Nebi sebe nazvao nekim "gamerom" te mi je takodjer bitno da igrica ima smisla i da mozes zavrsiti sa igranjem i zadovoljan nastaviti a ne reci sebi "Jao glupe igrice, bezvze izgubi 3 sata"... Sto se tice igrica koje sam ja igrao to su:
-San Andreas (moja prva igrica koja tesko dosadi igracu)
-Counter Strike 1.6 (igrica koju sam poceo igrati zbog drugih.. Mislio sam kad vec svi igraju taj "kanter" idem i ja... Moram priznati da sam nakon toga jako puno vremena proveo igrajuci CS )
-Minecraft (poceo sa drustvom i nista nismo znali.. Sve sto je trebalo ja trazio po google i govorio njima kako se crafta, pravi i sl. Nakon toga otvorio yt kanal o tutorialima i tako zavolio igricu i dobio nadimak MireMinecraft


Te tri igrice su igrice za koje mislim da nikada nece izgubiti smisao i da ce uvijek naci svoje igrace..

Sto se tice ostalih igrica koje sam igrao i zavrsio bez da osjecam potrebu da ih opet pokrenem su:
-Prototype 2 (proveo sam par uzastopnih dana igrajuci je i nakon toga je obrisao)
-Mount and Blade (proveo mjesec dana igrajuci i na kraju shvatio da nista nisam postigao osim trenutne zanimacije)
-Age of Empires III (ONLY WITH FRIENDS - nemas potrebe nikada je pokrenuti sam, only multiplayer igrica )
-Forest i Rust (igrice slicne prirode, jako kvalitetne i jos u alpha verzijama a jako igrane...)