Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 165 od 176 PrviPrvi ... 65115155163164165166167175 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,641 do 1,650 od 1752
    1. #1641
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Witcher 3 je neprevazidjen RPG u svakom smislu.

      generalno cela Witcher trilogija je neprevazidjena.

      Jedan od ako ne i najboljih RPGeva ikad, rame uz rame sa The Elder Scrolls fransizom koju isto obozavam.

      P.S.
      https://www.instagram.com/p/CbX2tk0K..._web_copy_link
      Bas sam pisao na discordu za isto.

      W3 mi ima previse komplikovan invetorij, i ona magija mi je komplikovana. Ja volim RPG daj mi mac, skillove i pusti me u svijet, bez nekih komplikacija. Wicher 3 nije za moj ukus igre, ali je remekdijelo.

      Znam skoro citav Lore tog svijeta, jedna je od igrih koje vise volim gledati sadrzaj njen nego igrati, ona i Dark Souls.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #1642
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Witcher 3 je neprevazidjen RPG u svakom smislu.

      generalno cela Witcher trilogija je neprevazidjena.

      Jedan od ako ne i najboljih RPGeva ikad, rame uz rame sa The Elder Scrolls fransizom koju isto obozavam.

      P.S.
      https://www.instagram.com/p/CbX2tk0K..._web_copy_link
      Znači kad sam vidio tu sliku jučer na njihovom FBu, sje*ao sam se.

      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Bas sam pisao na discordu za isto.

      W3 mi ima previse komplikovan invetorij, i ona magija mi je komplikovana. Ja volim RPG daj mi mac, skillove i pusti me u svijet, bez nekih komplikacija. Wicher 3 nije za moj ukus igre, ali je remekdijelo.

      Znam skoro citav Lore tog svijeta, jedna je od igrih koje vise volim gledati sadrzaj njen nego igrati, ona i Dark Souls.
      Nije toliko komplikovano, imaš 5 spellova samo, a inventory, moraš jedino bombe i potione tražiti, ali se navikneš kroz sat-dva

      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    3. #1643
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Witcher 3 je neprevazidjen RPG u svakom smislu.

      generalno cela Witcher trilogija je neprevazidjena.

      Jedan od ako ne i najboljih RPGeva ikad, rame uz rame sa The Elder Scrolls fransizom koju isto obozavam.

      P.S.
      https://www.instagram.com/p/CbX2tk0K..._web_copy_link
      Zavisi od osobe do osobe. Razumijem community oko Witchera generalno, ali je u mojim očima overrated. Naravno, opet zavisi da li više voliš narrative focused gameplay ili blaži bijeg od realnosti. Ja koji ne volim sci fi ću uvijek dizat RDR2 (primjera radi) u nebesa kada ga poredim sa witcherom jer mi nikad nije kliknuo taj fantasy land sa čudovištima.
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    4. #1644
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Towns Vidi poruku
      Znači kad sam vidio tu sliku jučer na njihovom FBu, sje*ao sam se.



      Nije toliko komplikovano, imaš 5 spellova samo, a inventory, moraš jedino bombe i potione tražiti, ali se navikneš kroz sat-dva

      Djabe druze, privatno imam malo drugaciji mozak, tako da se izrazit, koji mi smanjuje paznju i slabo se koncetrisem, tako da taj invetorij mene pogubi. Ne znam dal ima kakav mod koji olaksama koristenje istog. Jer stvarno nisam u mogucnosti da smognem svoj um da se snadje u toliko stvari u invetoriju.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    5. #1645
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ricci Vidi poruku
      Zavisi od osobe do osobe. Razumijem community oko Witchera generalno, ali je u mojim očima overrated. Naravno, opet zavisi da li više voliš narrative focused gameplay ili blaži bijeg od realnosti. Ja koji ne volim sci fi ću uvijek dizat RDR2 (primjera radi) u nebesa kada ga poredim sa witcherom jer mi nikad nije kliknuo taj fantasy land sa čudovištima.

      Ne možeš za nešto što nisi probao, poslušao, pogledao, reći da je overrated xd. Igra je story based open world RPG.

      Igru možeš igrati kako god ti poželiš, što sve ima svoju cijenu, za nekoga ne uradiš quest ili uradiš nešto protiv tog charactera, taj ti neće kasnije pomoći, etc...

      Igra ima odlične side questove, odličan main story, vjerovatno najbolja 2 questa ikada napravljena u gamingu ima, tj. kompletne priče u tim questovima, tonu sadržaja za istražiti, što ti i ne moraš, možeš samo ići kroz Main story, igraš onako kako ti želiš.

      Ima dva odlična DLCa također.

      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Djabe druze, privatno imam malo drugaciji mozak, tako da se izrazit, koji mi smanjuje paznju i slabo se koncetrisem, tako da taj invetorij mene pogubi. Ne znam dal ima kakav mod koji olaksama koristenje istog. Jer stvarno nisam u mogucnosti da smognem svoj um da se snadje u toliko stvari u invetoriju.

      E ne znam za modove tbh, ali ima dosta "TABova" koje i ne koristiš, možda jednom ili dva puta kroz cijelu igru, tipa neki quest item da pročitaš, ako ga već nisi pročitao dok si igrao pa slučajno zatvorio neko pismo, bitna ti je hrana samo, potovi i bombe, koje toliko često i nećeš mijenjati.
      Posljednje uređivanje od Kendrick Towns : 23-03-22 at 00:32
      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    6. #1646
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kendrick Towns Vidi poruku

      Ne možeš za nešto što nisi probao, poslušao, pogledao, reći da je overrated xd. Igra je story based open world RPG.

      Igru možeš igrati kako god ti poželiš, što sve ima svoju cijenu, za nekoga ne uradiš quest ili uradiš nešto protiv tog charactera, taj ti neće kasnije pomoći, etc...

      Igra ima odlične side questove, odličan main story, vjerovatno najbolja 2 questa ikada napravljena u gamingu ima, tj. kompletne priče u tim questovima, tonu sadržaja za istražiti, što ti i ne moraš, možeš samo ići kroz Main story, igraš onako kako ti želiš.

      Ima dva odlična DLCa također.



      E ne znam za modove tbh, ali ima dosta "TABova" koje i ne koristiš, možda jednom ili dva puta kroz cijelu igru, tipa neki quest item da pročitaš, ako ga već nisi pročitao dok si igrao pa slučajno zatvorio neko pismo, bitna ti je hrana samo, potovi i bombe, koje toliko često i nećeš mijenjati.

      Da nisam probao i dao šansu ne bih ni komentarisao...

      Ponavljam se opet, razumijem community, meni je overrated jer jednostavno nije my cup of tea.

      Nemojte se uvrijediti, samo moje mišljenje.
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    7. #1647
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,129
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Amnesia: Rebirth je besplatna igrica na Epic Games Store Klik

      Jedno pitanje. Da li volite igrati strateske igrice, koja je po vama najbolja strateska igrica koju ste igrali?

      Meni je Stronghold Crusader ubjedljivo najbolja, mada i Rise of Nations nije losa igrica i uvjek bih preporucio te dvije igrice svima.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    8. #1648
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Amnesia: Rebirth je besplatna igrica na Epic Games Store Klik

      Jedno pitanje. Da li volite igrati strateske igrice, koja je po vama najbolja strateska igrica koju ste igrali?

      Meni je Stronghold Crusader ubjedljivo najbolja, mada i Rise of Nations nije losa igrica i uvjek bih preporucio te dvije igrice svima.
      Rise of Nations sigurno... Narucito zbog nostalgije, ali i vrlo je zanimljiva igra.

      Sjecam se i LoTR strateskih igara, dobre su bile. RoN mi je najdraza od svih strateskih.

      Sjecam i jedne jos igre imena nesto Rome: ??? , bilo je posebno sto bi svaki stanovnik bio zaseban za sebe, imao svoju porodicu, posao, rutinu, znam da je ovisna igra, al davno sam je igrao.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 22-04-22 at 23:41
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. #1649
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Amnesia: Rebirth je besplatna igrica na Epic Games Store Klik

      Jedno pitanje. Da li volite igrati strateske igrice, koja je po vama najbolja strateska igrica koju ste igrali?

      Meni je Stronghold Crusader ubjedljivo najbolja, mada i Rise of Nations nije losa igrica i uvjek bih preporucio te dvije igrice svima.
      Mogao bi se složiti u vezi Stronghold Crusadera jer od strategija vjv sam to igrao najviše i mislim da mi nikad nije dosadila.

      Nikad dosta resursa na mapama

      Victoria Concordia Crescit

    10. #1650
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,129
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kyūketsuki Vidi poruku
      Rise of Nations sigurno... Narucito zbog nostalgije, ali i vrlo je zanimljiva igra.

      Sjecam se i LoTR strateskih igara, dobre su bile. RoN mi je najdraza od svih strateskih.

      Sjecam i jedne jos igre imena nesto Rome: ??? , bilo je posebno sto bi svaki stanovnik bio zaseban za sebe, imao svoju porodicu, posao, rutinu, znam da je ovisna igra, al davno sam je igrao.
      Pokusaj se sjetiti imena te igrice nekako mi se cini zanimljivom.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


     

     
  • Stranica 165 od 176 PrviPrvi ... 65115155163164165166167175 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •