Citiraj Prvotno napisano od MaZz Vidi poruku
Da su to barem neke velike brzine zbog kojih ostajem bez vozačke onda mi ne bi bilo krivo. Mene ubija ona zona 30 po noći hahaha... Jednostavno uvijek sam ili 10-15 kmh preko hahah

Kada me uhvati želja za malo jačim gasom, odem na autobahn i opleten po gasu koliko mogu i gdje mogu. Naravno u granicama normale. Prošli mjesec kada sam išao za Hrvatsku, autobahn komplet prazan po noći, tempomat na 240 i lagano



@bmw ispod euro 5 dizela nemoj ni gledat

Drago mi je da su to kod tebe samo neki " sitni " preksaji koji svi radimo tu-i-tamo i nikakvo divljanje po cesti .

Pa sto se tice financija , iskreno nebitno mi je koji je Euro klasa jer skuplje od 500€ godisnje ne moze biti .
Posto je to samo jednom godisnje , ajde ... ok , platit ce se , nista strasno .

Prijatelj mi ima BMW E30 ( kockica ,
Link slike ) koji jeste sada old timer ali ga takvog jos nije registrirao . Nisam ga pitao ali bi rekao da je kod njega Euro 0 klasa
Trenutno placa za njega dosta jer ga nije jos uvijek registrirao kao old timer , a kada bi ga registrirao kao takvog , placao bi mozda nekih 50-ak € .
Tako da nije uvijek stvar novca ako nesto volis ili posjedujes u sto se isplati ulagati .

Bilo kako bilo ... Trazim nekih F10 , automatik , 3.0 diesel ...
Spreman sam odvojiti nekih 15 000€ , kada bi nasao nesto sto mi se bas-bas-bas svidja , moooozda bi dao i nekih 18 000€ . Sve preko , je po meni bacanje novca . To je moje subjektivno misljenje .
Cijena/vrijednost automobila konstantno opada , osim ako nije neki old timer .
Netko kupi novi auto za npr 50 000€ , prodje godinu dana i on prijedje sa njime svega 20 000 km ( meni je sve ispod 100 000 km " novo vozilo " ) i to auto vrijedi svega 35 000€ . Takava je situacija kada pricamo o nekim normalnim , aktualnim autima .

Isto tako , napomenuo bi da kupujem iskljucivo limuzinu BMW F10 . Kada bi danas-sutra kupovao karavana zbog prakticnosti i obitelji sigurno bi uzeo nekog Audi-a A6 karavana ( avant ) . Po meni , Audi pravi trenutno najlijepse karavane . Da ne pricam o kvaliteti izrade .