Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 53 od 176 PrviPrvi ... 343515253545563103153 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 521 do 530 od 1752
    1. #521
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Ako je netko zainteresiran moze nam se pridruziti http://croherze.com/forum/showthread...ije-o-serveru-!
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    2. #522

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Ima neko neku preporuku igricu, da je novija ali da nije bas jaka, da moze i na malo slabije kompove ? Ko ima neku preporuku nek citira post (:



    3. #523

      Datum pristupanja
      Aug 2010
      Poruke
      10,540
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1437
      Like (dobivenih)
      519
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od #Andy Vidi poruku
      Ima neko neku preporuku igricu, da je novija ali da nije bas jaka, da moze i na malo slabije kompove ? Ko ima neku preporuku nek citira post (:
      Evo ja sam upravo sinoć prešao Sleeping Dogs - Definitive Edition kupio na steamu bio je sale prošli vikend, pa eto da ti to preporučim ako nisi igrao, igra ne zahtjeva baš nešto previše a stvarno je odlična

    4. #524

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tuzlaa
      Poruke
      1,206
      Teme
      62
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      18 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      537
      Like (dobivenih)
      735
      Rep
      Jel ima neko neku igru da igra online preko mobitela

      Ja sam igrao 4 5 mjeseci BoM beach, pa sam prestao, zainteresovan sam za neku drugu, ako ima kakva dobra, hvala

    5. #525

      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Poruke
      2,648
      Teme
      242
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      402
      Like (dobivenih)
      252
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Xperia Vidi poruku
      Evo ja sam upravo sinoć prešao Sleeping Dogs - Definitive Edition kupio na steamu bio je sale prošli vikend, pa eto da ti to preporučim ako nisi igrao, igra ne zahtjeva baš nešto previše a stvarno je odlična
      Igru sam presao nekoliko puta i nikako da mi dosadi, extra je.

      Ja trenutno prelazim Watch Dogs, sta vi igrate?

    6. #526

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Agent007 Vidi poruku
      Igru sam presao nekoliko puta i nikako da mi dosadi, extra je.

      Ja trenutno prelazim Watch Dogs, sta vi igrate?
      Završio prvu sezonu My Playera na NBA 2k12 haha, je.biga i ovo mi štopa, osvojio titulu sa Bostonom i bio MVP.

      1 2 3

    7. Like Agent007 se sviđa ovaj post
    8. #527
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Agent007 Vidi poruku
      Igru sam presao nekoliko puta i nikako da mi dosadi, extra je.

      Ja trenutno prelazim Watch Dogs, sta vi igrate?
      Euro Truck Simulator 2 - MP
      GTA V - MP
      NBA 2k16
      Farming Simulator 2015
      PES 2016 myClub
      FIFA 16


      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Završio prvu sezonu My Playera na NBA 2k12 haha, je.biga i ovo mi štopa, osvojio titulu sa Bostonom i bio MVP.

      1 2 3
      Ja trenutno igram svoju prvu sezonu na NBA 2k16, najbolji suter lige, najbolji prosjek u slobodnim bacanjima, trojke i u reketu. Prosjek poena 31 po mecu, 4 skoka i 10 asistencija, na pocetku karijere draftan u Phoenix Sunse i onda preso u Cavse i imamo omjer 13-0. Smijesi mi se NBA All Star sudjelovanje

    9. Like Agent007 se sviđa ovaj post
    10. #528

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Euro Truck Simulator 2 - MP
      GTA V - MP
      NBA 2k16
      Farming Simulator 2015
      PES 2016 myClub
      FIFA 16




      Ja trenutno igram svoju prvu sezonu na NBA 2k16, najbolji suter lige, najbolji prosjek u slobodnim bacanjima, trojke i u reketu. Prosjek poena 31 po mecu, 4 skoka i 10 asistencija, na pocetku karijere draftan u Phoenix Sunse i onda preso u Cavse i imamo omjer 13-0. Smijesi mi se NBA All Star sudjelovanje
      Ma isti je princip i na 2k12 i na 2k16. Mene je draftovala Philadelphia, proveo tu 50ak utakmica, ali čim sad pred kraj trade roka vidio da je Boston zainteresovan tražio trade, za njih navijam 13 godina, šta tu mogu. Ugurao sam se nekako na All Star, kao ona zadnja zamjena, nisam igrao ukupno 2 minute, ali eto nek se računa da sam bio. Ove sezone ću biti starter 100%. Igram i ja SG, samo sam skratio na 5 minuta četvrtinu, nemam kad haha. Nagurao sam overall na 83, žanjem malu djecu.
      Što se tog gore tiče, myClub sam igrao s rođakom zajedno na 2015 sokeru. Šteta je što ne može u 2 da se igra, pa jedan gleda, drugi igra i mijenjamo se haha. Ne mogu ti opisati koliko smo se nervirali, zbog toga je rođak na kraju i prodao PS4. Lomimo se kao debili, zavrtimo lopte, dođe crna, bek. Imali smo sve moguće bekove, Mathieu, Evra, Marcelo, Danilo, Carvajal, čak smo pojedine igrače i po 3 puta dobijali, ali ništa gore. Najbolji igrač kojeg sam izvukao je bio Ramos i on je jedini preko 90 imao. Dogurali smo do 3 divizije, onda vidiš da ljudima Cavani, Neymar, Vidal i Hazard nemaju mjesta pa sjede na klupi, izgubiš volju za igrom -.-. Napadači Gyan i Giroud bili, Cerci i Jese krila, sredina Matić i Ramsey, bekovi Danilo, Marcelo, Ramos i Bonucci, na golu Navas čini mi se. I eto sa takvim timom smo igrali u trećoj diviziji, ja sam zadovoljan bio, ali nismo mogli nikoga izvući.

    11. #529
      Gambino avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Poruke
      1,591
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      71 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      776
      Like (dobivenih)
      631
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ma isti je princip i na 2k12 i na 2k16. Mene je draftovala Philadelphia, proveo tu 50ak utakmica, ali čim sad pred kraj trade roka vidio da je Boston zainteresovan tražio trade, za njih navijam 13 godina, šta tu mogu. Ugurao sam se nekako na All Star, kao ona zadnja zamjena, nisam igrao ukupno 2 minute, ali eto nek se računa da sam bio. Ove sezone ću biti starter 100%. Igram i ja SG, samo sam skratio na 5 minuta četvrtinu, nemam kad haha. Nagurao sam overall na 83, žanjem malu djecu.
      Što se tog gore tiče, myClub sam igrao s rođakom zajedno na 2015 sokeru. Šteta je što ne može u 2 da se igra, pa jedan gleda, drugi igra i mijenjamo se haha. Ne mogu ti opisati koliko smo se nervirali, zbog toga je rođak na kraju i prodao PS4. Lomimo se kao debili, zavrtimo lopte, dođe crna, bek. Imali smo sve moguće bekove, Mathieu, Evra, Marcelo, Danilo, Carvajal, čak smo pojedine igrače i po 3 puta dobijali, ali ništa gore. Najbolji igrač kojeg sam izvukao je bio Ramos i on je jedini preko 90 imao. Dogurali smo do 3 divizije, onda vidiš da ljudima Cavani, Neymar, Vidal i Hazard nemaju mjesta pa sjede na klupi, izgubiš volju za igrom -.-. Napadači Gyan i Giroud bili, Cerci i Jese krila, sredina Matić i Ramsey, bekovi Danilo, Marcelo, Ramos i Bonucci, na golu Navas čini mi se. I eto sa takvim timom smo igrali u trećoj diviziji, ja sam zadovoljan bio, ali nismo mogli nikoga izvući.

      Meni je overall 88-89, trenutno mogu u trade u skoro pa sve teamove svi su na 100% osim LA Lakersa(27%), i Houston Rocketsa (65%), svi su na 100% na kraju sezone mozda idem u OKC, Boston ili pravac Houston Rocketsi jer mi ugovor sa Cavsima vrijedi za jednu sezonu..

    12. #530

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gambino Vidi poruku
      Meni je overall 88-89, trenutno mogu u trade u skoro pa sve teamove svi su na 100% osim LA Lakersa(27%), i Houston Rocketsa (65%), svi su na 100% na kraju sezone mozda idem u OKC, Boston ili pravac Houston Rocketsi jer mi ugovor sa Cavsima vrijedi za jednu sezonu..
      A dobro, taj dio na 2k12 nije baš urađen haha, možeš zatražiti transfer i odabereš tri tima za koja bi volio potpisati, pa te ono baci u jedan od ta tri ili negdje skroz lijevo. Nego haj ti meni objasni kako si nakucao toliko overall haha, ja sam majstor za ovo i svi su mi se čudili kako sam nagurao i prije kada sam igrao i sad, ali evo ja se sad čudim tebi. Skupio sam oko 350 k onih poena koje raspoređuješ, kako si ti to za nepunu sezonu ?

     

     
  • Stranica 53 od 176 PrviPrvi ... 343515253545563103153 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •