Citiraj Prvotno napisano od Bronx Vidi poruku
Imao sam ja 530ku xd, što se tiče sam vožnje i neke ljepote ( barem po meni) mogu reći slobodno da je BMW skočio sa f10kom znatno na pozitivno, za razliku od e60,e90. Što nije situacija takva kod drugih vrsta, npr golf 7 nista specijalno spram 6, passat 8 naspram 7, dok tu kada poredis e60 i f10, ustvari ne mozes porediti

Auto za tu snagu nije neki potrošač 7,5-8 litara, ko god kaže drugačije laže.

O udobnosti ne treba pričati, jer mi se činilo da se vozim u E klasi Mercedesu 2011 godina, a ne Bmw haha

samo odrzavanje kao odrzavanje nije preskupo, ako uzmes cijenu vozila, i kvalitet... ( jer ipak bmw opet kazem po meni, za razliku od starijih verzija naprsvio momacko/gospodsko auto 2u1 )

ali opet ono zavisi dosta ko je vozio prije, kako, i kako je pazio na njega

u svakom slucaju vozilo sa daleko vise pozitivnih stvari, nego negativni
Uff moram ostaviti neki komentar na ovo kada si spomenuo e90 i e60 .
To su modeli koje ljudi ili vole ili mrze . Oni sto ga vole su osobe kojima se svidjela ta totalna razlika ( recimo , moderniji izgled ) od svojih predhodnika a oni sto ga mrze su osobe koje bi zeljele da je BMW ostao u svojim " ostrim i kockastim " oblicima .

Prva generacija e90 mi se osobno ne svidja niti vizualno niti funkcionalno . Lanac je pucao jako lako jer je nekvalitetan ugradjen i namjerno je ugradjen na drugu stranu motora . Sto bi ja rekao , krenuli su motor za 180 stupnjeva tako da je nepristupacan . Gotovo za svaki popravak na tom motoru , morao si motor izvaditi . To kosta i vremena i novaca , a mislim da je to namjerno tako napravljeno kako bi kupci svoje ljubimce cesce vozili u ovlastene servise .
Kod FaceLift verzije su to popravili . Motor je polozen " normalno " i vizualno ( po meni ) se puno uljepsao auto . Pogotovo sto se tice straznjih svjetala .

Sto se tice e60 imam samo rijeci pohvale . Naravno , veliki je skok u dizajnu naprema predhodne verzije e39 sto je zasluzno da je auto dobijalo svakakve kritike . Predhodnik e39 jeste imao jako agresivan dizajn no ne bi rekao da je e60 tu puno popustio .
Ono sto bi pohvalio kod e60 jeste nevjerovatno dobru uskladjenost motora i mjenjaca . Motor koji svoj maksimalni okretni moment od nekih 420 N/m postize sa svega 1 200 okretaja i drzi ga do 4 000 okretaja . Citao sam prije u nekim casopisima da je taj motor bio cak ugradjivan u neke bolide . Nemoj me sada drzati za rijec za to , ali proguglaj sam .

Sto se tice tvoje 530ke ... potvrdio bi sve sto si rekao .
Samo da se nadovezem na odrzavanje a to si dobro objasnio .
Nisu skipi npr diskovi od 800€ za BMW / Audi / Mercedes kada znas da su to kvalitetni dijelovi za kvalitetna auta , skupi su diskovi od 400€ za npr nekog francuza . Bez uvrede vozacima francuskih auta .
Ono sto me najvise nervira kod vecine francuskih auta jeste da prilikom mijanja obicnog lezaja ( 20€ lezaj ) ti ne mozes promijeniti sami lezaj , vec moras i kosuljicu i diske mijenjat jer je to iz komada . Tako da to vise nije 20€ vec 250€ . Karikiram sada cijene .