Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 82 od 176 PrviPrvi ... 3272808182838492132 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 811 do 820 od 1752
    1. #811
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      @North; @Gambino; fuck german cars #JDM4Life

      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #812

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Koliko god ti "bullshit" izgledalo (bas naprotiv fizika je dobra), svjetlosnu godinu je ispred NFSa. Pogledaj kako se u Forzi zabacuje zadnji kraj, a pogle u NFSu, stisnes rucnu i samo odjednom klizis kroz zavoj ne moras ga ni lovit sam ide, jer je mutavo napravljeno. Koliko god se netko trudio napravit trkacu igricu tesko da ce ikada biti ispred jedne Forze..



      Imam original da. Po ovim stranicama je oko 40 - 50 eura, ali vrijedi svakog eura..

      Najveci ljubimac u garazi




      Ma pusti Nemanjicu, vidi šta ja radim Skylineu pa konta to lahko. A vidi kako me baci na početku u lijehe zbog ručne dok nisam skontao kako ide za ovo auto hahah.
      Vrijedi igra, vidim da je original po ovim slikama i dole logu, meni ne da na server da uploadam. Jedini nedostatak igre je prezahtjevnost, ostalo dalje nema.

      Evo par slika:

      Posveta za Giorgia


      S ovim vozim najčešće, skoro uvijek.







      Ubija mi imgur kvalitet slikama poprilično, ovaj Ferrari dole skroz ubijen.


      Daj ba Nemanjice gdje ćeš pričati o NFS i fizici hahah, pa taj tvoj Skyline k'o fišek leti, gledaj kako se auto pomjera.
      Posljednje uređivanje od North : 14-08-18 at 23:19

    3. #813
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      NFS dere guzove što se tiče fizike, daleko bolja igra godinama od Forze. Legendarna a to Forza nikad neće biti. Imate usporedbu fizike pa si pogledajte, 5 dana se okrećeš po poljima u Forzi, jel vozim ili orem njive?? Da mi se ore kupio bi Farming Simulator a ne Forzu. Kad vidim kod YEAHMAP Forzu kad igra, točno bi si jaja odsjekao, letenje preko cijele mape kad te vlak nabije, preskakanje zgrada, lik te nabije autom poletiš, okretanje po bokovima, haubama, krovu kao da je auto list papira? Pa igra nema fiziku. I onda fizika u Forzi bolja? Je ali na Gameboyu Color. Driftanje u Forzi? Šta je to drift tamo? hahah više Power sliding sa prednjim pogonom. Zadnja dva NFSa imam, nikad mi se nije desilo ovo što je u Forzi moguće i kad je igra ugašena. Ugasiš igru skupa sa kompom tebi se auto i dalje vrti po poljima, vlak te nabija i letiš po mapi. ****NA FIZIKA nema šta
      I ovaj je hejter NFSa, ali ajd. Retadiran je pa zato


      Kažeš Alfi da mu Skyline leti? Pa šta je onda ovo? CLICK Na 2:05 sve jasno. I zuvk Mustanga? Freza ili je V8??
      Posljednje uređivanje od zlatan : 15-08-18 at 08:49

    4. #814

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ne brukaj se Danči svega ti. Dodali su razne stunt stvari da igra bude zanimljivija, ali što se same vožnje tiče to su dva svijeta. Eto pusti našu priču, gledaj šta kažu ljudi kojima je to profesija.
      Posljednje uređivanje od North : 15-08-18 at 09:35

    5. #815
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Zar mora da se debatira i tu ahahahhaha joj jeste baksuzi.
      Kad budem uzeo FH3 onda cu moci s pravom da kazem koja je igrica bolja, a ne ovako da nagadjam gledajuci gameplay.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    6. #816
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Pa ne bi ti kupio NFS novije generacije nikada, cak ga ne bi ni upalio taman da mi ga Danci osobno na vrata donese. Zadnji NFS koji valja je Underground 2 i tu je prici kraj. Pogledaj kako se auto ponasa u NFSu kad stisnes rucnu sa 250 km/h on ga uredno baci po boku i drzi cestu bez ****m ti. Ne pise bezveze za NFS 3yo+. I da.. da u stavrnosti probas bacit auto po boku kao u NFSu osovina bi ti ostala na mjestu gdje si stisno rucnu..


      Mozda ti auto leti i sve to ako nemas original. Onda mi je jasno. Jer meni se nije niti jednom desilo
      Posljednje uređivanje od Gambino : 15-08-18 at 14:08

    7. #817
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Pa ne bi uzeo FH3 da mi Mijo i Karimovička gola sa klićom do poda, osobno donesu na sahranu. Pa isto tako i kad bi na Forzi digao ručnu, poletio bi jer igrica nema fiziku vozila, igrao ju na moju sreću 5min i ugasio, inače bi zapalio komp, ne brukam se ja već vi što igrate Forzu i logika da su dva različita svijeta kad NFS ima bolju fiziku, ma bolje sve i boli mene ***** tko šta igra, igraj GT ako ti se igra iako bi i njega pljuvao da ste ga spomenuli a jedna od jačih igara pored NFSa, jer kad bi se vas dva našla pričati i slagati govna na hrpu o NFSu moram biti glasan. NFS je LEGENDARNA igra i daleko ispred Forze i taj lik na videu je fulao profesiju, bolje da je jeo govna nego napravio taj video, njemu je Forza bolja, jeftina kopija Gran Turisma 3 A-Spec sa +200 auta, fizikom letenja ne vožnje, ponašanjem vozila kao da igram Mario Kart na Nokiji 3510. I da raspravljat ću se o ovome kad se već priča o fizici auta i uspoređuje NFS i Forzu. Tebi je Forza zanimljiva jer eto zakačiš malo neravninu na putu poletiš kao da si lansiran u svemir? To je baš zanimljivo, meni nije, igraj ako je druže, uživaj u FOZRA AIRLINES 3 Pošto tako pričaš kontam da si zadnji NFS igrao tamo 2006/2007, Undercover vjerovatno koji je baš namjenjen za djecu ispod 5 godina, taman za vas dvojicu, jer kad digneš ručnu, vrtiš se u zraku baš kao i na Forzi, pa eto. Samo ne znam koji si novi NFS igrao AKO si igrao a igrao si tamagochi verziju NFSa da tebe sa 250 baca na bok pa da se isprevrčeš kao svinja za vrijeme klanja ali ja to nisam vidio ni na jednom od zadnja dva NFSa, sasvim normalno i realno ponašanje vozila, malo ručna malo kočnice i imaš perfektan drift, čak i preteško upravljati ovisno o autu, nikakvo suludo prevrtanje pri velikim brzinama nisam vidio. Nemoj jebat? Kad digneš ručnu u stvarnom životu, ostane ti kardan na putu, ručnu u ruci, ispadnu kotači i slično? To si na Yugu probao? Gefufna ti ošla na kavu. Čuj Alfo kad probaš Forzu? Za kupit Forzu ti treba 60€ ili koliko je već i jači komp od mog i Vanjinog zajedno a to znači nikad, drži se NFSa jer pogriješiti nećeš. Volim da se raspravljam sa kromanjoncima, jače je od mene, jer sam retadirani neandertalac ali ajd. Daj hoće li se naći netko pametan pa mi več jednom obrisati forum acc ili da psujem?
      Posljednje uređivanje od zlatan : 15-08-18 at 17:20

    8. #818

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Brukaš se drug. NFS je davno prestao biti ozbiljna igra.

    9. #819
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ilDiavolo Vidi poruku
      Pa ne bi uzeo FH3 da mi Mijo i Karimovička gola sa klićom do poda, osobno donesu na sahranu. Pa isto tako i kad bi na Forzi digao ručnu, poletio bi jer igrica nema fiziku vozila, igrao ju na moju sreću 5min i ugasio, inače bi zapalio komp, ne brukam se ja već vi što igrate Forzu i logika da su dva različita svijeta kad NFS ima bolju fiziku, ma bolje sve i boli mene ***** tko šta igra, igraj GT ako ti se igra iako bi i njega pljuvao da ste ga spomenuli a jedna od jačih igara pored NFSa, jer kad bi se vas dva našla pričati i slagati govna na hrpu o NFSu moram biti glasan. NFS je LEGENDARNA igra i daleko ispred Forze i taj lik na videu je fulao profesiju, bolje da je jeo govna nego napravio taj video, njemu je Forza bolja, jeftina kopija Gran Turisma 3 A-Spec sa +200 auta, fizikom letenja ne vožnje, ponašanjem vozila kao da igram Mario Kart na Nokiji 3510. I da raspravljat ću se o ovome kad se već priča o fizici auta i uspoređuje NFS i Forzu. Tebi je Forza zanimljiva jer eto zakačiš malo neravninu na putu poletiš kao da si lansiran u svemir? To je baš zanimljivo, meni nije, igraj ako je druže, uživaj u FOZRA AIRLINES 3 Pošto tako pričaš kontam da si zadnji NFS igrao tamo 2006/2007, Undercover vjerovatno koji je baš namjenjen za djecu ispod 5 godina, taman za vas dvojicu, jer kad digneš ručnu, vrtiš se u zraku baš kao i na Forzi, pa eto. Samo ne znam koji si novi NFS igrao AKO si igrao a igrao si tamagochi verziju NFSa da tebe sa 250 baca na bok pa da se isprevrčeš kao svinja za vrijeme klanja ali ja to nisam vidio ni na jednom od zadnja dva NFSa, sasvim normalno i realno ponašanje vozila, malo ručna malo kočnice i imaš perfektan drift, čak i preteško upravljati ovisno o autu, nikakvo suludo prevrtanje pri velikim brzinama nisam vidio. Nemoj jebat? Kad digneš ručnu u stvarnom životu, ostane ti kardan na putu, ručnu u ruci, ispadnu kotači i slično? To si na Yugu probao? Gefufna ti ošla na kavu. Čuj Alfo kad probaš Forzu? Za kupit Forzu ti treba 60€ ili koliko je već i jači komp od mog i Vanjinog zajedno a to znači nikad, drži se NFSa jer pogriješiti nećeš. Volim da se raspravljam sa kromanjoncima, jače je od mene, jer sam retadirani neandertalac ali ajd. Daj hoće li se naći netko pametan pa mi več jednom obrisati forum acc ili da psujem?
      Pa NFS ima mentalnu disfunkciju kolko je debilno napravljeno. Uozbilji se, i sagledaj realno, ako oces kupit cu ti ja FH3 da igras. Ovako ispadas mutav..

      Igro sve do jednog (NFS) i ovi novi nece nikad bit bolji od bilo koje igre. Pa F1 Race Stars je bolja od NFSa. MW i Underground 2 su jedini NFSovi koji valjaju..
      Posljednje uređivanje od Gambino : 15-08-18 at 20:10

    10. #820
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Forza je sve samo ne arkadna igra i vožnja, jedino joj priznajem da ima dobru grafiku, nemoj mi kupovati ne želim da postanem retadiran. Pa čak i Carbon ima bolju fiziku od Forze, daj ajde uozbilji se ti, pričaš mi o nekoj Forzi, počeo ju jučer igrati. Stariji moj pas od tebe ker te **** sakati i meni našao prodavati filozofiju kakav je NFS kakva Forza. Kad se naigraš takvih igara kao ja, onda ćemo pričati do tad puši ***** sa Forzom i fizikom i neznanjem koja je igra bolja. Ne valjaš ti u glavi **** mater

     

     
  • Stranica 82 od 176 PrviPrvi ... 3272808182838492132 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •