Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 41 od 176 PrviPrvi ... 3139404142435191141 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 401 do 410 od 1752
    1. #401
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Evo vidiš nisam jedini koji je preporučuje, Knego je preporučio isto. Igra je tako pravljena da ti zbog jednog potrošenog poteza mogu propasti sati i sati igre i građenja, jedinica skauta se nađe opkoljena i izginu, ostali nisu napredovali i izgubiš rat.
      Roske GTA V za multiplayer nije vrijeno kupovanja, brzo dosadi jer nema nekog ostvarivanja kontakta među igračima, već radite poslove, čim završite on te ubije iz zabave, tako da se možeš lahko i iznervirati radi gluposti. Za igrače ovo ja rekoh i istina je, igrao sam i na početku i poslije updatea nekad u maju, sad je možda situacija i bolja, ali u maju je pravo tanko bilo. Ima dobrih poslova, ali se opet vrte u krug

      takodjer igram i rome total war 2 na steamu .... multyplayer derem kada imam vremena i ona je jako dobra ...
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    2. #402
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Trebali su da se potrude da GTA 5 razviju sto vise kada je u pitanju mutliplayer, mene ovaj SP smorio brzo jos davno i sada me bas zanima kada ce napraviti neku varijantu da ljudi dzabe igraju

    3. #403

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cinderella Man Vidi poruku
      takodjer igram i rome total war 2 na steamu .... multyplayer derem kada imam vremena i ona je jako dobra ...
      Ma rekoh već da nisam neki ljubitelj strategija, Civilizacija se omakla onako da mi se sviđa

      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Trebali su da se potrude da GTA 5 razviju sto vise kada je u pitanju mutliplayer, mene ovaj SP smorio brzo jos davno i sada me bas zanima kada ce napraviti neku varijantu da ljudi dzabe igraju
      Ma ne vjerujem da će napraviti besplatnu varijantu, a i ona bi brzo dosadila, jer je problem što ljudi previše očekuju. Teško je napraviti nešto kao samp RP ili FR server u takvim igricama.

      Fallout 3 obrisan, nemam ja volje za ovim, a ni vremena vala

    4. Like Roske, DuCa se sviđa ovaj post
    5. #404
      Nikola avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      13,215
      Teme
      44
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      63 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6
      Like (dobivenih)
      323
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Da li neko od vas igra GTA 5 multiplayer ???
      Igram ja, doduse igrao sam dok nisam presao sve heistove, kasnije je smorilo....

      Citiraj Prvotno napisano od Ahmed Đananovic Vidi poruku
      Ma jarane moras to kupit ba, a kako sam cuo nema ni igraca. Ima al kasno nekad oko 2-3 , jer amerikanci tad igraju i ima a ovako nista.
      Nije istina, cak naprotiv, uglavnom sam igrao preko dana i uvek je bilo "igraca". Mada, tamo su sessioni po 20 igraca maximum, i uvek se nadje session sa 20 dok se dovoljno puta reloguje.

      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Trebali su da se potrude da GTA 5 razviju sto vise kada je u pitanju mutliplayer, mene ovaj SP smorio brzo jos davno i sada me bas zanima kada ce napraviti neku varijantu da ljudi dzabe igraju
      Ja sam cuo da se sprema, e sad da li ce biti i kad ce biti to je pitanje. Gta 5 MP original mi iskreno nije nesto, brzo se urade svi heistovi i isprobaju sve druge stvari i onda smori + kao sto sam gore rekao sessioni su dosta mali, samo 20ak igraca... bar da je vise pa da ima vise pucnjave mozda bi i bilo zanimljivije, sta znam... Ali neki RP ili tako neki mod bi definitivnio bio pravi bum i bila bi goooooomila igraca. Znam dosta igraca koji imaju original Gta 5 i jedva cekaju da izadje neki server pa da tamo igraju
      Nikolica s prikolicom
      Molim vas da mi ne saljete PMove vezane za ulazak u Portal Team. Ukoliko bude prijava, bicete obavesteni za iste. Hvala!

    6. Like Roske, DuCa se sviđa ovaj post
    7. #405
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Trebali su da se potrude da GTA 5 razviju sto vise kada je u pitanju mutliplayer, mene ovaj SP smorio brzo jos davno i sada me bas zanima kada ce napraviti neku varijantu da ljudi dzabe igraju
      ma trebat ce vremena ,možda kad bi opalo zainteresovanje za kuplju toga steama da se igra 5 mozda bi stavili džaba
      al hoce li to bit ko ce znat

    8. #406

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Poruke
      357
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      525
      Like (dobivenih)
      131
      Rep
      Da li se isplati kupovati BO3 na steamu tj mp? Nisam siguran, neki govore da nije nešto, neki kažu da je odličan pa eto, zanima me vaše mišljenje , pošto je sad na popustu, pa eto da i to kupim ako je dobar kao što neki kažu, a neki kažu da je loš, pa netko tko ima iskustva ako nije problem..

    9. #407
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Veruj mi , ako naprave neki server dostupan svima kao RP, da ljudi mogu da budu u organizacijama, bandama itd, bilo bi sjajno i sumnjam da bi brzo dosadilo jer je GTA zaista strasno dobro uradjen kad je u pitanju mapa, ti da bi napravio jedan krug u 5 moras da se vozis poprilicno dugo i zaspis dok obidjes ceo krug.

      Mislim da je Rockstar dovoljno zaradio i da bi mogli sad da pomognu i nama koji nemamamo original.

    10. #408

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od RaiN Vidi poruku
      Da li se isplati kupovati BO3 na steamu tj mp? Nisam siguran, neki govore da nije nešto, neki kažu da je odličan pa eto, zanima me vaše mišljenje , pošto je sad na popustu, pa eto da i to kupim ako je dobar kao što neki kažu, a neki kažu da je loš, pa netko tko ima iskustva ako nije problem..
      Što se tih igara tiče, najbolji ti odgovor može dati @Ruin jer to on redovno prati i igra, koliko se sjećam postao je i koju sliku sa MP.
      Eto i Nikola vam je potvrio ono što većina kaže, tako da je to sad u fazi čekanja nekog RP servera
      Da pitam još jednom, da li je neko od vas imao problema sa BlueStacks 2 app playerom ? Ako jeste nek se javi na PM da vidim da li je do konfiguracije ili nečega drugog

    11. #409
      Đubretar
      Deleted User
      hmmm ako si fan starijih COD izdanja tipa COD2 ili tako nesto VEROVATNO ti se nece svideti, to verovatno stoji zato sto je razlicito od osobe do osobe , meni je recimo furka BO3 iako sam bas volio cod2 i cod4.
      meni je igrica dobra , samo zavisi kakav racunar imas i kako ces moci da uzivas u igrici
      pogledaj koji gameplay MPa i vidi ako ti se svidja ,to moras skontati saam.

    12. Like RaiN se sviđa ovaj post
    13. #410
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Daj mi predlozite neku igru koju mogu igrati i sp i mp ... A da je igrana ... Te da nece dosaditi ... Pare nisu problem ...
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

     

     
  • Stranica 41 od 176 PrviPrvi ... 3139404142435191141 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •