko golfa pogotovo 2 to sam ja jer sam imao jos jednog golfa i jettu 2, tako da me nervira jako tko kaze da je bunar bez dna...svako je auto 'bunar bez dna' ako ne drzis do njega, moj ti je pali i vozi a predem s njim dnevno 150 km tako da su to suplje price

    5. #1015

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bernard boras Vidi poruku
      @North

      Hahah druze moj ti mislis da ja ne mogu uzet 4.? ovo je orginal gti 91' god sve tvornicko na njemu i ako itko zna oko golfa pogotovo 2 to sam ja jer sam imao jos jednog golfa i jettu 2, tako da me nervira jako tko kaze da je bunar bez dna...svako je auto 'bunar bez dna' ako ne drzis do njega, moj ti je pali i vozi a predem s njim dnevno 150 km tako da su to suplje price
      Ma imam vjeruj jednog pred kućom, 1.6 GTD, duže od tebe sigurno. Središ jedno, ode drugo, zamijeniš bosch pumpu, odu filteri, zamijeniš filtere, ode elektronika, središ to, lamela se istrošila, središ nju, letva volana ne valja. Kada bi se temepljnije pregledalo, ne bi ništa valjalo. Još ko je ekološki bar malo osviješten, ne bi ga ni pogledao. Jest da benzin manje čadi, ali opet potrošnja ubi. S takvom potrošnjom možeš A4 B6 1.8 T voziti komotno

    6. #1016
      GaLLo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Opel Club
      Poruke
      5,914
      Teme
      406
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      725
      Like (dobivenih)
      2434
      Rep
      I momci/djevojke, kako vam idu auti pod snijegom?

      Moje gume su VRH, Continental ContiWinterContact TS850 175/65/14 stare 2 mjeseca.

      Šlajdrati mogu jedino u prvoj i drugoj prek 3000rpm i s punim gasom, stabilnost je također super, a najviše me iznenadio put kočenja. Stvarno zapanjujuće kak se brzo auto zaustavi, prek pola moram stisnuti da mi blokiraju

    7. #1017
      Zero avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      2,736
      Teme
      106
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      15
      Like (dobivenih)
      107
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GaLLo Vidi poruku
      I momci/djevojke, kako vam idu auti pod snijegom?

      Moje gume su VRH, Continental ContiWinterContact TS850 175/65/14 stare 2 mjeseca.

      Šlajdrati mogu jedino u prvoj i drugoj prek 3000rpm i s punim gasom, stabilnost je također super, a najviše me iznenadio put kočenja. Stvarno zapanjujuće kak se brzo auto zaustavi, prek pola moram stisnuti da mi blokiraju
      Najbolja zimska guma, al sam zamjenio zbog felgi tako da imam dunlop winter sport 4D, ali i ona je dobra necu se zalit
      Samo lagano na poligon i malo uzivat s rucnom
      Nema potpisa

    8. #1018
      Bernard Nardi avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Čapljina
      Poruke
      462
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ma imam vjeruj jednog pred kućom, 1.6 GTD, duže od tebe sigurno. Središ jedno, ode drugo, zamijeniš bosch pumpu, odu filteri, zamijeniš filtere, ode elektronika, središ to, lamela se istrošila, središ nju, letva volana ne valja. Kada bi se temepljnije pregledalo, ne bi ništa valjalo. Još ko je ekološki bar malo osviješten, ne bi ga ni pogledao. Jest da benzin manje čadi, ali opet potrošnja ubi. S takvom potrošnjom možeš A4 B6 1.8 T voziti komotno
      nemoj govoriti da imas duze od mene kad me ne znas a i to je nebitno...to je kod tvog golfa mozda, i to zato sto 5 god ne ulozis 2km i onda sve odjednom pocne i ne valja auto onda xd uostalom nabrojao si sve potrosne dijelove tako da ti to nema logike...Moj ne čađi ni najmanje i to je opet kako drzis do auta...prosjecna potrosnja u mene je oko 8l al ima 116 ks da gledam toliko na potrosnju uzeo bi nesto tipa 1.2 1.1 i tako te gradske igracke
      Bernard Nardi°°°UR legend°°°

    9. #1019
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bernard boras Vidi poruku
      @North

      Hahah druze moj ti mislis da ja ne mogu uzet 4.? ovo je orginal gti 91' god sve tvornicko na njemu i ako itko zna oko golfa pogotovo 2 to sam ja jer sam imao jos jednog golfa i jettu 2, tako da me nervira jako tko kaze da je bunar bez dna...svako je auto 'bunar bez dna' ako ne drzis do njega, moj ti je pali i vozi a predem s njim dnevno 150 km tako da su to suplje price
      Ma sve je to dobro ,al onako kažem da je nekako zaradit za cetvorke bilo bi bolje nego 2 moraš priznati al bit ce nekad

    10. Like Bernard Nardi se sviđa ovaj post
    11. #1020

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od bernard boras Vidi poruku
      nemoj govoriti da imas duze od mene kad me ne znas a i to je nebitno...to je kod tvog golfa mozda, i to zato sto 5 god ne ulozis 2km i onda sve odjednom pocne i ne valja auto onda xd uostalom nabrojao si sve potrosne dijelove tako da ti to nema logike...Moj ne čađi ni najmanje i to je opet kako drzis do auta...prosjecna potrosnja u mene je oko 8l al ima 116 ks da gledam toliko na potrosnju uzeo bi nesto tipa 1.2 1.1 i tako te gradske igracke
      Dobro i da ti je Golf lutka i da se ne kvari i da toliko troši, on spada u onih 1% Golfova. Moja priča je neka opšta slika, sad uzeti nekog Golfa dvicu od nekoga i da ti u njega ulažeš nema logike, jer ne znaš kroz šta je sve to auto prošlo. Nemam ja ništa protiv njih, one sa repariranim motorima i koje ljudi voze iz ljubavi prema tom autu i koji su spremni održavati ostaviti, sve ostale isključiti iz saobraćaja. Ne znam iskreno ni kako se registruju, malo ga sredi, opere, zamijeni par plastika i sredi ga, pa mi imamo običaj reći sredio se k'o Golf pred registraciju. Kakvo je to auto kojem svake sedmice nešto bude...Sve si ti u pravu, vozi ti njega, ali tvoj Golf ako je u takvom stanju nije opšta slika ostalih.
      @GaLLo Gume su nešto na čemu ne treba ganjati uštedu. U dosta opasnih situacija sam vidio i doživio šta znače dobre gume. Continental majka, gume često budu na akciji, te za cijenu 3 dobiješ 4 ili slično tome. Kalkulišu pa se zajebu, a Continental ti komotno 2 godine može biti, tako da je bolje kupiti jednom Continentalove, nego kupovati svake sezone po 4 Savine i opet kao da i nemaš gume

     

     
  • Stranica 102 od 205 PrviPrvi ... 25292100101102103104112152202 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •