Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 54 od 176 PrviPrvi ... 444525354555664104154 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 531 do 540 od 1752
    1. #531
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      A dobro, taj dio na 2k12 nije baš urađen haha, možeš zatražiti transfer i odabereš tri tima za koja bi volio potpisati, pa te ono baci u jedan od ta tri ili negdje skroz lijevo. Nego haj ti meni objasni kako si nakucao toliko overall haha, ja sam majstor za ovo i svi su mi se čudili kako sam nagurao i prije kada sam igrao i sad, ali evo ja se sad čudim tebi. Skupio sam oko 350 k onih poena koje raspoređuješ, kako si ti to za nepunu sezonu ?
      Imas par fori bilo je nekih glitcheva i dobijes 999.999.999 onih pointsa pa rasporedujes, a upgrade poene (ono kaj raspodjeljujes) skupljas odlascima na trening..

    2. #532
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Vidim dosta vas igra GTA V, gdje ste ga kupili preko Steama ili na nekoj drugoj stranici pa samo activation key ukucali na steamu. Na steamu je igra 60€ a na nekim stranicama po 30€ sto je velika razlika. Planiram uzet, pa da vidim sta vi mislite?

    3. #533
      Fucktard avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Poruke
      547
      Teme
      56
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      32 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      333
      Like (dobivenih)
      459
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku
      Vidim dosta vas igra GTA V, gdje ste ga kupili preko Steama ili na nekoj drugoj stranici pa samo activation key ukucali na steamu. Na steamu je igra 60€ a na nekim stranicama po 30€ sto je velika razlika. Planiram uzet, pa da vidim sta vi mislite?
      ja sam uzeo iz trgovine Links prosle godine, cisto da imam kutiju, mapu itd ... platio sam oko 55 € , za ovu kupnju preko steam itd ti ne mogu puno reci kad nisam nikad ni kupovo tam..xd
      GTA SA:MP 2012 Zuparic STUNTS 120.000+ views
      https://youtu.be/Cey9n6O6g94



    4. #534
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1636
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Barrow Vidi poruku
      Vidim dosta vas igra GTA V, gdje ste ga kupili preko Steama ili na nekoj drugoj stranici pa samo activation key ukucali na steamu. Na steamu je igra 60€ a na nekim stranicama po 30€ sto je velika razlika. Planiram uzet, pa da vidim sta vi mislite?
      Ja sam uzeo preko steama, a ako tako kupujes samo key, onda je vjerovatno caka da dodas igru na steam i tjt, opet ti isto dode samo sto je jeftinije, kupi pa da bacimo koji heist =))

    5. #535
      Barrow avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Poruke
      101
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      34
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Fucktard Vidi poruku
      ja sam uzeo iz trgovine Links prosle godine, cisto da imam kutiju, mapu itd ... platio sam oko 55 € , za ovu kupnju preko steam itd ti ne mogu puno reci kad nisam nikad ni kupovo tam..xd

      Ma meni ne treba kutija, a gledam da jeftinije prođem..


      Citiraj Prvotno napisano od Stevy_Linglet Vidi poruku
      Ja sam uzeo preko steama, a ako tako kupujes samo key, onda je vjerovatno caka da dodas igru na steam i tjt, opet ti isto dode samo sto je jeftinije, kupi pa da bacimo koji heist =))
      Uzeo sam sa neke stranice tako ETS2 puno je jeftinije, samo dodam key i skinem igru na steamu i igram. Jeftinije dođe 50%. Imam u planu, tako da cmo uskoro zaigrat.

    6. Like Stevy_Linglet, Fucktard se sviđa ovaj post
    7. #536

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      @Gambino; nisam ja nikad bio za takve stvari, draže mi je ovako postepeno iz utakmice u utakmicu napredovati, baš kao i u stvarnom životu, svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem. Skočio mi je overall na 84, samo Rondo ima bolji od mene, nadam se da ću i ja dobiti zvijezdu ubrzo. Strašno smo krenuli u novu sezonu, 9-0 omjer, nadam se da ću kako moći produžiti ugovor, jer mi ističe sada, a ne želim Boston napuštati ni pod kojim uslovima.
      Pazi ovo

      Pošto sam bio MVP i osvojio titulu, 2k me je odabrao za zaštitno lice naredne igrice, baš kao što u životu bude haha. Nisam nikad igrao duže od 20 utakmica, pa nisam znao da i ovo ima.

    8. #537
      WildStylez avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Lokacija
      Qontinent
      Poruke
      101
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      54
      Like (dobivenih)
      57
      Rep
      imali tenkista kakvih ovdje? vidim da samo GTA V i miniclip udarate

    9. #538
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      @Gambino nisam ja nikad bio za takve stvari, draže mi je ovako postepeno iz utakmice u utakmicu napredovati, baš kao i u stvarnom životu, svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem. Skočio mi je overall na 84, samo Rondo ima bolji od mene, nadam se da ću i ja dobiti zvijezdu ubrzo. Strašno smo krenuli u novu sezonu, 9-0 omjer, nadam se da ću kako moći produžiti ugovor, jer mi ističe sada, a ne želim Boston napuštati ni pod kojim uslovima.
      Pazi ovo

      Pošto sam bio MVP i osvojio titulu, 2k me je odabrao za zaštitno lice naredne igrice, baš kao što u životu bude haha. Nisam nikad igrao duže od 20 utakmica, pa nisam znao da i ovo ima.
      nisam ovdje ni zalazio..

      ja igram NBA 2K16 na PS4, My Career. Krenuo iz Buldogsa - biras iz koje srednje skole zelic krenuti 4 su u ponudi ak se ne varam (igram na ono ispod najjaceg zaboravio sam nivo). Bio 9. pick prve runde, uzeli me Hornetsi. I **** me Clifford slabo mi davo minutazu, al sam ju brutalno koristio. Igram SF poziciju, na kraju sezone izborio trade u Knickse tamo sam proigro zestoko uguro se u prvu petorku i nakon dvije sezone trejdali me bez mog znanja u Cavse u zamjenu za Mozgova i Irvinga, a tamo otisli ja i neki mali rookie playmaker. Trenutno smo daleko prvi na istoku, al na kraju sezone cu trazit trade nekud (kad osvojim prsten yea). moguce u Timberwolvse jer decki ne mogu jos uvijek uci u playoff pa bi htio negdje da budem prva suterska opcija ko kako sam bio u NYKu (stjero Anthonya na klupu ). Ovdje me muce LeBron, J.R i Love.

      Igram sve utakmice; i jako cesto se druzim s fanovima tako da sam nakon par sezona jedan od najpopularnijih igraca na drustvenim mrezama

    10. #539

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      nisam ovdje ni zalazio..

      ja igram NBA 2K16 na PS4, My Career. Krenuo iz Buldogsa - biras iz koje srednje skole zelic krenuti 4 su u ponudi ak se ne varam (igram na ono ispod najjaceg zaboravio sam nivo). Bio 9. pick prve runde, uzeli me Hornetsi. I **** me Clifford slabo mi davo minutazu, al sam ju brutalno koristio. Igram SF poziciju, na kraju sezone izborio trade u Knickse tamo sam proigro zestoko uguro se u prvu petorku i nakon dvije sezone trejdali me bez mog znanja u Cavse u zamjenu za Mozgova i Irvinga, a tamo otisli ja i neki mali rookie playmaker. Trenutno smo daleko prvi na istoku, al na kraju sezone cu trazit trade nekud (kad osvojim prsten yea). moguce u Timberwolvse jer decki ne mogu jos uvijek uci u playoff pa bi htio negdje da budem prva suterska opcija ko kako sam bio u NYKu (stjero Anthonya na klupu ). Ovdje me muce LeBron, J.R i Love.

      Igram sve utakmice; i jako cesto se druzim s fanovima tako da sam nakon par sezona jedan od najpopularnijih igraca na drustvenim mrezama
      Jao koliko je bolje 2k16 urađen haha, ali je.biga šta ja mogu kad mi i 12 štopa. Ja sam prvenstveno iz Philadelphie otišao jer je tim bio bez odbrane, Tyrus Thomas je dobar bio za skok, ostalo ništa. Dok mene ide trica, ide i tim, cilj je da sam ja dam više nego protivnici, što je jako teško. Planirao sam ja otići u Boston kako god, ali nakon završene sezone prve. Nakon što su i tradeovali Iguodalu u Oklahomu za Hardena, definitivno je bio kraj, kada sam vidio da je Boston zainteresovan nije bilo puno razmišljanja. Stari su rosteri, pa da vas ne buni. U Phili sam igrao samo SG, tako je i počelo u Bostonu. Kroz 2-3 utakmice sam izbacio Allena iz startera, ali me je nekad i gurao na SFa, Rondo PG, Allen SG, Garnett C, ja SF, Pierce PF. Allenu se to i nije svidjelo, pa je tražio trade, otišao u Clipperse, a oni u Boston poslali Jordana. Ne mogu biti zadovoljniji nikako, jedino je loše što Big Baby ne može skočiti, jer je baš mrcina. Snalazim se i na SFu solidno, u zadnje vrijeme nakon odlaska Allena igram i pleja kad Rondo odmara, teže je kada me gurne na PFa, jer me neki međed čuva pa imam manje prostora za šut, a isključivo sam šuter.
      Nabio sam overall na 86 i dobio sam pored imena zvijezdu , tako da smo Rondo i ja sad prave baje u timu.

      Koliko vi igrate vremenski četvrtinu ? Mislim koliko ste naštimali pa igrate tako dugo, čuj treća sezona haha, meni je za prvu sezonu (tačno 100 utakmica) trebalo oko 3 mjeseca, četvrtina po 5 minuta.

    11. #540

      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Poruke
      222
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4
      Like (dobivenih)
      22
      Rep
      Neki govore da je PES bolji od FIFE ja kazem nikad jer je fifa simulacija igra i bolja za igranje
      Svake godine cim izađe ja je skinem sa interneta
      Igram na đojstiku jer na tastaturi ne valja igrati
      Jos jedna dobra igra je SMITE fantazija igra se online tu su carobnjaci i ostali likovi ima ih jako puno i boris se protiv drugih igraca

     

     
  • Stranica 54 od 176 PrviPrvi ... 444525354555664104154 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •